Arama sonuçlarınız

1. C

LG çift pencere

LG MULTIWINDOW MOD Root gerektirir Bazı Lg telefonlarınfa bulunan çift pencere özelliğini geliştirmemize yarayan bir uygulama. Ekran Görüntüsü
  2. C

LG G3 LOLİPOP Stock Rom ROOT

Kitkat'a dönmeden stock romdan ROOT yapmak mümkün oldu. Not: Verilen kodları dönüştürmeyiniz veya yeni isim vermeyiniz. ( Örnek komut:sh /data/local/tmp/g2_root.sh dummy 1 /data/local/tmp/UPDATE-SuperSU-v2.46.zip /data/local/tmp/busyboxyeri kısmındaki yeri g3_root.sh diye değiştirmeyin) 1-...
  3. C

Bütün siteler reklamlı halde !!!

Chrome'da ve internet explorer'de sürekli halde her sitede reklam çıkıyor. yüklü halde uzantı kalmadı. Ne ile temizleyebilirim bu virüsü
  4. C

LG G3 Lolipop ROOT Etme

Xda developersdan alıntıdır. Kendim henüz yapılışını tam anlamıyla çözemediğim için yapmadım. Root yapmayı bilen arkadaşlar ayrıntılı anlatım yapaarsa herkese faydalı olur. Linklerini paylaştığım 3 Dosyayı indirip SD Kart'a atıyoruz Telefonu Recovery modunda tekrar başlatıyoruz. Tam sıfırlama...
  5. C

Lg facebook takvim senkronizasyonu yapma

Bilindiği üzere lg kullananlar facebooktaki arkadaşlarının doğumgününü takvimlerinde görememekteydi. Bu eksikliği facebook calender sync uygulaması ile giderebilirsiniz. Not:uygulamayı yükledikten sonra ayarlar> hesaplar ve senkronizasyon kısmından eşleştirme yapacaksınız. tüm kişiler takviminizde