Arama sonuçlarınız

1. M

Mozilla'dan Çevrimiçi Sohbet: Snowl

güzel bir eklenti
  2. M

C# - 2. Ders: İlk Adımlar

teşekkürler mehmetmiri kök klasör önerisi sayesinde çözdüm zaten siz fikri söylediniz hocam da yöntemi bana da sadece plase yapmak kaldı boş kaleye iyi geceler
  3. M

sizin ve de bilen arkadaşların desteğiyle onları da rahat rahat aşabiliriz diye düşünüyorum ilklerin acemilikleri basit görünse de insanı hakikaten zorluyor. ama seviye arttıkça insanın kendine güveni de arttığından çıkan zorluklar ilk aşamalara göre daha büyük olsa da kişi özgüveninden dolayı...
  4. M

hocam nihayet hallettik size ve mehmetmiri arkadaşa çok tşk ler oh bee rahatladım ya ;D ;D nihayet yapabilecez galiba
  5. M

hocam pm ile kargo adresini gönderdim herşey için çok tşk ler
  6. M

yeniden yazdım farklı kaydet den "snd.cs" olarak ta kaydettim nuh diyo peygamber demiyo gene görmüyo ya
  7. M

tşk ler de kök dizine dostan nasıl döneceğiz bi de dosyayı sizin de uyarınızla document and settings\arusel e taşıdım ama sonuç aynı maalesef
  8. M

resimde cs dosyası olarak görünüyor imajını alamadım ama imleç dosyanın üzerindeyken de tür: cs dosyası olarak görünüyor. avafind diye bir program var onda bilgisayarı arattığım zaman da cs dosyası olarak çıkıyor. :( bu da DIR komutu ile ekrana gelenler maalesef yorumlamasını bilmiyorum :(
  9. M

hocam bu ismi bu da dos yazısı dediklerinizi yaptım ama maalesef sorun devam ediyor bayramda da rahatsız ettim hocam kusura bakmayın ii günler diliyorum
  10. M

evet o yazı hatasını düzelttim ama yukardaki resimde de görüldüğü üzre aynı hataları vermeye devam ediyor ilk başta ne bu aksilikler böyle ya :@
  11. M

hocam aynen resimde görüldüğü gibi yani ad da veya yazdığımız kodlarda bi yanlışlık zannedersem yok (tabii fenerbahçe yerine galatasaray yazmamı değişiklik saymazsanız) ;D
  12. M

hocam ilginiz için tşk ler path den düzelttik hatamızı yani derleyici açılıyor da şimdi de "error CS2001:"ilk.cs" kaynak dosyası bulunamadı" ve "fatal error CS2008: hiç giriş belirtilmedi" hatalarını veriyor ben yaptığım wordpad dosyasını C\aa klasörüne koymuştum...
  13. M

slm hocam derslerinizi takip ediyorum heralde bundan sonra da sıkı takipçisi olacağım herşey için tşk ler. bı sıkıntım oldu da onu size sormak istedim ben notpad e sizin ikinci derste verdiğiniz fenerbahçe örneğini aynen yazdım daha sonra derlemek için dos ekranına cmd ile girip...
  14. M

Programcılık Dersleri: İlk Söz

takip edeceğim dersleri bütün emeği geçenlere tşk ler
  15. M

ADSL Ucuzladı, 4 Megabit Geldi

hocam sadece bir yerde yanıldım o da indirim pazartesi değil bugün açıklandı. ama sakın üyeliğini bırakma SDN den tamam mı ;D ;D
  16. M

ADSL Ucuzladı, 4 Megabit Geldi

bt dünyasına göre TTnet fiyatları pazartesi açıklayacak sınırsız 1Mbit 49, yine sınırsız 4 Mbit ise 89 ytl olacak