Arama sonuçlarınız

1. caglahanoktar

Bu Laptop Alınır mı?

Oyun oynama gibi bir beklentim hiç yok başka öneriniz varsa eğer beklerim. Bu fiyat bandında önerebileceğiniz var mı başka ? 2500 tlye kadar bakıyorum.
  2. caglahanoktar

Bu Laptop Alınır mı?

Öncelikle herkese iyi günler dilerim umarım iyisinizdir. Okul işlerim için internet amaçlı, eğlence olarak maksimum dizi izleyeceğim bir laptop arıyorum https://www.vatanbilgisayar.com/hp-15-rb009nt-amd-a6-9220-apu-2-5ghz-4gb-128gb-ssd-15-6-amd-w10-notebook.html uygun olarak buna ulaştım önerir...
  3. caglahanoktar

Ders için laptop önerisi

yorumunuz için çok teşekkür ederim. 2000 tl bandının üstüne çıkabilecek olsam 2.el macbook pro önerir misiniz ?
  4. caglahanoktar

Ders için laptop önerisi

Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim. Okul hayatım için kullanacağım, eğlence amaçlı maksimum dizi izleyebileceğim bir laptop arıyorum. Maalesef bütçem çok kısıtlı 1500 ile 2000 tl bandına bakıyorum. Hepsiburada üzerinden bu fiyatlara laptop'lar bulabildim. Laptop konusunda çok tecrübe sahibi...
  5. caglahanoktar

Kutulu Garantili Parçalar Oyuncu Bilgisayarı i7 8700, Msi 1070 ti,8gb ram

Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim. Amaç değişikliklerimden dolayı kullanmış olduğum bilgisayarımı satmak istiyorum. Başlıkta bahsettiğim gibi parçalar garantili ve kutuludur. Sistem özellikleri şu şekilde; Kasa: Thermaltake View27 Ekran kartı: msi 8gb gaming 1070 ti Anakart: msi b360m...
  6. caglahanoktar

SATILIK Socialclub gta 5 hesabı

Kusura bakmayın gerçekten gözümden kaçmış :( ama yardımınız için çok teşekkür ediyorum sağolun. 1570625602 satıldı arkadaşlar teşekkür ediyorum.
  7. caglahanoktar

SATILIK Socialclub gta 5 hesabı

Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim. Nakit para ihtiyacı duyduğumdan dolayı bilgisayarımı ve elimde bulunan hesapları satıyorum. Socialclub Gta5 hesabımı satıyorum ban yemedi msi gibi bir şirketin yayınında oynadım 555m dolar parası var 50 tl'den satmak istiyorum. Hesap ismi değiştirme...
  8. caglahanoktar

Sistemi kaça satabilirim?

teşekkür ederim
  9. caglahanoktar

Evet, yanlış yazmışım çok teşekkür ederim 2667 olarak güncelledim :rolleyes:
  10. caglahanoktar

Herkese selamlar, iyi forumlar dilerim. Amaç değişikliklerimden dolayı bilgisayarıı satmam gerekiyor. Sizden ricam ne kadara satabilirim bana bu konuda yardımcı olmanız şimdiden çok teşekkür ederim. Sistem özellikleri şu şekilde; Kasa: Thermaltake View27 Ekran kartı: msi 8gb gaming 1070 ti...
  11. caglahanoktar

Laptop ram ekran kartı

cevaplar için teşekkür ederim :)
  12. caglahanoktar

Laptop ram ekran kartı

ilginiz için çok teşekkür ederim - - - Mesaj Güncellendi - - - öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim verdiğiniz linkteki rami alıyımmı yoksa başka marka önerirmisiniz bide bana yararı ne olur mmorpg oyunlar oynuyorum genelde ve yayın yapıyorum ne kadar etkisi olur
  13. caglahanoktar

Laptop ram ekran kartı

merhaba arkadaşlar; yeni aldığım laptop özelliklerine göz atarken aşağıda vericem özelliklerini max bellek 16 diyor benimki 8 yani ben8 ram daha takabiliyorum demek oluyor dimi sizce takmalımıyım takmalıysam ne önerirsiniz yada gerek yok derseniz hiç girmiyim bu işe bide bi tanıdık ekran kartı...
  14. caglahanoktar

Yeterlilik

verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim
  15. caglahanoktar

Toshiba l70-b-12f

aşağıda yazdığım özellikler nasıl sizce ne kadar idare eder beni oyunlar açısından genelde mmorpg oyunlar oynuyorum örn:Guild Wars2 İŞLEMCİ Intel® Core™ i7-4710HQ - 2.5 GHz Turbo Boost ile 3.5 GHz'e kadar.6GB akıllı bellek İŞLEMCİ TÜRÜ Intel Core i7 RAM 8 GB DDR3 1600 Mhz. (Max. 16 GB)...
  16. caglahanoktar

Yeterlilik

Bu ürünü aldıım az önce düşünceniz nedir ? TOSHİBA L70-B-12F İŞLEMCİ Intel® Core™ i7-4710HQ - 2.5 GHz Turbo Boost ile 3.5 GHz'e kadar.6GB akıllı bellek İŞLEMCİ TÜRÜ Intel Core i7 RAM 8 GB DDR3 1600 Mhz. (Max. 16 GB) SABİT DİSK 1 TB SATA (5400 Rpm) HDD OPTİK SÜRÜCÜ DVD Super Multi (Çift...
  17. caglahanoktar

Yeterlilik

dediğiniz gibi etmez daha ucuza daha iyi özelliklerde monster varken fakat dediğim gibi bunları alabilmem için nakit veya kredi kartı lazım bende onu bulamıyorum şuan :(
  18. caglahanoktar

Yeterlilik

bu laptop 3000+ya geliyor çünkü lanet olası evkurdan alabiliyoruz fakat kredi kartı veya nakit hemen bulamadığım için bu yola başvuruyorum araştırdığıma göre 2500 e monsterlar var :(
  19. caglahanoktar

Yeterlilik

öncelikle merhaba; ben yeni laptop alıcam malum şuanki eskidiği için oyunları kaldırmıyor alabilceğim laptop aşağıda yazacağım özelliklere sahip bu özelliklere sahip bir bilgisayar beni ne kadar idare eder işlemci hızı 2.4 yeterlimi guild wars2 vb oyunlar oynuyorum şimdiden teşekkürler...