Arama sonuçlarınız

1. B

Microsoft Spartan'dan İlk Görüntüler!

Sadece formattan sonra Chrome indirmek için kullandığım bir tarayıcı İE ve ne yaparsa yapsın öyle de kalacak bence.
  2. B

Siteye her gün içerik eklemek

İçeriğin girilme sıklığı kadar özgünlüğü ve kalitesi de önemli. Kendi sitemden örnek vereyim. Açılalı henüz 1,5 ay oldu düzenli olarak günlük 3 içerik giriyoruz. tek yaptığım bu şimdilik. her hangi bir seo çalışması uygulamadım. sadece düzenli ve özgün içerikle günlük hiti şu anda 70-80 arası...
  3. B

Uygun Fiyata Makale Yazımı

Merhaba. Sitemizi inceleyebilirmisiniz öncelikle. Tüm kategorilere makale ihtiyacımız oluyor sürekli. Daha önce yazdığınız yayınlanmış referanslarınızdan bir kaç tanesini URL olarak alabilirmiyim.
  4. B

Filezilla Wordpress hatası

Ben teşekkür ederim
  5. B

Wordpress icin SEO Ayarları

En iyi wordpress SEO eklentilerini incelemelisiniz. Aşağıdaki linkte konu ile alakalı detaylar mevcuttur. http://www.bilisimcafe.net/en-iyi-wordpress-seo-eklentileri/
  6. B

Hosting değişiminden sonra site sayfa sorunu

Hosting sağlayıcınız ile iletişime geçin. Tema muhtemelen farklı gereksinimler duyuyor olabilir
  7. B

Wordpress 4.0.1 Yayınlandı

Akıllıca bir adım oldu
  8. B

Yabancı Hosting Google Sırasını Etkiler mi?

Türkiye lokasyon Türkçe site için çok daha iyidir. En azından ilerleyen zamanlarda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız
  9. B

50 TL'ye Tema Yaparmısınız?

50 TL'ye özel bir tema yapılamaz. Ancak çok basit seçenekler ile kendinize özel bir tema yapabiliyorsunuz Benim de şahsen kullandığım bir altyapı. Demo adresinden sistemi inceleyebiliyor ve sonra 55 TL karşılığında satın alabiliyorsunuz. Mükemmel bir sistem. KAYNAK...
  10. B

Eski konular yeni konu haline geliyor

Hosting şirketiniz ile alakalı bu konuyu görüşün derim
  11. B

Firma Rehberi Bir Site Yapmak İstiyorum

Öncelikle isimtescil üzerinden domain almanız güzel ancak hosting sisteminden yana çok ciddi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Özel firma rehberi sitesi istiyorsanız en uygun fiyatlar ile faturalı hizmet sunabiliriz size. On Page SEO (Site içi seo) ayarları da dahil
  12. B

Sizce nasıl bir portal olabilir!

Bunun için birçok farklı özel olarak hazırlanmış tema var. Değerlendirebilirsin
  13. B

Wordpress Temaları hem Ücretsiz ve Türkçe

Güzel ve kullanışlı temalar. Ancak zaman içerisinde görsel olarak etkinliği ne denli olur bilemiyorum
  14. B

Wampserver sorunu

Wampserver içerisinde www klasörü içerisinde wordpress dosyalarını atman, local'de veritabanı oluşturman ve bunu wp-config.php dosyası ile ilişkilendirmen gerekiyor. Kısacası baya bi işin var üstadım
  15. B

Wordpress siteye kullanıcılar nasıl video ekler?

Arkadaşım bu durum tamamı ile tema ile alakalı olarak sunulan bir imkan. Video yüklemelerine izin vermek istiyorsan bunun için çok sağlam bir sunucuya da ihtiyaç duyabilirsin. Sistemsel değişiklikler ile video upload için izin verebilirsin.
  16. B

Wordpress sorunu

Bı sistem Virtual Compressor kullanıyor mu?
  17. B

Filezilla Wordpress hatası

Hosting'ler www klasörünü kullanırlar. Bu klasör içerisine kurulum yapmanız gerekiyor.
  18. B

Wordpress En İyi SEO Eklentileri

Merhaba; Wordpress, bildiğimi gibi dünyanın en çok kullanılan içerik yönetim sistemlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Özellikle SEO açısından sunduğu mükemmel imkanlar sayesinde zaman içerisinde çok ciddi bir kesimin ilgisini ve beğenisini kazandı. Wordpress en iyi seo eklentileri ile...