Arama sonuçlarınız

1. S

Satın almış olduğum Xiaomi Earbuds replikamı

ben olsam o kadar iddaalı olmam https://eksisozluk.com/hepsiburadadan-alinan-airdotsin-sahte-cikmasi--6264140
  2. S

BlackBerry DTEK60 resmen satışa çıktı

benden başka düşünen yoksa alıyorum!
  3. S

Recovery Status 7 Hatası Çözümü

konuyu başlatan arkadaşa teşekkür ederim. bunu bilmesek baya uğraşacaktık
  4. S

Galaxy S4 ve Note 3 için Android 6.0 Umudu!

4.4.2 kitkata dön ne şarj sıkıntısı ne başka bir şey cm13de şarj 1günde şarj oluyordu ve yarım günde bitiyordu
  5. S

Galaxy S4 i9515 için Rom var mıdır?

2 adet rom buldum cm13 [ROM][CM13.0][UNOFFICIAL][2016-03-20] CM13.0 for Galaxy S4 VE (GT-I9515) cm12.1 [Rom][Unofficial][Stable][Cm12.1] Galaxy S4 Ve (Gt-I9515) - Unofficial Ports
  6. S

1 Tb Taşınabilir Harddisk 96 mb Gözüküyor ??

disk yönetimi bölümünde birimi genişlet diye seçenek aktif mi
  7. S

İnternet üzerinde yurt dışı sipariş

bir tane vardı ama dilimin ucunda aklıma gelmiyor
  8. S

Android En İyi Antivirüs Uygulamaları

telefonu rasyonel olarak kullandığınız sürece hiç bir antivirüs ve hızlandırıcı denen programlara para vermenize gerek yok
  9. S

Olmazsa Olmaz Android Uygulamalarınız

Gerçekten! faydası dokunacak uygulamar; MX PLAYER (türkçe altyazı bulup indirme özelliği var) Microsoft OFFICE LENS (mobil TARAYICINIZ) OUTLOOK (email yerine) VIDEO EDITOR (SAMSUNG GALAXY APPSDA) X-PLORE (en eski dosya yöneticisi ben nokia s40 symbiandan beri kullanırım) Anymote SMART...
  10. S

700TL'lik telefon önerisi

general mobile 4g android one
  11. S

Wifi full çekiyor ama bağlanmıyor

sana vodafone den başka kimse yardım edemez.
  12. S

Galaxy S4 Ekran Açılmıyor

benimkisi de aynı şekilde; ilk kez laminantın üstüne düştü ve içten kırıldı ikincisi de kafede oturuyordum en son tuş kilitledim yarım saat sonra tele bakayım dedim açılmadı. bizlik bir şey yok ekran dandik
  13. S

Siz de fark ettiniz mi ?

arkadaş özetlemiş. herkes bilinçaltına göre yani görmek istediği gibi görür. bu tür cinsel objeler genelde klip ve filmlerde kullanılır eğer abartmak istiyorsak illumunati tam da bu amaca hizmet ediyor. ancak bu görüntüler gayet objektif
  14. S

Galaxy S4 Ekran Açılmıyor

senin ekran gitmiş yapacak hiç bir şey yok. ya 250tl verip çin ekranı taktırcaksın ya da 500tl verip orjinal ekran taktırcaksın ya da 1000tl verip yenisini alacaksın. ben 2 kez kırdım şimdi metal kılıfı var araba geçse üstünden kırılmaz. başına gelince anlarsın değerini
  15. S

Sinema sohbet

tabiki de herkesin beğendiğini kimisi beğenmeyebilir ama yüksek puan alması genel geçerdir
  16. S

Sizce fotodaki sistem iyi mi (çok büyük fiyat farki olmadan değiştiririm)

5000tl (kdv dahil mi?)vereceğin bu toplama sana hiç bir zevk vermeyecek. biraz araştırma yapsan aynı fiyata daha iyilerini bulabilirsin. bana çok pahalı geldi benim laptopum i7 8gb ram 2gb ekran kartlı kampanyadan 1800tlye aldım aradaki 3200tl lik fark laptopa kıyasla çok abes. bende SSD yok o...
  17. S

En iyi bakım ve onarım programları

aslında bilgisayarın bu tür programlara ihtiyacı yoktur. uninstaller içermeyen uygulamalar yüklerseniz registry şişer sadece onu da ccleaner programıyla düzeltebilirsiniz. bir bilgisayar yazılımsal olarak hızlanmaz. %1 ile %5 arası fark eder mi? hadi hakkını yemeyelim etsin
  18. S

İşletim Sistemi Geçişlerinde Sürücü Sorunu!

win7 ve sonrası zaten driverleri otomatik buluyor sana ne lazım
  19. S

Sinema sohbet

mad imdbden 8.2 almış bir film, bu filmi beğenmeyen ya filmden sinemadan anlamıyor ya da başka bir seçenek yok :) 1979 yılında başlayan bir seridir. konusu bilim-kurgu aksiyon macera dır. öyle aşk meşk kumar arayana hitap etmez
  20. S

Sinema sohbet

3d zevk işidir bir filmin 3d olması onun 2d ile izlenemeyeceği anlamına gelmez. 2d olan bir filmi de 3dli olarak izleyebilirsin. kendini öyle şartlandırma
  21. S

Sinema sohbet

Farklı bir soru sormak istiyorum. IMDB database e dayanarak vereceğim listedeki filmlerin puanlarını otomatik olarak verebilecek bir program var mıdır? bilen ya da duyan_?
  22. S

Xperia Arc/Arc s için son sürüm android 5.0 lollipop ROM (CM 12)

cyangenmodda böyle bir sürüm yok emin misin cyangen olduğuna STABLE olarak en güncel 9,1 sürümü mevcut
  23. S

Zorunlu kış lastiği için son gün

zorunluluk 1 aralıkta denetimlen 2020de :) src belgesi çıkalı kaç yıl oldu daha polisler yeni öğreniyor da ticari araçlara soruyor
  24. S

Windows 10 dan Windows 8.1 e geri dönme(hata)

yapacağın en güzel şey 8.1 cdsini takıp bilgisayarı sıfırlaman.
  25. S

Samsung Fobisi

samsung fobi değli hobidir. iphonenun en pahalısı iphone dışında hiç bir alete tepki vermez. ama samsung tv ile eşleşir wifi direct içerir.sana güzellik yapar. ha iphonun tvsi olsa o iyi derdim. ama başka cihazlarla etkileşim önemli. telefon deyip geçmeyecen. bir de androidin en...
  26. S

S3 pc de dosyalar gözükmüyor

Tuş kilidini kaldiracaksin, BU SADEce s3 için değil tüm telefonlar için geçerli
  27. S

Android güncelleme

odin ile güncelleme metodunu araştır. telefonun çakma olmayabilir belki çalıntıdır bilemezsin. bağlantı kur bir göz at. ben telefonuma (i9500 varken) sayısız rom yüklemiştim. hiç bir sorun yaşamadım. istediğim zama orjinal haline döndürebildim. neyi nasıl yapacağını iyi bilmen gerek.
  28. S

Telefon Ana menüde 2ghz oyunda 800mhz olarak çalışıyor

aynen
  29. S

Samsung S3 Wifi açılıyor diyor açılmıyor

samsung müşteri hizmetlerine ulaşmayı dene daha hızlı sonuç elde edersin
  30. S

Galaxy S4 i9515 için Rom var mıdır?

Bildiğim siteleri araştırdım ancak kullanılabilir bir rom bulamadım. Benim bilmediğim sizin bildiğiniz kaynaklar olabilir. Önerileriniz varsa linkleriyle bekliyorum. Galaxy s4 i9515
  31. S

Max 1100 TL Telefon Tavsiyesi

ne aldın telefon millet o kadar cevap yazmış
  32. S

Çin Alışveriş Siteleri (En İyileri, En Güvenlileri)

ben aliexpresten 2014 haziran ayından beri alışveriş yapıyorum ve en çok alışveriş yapan %3lük dilimin içindeyim 1$ ım bile çöpe gitmedi 4 alışverişimden şikayet açtım hem ürünü aldım hem paramı iade aldım. ezbere iş yapmayın, dolandırıcı gittigidiyorda da var, caddede de sokakta da var...
  33. S

Max 1100 TL Telefon Tavsiyesi

Git kendine 700tlye General Mobile Android One al.
  34. S

Galaxy S4 Facebook Yorum Ekranı Sorunu

evet fontmuş
  35. S

Galaxy S4 Kamerada Hafıza Kartı Sorunu

moderatörler konuyu silebilirsiniz
  36. S

Sammobile üyelik olmadan güncelleme indirilemez mi?

bu kadar da üşengeç olunmaz yahu. senin yerine indirip evine usb ile kargo edebilirim.
  37. S

Galaxy S4 Facebook Yorum Ekranı Sorunu

Ekrangörüntüsünde gördüğünüz gibi harflerin üst kısmı silik çıkıyor acaba font'tan dolayı mıdır? ..ise fontu değiştirmeden düzeltme önerileriniz??
  38. S

Samsung Galaxy S4 Türkiye Güncellemesi

işin garip tarafı iran kazakistan özbekistan'a bile bizden önce geldi. Sırf 5 gelecek diye değiştirmiyorum telefonu
  39. S

fikri olan?
  40. S

Firmware bilgileri; Eylül 2014 I9500XXUGNH2 I9500OJVFNI1 Odin ile yüklenmiştir. Bu güne kadar bir sorun yaşamadım ama en son root attım sonra beğenmedim rootu kaldırdım. root attıktan sonra tekrar odin ile firmware yükledim Sorunum şu; Kamerayı ilk açtığımda hafıza kartı takılı olduğu için...