Arama sonuçlarınız

1. anystopmr

Galaxy S8 indirimde

Ne olursa olsun ülkemiz şartları için pahalı malesef
  2. anystopmr

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Wonder Woman
  3. anystopmr

Yazlık için Offline Oyun Önerisi

Shadow of Mordor?
  4. anystopmr

Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

Knight Online Silkroad Online Metin2 Cabal Cabal2 Karahan Online /Twelve Sky 2 Neverwinter Eco of Soul World of Warcraft oyunlarını Oynamış biri olarak tek tavsiyem WORLD OF WARCRAFT
  5. anystopmr

Sony Xperia z2 telefonumun kulaklık girişi arızalı

Evet bende z2 kullanıyorum cepte taşırken kulaklık kısmına pantolondan küçük pamukçuk veya astar kalıntıları girebiliyor güzel bir temizlettir işini görecektir
  6. anystopmr

Ölümsüz Galaxy S7!

Ne olursa olsun telefon tek tornadan çıkmalı kapaklı felan olmamalı
  7. anystopmr

CS: GO Yeni Güncelleme [18.8.16]

Hayır sesmiş görselmiş bir yere kadar ama şu oyun içi pure server yada pak hatalarını çözsünler olmadı steam desteğin türkçe dil kısmını güncellesinler
  8. anystopmr

İki Seçenek Arasında Kaldım

Çok farketmez
  9. anystopmr

CS:GO | P90 Silah Skin Tasarımı (Kendi tasarımım)

Çok güzel bir tasarım emeğinize sağlık
  10. anystopmr

Fuat Avni yakalandı

Uçankuş magazin alanında bir haber kaynağı değil miydi
  11. anystopmr

Popüler Fotoğraf Uygulaması Android'e Geliyor

gayet güzel bir uygulama , zamanında periscope için de beklemiştik
  12. anystopmr

Kurtlar Vadisi Kanal Bulamıyor

Bazı şeyleri tadında bırakmak gerekli sırf ticari kaygılardan dolayı gereğinden fazla sezondur ekranlarda bu da dizi kalitesini çok düşürüyor.Pana film KVP yi tadında bırakıp başka projelere yönelebilirdi
  13. anystopmr

Ne dinliyorsunuz?

14. anystopmr

Bilgisayarım Counter Strike Global Offansive Kaldırırmı Lütfen Yardım Edin

Aynen katılıyorum celeronlu makinada bile kaldırdığını gördüm ama oyunda uzağı göremiyorsunuz
  15. anystopmr

Bilgisayarım açılmıyor

Bu kasaya güç veren power kablosunda temanssızlık olabilir ya da senin fanları çalıştıran kabloda sıkıntı olabilir
  16. anystopmr

Telefon Kararsızlığı yardım lütfen

İşte burda önemli nokta bu çünkü ben de senin aksine İnce dikdörtgen telefon seviyorum :) en az 3 yıl kullanacaksın telefonu tasarmı onun için sormuştum, sana önerim S6 Edge , fiyatı 1800-1900 arası şuan tam sana göre
  17. anystopmr

Telefon Kararsızlığı yardım lütfen

Tasarıma önem verir misin ?
  18. anystopmr

İkinci el LG G5 mi Sony Xperia Z5 mi?

Bu arada LG telefonu olan arkadaşımın başına gelmiş olay LG teknik servsileri G2,G3,G4 modellerinin yazılım sıkıntılarıyla doluymuş.Ben şahsen xperia kullanıyorum yazılımsal olarak çok memnunum.Bunu da göz ardı etme
  19. anystopmr

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Warcraft ;)
  20. anystopmr

Lag sorunu

sonuç nedir geri dönüş yaptılar mı?
  21. anystopmr

Lag sorunu

Buna benzer sorun yurtta kaldığım zamanlarda bizimde başımıza geliyordu.FPS normal ping 90 civarı ama fena bir lag vardı.Bazen düzelip bazen nüksediyordu bu durum çoklu kullanımla alakalı olabilir diyorduk ama ne yazık ki net bir şey diyemiyorum bende
  22. anystopmr

Laptop Ekran kartı Cpu Isınma sorunu

Fan temizliği yaptırdınız mı? yada fanın güçsüzleşmiş olabilir soğutma yapamıyordur.
  23. anystopmr

FIFA 17 Kapağını Siz Belirleyin!

REUS
  24. anystopmr

Çok uykum var ama uyuyamıyorum .

Spor yap , hopla zıpla yor kendini kitap oku gözünü yor sonra o yorgunlukla yatarsın
  25. anystopmr

Ekranın Tamamını Kaydıramıyorum

çözünürlüğünüz kaç?Çözünürlük ayarlarından hallolabilir
  26. anystopmr

Üniversite için şehir

4 şehir arasında bildiğim ve gördüğüm kadarıyla Samsun en iyisi diyebilirim hem OMÜ nün yeri güzel hemde öğrenci şehri
  27. anystopmr

ShiftDeleteNet Ailesi İyi Bayramlar Diler

Tüm İslam aleminin ve forumumuzun kıymetli üyelerinin bayramı mübarek olsun
  28. anystopmr

İkisi Arasında Kaldım

O zaman dell mi asus mu dersen dell derim ama elinde sadece asus ihtimali kalmış :)
  29. anystopmr

Eşinden boşanan Banu'yu sevgilisi sokak ortasında öldürdü

Toplumun temeli olan aile öncelikle erkeklere , erkekliğin güç kuvvet gösterisi olmadığını , erkekliğin vatana topluma millete faydası olan ailesini koruyup kollayan bilgili kültürlü bireyler olduğunu benimsetmesi gerekmekte.Yoksa bu olaylar yada bunun gibi olayların sonu gelmez malesef
  30. anystopmr

Legion la tekrar dolacak ;)
  31. anystopmr

Klavyemde sorun var yardım lütfen

AVG zaten ücretsiz klasiklerdendir ve bununla beraber yine ücretsiz olan Malwarebytes Anti-Malware ı önerebilirim.
  32. anystopmr

İstanbul Bilişimden Telefon Almak

Bende telefonumu tv mi hard diskimi İstanbul bilişimden aldım güvenilir bir firma
  33. anystopmr

Bence öyle veya böyle World of Warcraft... Bir kere tadını aldın mı bırakmak zor
  34. anystopmr

Erdoğan'dan Suriyelilere vatandaşlık açıklaması

Bunlar körfez savaşsında aynısını Iraklılara dediler ülkenize dönün gelmeyin suriyeye savaşın kaçmayın diye, sonra Allahın sopası yok bunların başına gelince nasıl kaçacaklarını bilemediler
  35. anystopmr

Klavyemde sorun var yardım lütfen

Ekran klavyesinde mouse ile tıklarken de win tuşuna basmış gibi oluyor öyle mi? Virüs+ malware taraması yapın diyeceğim bende ama neden böyle bir virüs olsun ki win tuşuna bastıran
  36. anystopmr

Pc mi laptop mu yardim(oyun icin)

Aynen öyle bende zaten bu farkın farkedilmesini istemiştim
  37. anystopmr

Online oyunların Tr dil desteği olup olmadığını anlama.

Aion da oynadım onunda var
  38. anystopmr

Online oyunların Tr dil desteği olup olmadığını anlama.

Cabal 2 de yok malesef oynadığım içün biliyorum Riders of Icarus betası yeni bitmiş bir oyun onunda yok Neverwinter var diye biliyorum onuda oynamıştım
  39. anystopmr

Videodaki efektin bir adı var mı?

Bu video edit programlarında "visual effects" kısmında "Colorize" diye geçiyor
  40. anystopmr

benim kastettiğim bu seviyede ki bir arkadaş laptop içindeki kart sökümü vs yapamaz ama masaüstünde daha rahattır donanım diyorum zaten
  41. anystopmr

Manipülasyon

Güzel bir çalışma isim yazı stili farklı olabilirdi
  42. anystopmr

Şunuda ekleyelim laptopun donanım ömrü bellidir ama masaüstü bilgisayarınızın donanımını zamanla güncelleyebilirsiniz.
  43. anystopmr

Öğrenci Evine 120.000 liralık Elektrik Faturası

Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri 3’üncü sınıf öğrencileri 21 yaşındaki Cihat Kabak ve 22 yaşındaki Can Camgöz’ün kaldığı Yeni Mahalle Atakent 1 konutları 12/C bloktaki eve 119 bin 874.60 lira elektrik faturası...
  44. anystopmr

Xperia Z2 Marshmallow Güncellemesi Gelmedi

evet bu konuya bakan 76 kişi xperia kullanmıyor galiba :)
  45. anystopmr

Everest SGM-X7 dpi kullanımı

Geçen denk geldim ve indirimdeyken Logitech M90 aldım oyunlarım için kullanıyorum bir gaming mouse değil ama o aradığınız tatlı mouse tıkırtısı ve ele oturuşu çok iyi ayrıca sade tasarımıyla elin gereksiz macro tuşlarına çarpmasını ve el terlemesini önlüyor.Düşünülebilir
  46. anystopmr

Fikirlerinizi ve tecrübeleriniz bekliyorum

Yazından ve yorumlardan anladığım kadarıyla gönlün Sony'de , sen gönlünü dinle ;)
  47. anystopmr

Xperia Z2 Marshmallow Güncellemesi Gelmedi

Arkadaşlar Sony Xperia Z2 telefonuma Marsmallow güncellenmesi gelmedi. Model: D6503 Şuan ki sürüm: 5.1.1 Bu modelde kullananlar ne durumdalar güncelleme aldınız mı ?
  48. anystopmr

Everest SGM-X7 dpi kullanımı

Nasıl DPI ayarı yok arkadaşlar, üst kısımdaki kırmızı tuş DPI ayarı tuşu hiç mi dikkatinizi çekmedi
  49. anystopmr

MSİ Apache Laptop

Aynen şuan son dolar artışından sonra 2.900 TL en az olmalı
  50. anystopmr

SDN Fenerbahçe Kulübü

Beşiktaşa atacağımız 6 puan fark işi koparacak ve inanıyorum olacak
  51. anystopmr

Kadınlar Türkiye Kupası Fenerbahçe'nin

Bayanlar basketbol çok üzdü bizi geçen sene hele ki şu kaptırılan euroleague yi konuşmuyorum bil neyse ki bu galibiyet biraz bizi rahatlattı
  52. anystopmr

Xperia Z2 Android 6.0 Güncellemesi

Evet arkadaşlar benim gibi Xperia z2 kullananlar için ufak bir araştırma yaptım ve aşağıdaki linki buldum bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen bilgilendirin Sony Xperia Z2 will get Android Marshmallow soon - Xperia Sony
  53. anystopmr

SDN Fenerbahçe Kulübü

Şu akhisar engelini güzel bir sonuçla aşalım çok güzel olur
  54. anystopmr

Gamer Bir Laptop 2. El

Haklısın biraz öyle ama 1500 TL ye ülkemizde bu tarz Laptoplar var ama ben temiz 2. El bulurum diyorsan 1500 TL ye gaming laptop, burda paylaşırsan sevinirim
  55. anystopmr

Gamer Bir Laptop 2. El

Mesela bu bir örnek olabilir En Ucuz HP 250 G4 P5U05EA Laptop - Notebook Fiyatları - Cimri.com
  56. anystopmr

Gamer Bir Laptop 2. El

Bence 2. el işine bulaşma sonra çok masraf edebilirsin, 1500 TL ye de i5 işlemcili laptop bulursan iyi
  57. anystopmr

Sakarya'da Doğalgaz Bulundu

İnşallah adam gibi değerlendirilir
  58. anystopmr

1000-1500 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

bence z2 fiyat kalite açısından çok uygun hala öneririm
  59. anystopmr

MOBİL ÖDEME

Sorunun cevabı bu mu bilmiyorum ama benim hattım faturalı ve her ay işbankın işcep uygulamasından ödüyorum kardeşim TT mobili hiç denemedim ama bunu öneririm
  60. anystopmr

Haftanın İki Gün Bedava İnternet - Türk Telekom

Faturalı olmak suç mu :(
  61. anystopmr

3000 TLDizüstü oyun bilgisayarı önerisi

Monster, MSI Gaming serisi senin için ideal
  62. anystopmr

2500 - 3000 TL Arası Notebook Önerir misiniz?

Artık mahallenizde ki bilgisayarcı halleder Windows 10 nu [emoji6]
  63. anystopmr

2500 - 3000 TL Arası Notebook Önerir misiniz?

Hocam herkese öneriyorum sizede Monster Abra v1 öneriyorum.Freedos geliyor kurarsınız bir windows işlemcisi ram i her şeyi size göre buyrun inceleyin. http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V1-1.html#.VsegkvmLRLk
  64. anystopmr

Max.2800 TL GTA 5 Gibi Oyunları Oynatabilecek Notebook ?

2.900 TL Monster Abra V1
  65. anystopmr

Grafiker İçin Mac mi Pc mi

bende photoshop kullanıyorum bence işlemci çok önemli ve i7 işlemcisi olan Monster Abra v1 kullanıyorum öneririm
  66. anystopmr

Bana 1500 e kadar en iyi bilgisayari önerir misiniz

Tamam da sen gaming bilgisayar istiyorsun değil mi ? o fiyata bunun gibi şeyler var i3 işlemcili filan http://www.vatanbilgisayar.com/hp15-ac100nt-core-i3-5005u-2ghz-4gb-500gb-15-6--w10-notebook.html
  67. anystopmr

Yeni antivirus programı satın aldığım McAfee yardım.

Bildiğim kadarıyla 2 ayrı bilgisarına değil ama bir den çok cihazına kullanabilirsin.Yani hem laptop unda hem tabletinde.Mesela
  68. anystopmr

2000tlye kadar laptop lol+csgo fps oyunlar

HP P5U05EA 250 G4 Core i5-6200U 4GB 500GB R5 M330 15.6 ve üst modelleri olabilir
  69. anystopmr

İki pc arasında kaldım lütfen yardım

Aynen kardeşim bence fiyat ve performans dengesini en iyi sağlayan monster firması, kesene uygun olan Abra
  70. anystopmr

1400 TL laptop önerisi yardım lütfen!!!!

Öncelikle fiyatı gayet uygun, ekran kartı daha iyi olabilirdi bence ama hayırlı olsun güle güle kullan
  71. anystopmr

Apple Music Daha Çok Seks Yaptırıyor

on numara yorum :thumbup:
  72. anystopmr

Lenovo Z580 Sıcaklık Değerleri

Soğutma sisteminde yine sıkıntı olabilir.Üç ay önce değiştirdin diye sorunsuz olacak diye bir şey yok aynı zamanda z580 i7 işlemcili değil miydi ?
  73. anystopmr

MSI GE70 Laptop - Anakart, fanı çalıştıramıyor. ACİL!

Bence elektrikçinin dediği gibi entegre sıkıntısı olabilir, bilgisayarın marka modeli nedir ?
  74. anystopmr

Gtx 950m her oyunda arada donuyor ?

Takılma yapıyor dediğin uygulama yada oyunları yüksek performansta çalıştırmayı dene
  75. anystopmr

Yeni notebook aldım hdd den ses geliyor.

Anlattığına bakılırsa normal bence çünkü sesin gelip gelmediğinden emin değilsin, 1. elden duymak için teknik servise gitmek yerine arayabilirsin
  76. anystopmr

Kaça aldın hangi modeli bu hp nin ?
  77. anystopmr

Galatasaray Odeabank - Fenerbahçe | Euroleague 14.Hafta Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Güzel galibiyet oldu ama 2 takımında gruptan çıkması garantilenmişti
  78. anystopmr

Dünyanın en değerlisi artık Apple değil

Apple kar marjını kısıp global pazarda uygun fiyata ürün satmadıkça bu böyle devam edebilir
  79. anystopmr

Barış Manço aramızdan ayrılalı 17 yıl oldu

Walkmanim olur olmaz ilk kasetini aldığım muazzam sanatçı rahmetle anıyorum
  80. anystopmr

AB, Türkiye'ye 3 milyar euro verilmesini onayladı

Avrupa ne yaparsa yapsın bunu durduramaz, mülteciler her halükarda Avrupaya geçecekler bizim devlet sırf bunu durdurmaya niyetlense bile durduramaz.Sonumuz hayır olsun
  81. anystopmr

Elektrik Kesilse de İnternete Devam Edin!

Jeneratör akar aga :)
  82. anystopmr

IObit Firması Hakkında Görüşleriniz Nelerdir?

IObit artık bilgisayarımın olmazsa olmazı programları köküne kadar kazıyor ve yer kaplamıyor hiç bir zararını görmedim ama ıobit le gelen yan programları kurmadım kurulmasınıda tavsiye etmem malware olabilir
  83. anystopmr

Android için iMessage Sürprizi!

Artık androidleri ios skinle rootlayanlar kullanır:)
  84. anystopmr

Birleşik Krallık'ta 4G'yi Test Ettim!

20 Euro ya muazzam tarifeymiş ya keşke burda da olsa dedirtiyor
  85. anystopmr

Format sorunu

bencede USB ile denemelisin
  86. anystopmr

İnovasyon

Kardeş saadet zinciri işi mi bu? mega holding vs
  87. anystopmr

1000 TL Pc Toplama

Kendi zevkine, bütcene göre burdan bakabilirsin tabi dolar tavan yaptı sıkıntı https://www.teknobiyotik.com/pc-sihirbazi/akilli-pc-sihirbazi.html
  88. anystopmr

Tam oyun bilgisayarı değil ama hibrit bence, aklında bir fikir olsun bak bi sitersen cs-go,dota,lol oynarsın http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_dell-%C4%B1nspiron-5558-s20w81c-15-6-in%C3%A7-%C4%B1ntel-core-i5-5200u-8-gb-1-tb-2-gb-windows-10-notebook-1156076.html
  89. anystopmr

Apple music vs Spotify

Bence kopyalar aslını yaşatır...:cool:
  90. anystopmr

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=fzxag7U3Snk
  91. anystopmr

GTA V Açarmı ?????????

Açar ama benchmark daki gibi kasar.Minimum gereksinimleri aşağıdaki gibi zaten Minimum Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemleri:Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2 İşlemci:Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) /...
  92. anystopmr

Aynen o fiyata istediğin kalitenin altında bile oyun bilgisayarı zor zaten 1.500 TL civarına i3 işlemcili laptoplar alınabiliyor Türkiyede
  93. anystopmr

İki pc arasında kaldım lütfen yardım

Oyun için notebookcheck.net deki FPS leri dikkate alarak ekran kartı seç Hız içinse iyi bir işlemcin olması lazım ki zaten Tulpar bunu çok iyi karşılıyor Ancak bütçemi aşar diyorsun o zaman Abra serisine yönel, donanım masraflarında sana sıkıntı yapacaksa alt versiyonlarını tercih et bence
  94. anystopmr

Apple Macbook

İsterseniz macbook unuzu ikiye bölüp hem Windows hem Mac OS olarak kullanabilirsiniz.Bu da windows kullanabildiğiniz için sizi rahatlatır sanırım
  95. anystopmr

Windows için Safari Arayüz Tarayıcı ?

Evet arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi Windows işletim sistemi için OS işletim sisteminin tarayıcısı olan Safarinin arayüzüne sahip bir tarayıcı var mı ? yada bu tarz özelleştirilebilen bir tarayıcı ?
  96. anystopmr

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=DYSxADFAjpM
  97. anystopmr

Linux'a virüs girermi?

Malesef her yazılıma virüs girer hepsinde açık vardır illa ki
  98. anystopmr

Maksimum 3.000 TL ye Gaming Laptop

Şuanda kullanıyorum Monster Abra A5 versiyonlarını öneririm
  99. anystopmr

Türk Telekom mu Vodafone mu ?

Bence burda biraz çözümleme gerekiyor örneğin benim kaldığım yerde Avea yada yeni TT diyelim çok iyi çekiyor.Neden çünkü yakınlarda baz istasyonu var.Ama Turkcellin baz istasyonu uzak olduğu için H+ bırakın, Edge bile zor çekiyor.Onun için oturduğun yerde diğer operatör kullananlardan fikir al...
  100. anystopmr

4000-5000 TL arası oyun bilgisayarı

Taşıma ihtiyacı hissetmiyorsan Masaüstü topla ama yok benimle gelsin dersen Monster Tulpar iyi bir seçim olur.
  101. anystopmr

Antalyaspor 4-2 Fenerbahçe - Video; Maçın Özeti, Golleri | 5 Şubat 2016 Cuma

Perreira da anlamıyor bence
  102. anystopmr

Fenerbahçe - Lokomotiv Moskova UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 1. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

2 - 1 | Fenerbahçem alır, Goller Fernandao dan gelir
  103. anystopmr

iPhone'da Apple Music mi Spotify mı?

Spotify yaptığı indirimlerle bile apple music den daha iyidir
  104. anystopmr

Monster Abra A5 Laptopta "Kernel_Security_Check_Failure" hatası

Sorunu hallettim.İlgilendiğin için teşekkür ederim. Photoshop CS6 kullanıyorum sıkıntı ondan kaynaklanıyormuş.Ekran kartı entegre ayarlarını düzelttim ve sorun halloldu.
  105. anystopmr

İstanbul'da toplu taşıma ücretlerine zam! Minibüs ve taksi zammı ne kadar olacak?

Ankarada zam var mı acaba? bilgisi olan?
  106. anystopmr

Fenerbahçe - Kayserispor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Sonunda van Persie yi 11 de görmek güzel
  107. anystopmr

Sony Xperia Z2 Kullananlar Kulübü | Xperia Z2 Teknik Detay Sorun ve Çözümleri

Malesef haklısın kardeşim telefonun gece çekimi çok kötü bende bu durumdan müzdaribim hele ki gece ön kamerayla çekim yapıyorsanız ölmüşsünüz de ağlayanınız yok :biggrin:
  108. anystopmr

1500-2000 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

Sony Xperia Z3 bence en mantıklı seçim sadece pil ömründen dolayı değil diğer ihtiyaclarada tatmin edici cevap vermesinden dolayı
  109. anystopmr

ABD’den korkutan ‘Zika’ virüsü açıklaması

Biyolojik savaş yine hortladı
  110. anystopmr

Program onerebilirmisiniz?

dublaj programımı demek istiyorsun kardeşim ?
  111. anystopmr

Power 3. Sezon Ne Zaman Başlaycak ?

Evet arkadaşlar kafayı taktığım efsane dizi Powerın 3.sezon onayı aldığını biliyoruz.Ancak ne zaman başlayacak net bir tarih bulamıyorum :mad: Duyan bilen gören var mı?
  112. anystopmr

Uçak kazalarında can kayıplarını bitirecek proje

Kıtalar arası sefer yapan firmalar ilgilenebilir. Ancak arkadaşa katılıyorum
  113. anystopmr

Antalyaspor - Fenerbahçe maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

2-0 Fenerbahçe kazanır bence
  114. anystopmr

SDN Fenerbahçe Kulübü

Benide ekleyin lütfen
  115. anystopmr

Gereksiz e-posta üyelikleri

Aynen bir de gmail mi hotmail mi kullanıyorsun ? söylersen adım adımda anlatabiliriz
  116. anystopmr

bir film sitesi acmak istiyorum telif hakki vb. basim yanarmi

Benim bildiğim zaten bu korsan yada kaçak diye tabir edilen sitelerin yasal sıkıntılardan muaf olabilmek için sitelerini yurt dışındaki server larda barındırdıkları.Bu sayede hemen kapatılamıyorlar.
  117. anystopmr

Kullandığınız Ya Da En Düzgün Haber Sitesi Nedir?

Hbertürk derim ben ama Mynet denen gıcık siteninde ilginç bir çekiciliği var internet aleminde :D
  118. anystopmr

Yardım

Adobe bridge ile arşivleme ve bulma işini sağlayabilirsiniz sanırım
  119. anystopmr

Gençler Antivirus programı önere bilirmisiniz

AVG ve yanında onu destekleyici antimalware programlarıyla çoğu full programdan farkı olmuyor
  120. anystopmr

Google'in En Büyük Rakibi

Aynen katılıyorum ama bu piyasa rahatlık yaşamaya gelmiyor ki her zaman bir adım önde olmak zorundasın :)
  121. anystopmr

En İyi Arayüz Hangisi ?

Sony ve Apple bence
  122. anystopmr

Monster Abra A5 Laptopta "Kernel_Security_Check_Failure" hatası

Evet arkadaşlar başlıkta da dediğim gibi Laptopum Monster Abra A5 v1 İşletim Sistemim Windows 8.1 Mavi Ekranda "Kernel_Security_Check_Failure" hatası alıyorum.Bir çok forumda inceledim ama birde sizin fikrinizi almak istedim.
  123. anystopmr

Edirne'de "hijyenik minibüs" dönemi

ve bir an önce tüm illerde yapılması gereken özellikle başkent
  124. anystopmr

Uludağ’da tesisler yılbaşına hazır ama kar yok

Yüksek yerlerde sis çok oluyor kar yağsa da rahatlasak
  125. anystopmr

Fenerbahçe - M. Sivasspor | Spor Toto Süper Lig 17. Hafta Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta?

Fenerbahçe 2 - 1 Sivasspor
  126. anystopmr

Xperia Z5 Serisi En Ucuz Nereden Alınır?

yahu bu teknosa ile diğer firmalar arasında en az 200 lira fark olmak zorunda mı !!
  127. anystopmr

Ön taraf değilde arka taraf çiziliyor cam olduğuna güvenme
  128. anystopmr

DELL Marka Laptop Önerisi Max. 2000 TL bütçe?

Teşekkür ederim kardeşim keşke zamanında fikir verenler olsaydı
  129. anystopmr

Monster abra a5 aldım beyler
  130. anystopmr

Bi cevap geleydi iyiydi
  131. anystopmr

Arkadaşlar merhabalar başlıktada belirttiğim gibi DELL marka maximum 2000 TL olan bir Laptopa ihtiyacım var. Aradığım ÖZELLİKLER İYİ BİR İŞLEMCİSİ OLMASI VE DELL MARKA OLMASI dır. Oyun bilgisayarı olmasına gerek yok. DELL olsun yeter. :biggrin: Şimdiden herkese teşekkürler.
  132. anystopmr

Ayarlarda sıfırlama var
  133. anystopmr

750-1000 TL Arası Akıllı Telefonlar

Aynen kardeşim peki huawei ile ilgili ne düşünüyorsunuz?
  134. anystopmr

750-1000 TL Arası Akıllı Telefonlar

Beyler huawei de sağlam
  135. anystopmr

Tüm güncellemeleri yaptım hatta ar efekti felan bol bol kulladım bi sıkıntı yok
  136. anystopmr

LG G3, Galaxy S5, Sony Xperia Z3?

Evet bende bundan bahsediyorum ben temiz telefon kullanan biriyim çok bi sıkıntım yok ve olsa bile istanbul bilişim bu garantiyi veriyor daha önceden uygun fiyata Lg tv, Samsung harddisck ve son olarakta z2 aldım gayet memnunum
  137. anystopmr

Tabiki de bu farklar var hocam ama performansı kastedmiştim
  138. anystopmr

Ttnet ve Bozulan Sinirler

Ttnet alt yapısını yada bakım çalışmalarını nasıl takip edebiliriz?
  139. anystopmr

Ne demek :) herhangi bir sıkıntıda yada soruda özelden de ulaşabilirsiniz
  140. anystopmr

Korkacak bir şey yok garanti olarak istanbul bilişim garantisi oluyor herhangi bir sıkıntıda onlara gönderiyorsun değiştirip yada halledip geri gönderiyorlar zaten fiyatın uygunluğuda birazda burdan geliyor
  141. anystopmr

Ben istanbul bilişim den aldım gayet uygun fiyat ve güvenilir tavsiye ederim sanada
  142. anystopmr

Bence yaratmaz ama ben öncesindede iphone kullanıcısıydım ve seninde dediğin gibi Android için telefon değştirdim ve dikdörtgen tasarım çok hoşuma gidiyor
  143. anystopmr

Aynen tek fark 200mhz lik işlemci hızı farkı ve bence sorun olmayacak bir fark
  144. anystopmr

Z3 alacağına z2 al derim ama esas tavsiyem tasarın zevkini ön planda tut
  145. anystopmr

Fenerbahçe 4-1 Sivasspor - Video, Maçın Özeti, Golleri | 12 Aralık 2014 Cuma

İşte dostluk...
  146. anystopmr

Zannetmiyorum kardeşim sony care den de de destek alabilirsin garanti hakkında
  147. anystopmr

F.Bahçe Barcelona'da destan yazdı!

Aynen çizdikten sonra oyundada aynısın uygulanması seyretmek çok keyif vericiydi
  148. anystopmr

Kardeşim gördüğün gibi 3 seçenekten file comander ı "her zaman" şeklinde seçmişsin
  149. anystopmr

Beyler lolipop gelmedi değil mi daha?
  150. anystopmr

Kola içirilen bebek öldü

Biberonla kola nedir böyle ebeveynlerin
  151. anystopmr

Hacker'lar Sony Çalışanlarını Tehdit Ediyor

Aynen beyler play store ada fake app ler atıyolar dikkat edin
  152. anystopmr

Aynen kardeşim bendede var
  153. anystopmr

Beyler lolly geldi mi?
  154. anystopmr

İlk geldiği anda güncelledim hiç.bir sorun yaşamadım
  155. anystopmr

Wifi sorunu mu varmış?
  156. anystopmr

Aynen kardeşim bende farkediyorum
  157. anystopmr

Apple ve Samsung'tan Yeni Ortaklık

:) :) :)
  158. anystopmr

Sen hiç üşüyüpte steve reizi dinlemedin mi? 😀
  159. anystopmr

Ah apple ah, güya prestijin vardı her malzemen senin üretimin olacaktı ama gene el-mahkumsun 😀😁😂
  160. anystopmr

Şarj aleti için bir şey diyemem senin tercihin ama bilgisayar bağlantısı için önerim telefonuda flash disk lerde yaptığımız gibi biçimlendir yani restore yapsan düzelir belki bi dene ama herşeyin yedeğini bi al kardeşim
  161. anystopmr

Samsung Touchwiz'e Tema Desteği

Bencede öyle insanları touchwiz in tek düzeliğine mahkum bırakmak hoş değil
  162. anystopmr

En iyi Laptop markaları hangisi?

Biraz mı 😀😀😀😀😀
  163. anystopmr

En iyi Laptop markaları hangisi?

Her marka bazı modelleri ile ön planda olur yani marka ismine değil fiyat ve özelliklerine göre Laptop alınmalıdır.Ben şuan SAMSUNG ATIV BOOK 2 kullanıyorum özellikleri,üst düzey değil ama bütçeme göre gayet memnunum seninde kriterin bu olmalı
  164. anystopmr

Bu Fotoğrafları Xperia Z3 ile Çektiler!

Z2 ninde oto kamerası gayet iyi z3 ile arasındaki 200 mHZ farkın sadece oyunlarda hissedileceğini düşünüyorum.
  165. anystopmr

299 Liraya iPhone 6!

Ah şu Flash TV özentiliği...😀
  166. anystopmr

Avea'dan Mükemmel Cevap

Tabi bu bütçeye göre değişir ama benim gibi interneti ve konuşmayı çok kullanıyorsanız 10 numara 5 yıldız bir tarife dediğim gibi isterseniz inceleyin Kama Tarifesi yada Polis tarifesi diye geçiyor
  167. anystopmr

Avea'dan Mükemmel Cevap

Aynısının daha iyisini 28 liraya veriyor.Polis tarifesi diye geçiyor bilirsiniz
  168. anystopmr

Bildiğim kadarıyla hayır çıkmadı ama benim gibi lolipopu bekleyebilirsin root yerine [emoji1]
  169. anystopmr

Bursaspor - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 10. Hafta | 2014/2015

Zor maç ama hayırlısı😊
  170. anystopmr

Gaming Mouse ve Gaming Kulaklık önerisi

Eğer işe ekonomik ve kullanış açısndan bakacaksak Evrest in RAMPAGE serisini öneririm SMX lerde fena değil bende kullanıyorum fiyatlarıda uygun
  171. anystopmr

Güzel virüs programı önerirmisiniz?

Benim bildiğim kendini güncelleyen en iyi free lerden
  172. anystopmr

Oppo N3, Çin'de Satışa Sunuldu

Zaten bizdeki fiyat aralığı ne kadar olur ki? Gerçi gelir mi oda belli değil☺
  173. anystopmr

Güzel virüs programı önerirmisiniz?

Beyler peki AVG için ne düşünüyorsunuz?
  174. anystopmr

Xperia Z3 İkon Küçültme

Evet arkadaşlar 4.4.4 update ile bu sorun ortaya çıktı.Nova L. İle çözülüyormu deneyen var mı?
  175. anystopmr

Note 4 mü ? Z2 mi ?

Aynen [emoji1]
  176. anystopmr

Note 4 mü ? Z2 mi ?

Şuan z2 kullanıyorum çok memnunum ama benim tercih sebebim özellileri bi kenara note4 dün tasarımını ve fiyatını beğenmememdi.
  177. anystopmr

Arkadaşlar Android Gta Vice city açılmıyor yardım!!!

Bende iphone 4 vardı geçen ay sattım xperia z2 aldım hani gerçekten fark var...dandik işletim sistemi 😀
  178. anystopmr

Arkadaşlar Android Gta Vice city açılmıyor yardım!!!

yani xperia nın 3 gb ram i, iphone 6 nın 1 gb ram inin yanında hikaye mi :D