Arama sonuçlarınız

1. anystopmr

Öğrenci Evine 120.000 liralık Elektrik Faturası

Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri 3’üncü sınıf öğrencileri 21 yaşındaki Cihat Kabak ve 22 yaşındaki Can Camgöz’ün kaldığı Yeni Mahalle Atakent 1 konutları 12/C bloktaki eve 119 bin 874.60 lira elektrik faturası...
  2. anystopmr

Xperia Z2 Marshmallow Güncellemesi Gelmedi

Arkadaşlar Sony Xperia Z2 telefonuma Marsmallow güncellenmesi gelmedi. Model: D6503 Şuan ki sürüm: 5.1.1 Bu modelde kullananlar ne durumdalar güncelleme aldınız mı ?
  3. anystopmr

Xperia Z2 Android 6.0 Güncellemesi

Evet arkadaşlar benim gibi Xperia z2 kullananlar için ufak bir araştırma yaptım ve aşağıdaki linki buldum bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen bilgilendirin Sony Xperia Z2 will get Android Marshmallow soon - Xperia Sony
  4. anystopmr

Windows için Safari Arayüz Tarayıcı ?

Evet arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi Windows işletim sistemi için OS işletim sisteminin tarayıcısı olan Safarinin arayüzüne sahip bir tarayıcı var mı ? yada bu tarz özelleştirilebilen bir tarayıcı ?
  5. anystopmr

Power 3. Sezon Ne Zaman Başlaycak ?

Evet arkadaşlar kafayı taktığım efsane dizi Powerın 3.sezon onayı aldığını biliyoruz.Ancak ne zaman başlayacak net bir tarih bulamıyorum :mad: Duyan bilen gören var mı?
  6. anystopmr

Monster Abra A5 Laptopta "Kernel_Security_Check_Failure" hatası

Evet arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi Laptopum Monster Abra A5 v1 İşletim Sistemim Windows 8.1 Mavi Ekranda "Kernel_Security_Check_Failure" hatası alıyorum.Bir çok forumda inceledim ama birde sizin fikrinizi almak istedim.
  7. anystopmr

DELL Marka Laptop Önerisi Max. 2000 TL bütçe?

Arkadaşlar merhabalar başlıktada belirttiğim gibi DELL marka maximum 2000 TL olan bir Laptopa ihtiyacım var. Aradığım ÖZELLİKLER İYİ BİR İŞLEMCİSİ OLMASI VE DELL MARKA OLMASI dır. Oyun bilgisayarı olmasına gerek yok. DELL olsun yeter. :biggrin: Şimdiden herkese teşekkürler.