Arama sonuçlarınız

1. Frespo

Troy Turizm mi?

Geçen günlerde Shiftdelete sitesindeki üyelerden tırstığını beyan eden Troy bir açık daha verdi. Magazin malı güllü dallı diyip herkesten izole bir yaşam seçemeyen Troy bu tip işlere girdi.. Saat 4 aylardan ise Nisan hakkında düşünülecek bir soru -neden-? Troy siteyi sattıktan sonra...
  2. Frespo

Haftaya inşallah

Turkcell Süper Lig'de 26. hafta mücadelesinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu'nda Eskişehirspor'u konuk etti. Sarı-lacivertli ekip karşılaşmadan 2-1'lık galibiyetle ayrılarak şampiyonluk mücadelesini sürdürdü. F.Bahçe'ye galibiyeti getiren goller 60'ta Deivid de Souza ve 87'de Daniel Güiza'dan geldi...
  3. Frespo

Yarınki Var mısın Yok musun ? - Fenerbahçe

Sizce bugün ( 04.04.09 ) yayınlanacak olan ve geliri hayır kurumlarına bağışlanacak Var Mısın Yok Musun programında Roberto Carlos ne kadar alacak ? Tahmin alabilir miyim bence carlos 150milyara razı olur.. ;)
  4. Frespo

Hangi dil bu

Biliyorum heryerde var bunlardan ama gene paylaşayım , görelim de kendimize ders çıkartalım ve ufkumuz açılsın ne tür insanlar var diye .. :happy: ************** ************** Bunu tercüme eder misiniz ? :wassat: Can you translate it ? Kannst du das übersetzen? :wacko...
  5. Frespo

CHP isim değiştiriyorre

CHP Kaynak : Bobiler
  6. Frespo

Dünyanın en artistik graffitileri

Kaynak : http://www.smashingmagazine.com Çok özürler
  7. Frespo

Pcnin gönlünden kopanlar

****************************************** ****************************** Zorunlu seçmeli :D Derleme olduğundan koyuyorum.. Başbakanımızdan bu da :D Heheee Xp bomb Damsız olan giremez...(::) hayıırrr since 1981 :D ömür boyuu...
  8. Frespo

Oyun mu kalmadı?

TTnetin yeni oyunu miniminnacık sevimli domuzcuk ve maceraları ? :innocent: vayy ne güzel oyun dimi http://img9.imageshack.us/my.php?image=domuz.jpg
  9. Frespo

958 gün önce

Ya sabah 8:30da kalkmışım süper bir pazar sabahı .. :happy: kurdum eski bilgisayarı (emektar 98)) uğraştım azcık disk birleştirme falan yapıyım dedim daha sonra aklıma diski denetlemek geldi aklıma. d sürücüsü falan yok zaten , cyi bi denetlemeye başlıyordum ki gözlerime inanamadım tam 958 gün...
  10. Frespo

Hamburger SV - Galatasarayımız

Basın yayında özgürlük gerekirse biz bişey biliyorduk da konuşuyoruz. insanlara umudu ümidi yedir daha sonra da hamburger yesinler var mı öyle iş ya ? daha sonra ah aslanım vah aslanım bülent hocamın haline de bakiyom amma da ciddi . dilin kemiği yok fazla beklentiye de gerek yoktu . olmadı ama...
  11. Frespo

Ne plan ama !

Mehmet, şirketteki en silik ve etkisiz elemandı :'(. İşe girmesinin sebebi Korece bilmesiydi, sipariş yazılarını o tercüme ediyordu. Efendi, dürüst , yumuşak başlı biri olmasına rağmen Mehmet'te aşırı derecede çekingenlik vardı, yani sosyal-fobikti:helpsmilie:. Tedavi için bazı teşebbüslerde...
  12. Frespo

Maç ayakları

Maç ayağı Brezilya, Rio De Janeiro... Bir grup, ayaklarını balkondan sarkıtmış. Ülkelerinin milli takımıyla Japonya arasında oynanan maçı seyrediyor. **** Yalnız böyle bir yorum gördüm ya bu bizim fenerbahçe trabzon maçı değil mi ya ? formalar falan hep aynı ?
  13. Frespo

Pc'cilere öneriler.

Bilgisayar başında uzun saatler çalıştıktan sonra gözlerinizde yorgunluk hissi, yanma, batma, kızarıklık, bulanık görme, ve baş ağrısı gibi şikayetler ortaya çıkıyor mu ? :( Eğer çıkıyorsa, çözümü var: < Bilgisayarda 20 dakika çalıştıktan sonra, gözleri kapatarak ya da uzağa bakarak 20 saniye...
  14. Frespo

Aslantepe İşcilerinin paraları ödenmiyor.

Yapımına yaklaşık 1,5 sene önce başlanan Aslantepe Türk Telekom Arena Stadyumu çalışanları paralarını alamadıkları gerekçesiyle 4. kez iş bıraktı. 3 aydır maaş alamadıklarını öne süren yaklaşık 500 işçi iş bırakma eylemi başlattı. İşçiler taşeron şirket ve üstlenici firma Eren Talu-Alke...
  15. Frespo

Rüşvetle ilgili güzel bir öykü

Vali rüşvetçi memurlarına ilginç bir ceza usulu bulmuş. Rüşvet yediği öğrenilmiş olan memurunu tutup yolun birleştiği yerdeki ağaca bağlatıyor; sonra da eline yüzüne bal, pekmez sürdürüp sineklerin hücumuna, gelip geçenlerin de seyrine terkediyormuş :twisted:. Gelip geçenler adamın yüzündeki...
  16. Frespo

Çeşitli kravatlar

Şaka gibi ama bunların hepsi kravat :surprised::D
  17. Frespo

Fenerbahçe - Sivasspor (Canlı Anlatım)

Ve maç başladı.x Sivasspor ilk kez yarı finalde boy gösteriyor. Ligde fenerbahçeye yenilen sivas fortis türkiye kupasını almak istiyor.. dk. 18 - alex kaleciyle karşı karşıya kalmıştı ama vuramadı. :( dk. 20 - evet skor 0-0. fenerbahçe bu aralar çok bastırıyor. dk. 21 - alexin ortasında...
  18. Frespo

Deniz seki şarkıları

Ya bu kokainci deniz seki şarkıları radyolarda veya kral gibi kanallarda yayınlanmamalı bence siz ne düşünüyorsunuz bunun hakkında ? :wassat:
  19. Frespo

Savaşın İnanın Silkinin Artık Yeter

Nefes Darlığı Çekiyoruz Son beş yılda 3 kere şampiyon olduk. Ancak bu 5 sene zarfında tribünlerde açılan pankartlara, yapılan tezahüratlara baktığımızda bu süre zarfında görev alan kadroların yeterince mücadele etmediğinden, kazanma hırsının olmadığından şikayetçi olunduğunu görürüz. "Yenilsen...
  20. Frespo

İlişkilendirme sorunu

Zaten sorun belli oluyor ama ben bunu en kolay "mayın tarlası"nı açarken karşıma çıktı. Wlmnin son sürümdeki güncellemesi şeysini yükleyemedim, Kgb programını da yükleyemedim. Format dışında herhangi bi önerisi olan varmı? acele değil ama ödüllü bi soru, ödül ise güzel bi :kiss: olacak...
  21. Frespo

İnternet hızım yükselmiş

Bugün büyük bir fark oldu 1megabitlik internetimde çeşitli nedenlerden dolayı (bilmiyorum) en fazla 256kpbs lik kısmını kullanabiliyorum ama bugün farklı :turned: , genelde testlerde 220-230 arası çıkan sayı bugün 352 :pinch:. Bununla birlikte "indirme" hızım yükselmiş ama "yükleme" hızım düşmüş...
  22. Frespo

Muse-Şubat Ayı Haberi

MUSE News February 2009 MUSE IN THE STUDIO AND IN A FIELD The band have spent most of January working hard in the studio. Dom has been venturing a little further a field in the name of...
  23. Frespo

Muse-Şubat Ayı Haberi

MUSE News February 2009 MUSE IN THE STUDIO AND IN A FIELD The band have spent most of January working hard in the studio. Dom has been venturing a little further a field in the name of...
  24. Frespo

E-Mail Adresim 1milyon pound kazanmış

Your:E-mailAddress won {£1,000,000 pound sterlings} it has been insured and ready for pay out. Contact your claims administrator with your name,tel and country,Claims Administrator Name:Mr.Raymond Johnson Email: mr.raymondjohnson08@btinternet.com phone:+447024021771 Regards, Mr.Raymond...
  25. Frespo

Fenerbahçeli Hiç kimse Googleı kullanmıyacak.

Ya birisi bu soysuzluğu açıklayabilir mi ? Hizmete geçen Google Translation şeyi tam bir terbiyesizlik. Bunu şikayet edelim Fenerbahçeliler olarak. Alın size 2. büyük terbiyesizlik.. Bunu düzeltmek için daha doğrusu gugıla öneride bulunmak için Suggest a Better Translationa gelip The Best...
  26. Frespo

PQ-Service

PQSERVICE.JPG Sistem geri yükleme yaparken hep karşıma çıkar bu pqservice . Peki nedir bu bilgisi olan var mı ? Neden benim sorduğum sorulara hiç cevap gelmiyo ya
  27. Frespo

Çoklu Wireless İndirgeçmecisi

Slm arkadaşlar ; Size bir sorum olacaktı ağlarla ilgili bu konuda bilgim oldukça sınırlı da iyi bilen birisi olursa yardım edebilir mi ? hem benim için hemde insanlık adına... Şimdi ben başlıyım, Şifresini bildiğimiz güzel ağlara bağlanmasını severiz tabi benim gibi interneti TTnet ve düşük...
  28. Frespo

Kişilik bozukluğu.

ee belli oluyo yani :surprised:
  29. Frespo

Muse mü, Foo fighters mı, Placebo mu?

Britanyalı gençlerden kurulan şarkılarında kullandıkları birsürü aletle dikkat çeken Muse , Şarkılarının kopartıcılığıyla tanınan Foo Fighters, Londra'da kurulan solistinin farklı sesiyle dikkat çeken Placebo, :walkman...
  30. Frespo

Vikipedi Galatasaray başlığı

Vikipedi Galatasaray sayfasında klübün takma isimleri arasında Salatasaray var , dikkat ederseniz görebilirsiniz.
  31. Frespo

Ekranı video olarak kaydetme

PrintScreenleri hepimiz biliriz çok yardım eder bize yada şanlı vistamın özelliği Snipping Tool yani Ekran Alıntısı Aracı da isteklerimizi az da olsa cevaplayabilmiştir. Ama neden Windows'ta Ekrandakileri vidyo olarak kaydetmemiz için bi özellik yok?? Böyle bişey için birçok program denedim ama...
  32. Frespo

yazıılı belge açamama sorunu

33. Frespo

Yazılı belge açamama sorunu

Arkadaşlar bende bi tane bundan var http://img221.imageshack.us/img221/3889/mp3mp4creativezen8gb1gye8.jpg Şimdi sorunum bi sürü ders notlarımın txt.li ya da doc.lu olması ve bunları mp4ümde açamamam. bunları nası açabilirm herhangi bir şey yükleyip o dosyaları mp4üme okutturabilr miyim...
  34. Frespo

Turkcell için 10 kontör

Turkcell CepteFırsat ile markaların fırsatları cebinde FIRSAT yazın 2755 e ücretsiz gönderin 5sms 10 kontör kazanın hem de indirimleri ilk siz öğrenin. Denemesi bedava reklam mesajı daha gelmedi ama kontör kesinlikle gelio. :icon_: