Arama sonuçlarınız

1. R

Visual Basic Lisans Yapmak Acill

arkadaşlar lisans yapacam sourcem var şimdi nasıl dim bilgisayarıma sabitlemek istiyorum bir tek bende acılmasını istiyorum o exenin baskasında olsa bile açamamalı... napmam gerek benim bi formül varmı kısaca her bilgisayarda bi yöntemle açmak istiyorum...
  2. R

Bu hack nasıl yapılıyor? Bu gun Başıma Gelen Bir Olay

Bi adam geldi dedi ip num ver attı bir link tıkladım oradaki ip mii verdim 3 sn sonra adam benim pc mi çıldırttı sonra güvenlik duvarımı açtm giremedi bu hack nasıl yapılıyor ? mantııgı nedir
  3. R

Java kodlama

S.1 Klavyeden girilen 3 adet sayının en büyüğünü ve küçüğünü bulan programın JAVA kodunu yazınız. Programın örnek çıktısı aşağıdaki gibi olacaktır: Birinci sayıyı giriniz: 34 İkinci sayıyı giriniz: 89 Üçüncü sayıyı giriniz: 45 Girilen sayıların en büyüğü: 89 Girilen sayıların en küçüğü: 34...
  4. R

Web den anlayanlar bakablirmi? Site kapatmak

Güvenlik açıgı nedir sitelerin nasıl 5 10 15 dakka kapatabiliriz ? ddos felan diyorlar o nedir tam satan varmıdır ddos siteye 10 dakka kapatan ücretli alacam:devil2:
  5. R

Güvenik Açıklarıı ?

Arkadaşlar Bir şeyin Güvenlik Açıgını Nasıl Bulunur Ve Güvenlik Açını Buldukmu Kolayca iş Yapabilirmiyiz ? biri cevap Verse Bilgili Birisi :wub:
  6. R

Arkadalar bu exe MB Si Nasıl DÜŞTÜ ? ACİL

http://i.hizliresim.com/JEyPNW.jpg (lisanslı hileydi) 756 MB DI Simdi 150 KB OLDU NOLACAK ŞİMDİ BU YA :/ 1.5 ay sonra 150 KB NASIL OLUYOR
  7. R

Lisans Olayı Bakın Acil

Arkadaşlar Bir Adam Exesi 760 MB Bunu Lisanslamıştı Uzaktan Aç Kapat Exe/ Bende exesi Var Ama içini Silebilirmi Exenin içini uzaktan ? Yani Modül Form Özeliklerini Kendi Pc sinden Benim Pcdeki / Cevaplar için teşşekürler
  8. R

Casper Pc ye Linux Kuramıyorum :P napacam yardım edin flasha attım olmuyor

Arkadaşlar toshibaya kurdum caspera kuramıyorum flashdan kafayı yedim :P:dirol:
  9. R

Bilgisayar Mühendisler yada Exeden anlıyabilen Birisi Bakabilirmi ?

exe var tıklıyom açılmıyor sorun nedir ? önceden acıyordum ilgilenecek varmı lisans bitimi kapandımı bunu açacak tekrardan biri varmı ??
  10. R

Linux Terminal Sorunu

Arkadaşlar terminali çok çok içini iyi bilen vamrıdır :(
  11. R

Ubuntu Yükeleme Win7 Yanına

Arkadaslar ben programları indirdim wubi ve dosyalarını disk,bot ubuntuyu yüklenen şeyleri flasha koydum bios da boot geldim flashı öne alamıyorum enterla bot1 bot2 bot3 altında hardisk dvd cd ve flash bellek markası flash bellek marka sectim disabled enabled yok kısaca nasıl olacak bu casperda...
  12. R

Keyloger yazılımı / Virus Totale Yakalanmamısı /

Arkadaşlar Keyloger Yapmak İstiyorum Ama Virus Total Yakalanmıcak Sadece Site Üyeliğini Çalacak Yardım Etseniz