Arama sonuçlarınız

1. mehmetkocaogluu

Geliştirici için telefon önerisi

Herkese merhaba yazılım geliştirme amaçlı bir android telefona ihtiyacım var. Günlük olarak kullanmayacağım yani kameraya falan ihtiyacım yok aradığım özellikler 1500 TL fiyat bandına kadar maksimum fayda alabileceğim yüksek ram , işlemci hızı ve depolama alanı.Biraz araştırma yaptığımda...
  2. mehmetkocaogluu

Ram ve Android Studio

Merhaba arkadaşlar giriş seviyesi bilgisayarım var kodlama işlerine yeni başladım bilgisayarım android studio'ya girince şişmeye başlıyor size iki sorum olacak 1)Bu şişmede ram'in rolü nedir?(Şuan 4gb ddr3 ram takılı bunu 8 gb a yükseltirsem sorunum hafifler mi?) 2)Bilgisayarımda tek slot...
  3. mehmetkocaogluu

Nia Q1 Bluetooth kulaklık

İyi akşamlar arkadaşlar bluetooth kulaklık almak istiyorum iki seçenek var Nia Q1 veya Jwmaster 20b öneriniz nedir 150 lira bütçem var başka önermek istediğiniz kulaklık var mı şimdiden teşekkür ederim.
  4. mehmetkocaogluu

Appstore Hata

Arkadaşlar uzun süredir şöyle bir hata alıyorum uygulamaları kapatıp deniyorum olmuyor telefonu kapatıp açıyorum yine olmuyor interneti resetliyorum yine olmuyor bütün uygulamalar güncelleniyor ama twitter ve youtube güncellenmiyor bilgisi olan varsa ve yardım edebilirse çok sevinirim.
  5. mehmetkocaogluu

İphone 6s-Moto 360 1.nesil

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi iphone 6s kullanıcısıyım açıkçası bir akıllı saate 800-900 lira vermek istemiyorum o yüzden 2.el bir moto 360 alma gibi bir düşüncem var kullanan arkadaşlar varsa düşüncelerini yazabilir mi aklımda birkaç soru var birincisi şu devirde hala moto 360 alınır...
  6. mehmetkocaogluu

Spotify hafıza sıkıntısı

Merhaba arkadaşlar 16 gb iphone kullanıyorum depolamayla ilgili sorunlarım var tahmin edebileceğiniz gibi şunu merak ediyorum spotifydan indirdiğim şarkıları herhangi bir bulut veya 3.parti uygulamaya atabilir miyim müziklerimi dahili hafızamdan çıkartabilir miyim bilgisi olan varsa yardımcı...
  7. mehmetkocaogluu

Mi Band uygulaması

Önceden android telefonumda mi band uygulamasını rahatlıkla kullanıyordum ama iphone'a geçince uygulaması bana biraz eksik geldi eski sürümlerin videolarını izledim videoda bildirimlerle ilgili bölüm vardı ama şuan benim kullandığım sürümde bildirim alma bölümünü bulamadım yardımcı olursanız...