Arama sonuçlarınız

1. NymO

Chrome`da calismayan websitesi? Yardim Lutfen...

Code`lara hic dokunmadim Ankarali (Ozledim Ankara`mi), oldugu gibi duruyor ama bir turlu calistiramadim, herkes chrome cu olmus boyuna sikayet gelicek calistirmam lazim ama hala bise bulamadim.
  2. NymO

Chrome`da calismayan websitesi? Yardim Lutfen...

Arkadaslar yaptigim bu website`de wordpress kullandim. Site uzerinden online siparis (order online) hizmeti veriliyor. Online siparis sayfasini iframe olarak gostermek zorundaydim.Sebebi baska bir firma ile calisildigi icin. Order online kismi butun browserlarda (ie, safari,mozilla) aciliyor ve...
  3. NymO

Hakkari'de geniş çaplı operasyon başladı

Hep ayni haber hep ayni baslik, ve olanlardan sonrada olursa sayet iste su kadar terorist etkisiz halde falan filan. Nedir bu etkisizlik? öluyor mu ? Yarali mi? ya da nasihat verip geri mi gonderiyorsunuz? Adamlar utanmadan her yerde tehdit ediyor. Bizimkiler yok ramazan bitsin yok su gecsin...
  4. NymO

Hindistan'da 65 yaşındaki çiftçi Kailash Singh tam 37 yıldır yıkanmıyor

Walla bunlarin yikanmasina da gerek yok hepsi ayni kokuyor. Ozellikle dini degerleri geregi agizlarina attiklari bir seker var onu atinca zaten konusmalari da yasak cok sukur, onun kokusu hepsinden beter. Singh grubu bir de patel`ler var. Pateller Allah`tan parfum kullaniyor :)
  5. NymO

Çinliler bunu da yaptı!

Rusya'nın Çin'e yakın bir bölgesinde internet üzerinden 500 GB kapasiteli harici disk siparişi veren tüketici, ürünü geldiğinde dosyalarını yedeklemeye başladı. Diske yüklediği filmi kontrol ettiğindeyse, filmin sadece son bir kaç dakikasının oynatılabildiğini gördü. Ürünü hemen bir teknik...
  6. NymO

Bu hızı görebilen var mı acaba ? Tıklamadan sayfalar açılıyor(!)..

:mrgreen: Yalan soyluyor..:huh:
  7. NymO

Öğrencilerin jöle isyanı!

Yaw birakin bu isleri artik ya..Ne kadar bos is varsa hep onlarla ugrasiyorsunuz. Egitim verecek kisilere once egitim vermek lazim. Bunun gibi haberler yuzunden 5 para etmez milletleri, elalemi bize gulduruyorsunuz.Yazik walla yazik.
  8. NymO

Hacker'lardan, WikiLeaks'e Savaş İlanı!

Bunlara inanan var mi? Birakin bunlari artik ya. Bir devleti birisi satacak hem de dunyanin gozu onunde bagira bagira ve devlet o kisiye bisi yapamayacak??? Hem de internet uzerinden yapacak..Gizli kapakli degil acik secik..Uyanin artik yaw.. Mahir amcamiz cok guzel aciklamis aslinda...
  9. NymO

Chevrolet Captiva mı yoksa Nissan Qashqai+2 mi?

Amerika`da yasayan ve arabalarla icli disli birinin sozunu dinlemek istersen eger troy, sen sen ol Chevrolet alma, Amerikan arabasi alma derim sana uzun vadeli dusunuyorsan eger!kisaca niye diyecek olursan eger, sifir aldigin bir amerika aracinda ilk yil `alirsin ford olursun lord`sozu aklina...
  10. NymO

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

ASUS G73 JH i7 tadinda.. NY Best Buy Calisanlarinin bile agzini acik birakti:biggrin:
  11. NymO

Amsterdam'dan Bir Görüntü

Turgutreisfb cok haklisin katiliyorum sana bilmiyorum yurtdisinda misin ama yurtdisin da yasamadan kimse anlamiyor bu tur konulari. Turkiye ve ozellikle Turkce ile ilgili bu ve buna benzer konularla dalga gecenlere sadece guluyorum. Insallah nasip olur sizinde yolunuz duserde gorursunuz...
  12. NymO

İsim Aranıyor...

``Elizan`` manasida Uzaktan duyulan ezan sesi anlamina geliyor. Siddetle tavsiye ederim.
  13. NymO

En Çok Tercih Ettiğiniz Fast Food Dükkanı?

Walla biz bunlarin merkezindeyiz ama donupte suratlarina bile bakmiyoruz.Zaten Tr`dekiler bir garip kokuyordu burdakiler felaket.1 saat uzakta bizim kebapcilar var ooh,etli ekmek bilem var :) doner lahmacun ne istersen. Yemek kulturu olan bir milletten geldigim icin gurur duyuyorum.
  14. NymO

30 Milyon TL Ver Google!

Nasil mantiginiz almiyor anlamiyorum.Sen nasil google a girmek icin vergi oduyorsan o adaminda yaptigi islerden dolayi vergi odemesi sart.Gec kalinmis bile.BTK Sonuna kadar hakli. Reklam servisleri haric bir cok seyden para kazaniyorlar,milletin ustunden.Yok oyle bedava ekmek
  15. NymO

ShiftDelete.Net 5 Yaşında!

Biliyorsak zevklice paylastigimiz, Bilmiyorsak rahatca sorabildigimiz, Nicelerinin gelip gectigi 2005 yilindan beri uyesi oldugumuz SDN`e Basari dolu, Kazanc dolu Nice Yillar.
  16. NymO

TÜRKİYE - ABD hazırlık maçı

6 saat sonra mactayim insallah.bakalim nasil gececek cek maci gibi ilk yari bizim taraftarlar susmaz insallah ama Bu seferki stad cok buyuk ve rakip amerikalilar gelip bira icip giderler heralde :)) bagirma yok tezahurat yok:d 3-0 biter bu mac
  17. NymO

Bunları Yemekten Sonra Yapmayın!

Onu yapma bunu yapma.Eee napcaz peki?
  18. NymO

Siteye Alan Adı Aranıyor!!!

www.trafigim.com
  19. NymO

Niye iPhone 3Gs almaMALIYIM ?

Nexus one alicam daha ucuz ve daha hizli ama karar veremedim elim hala iphone da gidip geliyor.Bir sorayim shiftdelete ailesine dedim.
  20. NymO

Niye iPhone 3Gs almaMALIYIM ?

Google Nexus one mi ? - Apple Iphone mu?
  21. NymO

Farklı ve İlginç HTML Projesi [İstek]

Html yap demedim ben dikkat edersen.Sen rastgele koy urunleri onemli olan urunlerin orda olmasi ben daha sonra fiyat resim ve icreikleri degistiricem. Ayrica ingilizce olmasi lazim fiyatlarda $ uzerinden. Mesakkatli bir is :) Site amerikada kullanilicak.
  22. NymO

Haps la atismayiz biz :D Arkadasim taki incik boncuk sitesi yap ama site uzerinden alisveriste yapicaklar ona gore. Tahmini 300 tane urun olmasi lazim.$250 elinde bil. Suan oyle bir is var elimde ama zamanim yok yada yapacak biri varsa oda olabilir:)
  23. NymO

Haps ne kadar uretici bir insansin sen :biggrin: o icerige flash ta gomeriz daha gorsel olur :thumbup1:
  24. NymO

Apple iPad Toza Döndü

BIze gore sacma yada komik olabiliyor ama amerikalilar icin bu son derece etkileyici bir reklam.Ceplerinden odemiyorlar sonucta parasini.
  25. NymO

6 Çekirdekli Intel, Test Merkezinde

i5 750 de cok guzele benziyor.980 e yetismis neredeyse.Onun ozelligi ne acaba ?
  26. NymO

Intel Core i7 975 Geliyor

bu 2.ceyrek nisan mayis haziran mi oluyor ? :)
  27. NymO

Sony vaio vpcf11m1e/h

Aslinda cok guzel notebooklar.1 kere kullansan eminim dusuncelerin degisecektir.
  28. NymO

Sony vaio vpcf11m1e/h

Bu Sony Vaio f serisi herseyiyle guzel donanim olsun ozellik olsun siklik olsun ama f115 serisinden 1 tane aldim bin pisman oldum.Bu f serilerinin hepsinde hata var.Hatasi da pc den cok tiz bir ses cikiyor.Bu Sorun Mikrofon kaynakli genel bir hata cok arastirdim.ve aldigim f115 i geri verdim...
  29. NymO

Intel® Core™ i7-930 2.80 GHz Bu Sistem Nasil?

Bana kalsa simdi gidip alicam da onemli olan uyum sorununu asmak.O yuzden bin bilsende bir bilene danis demis atalar :)
  30. NymO

Bir bisküvi hayatını kararttı

Bunlar birbirlerine sadece selam verirler baskada biseylerini vermezler. Ne kadar samimi olursa olsunlar veya kus olursa olsunlar bu kural hic degismez.Bende yurt disindayim o yuzden bu durum gayet normal ve cok basit birsey onlar icin. Cunku kanunlarida bunu yapmalarina izin veriyor.
  31. NymO

Butce sorun degil alirim ama aldigimin hemem hemen olmazda :) en yenisi olsun hemde uyumlu olsun donanim olarak bana ariza cikartmasin diye ugrasiyorum dusunuyorum.Bu isler sans isi gerci ama yinede arastiriyorum. (Intel- Nvidia-Gigabyte) yada (AMD-Ati-Asus) bu markalar boyle kombine olunca...
  32. NymO

gtx 275 yerine hangi modeli onerirsiniz? 26 martta yeni gtx ler geliyor ama hem cok pahali hemde piyasaya dusse bile cabucak ele gecmiyor. Birde neden 6gb uzeri ramin getirisi yok?
  33. NymO

Genel Tavsiye

Bas belasi benim onerdigim pahali evet ama cikmis cikacak hedeflenen dusunulen tum oyunlari kasmadan en yuksek ayarda oynarsin :):):)
  34. NymO

Genel Tavsiye

CPU: Intel® Core™ i7-930 2.80 GHz 8M L3 Cache LGA1366 Motherboard: (3-Way SLI Support) GigaByte GA-X58A-UD3R Intel X58 Chipset SLI/CrossFireX Ultra Durable™3 Mainboard Triple-Channel DDR3/1600 ATX Mainboard w/ 7.1 Dobly Audio, eSATA, GbLAN, USB3.0, 2 x SATA-III RAID, IEEE1394a, 4...
  35. NymO

Tavsiyeler icin tesekkur ederim. Ekran kartinda haklisin 6.Burhan bende oyle dusunuyorum.Ama ne zaman cikicak yeniler bilmiyorum.Almayada ihtiyacim var bekleyimmi alayimmi kararsiz kaldim. Chris Brown bu adresten Topladigim pc nin tum ozelliklerine bakabilirsin yada benim icin bir tane...
  36. NymO

Kimse bisey demiyormu?
  37. NymO

Yeni bir desktop almayi dusunuyorum ama kararsizim; Ana ozellikleri asagidaki gibidir.. Ekran kartinda kararsizim onun yerine ati 5770 mi yada baskasimi diye dusunuyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum. Pc nin Fiyatini soran olursa da 2000$ civarinda.(Internetten alicam cyberpowerdan) Yada beklemekmi...
  38. NymO

Bu da marş gerçeği

Yaw ne kadar kucuk seylere takiliyorsunuz boyle ya...Yok Calmista soyle olmusta boyle olmusta..Milleti bunlarla uyutuyorlar ya.Bizde uyuyalim bakalim nereye kadarsa..
  39. NymO

Rasimwep

Cocugun hevesini kirmayin beaaa :)))
  40. NymO

Diziler

Guzel ve Cirkin 80`li Yillar... http://www.youtube.com/watch?v=g7UEowShdus&feature=related
  41. NymO

Herkese Selamlar :)

hoş geldin
  42. NymO

Arınç Serap için de ağlar mı

Aglamaktan baska isi yokki onada aglar sanada aglar banada aglar yeterki agladigi tv lerde goirunsun...
  43. NymO

Çift Mouse

Insanin cani sikilmasin neler cikariyor...
  44. NymO

Lost vs Prison break

Lost..
  45. NymO

Google Wave Davetiye Dağıtımı

[email protected] yollarsanız çok sevinirim...
  46. NymO

Hindu Festivallerinde Vahşet!!

Boyle salak bir milletten anca bu cikar zaten.
  47. NymO

Domuz Gribi Aşısı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Boyle yazilani anlamadan yorum yapana bitiyorum..Arkadasim yazdigim msjda senin basbakanina laf soyledimmi? Veya Turkiye ile ilgili bisey soyledim mi? Bu benim urettigim bir komplo teorisi de degil. Olaya sadece Turkiye gozuyle bakmamak gerekir.Bu sadece Turkiye`yi ilgilendiren bir konu degil...
  48. NymO

Domuz Gribi Aşısı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bu iste baska isler var!! Ekonomik boyutlarinin da disinda... Birilerinin dunya nufusunu azaltma hevesi var!!
  49. NymO

Msn Kişileri Outlook'a Aktarma.Ha Sıyırdım Ha Sıyırıcam.Yardım Lütfen.

Rica ederim arkadasim. Biliyorsak Paylasiyoruz, Bilmiyorsak soruyoruz..Kolay gelsin...
  50. NymO

A'dan Z'ye bütün Radyolar

bunun tv perisi yokmu.. tesekkurler paylasim icin
  51. NymO

Nilmar'dan şahane bir gol!

guzel gol atmis ama..
  52. NymO

Sedat Balkanlı Vefat Etti...

Allah Rahmet Eylesin.Ailesine Sabır Versin..
  53. NymO

Delikanlı Anti-Virüs!

Avira permium Security Sex'i diyorsun, bence de kesinlikle katılıyorum..
  54. NymO

Google'dan Dünya Günü logosu!

Nasa'dan Dünya Günü için Özel Resimler... Devamı için tıklayınız...
  55. NymO

Mustafa toplaoğlu - Gerizekalı sevgilim benim

Söz Muzik ahenk içinde olmuş:D
  56. NymO

Casusluk!! Keylogger

Guvenmediğiniz insanların bilgisayarlarında kullanabileceğiniz guvenli bir program...
  57. NymO

Halay mı Rap mı..İlginc..

Karıstırıken denk geldi, müzik sonradan eklenmis sanırsam. Ama beyazlı guzel oynuyor..:D YouTube - Le Buke (Gelin) Halayı - RAP
  58. NymO

Bu Hayvanlar Çok Yaramaz

Boga harika ucmus :D
  59. NymO

Günün Fıkraları...

Asansör Temelle oğlu İstanbulu hiç görmemişler ve bir iş için oraya giderler. Küçük köylerinden sonra gördükleri her şeye şaşırır ve hayretler içinde kalırlar. Taksim'de gezerlerken bir otelin içine girerler. bir bakarlar ki demirden duvarlar ve bu duvarlar otomatik olarak açılıp kapanabiliyor...
  60. NymO

Türkiyenin İlk Futbolcusu

Bu adamın adını bir türk stadının adı olarak görmek isteriz...
  61. NymO

Flaş! Arda Turan PFDK'ya sevk edildi!

Efendi olacaksın, ne gerek var bunlara ya.Zorla insanları kendinden sogutuyor baska birsey yok..Ceza alırsa da haklı bir ceza olur...
  62. NymO

Sun Artık Oracle'ın

Oracle sessiz ve derinden hissettirmeden yaklaşıyor...
  63. NymO

Renklerin en güzeliydin

llavinya cok tesekkurler..Harika...
  64. NymO

Türkçe'mize sahip çıkmaya çalışan site...

En azından düzgün kullanmak için bir adım atmışlar, biz onu da yapmıyoruz...
  65. NymO

Dübürden Sallamanın Son Örneği

Yazdıklarınızı savunmanız cok guzel bir durum,soylediğinin yaptıgının arkadasında durmak bunlardan asla zarar gelmez... Konuyu ilk gördüğümde başlıktan dolayı itibar etmemiştim. Ama surekli guncel olması dikkatimi çekti... Herkes bişiler yazmıs çizmiş...Hani hep öyle olur ya, "Delinin biri...
  66. NymO

Bu Fotoğraf 1474 Megapiksel...

Nereye koyabilirdim?Daha once de bu konuyla ilgili sorunumuzu acıklamıstık ama...
  67. NymO

Bu Fotoğraf 1474 Megapiksel...

Dunyanin en yuksek cozunurluklu fotograflarin biri olmaya aday olan ABD Baskani Barack Obamanin yemin torenini gosteren fotograf tam olarak 1474 Megapiksel cozunurluge sahip. 2 GB datayi iceren ve 220 karenin bir araya getirilmesi ile olusan devasa panoramik fotografta Barack Obamanin yemin...
  68. NymO

Merhaba shiftdelete

Hosgeldiniz..
  69. NymO

GTA IV Coca Cola Rekalamı

Guzel olmus,
  70. NymO

Organlarımız dünyada olsa neler olurdu merak ediyormusunuz

Bunların coğu bilim dergi ve belgesellerinde yayınlanmıstır arkadaslar.
  71. NymO

Herkese merhabalar

Hosgeldiniz..
  72. NymO

Evlilik

Harika...
  73. NymO

Çocuğunuz veya siz, internet bağımlısı mısınız?

Gunde 15 saat basındayım..Bagımlılık kelimesi cok hafif geliyor malesef
  74. NymO

Cem yılmaz sperm bankası

Elinize sağlık..:D
  75. NymO

X-Men Origins: Wolverine'in Yeni Videosu

Filminide tavsiye ederim.Harika!!!
  76. NymO

Facebook Cumhuriyeti Kurulur mu?

Kesinlikle:angry:
  77. NymO

Sa Arkadaşlar Yardım Edin

Nasıl ucmak istersin Vip? Normal? Sen diyorsunki armut piş ağzıma düş... Burda illegal yasak.Bişi lazımsa önce aramayı bulmayı öğren.. Yardım istemeyide duzgunce öğren..
  78. NymO

Sa Arkadaşlar Yardım Edin

Tıkla Kazan
  79. NymO

Paintballzede

Salaklıgın daniskası
  80. NymO

Tuncay attı, Middlesbrough coştu!

kotu olmus gorevliye :D
  81. NymO

Norton

bence de tavsiye antivır
  82. NymO

Slm Shiftdelete

Hıosgeldin bir Ankaralı daha geldi sukur.
  83. NymO

İbretlik olay BURSA da yaşandı

Bende oynarım ama her zaman değil.Ve sonucunda da en keyif aldığım bir sigara içmek, iyi yada kötü...
  84. NymO

Arkadaş Bu Kim Yahu?

Az ama öz konusan biri belli :D
  85. NymO

İtalya'daki depremden kurtulan Türk anlatıyor

Allah yardım etsin hepsine..Çok kotu bir durum.
  86. NymO

Microsoft Yaptı Yapacağını

İngilizce gorunce uykum geldi sandım.Turkcesi yokmu arkadasım.O kadar ingilizce yazmıssın (copy+paste) ama baslıktaki MICRISOFT kim :D Ne yapmıs MICRISOFT :D
  87. NymO

Call of Duty'ciler Online Oyunu Sevdi

O kadar cok modu var ki ve hepsi çok güzel hepsinide oynadım.Dedikleri gibi de rambo modunu otomatikmen kendiniz olusturuyorsunuz :D Online oynadıgınızda rütbe sistemi devreye giriyor.55 General rütbesi olmak için saatlerce ugrasabılıyorsunuz. Tabi oyun da gün geçtikçe yeni yamalar, haritalar ve...
  88. NymO

Forum Puanlama Sistemi

Güzel bir düşünce ama arkadasın bahsettiği konular dusunulerek yapılması lazım.Ya da Hiç mi hiç yapmayın. Ayrıca genelde site sahipleri bu tur durumları forumun hitini artırmak, insanları oraya cekip birbiriyle rep alma verme tarzında birbirine dusmesini saglarlar. Bu sitenin de bence...
  89. NymO

Telefon Şakası (Emlakçı)

Abi abi abi :D
  90. NymO

Bugün bir Ufo gördüm sanki!

Kayseri'nin meydanı burası..Bizim zamanımızda burda epey çalışma vardı bitmiş demekki.
  91. NymO

Yeni Genel Moderatörümüz

Tebrikler,Hayırlı Olsun.Doğru bir seçim.
  92. NymO

Kendi kendine

Oluyormus değil olmus:D
  93. NymO

Gece Takılanlar

Sessiz, Sakin, hersey senin kontrolunde..(Buzdolabıda dahil:D) Geceleri seviyorum....
  94. NymO

Türkiye: 1-2 :İspanya

Batuhan kim nuri şahin kim, boyle bır macta adam gıbı adam sok.Sabri son 10 dk ne yapabilecek,anca köşeden agız yuz degıstırmeyı bılıyor. Elimizdeki maçı verdik adamlara olmaz bu kadar!...
  95. NymO

SDN Kupası Ödülü Sahibi Belli Oldu

Zorhak Tebrik ederim.
  96. NymO

Herkese Selam

Hoşgeldin Osmanlı
  97. NymO

Korucudan şok iddia: Kaza günü ihbarda bulunduk

Elbruz'a katılıyorum..Ama sadece bir yerde hata goruyorum..İsmail Güneş'in şarjını bitirmeyeceklerdi.
  98. NymO

İsmail Güneş'in cesedi bulundu!

Allah rahmet eylesin..Bari o yasasaydı..
  99. NymO

2009 Yerel Seçim Sonuçları

Sanal alemde gezenler de çok vardı onlara da kapak yapmayı unutmayalım :D
  100. NymO

Eleman Aranıyor!

:DGuzel
  101. NymO

Yahoo! ve Yahoo! Messenger Nedir?

Yahoo Hotmail'den daha fazla kullanılmakta idi...Turkiye'de de daha once boleydi chat olayı baslı baslınaydı.Ama Yahoo Turk odalarını kapatınca son 2 yıldır bır fonksıyonu yok...
  102. NymO

Autorun ve yandaşlarına son !!

Combofix:icon_:
  103. NymO

Böyle bi Kalkış yok!

Güzel:happy:
  104. NymO

E-Postalarınıza Kilit Vurun

Firefox eklentisi olmayan haliyle varmı acaba?
  105. NymO

Bilgisayar mühendisliği yardım

İçinde bilgisayara karşı bir aşk olması gerektiğinide unutma yoksa sıkılırsın.
  106. NymO

Soru: Css ve arkaplan resmi hakkında

Bende epey ugrasmıstım ama olmamıstı.Sonucu bildirirmisin burdan?
  107. NymO

Penguenden İlginç Kapak!

Seçimlerin sonucunu çok güzel açıklamışlar..
  108. NymO

Klavye Temizliği Kolaylaşıyor

Bu adam hep nickine uygun programlar sunuyor :D Eline Sağlık, Tesekkurler...
  109. NymO

Administrator şifremi unuttum.

:DSupersiniz walla.
  110. NymO

PC yi Deep Freeze mantığıyla kapatmak (acil kapatmanız gerekiyorsa)

Deep Freeze mantığı yanlış en başta.Bunu yapanlar deep freeze kullanmamıs zannedersem :D Bu verilen program ha güç düğmesine basıp beklemişssin yada bu programla kapatmıssın :D Deep freeze de pcnin nasıl acılmasını istiyorsan basta hangi programlar kurduysan, sonra dan yukleme yapsanda herseyi...
  111. NymO

Bu nasil insanlik?

Bu zihniyetlerini değiştirmediği sürece bu partiden vatana millete hayır gelmez... Üstünden pay çıkartmaya çalıştığınız insanlardan örnek alınız..
  112. NymO

Kumando?

tam komikazelik.
  113. NymO

DJ Akman La 2004 'teki görüşmem!..

+1:D
  114. NymO

Muhsin Yazıcıoğlu Öldü...

"Ben sonsuzluğu düşünüyorum Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum Durun kapanmayın pencerelerim Güneşimi kapatmayın Beton çok soğuk, üşüyorum." Allah rahmet eylesin "Muhsin Başkan" Mekanın Cennet Olsun... Buraya girince insanın tüyleri diken diken oluyor...
  115. NymO

Dünyanın full sürümü ahiret mi?

Güzel paylaşım:D
  116. NymO

Avira AntiVir Personal ücretsiz sürümüne antispyware koruması eklendi

Şiddetle tavsiye ederim.
  117. NymO

Beddua Çeşitleri...

1- Netten 50 MB'lik bir dosya indirirken bitmesine iki dakika kala elektrikler kesile de mosmor ol inşallah! 2- Chat yaparken kapı zilin çala! 3- Mouse'nı kedi yesin! 4- İçtiğin çay klavyeye dökülsün! 5- Arama motorlarına giremeyesin! 6- Hitin düşsün liste sonu ol! 7- Posta kutuna iki ay mail...
  118. NymO

Koca Tipleri =)

Benzer olay başıma geldi 8 numaralı davranısı sergılemıstım :D Tabi her zaman olmuyor bu:turned:
  119. NymO

Bu sabah böyle bi Mail geldi!

Amerikada bunları gercek zannedipte bu olayın peşine dusup cok para kaybeden var ama Turk Milleti yermi? yemez... :D
  120. NymO

İmam Kara Sevdaya Tutulursa!

İmam boyleyse vay diğerlerinin haline:D
  121. NymO

Vahşet Başladı ! -Foto (+13)

Canlı canlı derilerini yuzuyorlar, insan bari canını alır ole yapar ne yapacaksa o yuzden vahset diyorlar..
  122. NymO

Facebook'ta 3 Milyar Dakika Geçirmek

Bu istatistiklerden sonra facebook kapattı heralde siteyi, 2 saattir girilmiyor :D
  123. NymO

Coyote, Road Runner ı en sonunda yendi

Sonunda be, Tom&jerry Tweety Ve Sylvester bunlarıda görsek tam olucak..:D
  124. NymO

Bu kuş Ses Kütüphanesi

benim fotograf makinasının seslerini nerden buldular diyordum,fazla aramamıslar belli:D
  125. NymO

Gerçek oyun buna denir

Fena kızdırdılar.
  126. NymO

Lost - 5. Sezon

Lost 509 hiçbir sitede yok hala, ama aldım buldum daha nete de dusmedi.Çeviri yapacak varsa verebilirim linklerini?:happy:
  127. NymO

AOpen ödüllü anket talihlileri

Tebrikler... Bence bir yenisi daha gerek.
  128. NymO

Şanssız Spiker

Allah akıl fikir versin...
  129. NymO

Verilen Yetkiler!!

Çok güzel açıklamışsın.Katılmamak elde değil.
  130. NymO

Millet çıldırcam seskartı driver yardım [ÇÖZÜLDÜ]

ALCXWDM.SYS Burdan indirebilirsin..
  131. NymO

Windows vista festplate büyüyüp kücülüyor.

Arkadasım cevabınıda yazdım ama kastım dalga değil..
  132. NymO

Forum güncellemesi

Reklamlara laf yokta benim soylediğim sorunun nedeni nedir acaba? O söylediğim boşluğa istediğiniz boyutlarda ve istediğiniz kadar reklam koyabilirsiniz :D alıyor başını gidiyor:pinch:
  133. NymO

Forum güncellemesi

reklam önemli değil de scrool yapınca aşşağıya kadar iniyor, Sinir oluyor insan :D
  134. NymO

Bugun eve jandarmalar geldi....

Gelmez olur mu geldi..ben sülüsümü aldım gece yola çıktım birliğe gitmek için sabaha eve gelmişler oğlunuzu arıyoruz asker kaçağı diye...Tabi Annemde beni göndermenin verdiği üzüntü ile basmış fırçayı göndermiş :D
  135. NymO

Donanım Haberlerine Yeni Moderatörümüz

Hiç uçanların arasında da yer almadım. Eğer rep olayı ceza olayı ise hala bunun cevabını bilmiyorum.o repteki "1" in orda ne işi var acaba? İyi bişeymi kötümü?Normalde forumlarda iyi bişey rep ama burda farklı prosedür olabilir..
  136. NymO

Yaw sen boşa burda konu açmışsın :D Benim yerimde olsan demek hapı yutardın:D Ben 5 yıl kaçtım askerlikten tecil yok bişe yok..Allaha şükür yaptık geldik aradan çıkardık...:D
  137. NymO

Su sebebten sordum profilde rep olan yer 1-2-3 vs.. ise o senin ceza aldığını gösteriyormus.Forumda bir konuda öyle yazmışlardı...Bende 1 yazıyor mesela ama ben ne ihtar aldım ne uyarı bildiren bişey ama orası benim 1 :happy:
  138. NymO

Sen boşa yollamıssın.Bulunduğun ildeki askerlik subesinden de yaptırabilirdin beklemezdin bu kadar.Komutanı ilgilendirmez zaten senin resmi okul evrağın o senin resmi askerlik evrağına bakar yani Askerlik durum belgesine onu getir der senin canını sıkar...Tecil ettirme hakkın var ise seni öyle...
  139. NymO

Tesekkur ederim... Ceza alıp almadığımızı nerden öğreniyoruz? Aldıysakta sebebini nasıl öğreniyoruz?
  140. NymO

ooo sen askerde de böyle konusursan hapı yuttun :D Farketmez.İster öğrenci ister değil. Öğrenciysen hiç canını sıkma, ver öğrenci belgeni tecil olursun haliyle, askerlik durum belgene tecillidir yazar gönderirler. Ama değilsen askerlik yaşına gelmiş isenki gelmişsin.Sana yer beğen derler veya...
  141. NymO

Windows vista festplate büyüyüp kücülüyor.

Yaw bırak adamı dertleriyle başbaşa bazen dertleniyor şişiyor bazen döküyor içini uğraşma bırak :D Geri yüklemeyi kapatabilirsin :)
  142. NymO

Forum güncellemesi

Resimde de görüldüğü gibi formun alt kısmı epey bir aşağıya boşluğa doğru gidiyor bende sebebi nedir acaba?
  143. NymO

Tebrikler... Acaba neye göre seçiliyor modlar? Arkadaşımızı yadırgamak için sormuyorum yanlış anlaşılmasın!!!
  144. NymO

bir işe başvururken,yüksek lisans kayıtlarında veya birçok yerde karşımıza çıkar askerlik durum belgesi,bu belgenin istenme amacı askerliğini yapanların askerlik bitişini,tecilli olanların ise tecilini gösteren resmi belge olmasıdır.Ayrıca resmi tanımı ise şöyleymiş;Askerlik kararı alınan her...
  145. NymO

Kurtlar Vadisi Pusu 51. Bölüm Yorumları

Biraz hareketlilik olmaya başladı ama devamı gelmesi lazım alıştırdılar bizi...Alışmış kudurmuştan beterdir..
  146. NymO

Görev Yöneticisinde calışanları otomatik kapatmak

Nickine uygun hareket edenleri severim.:D Ama yazık be pc ye yaptırma fazla kamikazelik..
  147. NymO

Msn kayıtları mahkemede delil olur mu?

%100 olur
  148. NymO

Resulullah[sav]Efendimiz Çanakkalede

Allah senden razı olsun..
  149. NymO

50 Cent - Misket in The Club

hadisenın dum tek ve hop tek kolbastı yakında:D
  150. NymO

50 Cent - Misket in The Club

Misket Melodisi Tam oturmus :D ( Sadece Ses, Görüntü yok ) http://www.ondokuzforum.net/yukle/./data/media/44/50_CENT_Miscet_in_the_club.mp3
  151. NymO

Hop! Kamera gidiyor İsmail =)

Kanal d de sdn takip ediyor sanırsam.
  152. NymO

Yeni Firefox'un Adı Değişti

Bencede :D
  153. NymO

Kurtlar Vadisi Pusu 50. Bölüm Fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu Sonunda Perşembe Akşamları Başlıyor! Efsane Dizi Bu Perşembe (Saat 20.00′de Özet) (21.45′de Yeni Bölümü İle Ekrana Gelecektir) Umarız Birdaha Böyle Devamsızlıklar Olmaz. http://www.kurtlarvadisipusufan.com/data/fragman/kurtlar-vadisi-pusu/kvp50frg2.flv
  154. NymO

Panelde manevi değerlere ağır hakaret

Bunlar iyice çileden çıktı, nereden saldıracaklarını, ne yapacaklarını şaşırdılar.
  155. NymO

Pinpon Seyircileri

Başlığa bakar bakmaz güldüm :D
  156. NymO

Teknolojik şiir . . .

Italik yürüyüşlüm :D
  157. NymO

Motorola'nın 4 Yeni Modeli Sızdı

Bunların nesini begeniyorlarda bu adamlar bu kadar satış yapabiliyor?
  158. NymO

Nokia 5800, iPhone 3G ve Omnia Kapışıyor

Nokia 5800 Fiyat Aralığı : 818 - 1.089 TL. İphone Fiyat Aralığı : 1.199 - 1.678 TL. Bayağı fark var N97 Allah bilir kaça gelir..
  159. NymO

Aferin sana :))

Arabesk parçayı popcular gibi solemiş ama olsun yine de iyi.:D
  160. NymO

Nokia 5800, iPhone 3G ve Omnia Kapışıyor

Kesinlikle Nokia ama biraz daha beklemek ve 5800'dan sonraki modeli almak daha iyi olur diyorum..
  161. NymO

Reseller alana iphone yada nokia n95 hediye ediyorlarmış

Fazla söze gerek yok.. Arkadasım hiç canını sıkma, üzme kendini burdan iyi bir ders cıkarmıssın..Gerekli yerlere basvurup vurmamak senin elinde, burdan veya çevrenden duyduğun laflarla gaza gelme, bu gibi durumlar bazen aleyhıne olabiliyor insanın.
  162. NymO

Sen Varken Hadise Kimmis :)

lee; o - düm tek tek :D http://www.izlesene.com/video/muzik-lee-o---dum-tek-tek/794466
  163. NymO

AOpen'dan Ödüllü Anket

"Beni al" diye bağıran kasalar üretmeleri..
  164. NymO

Galatasaray - Bordeaux

Bir Beşiktaşlı olarak Tebrikler...
  165. NymO

Patronlar :)

Harika:D
  166. NymO

Beyin Kullanma Hafiza Testi

Beyin Kullanma Hafiza Testi Kişisel Gelişiminizde çok büyük rolü olan, Beyin Gücünü Kullanma Konusunda kendinizi deneyebilirsiniz. Test sorularına verdiğiniz cevapları not alınız. 1.Günlük faaliyetleriniz söz konusu olunca aşağıdaki şıklardan hangisi sizin tarzınızı en belirgin olarak yansıtır...
  167. NymO

Wwindows Live messenger hata

Yararlı bir bilgi Tesekkurler...
  168. NymO

.. ve Bagcivan Askere Gider

Yolun açık olsun.Şimdiden hayırlı teskereler sana... Çarşı izinlerinde görüşmek üzere:)
  169. NymO

Futbolda komik anlar

bende böyle kalıyor ya neden açılmıyor acaba chrome da denedim ie de denedim yok acılmıyor.Diğer videolar açılıyor:wassat: Pc Meraklısı sanamı garezi var acaba :D
  170. NymO

Facebook Üzerinden Haciz...

Kesinlikle:D
  171. NymO

Facebook Üzerinden Haciz...

Ben bizzat yaşadım:D ben uğraşmasamda avukat bayağı benimle uğraşmıştı:angry:
  172. NymO

Dünya Fani ölüm Ani..

Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de hep senin gibiydiler. cok dogru
  173. NymO

Futbolda komik anlar

walla bilmiyorum bende acılmadı sadece 3 sn chip reklamı var..
  174. NymO

Futbolda komik anlar

chip tv reklamı var bişey açılmıyor..
  175. NymO

Kaplan görünümlü Tavşan

Genetik bir deney yada çiftleşme ürünü bu photoshop değilse :D
  176. NymO

Sahte Facebook'a dikkat !

Gercek mi değil mi? Bence kesinlikle değil..
  177. NymO

Erkek her yaşta erkek

Babasına çekmiş heralde
  178. NymO

Matematik Yalan Söylemez :D

NymO=17+28+16+18=79:mrgreen:
  179. NymO

.TK DomainTescil sadece 5TL ayrica 50MB hosting hediye !

www.banned.tk cok sevicen
  180. NymO

Aman ormancı

Kesinlikle eskidenmiş, ama sık ormanlarda bisi yapamaz bu.
  181. NymO

Ankara'yı Kale'den Seyredin..

Güzel paylaşım.Tesekkurler..Bizim ev rahatça gozukuyor:D.Evden de çekilen yer rahatça gozukuyor :D
  182. NymO

Vadafon'un en yeni kısa reklamı

O Konusmayla kestirmesede olur:D
  183. NymO

Sıra NIKE'da

Arkadasım yanlış anladın galiba benim burda kimseyi propagandaya davet ettiğim yok..Ben yılınıda söyledim, eski bir haber olduğunu da ve ozur dileseler dahi tekrar akla geldiğini ilettim..Bu adamlar hala satıyor bunu almayın satmayın demiyorum.
  184. NymO

2 Bilgisayar arasında kablosuz ağ kurmak nasıl olur

Burası işine yarar umarım.
  185. NymO

Sıra NIKE'da

bende onu anlatmaya calıstım adamlar 1997 de cıkarmıs yankısı yenı duyuluyor..
  186. NymO

Reseller alana iphone yada nokia n95 hediye ediyorlarmış

Neresi veriyor acaba?
  187. NymO

Sıra NIKE'da

NIKE 1997 yılında cıkarttıgı ayakkabı modelinin arkasına Allah'ın (C.C) İsmini Yazmıs. Ve yeni bir boykotun da tüm sesleri dünyada yankılanmaya başlamış bulunmakta.. Kaynak:
  188. NymO

WebCamda olur böyle şeyler :P

Bu nasıl bir cevaptır böyle :icon_-1: Demek ki eve 1'den fazla pc almayacaksın:)
  189. NymO

Selam SDN!

Hosgeldin.
  190. NymO

Ölümü işleyen bir site.çok etkileyeci

Allah hepimizin günahlarını affetsin, Merhametini bizden esirgemesin..
  191. NymO

Evlenirken gerekli olan eşyaların listesi

Bunlar görünen yüzü birde görünmeyeni var ki onlar daha beter. Bayanların incik boncuk işleri...:wacko:
  192. NymO

Memeleket değil Komedi Dükkanı

Adam gibi başlık atabilirdin!!:) Ya Sev Ya Terket derler bizim oralarda senin gibilere...:)
  193. NymO

İlginç Masaüstü

Burayı incelermisin, böyle birşeymiydi..
  194. NymO

Tamam Tamam Geldim İşte

Hoşgeldin
  195. NymO

Çok bekletmedim inşallah

Hoşgeldin
  196. NymO

Slm SDN

Hosgeldin
  197. NymO

Ankaradan Yeni Bir Ses

Hosgeldin Hemşo
  198. NymO

Temel, Maho Aga (Fıkralar)

Temel, Amerikanin durduk yerde Irak'a saldirmasindan rahatsiz olmustur. Bir yolunu bulup baskan Bush'a telefon eder: "Alooo! Ben, Temel olarak size savas acayrum haberunuz olsun!" Bush, gülerek yanitlar: "Hehehe...kac kisilik bir ordun var ki?" Temel düsünür: "Hmmm...kayinpirader Idrus...
  199. NymO

Gündem Konularını Konu Dışına Açanlar Ceza Alacaklar

Burayıda germeyelim arkadaslar orta yolu bulun.Elbruz ne guzel solemis herkesin işine geliyor ne guzel işte...Yoksa burdaki mesajlarda onaylanmaya başlıcak:D
  200. NymO

SDN'de doğum gününü kutladığımız üyelerimiz. SDN ailesi olarak nice mutlu yaşlar....

Nice Mutlu Yıllar Herkese...
  201. NymO

Şeytanın Aklına Gelmezdi

bencede
  202. NymO

Laptopta klavye takımını değiştirebilir miyim?

20 milyon'a şeffaf klavyeler var eğilip bukulen işini görür onlardan tavsiye ederim ama sorunun için bişi diyemem..
  203. NymO

Temel ve Üç Sevgilisi...

Haritacıyı biraz kestim:happy:
  204. NymO

Dua...

Amin...
  205. NymO

Temel ve Üç Sevgilisi...

Adam süratle radar kontroldan geçerken polis peşine takılmış. Polis bastırmış,adam bastırmış.Siren, anons manons adam durmamış. En sonunda bir kavşakta yakalanmış.Polis sinirle adamın yanına gitmiş. -) Beni çok uğraştırdın.Ya çok mantıklı ve geçerli bir mazeret söyle yada işin bitti. Adam...
  206. NymO

Felç (Fıkra)

Guzel :D
  207. NymO

2. SDN MSN Buluşması Yapılsın mı?

Çok katılmak istiyordum ama olmadı malesef:angry:
  208. NymO

Google 403 Yasak Hatası..

Her Arama yaptığımda bu karşıma çıkıyor.. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?Ağdaki Tüm pclerde aynı hata var... Google ana sayfa>Tercihler>Güvenli Arama Filtresi 'nden Arama sonuçlarıma filtre uygulama seçeneğini seçiyorum. Düzeliyor, 5dk sonra yine aynı hatayı veriyor.. Çözüm : Pc'deki tüm...
  209. NymO

Troy ayağını kırmış ! :O

Metro'da kimsenin sana yer vermemesi dileklerimle.. Geçmiş Olsun..
  210. NymO

58 TL'ye 16 GB USB Bellek

99$' a almıştım..Teknoloji Dünyası işte..
  211. NymO

Çarşaflı CHP'liler rozetlerini geri verdi

Ya bu CHP Millete gerici der bilmem ne der donup aynaya bakmaz.Kendindeki geriliği bile goremez oldu.Değiştirin su kafaları artık...
  212. NymO

Crack yazılımı crack'lendi, yazarı çıldırdı!

Gülme komşuna gelir başına:D
  213. NymO

PC ye 6 aydır virüs bulaşmıyor. Bu normal mi?

Arkadaşım sil onu, zannedersem crackli kullanıyorsun sen o yuzden bişiye dokunmuyor senin nod 32. Avira indir hem bedava, hemde affetmiyor hiç,Pc'yide kasmaz basınıda agrıtmaz.Benden sana tavsiye..
  214. NymO

Domain ismi arıyorum..yardım???

bilistan:D
  215. NymO

Dünya'nın 30 Yıl Sonraki Hali

Ya yeni teknolojileri insanlık adına kullanmazlarki su ülkeyle savas bu ülkeyle savas, millete de 2-3 yem atarlar sus payı bitmiştir olay..
  216. NymO

Beyaz canlı yayında yellenme

Konuk "doğru" diyor..KBB'ye bir uğrasın konuyu acan arkadas:D
  217. NymO

Ben Fındık Faresiyim :)

Splintır ust:surprised: ve Tırsm:ph34r:k hiç yakıstıramadım:donatello:
  218. NymO

Ben tekrar geldim

Yine yeni yine yeni yine hosgeldin.
  219. NymO

SDN ana sayfasını kullanamıyorum

chrome kullanıyorum...14 Şubat reklamı izin vermiyor:wassat:
  220. NymO

Taklitçi Çinliler Bununda Taklidini Yaptı

Bence bu çinlilerin değil senin işin:D Taklitçi çinlilerinde taklidinide biri yapar elbet dimi:D
  221. NymO

(Anket) SDN Bağımlılık Yapar Mı?

Buna Katılıyorum ve Amca oğlu, Dayı Kızı diye torpil yok:D
  222. NymO

Bilgisi olan arkadaş cevap yazabilir mi lütfen?

Bence doğru.. Ben bildim bileli hep suyu oturarak iç derler:D boşa demiyorlardır.
  223. NymO

Elektrik :)

Adam haklı ama tipe baksana:D
  224. NymO

Bende Geldim Ama Hoşgeldin Diyen Olmadı...!

Hatırlatacak bir arkadaş yok mu?:whistling:
  225. NymO

Öyle Seviyorum ki...

ÖYLE SEVİYORUM Kİ... Karşımdasın. Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana. Ne büyük mutluluk bu... Gördüğüm en güzel şeysin. Senden öte tanımladığım başka hiçbir şey yok. Her şey senin adınla anılıyor benim dünyamda. Bütün çiçekler sen, bütün yıldızlar sen... Bir sanat eserisin, bakmaya doyamadığım...
  226. NymO

Neden Şerefine Denir?

Her ülkenin kendine has deyişleri vardır bu konu ile ilgili. Kimi Sağlığına der, kimi Mutluluğuna... Ruslar Nazdarovya der,Bulgarlar Izdrava... Biz de ise konu daha hoş ve de farklıdır... Biz "şerefe" ya da daha da özelleştirip "şerefine" deriz... Eee bize de bu yakışırdı dimi... Bu " şerefe"...
  227. NymO

Osmanlı'da Çıkma Teklifi (Fıkra-lar)

Osmanlı'da Çıkma Teklifi Osmanlı zamanında bir adam bir bayanın karşısına geçer der ki ; "-Ey dilberi rana! Ey tesadüf-ü müstesna! O mahrem suratınızı görünce size lahza-i kalpten sarsıldım... Niyetim acizane-i taciz etmek değildir.. Bilakis efkar-i umumiyede ufak bir aile bacası...
  228. NymO

Bende Geldim Ama Hoşgeldin Diyen Olmadı...!

Forum kurallarını oku diyeceğim ama senin yalayıp yutmus olman gerek:stuart:
  229. NymO

PC ye 6 aydır virüs bulaşmıyor. Bu normal mi?

Nod 32 'nin hangi sürümü onu da belirtirmisin?
  230. NymO

Taklitçi Çinliler Bununda Taklidini Yaptı

RTE'nin taklidinide yaparlarmı acaba?:D
  231. NymO

2. SDN MSN Buluşması Yapılsın mı?

232. NymO

Hacker ama tarzı farklı

Bunlardan 10-20 tane daha olsa hapı yuttuk...
  233. NymO

Ne olacak bu Lost'un hali?

Kardes ver adresını gonderım sana hepsi var ya ne odicen..
  234. NymO

Ne dinliyorsunuz?

Kylie Minogue - Can't Get Out of My Head
  235. NymO

Kylie Minogue - Can't Get Out of My Head

Ölmeyecek parçalardan biri...
  236. NymO

Ne olacak bu Lost'un hali?

Bence olayların yonlerını dahada değiştiriyorlar çunku bır suru teori ortaya atıldı..Dahada merak ettırecekler bızi daha da dusundurecekler daha da turettirecekler teorileri... dahada dahada işte bilmiom dahada:wassat:....
  237. NymO

Arkadaşlar yeni banknotlarımızı nasıl buldunuz?

Güzel Ama eski 50 kurus ile yeni 1 kurusu hep karıstırıyom benzıyor paralar birbirine :d
  238. NymO

Dünyanın en iyi sapan atan adamı - Video

Bu adamın etrafında dolasan sinekleri dusunemıyorum:D
  239. NymO

Fiat Regata(nam-ı değer kuş serisi)

Ayağımı yerden kessin de....
  240. NymO

Bilmeliydim!!!

70 liğin yanında 70'lik biri olsa içince o bile 35'lik olur...
  241. NymO

Deep freez

Anti virüs programını kesinlikle kurmanı tavsiye ederim.Bazı virüsler var ki yapıstımı gitmiyor...
  242. NymO

Yeni Moderatörümüz Pc Meraklısı

Hayırlısı olsun.
  243. NymO

Bu foto çok şey anlatıyor

Bu Tavırlarla onu da basarabilseler ah:wassat:
  244. NymO

Görev Yöneticisinde Kullanıcı Adı Yazmıyor

Pc'nin sagına soluna cok el atıormussun, oda saklamıs adını garip napsın:D Duzeldı ya durumun bosver:happy:
  245. NymO

Shifdelete Sizce Aylık Trafiği ne kadar?

Bugunlerde çok yavaş ama site kalabalık olsun iptal:wassat:
  246. NymO

Anket:Vista & Linux

g) Xp
  247. NymO

Detone sese gel - Rezalet

yuh f-rekans:D hazırlamıs zil sesini..
  248. NymO

Özlemle dolu 10 YIL...

7'den 77'ye herkesin sevgisini kazanmıstı. Mekanı Cennet Olsun... Adam Olacak Çocuk ah ah ne izlerdik be heyecanla...
  249. NymO

Vistadan Xp ye Geçiş

Microsoft Windows Xp Kurmayı Bilmeyen Arkadaslar için... Öğrenmek çok basit. Burdan dosyayı bilgisayarınıza indirerek xp smilator programını kullanabilirsiniz. Program Xp 'nin Tıpkı kurulumu gibi adımları içermektedir. kurulumda geçilen adımlar ile aynıdır. Ancak Dil İngilizce'dir.
  250. NymO

SDN Duy Sesimizi Temayı Değiştir Diyenler!!

Haber stilimiz değişmiş.. Güzel:)
  251. NymO

Görev Yöneticisinde Kullanıcı Adı Yazmıyor

başlat -> çalıştır -> services.msc yazıp entera basın. Terminal Hizmetlerini çift tıklayın ve başlat’a tıklayın. Başlangıç türünü, otomatik olarak ayarlayıp yeniden başlatın. ” Bunu yaptığınız zaman görev yönetisinde ki kullanıcı adları tekrar gözükmeye başlayacaktır.
  252. NymO

Agzında bakla ıslanmıyor:D troy dayanamıyorsun bu tür başlıklara konulara:D
  253. NymO

Filistin projesi - The Palestine Project.

Çok çoçuk öldü ya çok yazık.. :(
  254. NymO

İçinin güzelliği dışınada vursun diyorsunuz yane:D
  255. NymO

Yılın En Su Katılmamışları

Ayakta dikilen her an tetikte kaçacak:D ama nafile.
  256. NymO

Mini Mini Bir Kuş Donmuştu

Maşallah diyelim nazar değmesin:D
  257. NymO

Venselos Dediklerine katılıyorum ama başbakanın her yaptığını siyasete vurmayın! Hadi vuruyorsunuz diyelim bu harekete vurmayın bari ayıptır.Her Türk evladının gururlanacagı birşey yaptı.Sonucu ne olursa olsun!!!Zaten olacak birşey olsa böyle peşimizde gezmezler telefon edip basın toplantıları...
  258. NymO

Konunun başlığına konunun,ilk mesajına, konunun içeriğine ve konunun devamına bakarsan resimlerin tam oturduğunu görebilirsin. Anlamadıysan da anlatayım resimleri sana ki anlamamışsın anlaşılan o yorumundan ; Zamanın da el pençe divan duruyordu Türkiye ki daha güzel bir foto vardı onu...
  259. NymO

Erdogan IN Israil OUT

Duzeltme için tesekkurler... 1994 Nobel Barış Ödülü Yaser Arafat ve İzak Rabin'le beraber Peres'e verildi
  260. NymO

Geçmişteki kareler aklındaysa google amcaya başvur hemen çıkarıveriyor...
  261. NymO

Erdogan IN Israil OUT

Bakakalmıs oylece:D Onu sana verenin...
  262. NymO

CHP den Başbakan'a Davos Tepkisi

"Peres’e ‘Sen’ diye hitap edemezsiniz. Uluslarası ilişkide böyle bir üslup yok. Sayın başbakan çok yanlış yaptı’ dedi. " Ya bunu savunuyorlarda, o adamın sesini yükseltmesini nasıl görmezden geliyorlar anlamak zor... Muhalefet adına kendi karakterlerinide bes paralık...
  263. NymO

Bundan Ya da Bundan Ya da Bundan Daha sağlam bir şekilde duruş sergilediği bariz bellidir. Sayın Muhalefet...
  264. NymO

En Çok Oynadığınız ve Sevdiğiniz Pc Oyunu var mı?

Cod4 Başkasını tanımam..
  265. NymO

Bu moderatör Ignatius kim?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın tepki gösterdiği Davos Moderatörü Washington Post gazetesi yazarı David Ignatius, aslında hem Erdoğan'ı hem de Türkiye'yi çok yakından tanıyan bir isim. Ignatius, Orta Doğu'da İsrail yanlısı görüşleriyle tanınıyor. Erdoğan'ın tepki gösterdiği Washington Post...
  266. NymO

Korkulan oldu, Kılıçdaroğlu kayboldu

Bu adamı ben aklı basında selim biri diye bilirdim ama anlasılan o ki baykal buna harbiden iyi gaz vermiş ki bilmediği sularda boğulacak zavallım..
  267. NymO

Erdoğan Davosta Esti Gürledi

Elinin tersindeydi o moderator soyle okkalı bir tane çakıp ayrılsa kapak ustune kapak olurdu:D
  268. NymO

Erdoğan Davosta Esti Gürledi

Tek Kelimeyle Helal Olsun... Artık T.C devletini susturabileceğiniz bir devlet olarak görmezsiniz... Kapak olsun bu size...
  269. NymO

Çocuklardan anlar!!!

Güzel paylasım
  270. NymO

Çok basit bir soru ...

Paranı biraz daha artır...
  271. NymO

Hem İtiraf Hem Soru(Hack Edilen MSN)

Hotmail sifrenizi çaldırdıysanız hemen okumaya baslayip epostanızı geri alabilirsiniz. Hotmail sifrenizi Caldirmak istemiyorsanız Daha asagida anlattigim seyleri de bir okuyun. ADIM ADIM TAKİP ETMELİSİNİZ... 1-) http://support.msn.com/default.aspx?page=global_changelanguage&locale=tr-tr bu...
  272. NymO

Çin ' li Gencin Moda Anlayışı... ;))

Zaman kotu Kolla g.. derler de bu arkadas duymamıs heralde daha bunu:D
  273. NymO

HP de Vista dan Xp ye nasıl geçilir

Etmez, Windows xp cd'sinin içinde hard disk için gerekli olan sata driverları bulunmuyor. Onları cd ye entegre edince kabul eder.
  274. NymO

İyi Geceler SDN...

Bugunluk yeter heralde erkenden bırakıyoruz ama sabah erkenciyiz.İyi Geceler...
  275. NymO

HP de Vista dan Xp ye nasıl geçilir

Burayı incele ve yap ordan bir cd hallet işini arkadaşım
  276. NymO

4. kattan aşağı

:D:D
  277. NymO

32 GB Cebinizde!

A-data okuma ve yazması yavaş biliyorum ama..
  278. NymO

CHP'ye ait güncel karikatürler

:D:D Bu güzeldi...
  279. NymO

Ateş Yakmak (Alternatif)

Ben 40 yıl düşünsem bırak ateş yakmayı o parçaları bir araya getirince ateş yakılabileceğini bulamam:D
  280. NymO

Üç yanımız mavi patiska ama ne gelen var ne giden..Bekleyelim bakalım canım..:D:happy:
  281. NymO

Son Sigaram!

Sağlığa zarar bir şiir olmuş ama tebrikler yinede.:D
  282. NymO

Mirascıları nerde onlarda mı yok canım! Onlar gelsin onları görelim.
  283. NymO

O zaman gelsinlerde görelim buyuklerimize sorduğumuz o buyukleri piyasaya cıkamıyorlar ne iş? yada çıkartmıyor mu baykal acep?
  284. NymO

Kaleci resmen uyuyor :)

Yılın Salağı bu olsa gerek.
  285. NymO

Alttan Almak...

Temelle Akrabalığı varmidur? :happy:
  286. NymO

Son Sigaram!

Bu sigara da senin için..
  287. NymO

Soylememe gerek yok.
  288. NymO

Satılık ucuz internet kafe tekno kafe

Hoş cafe.. Ama niye sattığını anlayabiliyorum... ATİREDEON X1650 EKRAN KARTI 1 GB REM (KİNGSTIN) Ankara'da olsan yapardık bişiler...
  289. NymO

Size de bişeyler anımsatacak

Türkiye'yi anlatıyor...
  290. NymO

Türkler Uzayda...)))

Güzel Paylasım
  291. NymO

Köpek balıklarına 60 Sn Dayanın

Skorlar sıfırlanmıs:wassat:
  292. NymO

Chrome'da Sıra dağlar Sorunu...

Hiç tavsiye etmem böyle bir eklenti bile olsa.. Hala sıra dağlara devam:pinch:
  293. NymO

Chrome'da Sıra dağlar Sorunu...

Yer imleri neden burda (sol üst köşede ) Sıra Dağlar gibi Diziliyor? Normali Böyle olması Gerekirken... 2 Resimde de 5 tane yer imi açık... Anlayan Var mı?
  294. NymO

Yarsav başkanı köşeye sıkıştı

Resimden belli köşeye sıkıştığı:D
  295. NymO

Lost 5. Sezon, MSN'de!

Msn Plus + 8,5 için
  296. NymO

Tarafsız dediğin böyle olur...

Arkadasın biri de önceki konularda bir yorum yapmıstı.. CHP İstanbul'dan RTE'yi göstersede kazanamaz diye.. Üzülüyorum ben bu chp'ye ya:D
  297. NymO

Kendimi seviyorum mu oluyor bende de ya da nickimi :D