Arama sonuçlarınız

1. A

Windows 7 açılma sorunu

merhaba format atarken ve sistemi yeniden başlattıktan sonra windows animasyonundan sonra siyah ekranda kalıyor bilgisayar ayrıca güvenli modda açınca da aynı sorun devam ediyor... çözüm için yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler
  2. A

Galeri: Linux'un Değişen Yüzü

ekran görüntülerine bakınlınca gayet güzel olmuş, indirip test etmek lazım ;)
  3. A

Efes dolum tesisleri (+2,5)

hehehehehehe :} :} (&)
  4. A

Skype Kendi Telefonunu Yapıyor

skype'n donanım alanında pazara girmesi diğer üreticileri pek sevindirmemiş olucaktır özelliklede skype'a donanım konusunda ürün çıkartanları. sonucta adamların ekmegiyle oynamış. bana göre bütçesini bu tür işlere harcıycağına yazılımı daha fazla geliştirmek için harcaya bilir yok para...
  5. A

Mybb Forum Scripti Nedir? (Full Açıklama)

Merhaba arkadaşlar sizlere vbulletin boardı tahtından edebilecek özellikleri olan bu board scriptini sizlerle paylaşmak istiyorum. Özellikleri Ücretsizdir MyBB tamamı ücretsiz bir script'tir.Ücretsiz olarak indirebilir,kurabilir,kullanabilirsiniz.Lisans Sözlemesinin izin verdiği...
  6. A

Tonce kimdir?

pelediye öpsün :D :D :D :D güzeldi pesimist
  7. A

Uçankuş

ıyk iğrenç bu siteler hayatımda o akdar site gezmişimdir ilk defa bu ikisi kadar iğrenç site görüyorum :P :P :P
  8. A

Private

eksisozluk kapanırmı kapatılan diğer domaini eksisozluğun birini kapatıyolar diğerini açıyolar :D