Arama sonuçlarınız

1. beatkey

Müzik Önerileri

Selam arkadaşlar. Bizim Silivri'de Restorant'ımız var. Ancak sahil kısmı, bahçe kısmı ve iç kısım olarak 3e ayırdık. Sizce bu sahil kısmı ve bahçe kısmı için ne türk müzikler uygun olurdu ? Her türlü öneriye açığım, şimdiden teşekkürler.
  2. beatkey

Ubunutu netbook remix'te klasik masaüstüne geçiş

Aslında sorunum şuradaki (http://forum.ubuntu-tr.org/index.php/topic,16179.0.html) konuyla aynı. Ancak ordakinden tek farkı, değiştirmeye çalıştığım dosya salt okunur yazmaya korumalı diyor. Bu Linux olayına da yeni yeni başladığım için nasıl değiştirilir bilmiyorum. Var mıdır acaba bunun...
  3. beatkey

Jolicloud İnternet Bağlantısı

Selamlar. Geçenlerde Netbook'a Jolicloud yükledim, biraz alıştıktan sonra iyice merak saldım. Yalnız bir de masaüstü bilgisayara kurdum, internete bağlanamadım. Jolicloud'un hoşuma giden yanı direk XP üzerinden kendine yer ayırıyor ve de tek part olan HDD'mde bana kolaylık sağlamıştı. Yok...
  4. beatkey

Call Of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer

Dostlar Call Of Duty: Modern Warfare 2'yi orjinal alanlar varsa Steam ID'lerini yazsınlar buraya hep beraber dostça oyunlar oynayalım. Benimkisi : emrekaramann
  5. beatkey

İP Çakışması

Öncelikle merhabalar SDN sakinleri. Evimde modeme biri ethernet(masaüstü) girişiyle diğeri wireless(netbook) ile bağlı 2 bilgisayar kullanıyorum. Ancak dünden beri ethernet girişiyle bağlı olan olan ip adresi alamıyor ve internete bağlanmıyor. Ama wireless ile bağlı olan gayet normal şekilde...
  6. beatkey

1500 Saatlik Lego çalışması

YouTube - 8-bit trip
  7. beatkey

Süper Kahramanlar Yaşlanırsa

Captain America Batman and Robin Catwoman The Penguin Mr. Fantastic The Thing The Silver Surfer Spider Man Doctor Octopus The Incredible Hulk Iron Man Daredevil Wolverine Electra Aquaman The Flash The Vulture Bizarro Mandrake and Lothar
  8. beatkey

80072efd Hata Kodu

İyi geceler. An itibariyle messengerda 80072efd hata kodu ile karşılaşmaktayım. Acaba nasıl düzelir. Bir başka kimselerde var mı bu sorun ? 80072efd MSN Hata Kodu ve Çözümü! | ShiftDelete.Net | Bu yazıda geçenleride yaptım ancak hala sorun devam etmekte.
  9. beatkey

Ben başkomiser aslan!

Herkese iyi günler. Yarım saat önce telefonum 05314634483 nolu numaradan arandı. Açtığımda direk adam: -S.a ben başkomiser aslan, binbaşının karısına bu numaradan küfredilmiş, diye lafa başladı. Bende birden afalladım noluyoruz felan ne zaman olmuş bitmiş haberim yok.Bende: -Karakolun...
  10. beatkey

Windows 7 Kopyası Orjinal Değil !

Arkadaşlar geceden download var die açık bıraktıgım Windows 7 sabah kalktıgımda böyle bir sorun verdi.Her hangi bir Microsoft programı (paint,hesap makinesi) açtığımda da uyarı vermeye başladı.Bu sorun neyden kaynaklanabilir acaba ? Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar..
  11. beatkey

Normal PC ye Mac Kurma !

Arkadaşlar geçenlerde komşum Mac OS X Leopard yüklü Macbook almış.Onda gördüm çok hoşuma gitti apple ın işletim sistemi.Acaba kendi bilgisayarına kuran veya bilen birileri varmı ? Eğer varsa nasıl kurabileceğimi anlatırsa çok sevinirim. Saygılar..
  12. beatkey

Creative Sound Blaster Live ! Driver !?

Arkadaşlar, dün arkadaşımdan Creative Sound Blaster Live ! CT4870 Model ses kartı aldım. O yazılım cdsini felan kaybettiginden 5.1 hoparlörümü tam verimli kullanamıyorum. Bu cdyle gelen yazılımları nasıl bulabilirim yada elinde olan arkadaşlar varsa upload edebilir mi ? Not: Creative in...