Arama sonuçlarınız

1. uufuukyilmaz

Asus Zenfone 5 Kutu açılışı, detaylı inceleme ve kullanıcı yorumum

Merhaba arkadaşlar ! Ben Asus test takımında görev alıyorum. Bugün sizlere Asus Zenfone 5 ile geçirdiğim 1 hafta sonucunda elde ettiğim deneyimleri aktaracağım. Cihaz teknik özellikleri: https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_5_ze620kl-9061.php]Gsm[/URL] Arena...
  2. uufuukyilmaz

Asus Zenfone Zoom S Kullanıcı Deneyimim

Herkese selamlar dostlar ! Bugün sizlerle Zenfone Zoom S hakkında edindiğim bilgileri paylaşmak istiyorum. Cihazı yaklaşık 3-4 haftadır kullandım. Maalesef kutu açma ve inceleme videosu çekmedim. Ne yalan söyleyeyim tek başına video çek montaj falan zor geldi. :) Öncelikle cihaz hakkında kısa...
  3. uufuukyilmaz

Asus Zenfone Max İncelemesi ve Kullanıcı Görüşüm

Son zamanlarda telefon üreticileri batarya performansı ile göz dolduracak modeller tanıtmaya başladılar.Lenovo’dan sonra Asus’ta bu modellere hızlı bir giriş yapıyor.Orta segment özellikleri ile donatılan bu yeni arkadaşımızın isimi Zenfone Max…Tam tamına 5000 mAh bataryası var…Dilerseniz gelin...
  4. uufuukyilmaz

LG G4 Telefonuma Attığım Müzikler ve Resimler Bozuluyor

Merhaba arkadaşlar garip bir sorunum var.Bu sorun önceki telefonumda da başıma geliyordu. Telefondan bilgisayara dosyalarımı attım.Telefonuma hard reset attım.Tekrar geri telefona atıyorum.Müzikler kesik kesik çalıyor resimler bozuluyor.İşin garibi daha önce discovery 2 kullanıyordum...
  5. uufuukyilmaz

Asus Zenfone 2 Lazer (ZE550KL) İncelemem ve Kullanıcı Yorumum

Merhabalar herkese.Yine bomba gibi bir inceleme ile daha karşınızdayım.Bu yazımda ASUS'un piyasaya daha yeni çıkarttığı Asus Zenfone 2 Lazer model telefonunu anlatıcam. Öncelikle teknik özellik kısmına bakalım.Asus bu lazer modelinde daha önceki serilerde kullandığı intel atom işlemciden...
  6. uufuukyilmaz

Asus Zenfone 2 Z00AD | 2 GB Ram | 16 GB Rom | Z3560 1.8 GHz - Kullanıcı Yorumum

Merhaba arkadaşlar Asus'un önümüzde ki günlerde Türkiye pazarına süreceği Zenfone 2'nin 2 GB ramli modelini 1 haftadır kullanıyorum.Size cihaz hakkında yorumlarımı gördüğüm avantajları ve dezavantajları anlatacağım. Öncelikle teknik donanım açısından bakacak olursak ZE551ML modeli ile tek...
  7. uufuukyilmaz

Asus Zenfone 2'nin İşletim Sistemi 32 Bit Çıktı !

Merhaba arkadaşlar uzun süredir Asus Zenfone 2'yi takip ediyorum. Facebookta bir grubum var ordaki üyelerden biri yurtdışından zenfone 2 aldı.İşlemci 64 bit fakat işletim sistemi 32 bit çıktı.Sizce bu doğrumudur.Doğruysa yazılımla 64 yaparlar mı? 32 olsa zararı varmıdır?:)
  8. uufuukyilmaz

Para İadesi Alabilirmiyim?

Merhaba arkadaşlar geçen sene eylül ayında General Mobile Discovery 2 aldım..Fakat bir süre sonra telefonda uzun süreli donmalar ve dokunmatik sıkıntısı başladı cihazı sorunu video çekerek servise gönderdim anakart,ara film,arka kasa ve ön kamera değişti.Telefon geri geldiğinin ertesi günü yine...
  9. uufuukyilmaz

Antivir Command Line Scanner for Windows

merhaba arkadaşlar bilgisayarı açtığımda resimdeki hatayı 2 kere alıyorum varmıdır sebebini bilen? Not:Avira Antivirüs kurmadım. :blink:
  10. uufuukyilmaz

Telefonumu satıp Zenfone 2 almalımıyım ?

Merhaba arkadaşlar eylül ayının sonunda Discovery 2 çift simli modelini aldım kullanıyorum ama pek memnun değilim malum "general mobile" ..Yazın çıkıcak olan Zenfone 2yi almalımıyım bunu satıp? Değer mi?:rolleyes:
  11. uufuukyilmaz

Sizce Asus Zenfone 2 nin Türkiye Fiyatı Ne Olur?

Merhaba arkadaşlar sizce Asus Zenfone 2 nin Türkiye fiyatı ne olur? ülkemizde kaç liradan satışa çıkar? Telefonu almıycak olup fiyatı yüksek söyleyip moral bozmayın :clap: Not: Türkiyeye erken ve yüksek özellikli modelin gelmesi için sende bir imza at! ...