Arama sonuçlarınız

1. C

LG G3 Kullanıcıları Kulübü

01.11.2016 tarihinde Delta Servis garantili LG G3 marka telefonumu servise gönderdim. Halen yapmadılar. Paralel ithalat garantili aldığım için pişmanım. Delta servise telefon gönderecek arkadaşlara duyurulur. Sonuç olarak tüketici hakem heyetine başvurumu yaptım bekliyorum.
  2. C

'Format at düzelir' Saçmalıgı

Kurulu programların silinmesi, veri kayıpları, driver yükleme, yedek alamama vs. Format işi çok uzun iş
  3. C

Herhangi bir 6.o stock romu bulup yükleyebilirsiniz
  4. C

4,5 G de bugünkü ölçümümdür

Türktelekom. Lg g3 Cat 4 teknoloji kullanıyor
  5. C

4,5 G de bugünkü ölçümümdür

En üstteki 4.5G, alttakiler 3G ölçümü
  6. C

http://www.mediafire.com/download/bb7br9d0cv75awk/LG-Mobile-Driver_v4.0.4.0.zip Lg g3 driver olması lazım. Bir de usb veya wifiden internet paylaşımı yapmak için mobil verinizin açık olması lazım.
  7. C

Lg driverler yüklü mü
  8. C

Polonyadan marsmallow yükle. Lolipopa gore daha stabil
  9. C

Lg g3 4.5 g desteklemiyor

Ben avealıyım. 4.5g uyumlu sim kartımı aldım. Sisteme mesaj attığımda uyumlu yazdı. Lg g3 paralel ithalat 6.0 var bende...
  10. C

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

LG G3 android 6.0
  11. C

Sürekli reset-görüntü yok-bip sesi

Benimde başıma böyle birşey gelmişti. Açma tuşuna bastığımda sadece fan sesi geliyordu ve hiç tepkime yoktu. Acer netbookun bir kaç tuşuna basıp bios flashlayarak yapmıştım
  12. C

Bugün bende farkettim. Benim kartta da 6664-6630 yazıyor dosya yöneticisine girdiğimde. Akşam Pcye kopyalayıp telefondan kartı biçimlendirme yapmayı deneyeceğim. Muhtemelen düzelecektir. Sygic 16.0.0 kurmayı başarabildim fakat diğerleri gibi randıman alamadığımdan mesajın dikkatimi çekti...
  13. C

Android N Sürümünün İsmi Ne Olacak?

Bu seri N harfi ile başlayacak ve yine şekerleme ismi olacak. NERDS olabilir
  14. C

Kingroot ile mi yaptınız. Bende rootlandı yazdı. Play storeden supersu yükleyince kabul etmedi. Geri sildim
  15. C

Lg g4 açılmıyor

Sende ne telefon var. Lg g4 paralel mi tr versiyon mu. Lg flash tool 2014: lgnin kendi programıdır. Lg stock(orjinal) romu indirip kurarsın. Yasaldır.
  16. C

Kilitleme olayı gelmiş
  17. C

Lg g4 açılmıyor

En hızlısı lg flash tool olur. Önceden romu indiriyorsunuz. Sonra kuruyorsunuz. Brick ile online indiriyor diye biliyorum.
  18. C

D855 için 6.0 stock rom indirin. Kdz olarak inecek. Telefon kapalı halde ses açma tuşuna basılıyken pcye bağlayın (download modu oluyor).Lg flash tool 2014 programı ile kdz dosyasını bulup tanıtın ve romu kurun. Normal flash seçersen hiçbir şey silinmeden yükleme yapar. Cse flash seçersen...
  19. C

Lg g4 açılmıyor

Lg bridge değil de lg flash tool 2014 var. O programla download modundayken .kdz dosyasını tanıtarak stock rom yüklemeyi dene
  20. C

Lg g4 açılmıyor

Telefon kapalı haldeyken (zaten açılmıyormuş) ses açma tuşuna basarken pcye bağlamayı dene. Download mode yazarsa flashtool ile rom yüklersin. Normal flash dene. Cse komple siler
  21. C

Lg g4 açılmıyor

Download moda alabiliyormusun
  22. C

Ben bu şekilde yaptım. Öncelikle asistanı qktif yapmak için telefpn kendi dilini ingilizce yapıyorsunuz. Daha sonra asistan içerisindeyken asistan dilini sadece ingilizce yapıyorsunuz. En son da ingilizcenin yanına türkçeyi de tikliyerek 2 dil birden kullanmamızı sağlıyoruz. Ayrıca resimlerde...
  23. C

Google asistana girinz. Ayarlar> Ses> diller kısmında türkçe 1. Dil olarak kullanılmakta. Öncelikle türkçe seçeneğini kaldırıyoruz. Otomatik olarak ingilizce 1.dil oluyor. Daha sonra türkçe dilini tekrar aktif yaparak 2.dil olarak atamış oluyoruz. Son olarak ok google algılama kısmından...
  24. C

Now on tap hakkında düzeltme yapıyorum. Google aktif yaptıktan sonra tuşa sürekli basıp google giriyoruz. Ses kısmından uk english dili 1. Dil olarak tanımlıyoruz. Daha sonra türkçeyi de tikli hale getirirseniz 2. Dil olarak da türkçeyi kabul ediyor. Daha sonra okey google ses girişinizi 3 kez...
  25. C

Now on tap telefon ingilizceyken çalışıyor. Türkçeyi şuan desteklemiyor. google asistana tuşa basılı tutarak girebiliyoruz
  26. C

Rehber, arama ekranı, dosya yönetici, menüler,telefon kapatma-yeniden başlatma ekranı, internet tarayıcı, smart notice ( duvar kağıdı rengine göre değişiyor) hepsinin arayüzü değişti
  27. C

Versiyon yükseltme yapacaklar; telefonunuzdan rootunuzu kaldırsanız bile ilk açılışta hata alırsınız. Telefonu açılmayanlar, öncelikle cse flash yapacaklar ve ardından halen açılmadığında telefonu recoverye alarak fabrika ayarlarına çevirdiğinizde temiz kurulum yapmış olacaksınız
  28. C

Daha önceki romunu rootladıysan böyle bir uyarı alırsın. Rootu silsen bile aynısı oluyor. Telefon kapalıyken recovery moda gir ve fabrika ayarlarına sıfırla. Son yüklediğin rom yüklü kalır merak etme
  29. C

Normal flash formatlamadan yükseltme yapar. Veri kaybınız olmaz. Cse flash tamamen uygulama ve verileri silerek yükseltir yani formatlamış olur
  30. C

Senin verdiğin link eksik veya bozuk. Bu 6.0 30b.kdz orjinal stock sürüm mü oluyor. Twrp işlerine girmek istemiyorum. Herzamanki gibi lg 2014 tool ile sıkıntısız yükleyebiliyormuyuz
  31. C

Lg G3 6.0 30b isteyenler http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW4DCC3332TXAZRAB5452PI/D85530B_00_1217.kdz Ben henüz denemedim. Gece kurmuş olurum herhalde
  32. C

Polonya'ya gelecek olan güncellemeyi herkes yukleyebilir. Hiçbir şekilde sıkıntı olmuyor. Fakat 6.0 sürümü ilk sürüm olduğundan ufak tefek sıkıntılı olup düzeltme sürümleri gepecektir. Şuan en son versiyon olarak 21a 5.0 mevcut. 6.0 çıkarsa 30lu versiyon olarak çıkacaktır.
  33. C

Wifi Şifresi Silinme Sorunu

Orjinal wifi mi yoksa sonradan takılan wifi anteni mi kullanıyorsunuz. Bir de bağlanırken şifre yazdığınız yerde otomatik bağlan kısmı tikli haldedir değil mi
  34. C

Lg g4 açılmıyor

Açılışta recovery moda alabiliyormusunuz
  35. C

Ülke kodunu değiştiren var mı? V21A-ESA-xx ___ V21A-EUR-xx gibi.
  36. C

LG G4 Kullananlar Kulübü

Polonya romu dağıtılmaya başlanmış. Henüz link paylaşan yok
  37. C

Bazı ülkelere 20u bazılarına 20t sürümü geldi. Hali hazırda root yöntemi var ve sonunda yapabildim...
  38. C

D855 20t root yapan var mı
  39. C

Aygıt yöneticisinden kaldır dedikten sonra bi daha usb kabloyu söküp takarmisin. Belki düzelir
  40. C

Olur ayarlarız
  41. C

Stock kdz yükleyip fabrika ayarlarina dön diyerek yapabilirsin. Aynı yöntemi ben yaptım.
  42. C

Galiba.. Yeni keşfettim :)
  43. C

Ayarlar kısmında yazılım bilgilerinde bulunan android 5.0 yazılı yere 5-10 kez arka arkaya basıp durun ve neler olduğunu görün ;) Ayrıca şeker üzerinde balona sürüklersemiz oyun çıkıyor
  44. C

Yeni Smart Notice Widget düzenlemem
  45. C

LG G3 Lolipop için Smart Notice Widgetini transparan yapma: Öncelikle cihazımız rootlu olacak ve root explorer programına ihtiyacımız olacak. /System/etc/mrg_default_forms/ConciergeBoard/default_view/container/res/drawable-xxxhdpi/img klasörü dizinini açtığımızda burada smart notice widgetinin...
  46. C

Güncellemeyi sıkıntısız yaparsın. Root olsa bile rootu kaldırıp yeni güncellemeyi kurarsın
  47. C

Avea lg l belloya bile dün 5.0.2 geldi. Bizde halen yok
  48. C

Xda'da bulup camera apk indirdim. Önceki kameranın olduğu yerdeki dosya ismini değiştirdikten sonra kopyaladm. İzinleri 644 yaptım. Telefonu yeniden başlattım. Hiç birşey değişmedi. Hatta onceki yedeği almasaydım. Kameram silinmiş :) sıkıntı olacaktı. G4 kamerasını yapabilen var mı.
  49. C

Google play storede "screen adjustment" yazıp arattığında 2. Sırada screen adjuster free var. Bu programla biraz uğraşırsan belki biraz daha beyaza yakın ton yakalarsın
  50. C

Kasa ile ekranın ne ilişkisi var. Kasadaki çatlak için ekranı da mı değiştirmişler. Bana kalırsa bi tane daha g3 bulup düz beyaz bir resim açarak ikisini de gösterin. İkisi arasindaki renk ton farkını kabul etmezlerse tüketici mahkemesine gideceğim gibi söyleyin.
  51. C

Ona benzer bişey buldum. Smartweatherda çalışmıyor doğru mu. Bi de xposed g3 tweakbox uyumsuz galiba. Çünkü onu yüklediğimde xposed yüklü değil veya aktif değil yazdı
  52. C

Google play storede autorec diye uygulama buldum. Sayesinde twrp yüklemeyi başardım. Daha sonra download modunda netten bulduğum xposedi twrp ile install dedikten sonra 208 uygulama yükleniyor kısmında kaldım ve halen yüklüyor. Muhtemelen sıkıntısız şekilde kalan kısmını da tamamlıcam... - - -...
  53. C

Peki konu var mı nasıl yapabileceğimiz gibi.. Tweakbox filan yüklemek istiyorum hepsi xposedin. Orjinal android 5.0i versiyonu yüklü ve rootlu telefonum var. Kısaca anlatrsanız yapabilirim.
  54. C

Stock rom lolipopa xposed yükleniyor mu
  55. C

Bölgesel romlar hakkında

D855 kdz arattığımda çıkıyor. Sizin telefonun tam olarak lg kodu nedir. Örnek olarak lg g3: d855 geçer. Buna d855tr romu da olur.
  56. C

Bölgesel romlar hakkında

Bende lg g3 d855 var. Paralel ithalat aldığım icin kafama göre lolipop yükledim. Önce 20a verdiyonu yükledim. Bu versiyon polonyaya aitti. Daha sonra 20c, 20d , 20h ve 20i versiyonlarını yükledim. En son çıkan arap ülkelerine aitti.. Sonuç olarak hepsinde v20h.esa.xx veya v20i.esa.xx yazılıydı...
  57. C

Video ileri alma

Hareket çubuğunu ilerlettiğinizde küçük resim görünür. Daha sonra bu küçük resme tıkladığınızda ileri sarma işlemi olacaktır...
  58. C

LG çift pencere

Listede bulunmayan uygulamalara ek yapabilirsiniz... Örnek olarak facebook ile interneti çift ekran kullanabilirsiniz
  59. C

LG çift pencere

LG MULTIWINDOW MOD Root gerektirir Bazı Lg telefonlarınfa bulunan çift pencere özelliğini geliştirmemize yarayan bir uygulama. Ekran Görüntüsü
  60. C

*Durum çubuğunun*görünümünü değiştirebilirsiniz. - Uygulamaların*tam ekranda*başlamasını sağlayabilirsiniz. - Uzun metinler ekrandayken*ekranın açık kalmasınısağlayabilirsiniz. - 180 derece*ekran döndürmeyi*etkinleştirebilirsiniz. - Uygulamalara özel*DPI*(inç başına...
  61. C

Benimki rootlu sıkıntı yok. Xposed uyumsuz halen.
  62. C

inoty var onu yükleyebilirsin
  63. C

Ben de 20i versiyon yükledim ve root yaptım. Xposed, şimdilik orjinal lg yazılımına yükleniyor ama uyumsuz olduğundan çalışmıyor. Xda'da bump edilmiş custom fwler var ve xposed bu fwlere uyumlu. fakat ne kadar güvenli bu fwler. En iyisi beklemek diyorum. Custom fw taraftarı değilim.
  64. C

Lolipop root isteyenler http://forum.shiftdelete.net/showthread.php?t=406886
  65. C

LG G3 LOLİPOP Stock Rom ROOT

Kitkat'a dönmeden stock romdan ROOT yapmak mümkün oldu. Not: Verilen kodları dönüştürmeyiniz veya yeni isim vermeyiniz. ( Örnek komut:sh /data/local/tmp/g2_root.sh dummy 1 /data/local/tmp/UPDATE-SuperSU-v2.46.zip /data/local/tmp/busyboxyeri kısmındaki yeri g3_root.sh diye değiştirmeyin) 1-...
  66. C

20i rootladım stock romdu. Fakat çoğu uygulama root uygulamalarını desteklemiyor diye biliyorum. İlk defa rootladım tabi.. İphondayken jb harikasıydım zamanında...
  67. C

Root işinden anlayanlar bi el atsın. 20i versiyonu rootladım. Xposed framwork kurmuyor. Uyumsuz mu acaba
  68. C

20h kullanmaktayken dün 20i versiyonu yükledim ve hemen hard reset ardından root yaptım. T action ayarlar kısmında aktif. Telefonda değişiklik var mı onu ilerde şimdilik bişey diyemem. Uzun süredir lolipop kullanıyorum.
  69. C

20i versiyonu indirip deneyen oldu mu arkadaşlar.
  70. C

LG G3 20 H versiyon isteyenler, bazı ithal g3lerin ota'sında mevcut olup yazılımın tamamını indirmek isteyenler: http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW2A71VF22FOAZAB60F3QUJ/D85520h_00.kdz
  71. C

Lg g3'te ekran görüntüsü alamayanlar Ayarlar>ekran> ekran dokunmatik tuş kombinasyonu kısmından quickmemo tuşunu ana ekrana alıp istediğiniz zaman görüntü alabilirsiniz.
  72. C

LG Telefonlar için En Güncel Orjinal KDZ Dosyaları Nasıl Bulunur ve İndirilir ?

Fransa henüz almadı diye biliyorum. Evt fransaya bağlı.
  73. C

<font color="black"><b>A</b></font><font color="red"><b>6</b></font><font color="black"><b>UR</b> ile başlayanlar 16 gb modelidir.<br /> </font><b><font color="black">A</font>TUR</b> ile başlayanlar ise 32 gb temsil eder.<br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br /> <br...
  74. C

AFRA= 32 gb Fransa oluyor
  75. C

20a versiyonunu polonya'dan yükledim. 20d'yi Euro versiyon olarak yükledim. 20e'yi de bugün italya olarak indirdim. Sonuç olarak hepsiinde de v20a-esa-xx, v20d-esa-xx ve sonunda v20e-esa-xx yazılıydı. Telefonum Thailand'dan gelmiş. O da ESA olarak geçiyor. Earth South Africa yani...
  76. C

Bende ışık varken dikkatli baktım cilası kalkmış gibi duruyor. Konuyu şöyle düşünsek, telefonun ekranını çizersen servis kulkanıcı hatasına sokar. Bana kalırsa garantiye bunu da sokmazlar. Tabi son sözü servis söyler.
  77. C

LG G3 D855 Android 5.0 Lollipop Kurulumu

Tam konuyu bilmiyorum ama işlemcileri aynı değil mi 16 ve 32 nin. Yalnızca rem miktarları farklıysa rom değişiklik gösterir mi.
  78. C

Benim verdiğim link lgnin ülkelere dağıttığı versiyondur. imei yazmıyorsunuz. Linke tıklayınca direk iner.rootsuzdur
  79. C

Suffix yazan yerde telefonun hangi ülkeye ait olduğu bilgisi de yer almaktadır. ( Paralel ithalat yoluyla alanlar buradan öğrenebilirler).
  80. C

Bende de olmuştu ilk açılışta oluyor. ??? ??? yazılı yerde sağda çıkarsa çıkış kısmı oluyor ve telefondaki yükleme bitene kadar dokunmayın - - - Mesaj Güncellendi - - - Lolipopa geçicek arkadaşlar İtalya d855 16gb 20E versiyonu mevcuttur. Şuan için son versiyon...
  81. C

4 saat hiç ellememişsin herhalde :)
  82. C

Bende 20d yüklü kilit ekranındayken hiçbirşey olmuyor
  83. C

Ayarlar> erisilebilirlik kısmında gelen çağrılarda flash secenegini iptal edin
  84. C

Sonuclarıma bakarsanız halen %51 şarjım var. Akşama anca takarım.
  85. C

20 d pil durumumu gösterir resimleri atıyorum. Dün sabah şarjdan çıkarmıştım. Wifiyi ekran kapalı haldeyken kapat diye bisey var. Öle kullanıyorum U Bu da antutu sonucu. Sizinkiker nasıl bilmiyorum.
  86. C

Android 5.0 20d versiyonu yaklaşık 3-4 gündür kullanıyorum. LG'nin ısınma problemi halen bu versiyonda da mevcut. Bendeki telefon 407 serisine ait. Isınma sıkıntısının kasa yapısından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. 20a versiyonuyla arasında çok birşey farketmedim. Yalnızca 20a 'da wifi...
  87. C

Androidlerde H= 3G değil mi. Nerde olursam olayım H yazıyor. Şehirdışında 2g baz istasyonunun çektiği yerlerde E yazar.20d versiyonda wcdma açınca G harfi yazmıştı bende ve hat çekmemişti. Hard reset yapınca normal H harfi geri geldi ve mobil veri oldu.
  88. C

Düzeltme yapıyorum. 20d yükledikten sonra hard reset yaptıktan sonra 3gyi açınca normale döndü. Cleanmaster defalarca yüklememe rağmen uyumsuz olsuğundan çöküyor. Tam şarj yapamadım birde uygulamaları yükleyip yerlerini düzenlediğimden şarj konusunda bişey diyemiyorum. Bikaç programla...
  89. C

Verdiğim 20d versiyona geçmeyin 3g bağlanmıyor. Wcdma yapınca g harfi geliyor ve hat çekmiyor. 20a versiyona geri dönücem
  90. C

Verdiğim linkteki romu yükledim. Bende v20d-ESA-XX yazdı. Yazılımın nereye ait olduğunu da bulamadım. Henüz yeni yüklediğimden yorumsuz...
  91. C

Telefonu fabrika ayarları ( Hard Reset) na döndürmek istiyorsanız: 1- Power + Ses kısma tuşlarına basarak telefonu başlatın. ( Yaklaşık 10 saniyeye yakın basmanız yeterli) 2- Ses açma-kısma tuşlarıyla aşağı yukarı yaparsınız. Power tuşu ile de seçimi tamamlayın. - - - Mesaj Güncellendi -...
  92. C

Android 5.0 20C güncellemesi Vodafone için olduğu yazıyor. Herhangi bir hat sahibi güncelleme yaparsa sorun olur mu
  93. C

A6UR ile başlayanlar 16 gb modelidir. ATUR ile başlayanlar ise 32 gb temsil eder.
  94. C

v10.SEA yazanlar Singapur diye biliyorum.
  95. C

Telefonunuzun son versiyon fw bulmak için http://forum.shiftdelete.net/lg/396880-lg-firmware-arama-derdine-son.html linkinden takip edebilirsiniz.
  96. C

Evet arkadaşlar yanlış duymadınız. Araştırmalarım neticesinde kendi telefonunuza ait kullanılabilir ( LG tarafından izin verilen yazılım-Stock firmware) mevcut yazılımınızı indirme yöntemini öğrendim ve sizlerle paylaşmak istedim. Forumda görmedim. Paylaşıldıysa da bilmeyenler olabilir diye...
  97. C

Ulaşılamıyorsa şu numaraya yönlendir kısmında numara yazılı bende de. Önemli olan ilk baştaki herzaman yönlendirin devredışı yazması
  98. C

Ayarlar > çağrı ayarları > çağrı yönlendirmeden devre dışı bırakabilirsiniz
  99. C

Galiba buldum http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW012906432109876543213/D855tr10l_00.kdz
  100. C

Telefonun kendisinde zaten güç tasarrufu var. Örneğin %15 veya %30 a ayarladığınızda, telefon otomatikman tasarruf moduna geçer ve tema turuncu rengi alır. Farklı birşey diyorsanız ayarlar> mobil veriye gelerek arka planda çalışan uygulamaları kısıtlayarak tasarruf edebilirsiniz.
  101. C

Ayarlar> çağrı ayarları kısmında bupabilirsiniz
  102. C

Bütün siteler reklamlı halde !!!

Adblock başarılı şekilde reklamları engelliyor. Eklenti olmadığında ilivid denen bi virüs var ve sayfaların dört yanında yarı müstehcen resimler yüklüyor. Bazende alakasız tanıtım videoları oynatıyor. Host dosyası normal. Malvarebayst ve spyhunter ile birkaç kez tarattım. Henüz kesin sonuç elde...
  103. C

Peki lg pcsuiteden güncelleme yapmaya çalıştın mı
  104. C

10j den 10leye güncelleme mi olmadı
  105. C

Ayarlar> Erişilebilirlik içerisinde kapatabilirsin - - - Mesaj Güncellendi - - - D855tr 16gb 4.4.2 10J orjinal fw. http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW635506432109876543213/D855tr10j_00.kdz Kişisel kanaatim 10J yükledikten sonra 10L'yi otadan günceleyebilirsiniz.
  106. C

Bütün siteler reklamlı halde !!!

Chrome'da ve internet explorer'de sürekli halde her sitede reklam çıkıyor. yüklü halde uzantı kalmadı. Ne ile temizleyebilirim bu virüsü
  107. C

LG G3 Lolipop ROOT Etme

Peki teşekkürler. Lolipop yüklüler bizim gibi beklemeye devam ozaman...
  108. C

LG G3 Lolipop ROOT Etme

Xda developersdan alıntıdır. Kendim henüz yapılışını tam anlamıyla çözemediğim için yapmadım. Root yapmayı bilen arkadaşlar ayrıntılı anlatım yapaarsa herkese faydalı olur. Linklerini paylaştığım 3 Dosyayı indirip SD Kart'a atıyoruz Telefonu Recovery modunda tekrar başlatıyoruz. Tam sıfırlama...
  109. C

Nexus 4 Android Lollipop nasıl root yapılır?

Root olayını pek bilmiyorum lg g3e olur mu
  110. C

Lg facebook takvim senkronizasyonu yapma

Bilindiği üzere lg kullananlar facebooktaki arkadaşlarının doğumgününü takvimlerinde görememekteydi. Bu eksikliği facebook calender sync uygulaması ile giderebilirsiniz. Not:uygulamayı yükledikten sonra ayarlar> hesaplar ve senkronizasyon kısmından eşleştirme yapacaksınız. tüm kişiler takviminizde
  111. C

Evt nexus 5te gördüm
  112. C

Lg G2 ve G3de radyo zaten var fakat Lg Türkiyede trt bandrolü ödememek için radyoyu pasif hale getirmiştir. Paralel ithalat alanlar hertürlü kullanmaktadır.
  113. C

Telefona ellemeyince böyle oluyo
  114. C

4.4.2 full şarjlı haldeki tahmini kalan süreleri burada paylaşabilirmisiniz. Lolipopta 2 saat 15 dk kullanımda %10 şarj yedi. 15 saat tahmini kalan süre yazıyor. Genel pil kullanım durumu yukarıda resimlerde mevcut. Bu sürümde şarj iyileştirmesi olması yerine sanki daha kötü oldu gibi...
  115. C

LG Pc suite de yedekten geri alma seçeneği var. Ayrıca Lolipopa geçerken normal flash dediyseniz telefonun hiçbir ayar veya uygulaması kaybolmuyor.
  116. C

Ben yükleme esnasında Country kısmında other seçeneğini işaretledikten sonra alttaki türkçeyi işaretledim. Program versiyonu olarak V20a-EUR-XX yazıyor
  117. C

Telefonuma ait görüntüler
  118. C

Engelleme ihtimalini düşünmüyorum. Sonuçta yüklediğimiz şey LGye ait orjinal firmware. Yalnızca Polonyaya dağıtımı yapılmış ve geliştiriciler tarafından dünyaya yayılmış bir versiyon.
  119. C

Eyw. Kurulumu arkadaş adım adım anlatmış. http://forum.shiftdelete.net/lg/394633-lg-g3-d855-android-5-0-lollipop-kurulumu.html
  120. C

Şifre:lgbbs
  121. C

Windows 8.1 ile sıkıntısız Lolipop v20 yükledim. Normal flash yapınca bilgiler silinmiyor ve olduğu gibi korunuyor.
  122. C

Lolipop güncellemesinden sonra pil tüketimine baktığımda lg healt %48 yiyor görünüyor. Fakat ayarlar> ekran> smart bullet kısmındaki pc hralt kapatıyorum. Daha sonra tekrar pil tüketimine girdiğimde halen açık görünüyor
  123. C

En son final sürümü olarak geçiyor. Belki üzerine yine versiyonlar çıkar. https://mega.co.nz/#!Fk8EFKBC!gSUAC_jcuQzVgsG4OxzNfqJq2s96veXR4y9-jXomsag
  124. C

En son final sürümü olarak geçiyor. Belki üzerine yine versiyonlar çıkar.
  125. C

LG G3 Lolipop V20 güncellemesi yaptım arayüz biraz değişmiş. 2-3 güne batarya durumuna bakarım şuan için belli olmaz. Bildirim ekranı hoş görünüyor
  126. C

Peki şuan güncelliyorum. İlk başta start dedikten sonra yeni açılan sayfadaki yazılar ???????? ????????? ?????????? şeklindeydi. Hata verdikten sonra ?? ?? gibi tıklanılacak tek buton geldi. Daha sonra kendiliğinden program kapandı. Telefon güncellemesi yarıda durmuştu. Kabloyu çıkarmadan...
  127. C

Select Type: CDMA kısmını değiştirmiyormuyuz
  128. C

LG G3 Pc Suite: http://tool.xcdn.gdms.lge.com/dn/downloader.dev?fileKey=PW01720120110