Arama sonuçlarınız

1. stinghardyzz

Soru 4K 16GB VRAM yeterli midir?

4k oyuncu monitörüm var rtx 4080 süper almak istiyordum ama 16 gb vram yetersiz kalırmı amd 7900xtx mi alsam son yeni çıkan hikayeli oyunları oynamayı seviyorum ve grafik takıntım var 16 gb uzun ömürlü olur mu bilemedim
  2. stinghardyzz

Soru 4080 nasıl takılır

Arkadaşlar bu dönüştürücüye pcle 6+2 kabloyumu takıcaz yoksa başka kablo mu var
  3. stinghardyzz

Soru Ventus 3x vs suprim x

4080 süper alıcam ventus 3x modeli 10k daha ucuz sizce bu iki model arasında çok büyük fark varmı
  4. stinghardyzz

Soru Ekranda yeşil nokta

Ekranda aradabi yeşil nokta beliriyor ama bu sadece pc açıkken beliriyor pc kapatınca ekrandaki yeşil nokta kayboluyor pc açtım an tvde yeşil nokta çıkıyor nedir bu anlamadım
  5. stinghardyzz

Soru Monitörüm için akım koruyucu priz

Fotoğraf gördünüz prizi aldım monitörüm için sizce iyi kaliteli bir ürünmüdür 1704708470 1704708503 https://ty.gl/iotcnmifp3
  6. stinghardyzz

Soru Ses kartı

Merhaba arkadaşlar steelseries arctis nova pro kablosuz modeli var acaba asus ses kartı alsam ASUS PCIe 1X Xonar AE 7.1 Gaming 24bit Ses Kartı https://www.hepsiburada.com/asus-pcie-1x-xonar-ae-71-gaming-24bit-ses-karti-p-HBV000009PD4H?url_src=ios-product-detail Bu modeli kulaklıgım için...
  7. stinghardyzz

Soru Arctis nova pro wireless

Ben ilk önce logitech pro x2 kulaklık aldım ama malesef baglantıda 20 dakika 1 kopma vardı iade edip bir kere daha satın aldım ve aynı sorun vardı 20 dakikada 1 defa bağlantı kopuyordu bende o kulaklıktan vazgeçtim ve nova pro wireless aldım onda böyle bir sorun yok ama kutudan resim paylaştıgım...
  8. stinghardyzz

Soru iPhone 14 Pro Max 30 w ve 35w şarj aleti destekler mi?

max 27w destegi var diye biliyorum ben
  9. stinghardyzz

Soru asus pg329q hdr sorunu

asus pg329q hdr monitörüm var dp 1.2 hdmi 2.0 destekli işin ilginci dp 1.2 de hdr açılıyor yanı çalışıyor ama her 2 portda soluk görüntü çözemedim bi yardımcı olun
  10. stinghardyzz

Apple İphone 14 Pro Max Bluetooth Kulaklık Önersi

jbl tour pro 2
  11. stinghardyzz

Soru bose qc 2 aerbuds alınır mı

bang olufsen qe sahibiyim ve son ses beni tatmin etmiyor bose qc 2 memnun eder mi
  12. stinghardyzz

Öneri iPhone 14 Pro Max için Aksesuar Önerileri

27w ediyor mu bende alıcağında
  13. stinghardyzz

Yardım Sizce iPhone 14 Pro için hangi renk daha uygun?

Mor kızlar için gibi geliyor ben 14 pro Mac altın aldım benim görüşüm tabi
  14. stinghardyzz

[Genel Konu] iPhone Kullanıcıları Kulübü

Bugün itibariyle iPhone 12 Pro'dan 14 Pro Max 128 GB Gold ürününe geçtim.
  15. stinghardyzz

Soru Ugreen nasıl markadır

UGREEN 18W USB Şarj Cihazı 3A Hızlı Şarj 3.0 Hızlı Şarj Cihazı USB C Şarj Kablosu ile USB Güç Bankası Galaxy S10 S9 S8 S7 A20 A21 A51 A40, Xperia 10 II, Redmi Note 10, Huawei P20 lite ile uyumludur https://www.amazon.com.tr/dp/B08BL9WPLR?ref_=cm_sw_r_apin_dp_K9SC5B4Z1KYWBYGEHXEM bu ürün bu marka...
  16. stinghardyzz

Soru ps5 hdmi önerisi

içinden çıkan kablosu var ama kaliteli güvenilir almak istiyorum Paugge Ultra Sertifikalı Hdmi 2.1 Kablo - 8K@60Hz, 4K@120Hz, 4K@60Hz, eARC, HDCP 2.2, D-HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos...
  17. stinghardyzz

Soru ps5 için harici depolama

https://www.hepsiburada.com/seagate-firecuda-gaming-hard-drive-stkl1000400-1-tb-harici-sabit-disk-usb-3-2-gen-1-rgb-led-aydinlatma-pc-ve-mac-icin-3-yil-rescue-services-pm-HBC0000385SNG ps5 için almayı düşünüyorum sizce nasıldır 1tb yeticeni düşünüyorum
  18. stinghardyzz

Soru iPhone batarya sağlığınız ne durumda?

2022 mayıs ayında iphone 12 pro aldım /87 pil sağlığı
  19. stinghardyzz

iPhone 12'den iPhone 14 Plus'a geçilir mi?

geçilmez 13 deki işlemci var performans olarak fark hissedilmez 12 çok güzel ve hızlı teşefon haylen
  20. stinghardyzz

Soru 30000tl en iyi 4k televizyon önerirmisiniz

lg g2 tv aldım
  21. stinghardyzz

Soru iPhone Kullananlar, Neden iPhone Kullanıyorsunuz?

çok daha uzun süre güncel ve stabil kalıyor
  22. stinghardyzz

Soru hdmi kablo nasıldır acaba

https://ty.gl/mxakyi38qu bu kablo nasıldır pc tv yr baglıcam
  23. stinghardyzz

yen lg tv aldım sizce iyimidir

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-oled55g2-55-139-ekran-uydu-alıcılı-smart-4k-ultra-hd-oled-evo-tv-1221318.html bu modeli satın aldım sizce iyi bir tv midir
  24. stinghardyzz

Soru 30000tl en iyi 4k televizyon önerirmisiniz

apple tv 4k aldım yeni 30k bütçem var görüntü kalitesi iyi olan yeni nesil apple tv ile uyumlu tv önermisiniz
  25. stinghardyzz

Soru apple tv 4k 3. nesil

SAMSUNG UE 55MU7400 tvim var apple tv 4k var hdmi girişi 3 adet 1,2 bide arc diye giriş var arc ne işe yarıyor ben hangi girişe baglamalıyım ikinci sorum tvde ayarlarda hareketli aydınlatma var açmalımıyım 3. sorumda apple tv ayarları nasıl olmaşı 4k 60hz hdr mi seçmeliyim dinamik aralık eşle...
  26. stinghardyzz

Soru apple tv 4k ayarları

apple tvde içerikleri eşle diye bir seçenek var acaba açmalımıyım ne işe yarar en iyi görüntü kalitesi hangisinde olur bide renk diye bi ayar var 4.2.0 seçili 4.2.2 seçsem daha iyimi görüntü kalitesi alırım hdr açık 4k 60 fps seçili bu özellikler açıklarsanız çok sevinirim
  27. stinghardyzz

Soru apple tv 4k 3. nesil

çok fazla dizi tüketiyorum powerbeats pro kulaklıgımla sürekli dizi izliyorum 4k samsung tv var 55inc bugün apple tv aldım ilk defa apple tv satın aldım yeni versiyonunu aldım 4000tl ethernet 128gb versiyonu sizce iyi mi yaptım
  28. stinghardyzz

Yardım Sigara bağımlılığından kurtulan var mı?

ben 1 sene önce bıraktım kafama koydum inat ettim zor oldu ama bıraktım
  29. stinghardyzz

çalan müzik kendi kendine duruyor

güncel cihazim 16.0.3 bende bu sorun çok uzun süredir var arabada müzik açıp koyuyorum bi süre sonra kapanıyor müzik bazen sürekli oluyor bazen de az oluypr bazen olmuyor kulaklık taktımdada aynı şekilde
  30. stinghardyzz

çalan müzik kendi kendine duruyor

iphone 12 pro cihazımda arabada müzik dinlerken müzigi kendi kendine durduruyor airpodsumda müzik dinlerken müzigim duruyor kendi kendine sorunu anlamadım format sıfırlama yaptım ama kafasına göre bazen durdurmazken bazende 2 dakikada bir müzigimi durduruyor sorunu anlamadım nedendir
  31. stinghardyzz

Öneri ögrenciye laptop önerisi

https://ty.gl/ndnctrq554 bu laptop almayı düşünüyorum genellikle ödev yapıyorum dizi izliyorum taşınabilir güzel bi laptop istiyorum sizce bu laptop nasıldır
  32. stinghardyzz

Soru airpods pro 2

airpods pro 2 ile 1 kullanan arkadaşlarım yorumlarını yapabilirmi ses kalitesi açısından kayda deger fark varmı ne gibi farklar var airpods pro 1 sahibiyi 2 almayı düşünüyorum kendime ses kalitesinde nasıl bi iyileşme var merak ediyorum airpods pro 1 de babama vericem 2. nesli alırsam
  33. stinghardyzz

Soru ip12 pro dan s22 ultraya geçilir mi

dün samsung bayisine gittim iphone 12 pro mu 21.500 tl sayıcak 28bin tl s22 ultra 256 gb 12 gb ramli modeli alıcam ip12 pro ve 6500 tl verip s22 ultra 12 gb modeli alıca. sizce ne kadar mantıklı performans olarak hangi cihaz iyidir bide orda s22 ultra baya sıcak çalışıyordu oyun oynayan biri...
  34. stinghardyzz

Soru en iyi sıvı sogutucu

arkadaşlar işlemcim i9 9900ks ve aşırı ısınıyor cyperpunk ta 80 derecelerde çalışıyor sogutucumda cooler master 240mm masterliquid lite modeli ve sanırım iyi sogutmuyor sizce kötümü sogutucum sizden bana çok iyi sogutucu önermenizi istiyorum 3 ile 5 k gibi bütçem var sogutucu için
  35. stinghardyzz

Soru dp 1.2 mi hdmı 2.0 mı

https://rog.asus.com/tr/monitors/32-to-34-inches/rog-swift-pg329q-model/ bu monitöre sahibim ve hangi girişi kullanmam gerekir arkadaşlar ekran kartım 3080 ti
  36. stinghardyzz

Soru 6000 tl scooter tavsiyesi

2 kişi sürmek için alıyorum motor gücü yokuş gücü önemli ben bakındım https://ty.gl/d8e5mndccl https://ty.gl/ywsyzllfts bu iki markayıda bilmiyorum anlamıyorum bu işten zaten 75 kiloyum 60 kilo kardeşim 2 kişi sürücez bize hangisi daha uygun olur
  37. stinghardyzz

Yardım Sigara bağımlılığından kurtulan var mı?

1.5 ay oldu içmiyorum
  38. stinghardyzz

iPhone 12 Mini Ekran Donma Sorunu

bende söyle garip sorun var 12 pro cihazım sadece instagram da var ekranı aşagı çektim zaman durdurmak istedigimde ekran algılamıyor ve komple aşagı iniyor
  39. stinghardyzz

iPhone 13 serisi kullananlar/sipariş verenler kulübü

12 pro dan 13 pro geçilirmi
  40. stinghardyzz

Haber iOS 15 çıkış tarihi açıklandı!

arkadaşlar ios 15 yükleyip sıfırladım icloud fotoğraflar açıltı ama geri gelmedi fotoğraflar
  41. stinghardyzz

yükledim bende bir sıkıntı görmedim ama acaba sıfırlasam mı bilemedim ?
  42. stinghardyzz

pil konusunda başarılı olsun başka bişey istemiyorum
  43. stinghardyzz

sizce çıkar çıkmaz yüklenmelimi bide pil iyileşir mi acaba ?
  44. stinghardyzz

İphone 12 Pro Max Için Ekran Koruyucu

Spigen Apple iPhone 12 Pro Max Cam Ekran Koruyucu Kolay Kurulum GLAS.tR EZ Fit (2 Adet) - AGL01791 https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-12-pro-max-cam-ekran-koruyucu-kolay-kurulum-glastr-ez-fit-2-adet---agl01791-p-HBV000013C9WG?magaza=Hepsiburada&url_src=ios-product-detail 1631708090...
  45. stinghardyzz

120Hz ekranlı iPhone 13 Pro tanıtıldı!

görüyorsunuz anlatmaya gerek yok ;)
  46. stinghardyzz

hangi iphone

12 al keyfine bak
  47. stinghardyzz

12 Pro Ekran için ekran koruyucu önerisi

spigen
  48. stinghardyzz

Yardım Airpods pro kablosuz şarj problemi!

ben test etmişdim daha önce öyle bi sorun yok telefon şarj 30 altına düşerse asla şarj edemezsin
  49. stinghardyzz

Logitech yeni faresi ve ürün değiştirme

ben aldım harika ürün
  50. stinghardyzz

İphone 12 Pro Max Için Ekran Koruyucu

spigen kullanıyorum mavi ışık filtreli ve uygulama aparatlı memnunum
  51. stinghardyzz

Öneri asus rog falchion

satın aldım 1 haftadır kullanıyorum gerçekden iyi cihaz
  52. stinghardyzz

iPhone 12 Mini/12/12 Pro/12 Pro Max Kullanıcıları Kulübü

bende uygulamayım kapatıp açmadan düzelmiyor. sorun ne anlamadım bide güç tasarruf modunda ekran algılama problemivar sanki hissediyorum algılamıyor.
  53. stinghardyzz

Soru Neden 1TB SSD'ler çok pahalı?

valla güzel ve doğru bi açıklama 1628672325 alınabiliyorsa anakartta destegi varsa m2 ssd taraftarıyım ben normal ssdlerden kat ve kat hızlılar
  54. stinghardyzz

Soru Neden 1TB SSD'ler çok pahalı?

hocam bir çok etken var. ssd maliyetleri çok daha yüksek ssdler hdd çok daha hızlı ve en önemlisi dolar yüksek yeni m2 ssd satın aldım adata sx8100 modeli 1tb versiyon indirime girmesine ragmen 1000tl ödedim
  55. stinghardyzz

ağalar.bazen youtube music de 12 pro da donuyor birtek ana menüye dönülebiliyor
  56. stinghardyzz

Öneri asus rog falchion

1200tl itopyadan asus rog falchion satın aldım mouse ve kulaklık kablosuz kulanıyorum uzun zamandır klavyeyide kablosuz istiyordum sizce asus rog falchion iyi bir klavyemidir. lol valorant gibi oyunlarda performansı nasıldır almakta dogru karar mı verdim
  57. stinghardyzz

Soru asus z390 gaming plus

alttakini kullansam performans da azalma falan olur mu 1628374170 xpg 512 gb s40g xpg sx8100 1tb hızlarda fark var gibi gözüküyor
  58. stinghardyzz

bi yerlerine baksanız internetten biri sag altta kapaklı biri ekran kartının üstünde kapaksız ama hız farkı olurmu bilmiyorum
  59. stinghardyzz

elimde 2 tane ssd var. anakarttada 2 tane ssd takma yer var iyi olan ssd üstemi yoksa alta sogutma kapagıyla beraber mi takılmalı
  60. stinghardyzz

Soru İphone 12 Pro Için Kaç W Adaptör Kullanıyorsunuz ?

evet
  61. stinghardyzz

Soru Samsung Mu Apple Mı

ikiside sevdigim marka şuan iphone kullanıyorum
  62. stinghardyzz

Soru Hangi telefon?

iphone 11 veya 12 mini
  63. stinghardyzz

Soru Apple Watch Kılıf Takan Var Mı?

bendede watch s6 var kılıf kullanmıyorum kabalaştırıyor saati intetnetten cam jelatin aldım taktım görüntü kalitesini bozdu henüz cıkarmadım ama yakında söküp atıcam
  64. stinghardyzz

Soru JBL Flip 5 mi, LG PL5 mi?

lg pl7 modelini satın aldım amacım kampta denizde dışarıda kullanmak olucak 1627559560 sizce lg pl7 modelini almakla iyi yaptım mı?
  65. stinghardyzz

Soru JBL Flip 5 mi, LG PL5 mi?

jbl flip 5 mi lg pl 5 mi almalıyım?
  66. stinghardyzz

Soru Hangi DP kablosunu kullanmam gerekli?

monitörüm asus pg379q 1.2 dp destekli elimde asus kutu içeriginden çıkan altın uçlu dp kablosu ve paugge 1.4 vesa seltifikalı kablosu var. hangi kabloyu kullanmalıyım hangi kablo daha iyidir lütfen aydınlatın beni
  67. stinghardyzz

Soru 20000mah üzeri powerbank

powerbank önerirmisiniz 20000mah veya üzeri olsun kaliteli fiyat performans olsun
  68. stinghardyzz

Soru Asus Swift Pg379Q Port Girişi

tek sorum var hdr kullanıcam 2k 175 hz de hdmi 2.1 kablo mu alayım yoksa dp 1.4 kablomu satım almalıyım hangisinin görüntü kalitesi daha iyidir
  69. stinghardyzz

Soru Asus Pg329Q

hdr açık dinamik karartma da açık hdr kapatınca dinamik kararmada otomatik kapanıyor hdr açınca aktive edilebiliyor. hdr açınca parlaklık düşüyor
  70. stinghardyzz

Soru Asus Pg329Q

peki dinamik karartma hdr nedir ?
  71. stinghardyzz

Soru Asus Pg329Q

10k ya asus pg329q alınır mı almayı düşünüyorum rtx 2080 süper var. hdr mi yoksa elbm sync daha yararlı olur her iki özellik aynı anda çalışmıyormuş
  72. stinghardyzz

Soru İphone 12 Pro Için Kaç W Adaptör Kullanıyorsunuz ?

20w
  73. stinghardyzz

Soru Airpods Pro

evet çakmaymış iade edip gidip troyydan aldım
  74. stinghardyzz

Soru Airpods Pro

airpods pro 1400 tl buldum sıfır kapalı kutu yurtdışı garantili sizce alınır mı fiyat makul geldi orjinal sıfır kapalı kutu
  75. stinghardyzz

Ben 12 pro aldim cohazin gelmesini bekliyorum bence alinir. Koronadan dolayi iphone serisi geç tanitilabilir.
  76. stinghardyzz

Bayramda Çalişiyorlarmi

Bayramdayiz acaba telefon satin alsam bu hafta elime ulaşabilirmi
  77. stinghardyzz

İphone 12 Pro

S10 plus dan iPhone 12 pro geçilir mi ios cihaz gecicem s10 plus büyük geldiği icin pro max gecmek istemiyorum ama pili pronun memnun eder mi ekran süreleri kaç s10 plusdan iyimidir 12 pro batarya performansi
  78. stinghardyzz

[Genel Konu] iPhone Kullanıcıları Kulübü

İphone 12 pro pili nasil 1 günü dolu dolu cikariyor mu
  79. stinghardyzz

S10 plus dan iPhone 12 pro geçiyorum acaba pil konusunda nasildir cihaz kullananlar. 1 günü dolu gecirebiliyorlarmi soyleyebilirlermi
  80. stinghardyzz

İphone 12 Pro

bugün satın aldım bir sorum var 2018 macbook air adaptörü ile şarj edebiliyormuyuz yoksa ayrıyetten şarj cıhazı almak gerekiyor mu
  81. stinghardyzz

Sanal 7.1 ile Stereo arasında çok fark var mı?

kesinlikle fark var g933 ve pro x kullanan biriyim 7.1 açınca bambaşka bir dünyaya geçiş yapmış oluyorsun
  82. stinghardyzz

En İyi PC Oyun Kulaklığı 2021 [REHBER]

neden logitech g pro x yok listede cloud alphadan daha iyi kulaklık
  83. stinghardyzz

Kablosuz fare kulaklık

aklıma birşey takılıyor kablosuz fare ve kulaklıgım var pc arkasınamı takayım yoksa monitöre uzatma kablosu taktım onamı bide tak cıkar yapmayı sevmiyorum hep takılı kalsa bi sorun teşkil edermi acaba ömrü falan kısalırmı sonuc olarak maouse ve kulaklıkta kapatma tuşları var alıcıları takılı...
  84. stinghardyzz

gaming kulaklık önerisi

logitech pro x kablosuz bugün hem fare hemde kulaklıgını satın almış bulunuyorum
  85. stinghardyzz

süper onlinedan türknete geçiş

95Mbps paket olarak mı satıyorlar 1616701852 bende genelde akşamları kullanıyorum o saatlerdede 8 mb düşüyor bıktım artık bende oyun indiremiyoz degiştiriyorum
  86. stinghardyzz

Banada en fazla 75 mb destekledigibi 10 tl ucretle alabilcemi soylediler. Bende kabul ettim
  87. stinghardyzz

Evet başvurumu yaptirdim gelip kurucaklar 1616692102 İşte bende onu sordum kullanan varsa aydinlatirsa sevinirim
  88. stinghardyzz

Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

ben buff marka kullanmıştım çıkma baloncuk olmamıştı cizik falanda 1 sene kullandım sonra kılıfsızken düşürdüm kırdım garantide degiştirdiler. daha da ekran koruyucu almadım
  89. stinghardyzz

25 mb süperonlineda internetim vardı 85 tl ödüyordum şimdi türknet 75 mb internete geçicegim gelip kurulumunu yapıcaklar türknet ilk defa kullanıcam sizce geçmek mantıklımıdır. bu arada 95 tl türknet ödiycem fiyat ilk ay ücret almıcaklar ama teretütdeyim aydınlatırsanız sevinirim
  90. stinghardyzz

pc de bir sorun var

merhaba arkadaşlar. pc açarken windows acılırken 1 tane tık sesi gelir ya o ses bende sürekli oluyor tık tık tık pc acılıyor bakıyorum hopörlörümü baglı gözükmüyor 5.10 dk sonra ses duruyor hopörlörde baglanıyor. son 2 gündür bu şekilde oluyor.
  91. stinghardyzz

hayırlı olsun 3.1 bügün geldi bana 1616508565 hard reset attım bakalım pil kullanımım düzelecekmi
  92. stinghardyzz

bende en fazla 3 saat neden böyle acaba pil bitmiş desem 3 ay oldu degişeli
  93. stinghardyzz

Samsung s20Fe alınır mı?

5k alti alinir gözü kapali
  94. stinghardyzz

A50'den iPhone 8 Plus'a geçiş nasıl olur?

Geçilir
  95. stinghardyzz

gaming kulaklık önerisi

peki aynı fiyata logitech 935 var ne farkı vardır pro x den
  96. stinghardyzz

gaming kulaklık önerisi

bir konuda kafam steelseries kayıyor oda mikrofonun sabit olması logitechdeki mic bozarım yada kaybederım dıye dusunuyorum steelseriesde kasada oldugu için daha güvenilir geliyor ama ses kalitesi hangisi iyi bilemiyorum çok kararsız kaldım
  97. stinghardyzz

gaming kulaklık önerisi

sanırım kablolu önerdiniz kulaklık ben tek set alıcam kablosuz istiyorum hani almışkende iyi birşey olsun diyorum
  98. stinghardyzz

gaming kulaklık önerisi

merhaba yeni kulaklık alıcam ses kasma açısından önemli valo r6 gibi ses kasmak için kulaklık arıyorum logitech pro x kablosuz veya steelseries artics 9 arasında kaldım 2000tl gibi bir bütçe var 2 aşagı 3 yukarı bu iki kulaklık da sizce hangisi iyidir. bu arada hikayeli oyunlarda çok oynarım
  99. stinghardyzz

s10 plus pilini 3 ay önce degiştirdim samsung teknik servisinden 1616154475 wifi bluetooth konum eşitleme always on display açık qhd ekran gelişmiş işleme kapalı ama güç tasarruf modu 20 şarjın altında açılıyor öyle ayarladım karanlık mod açık genelde 3 saat ekran süüresi alıyorum bir çok...
  100. stinghardyzz

Çok iyi demi 3 saat jsjsjsjsjsjs Bu arada fullhd düşürünce fark ediyormu pile
  101. stinghardyzz

Otomatik Optimizasyon ve Adaptif Pil Bildirim Sorunu

S10 plus
  102. stinghardyzz

Otomatik Optimizasyon ve Adaptif Pil Bildirim Sorunu

Bende şöyle saçma sorun var Instagram dan mesaj geldinde bildirimi 30 dk sonra geliyor
  103. stinghardyzz

Mart gelmedi bana daha
  104. stinghardyzz

S10 plus galayx watch galaxy buds pro ekoksistemim var benimde
  105. stinghardyzz

iphone 7 den s9 plus a geçiş

Gereksiz bi takas olmuş iki cihazda denk diyebiliriz
  106. stinghardyzz

S20 cihazı hakkında aklıma takılan durum

Samsung Exynos 990 ülkemizde satılmakta
  107. stinghardyzz

airpods 2.nesil vs airpods pro

Airpods pronses konusunda daha kaliteli
  108. stinghardyzz

TWS kulaklık önerisi

Anc de sony en iyisises kalitesinde bu listede yok ama buds pro daha iyi amam 2000tl ustune cikarsan sennheiser true w2 var. En iyisi olarak
  109. stinghardyzz

Samsung Galaxy Buds Pro mu yoksa Huawei FreeBuds Pro mu?

Telefonun samsung mu acaba buds pro sesi samsung cihazlarda daha iyi ve daha yüksek samsungsa dobly atmos açik mi bendede s10 plus ve buds pro var gayet yüksek ses veriyor 1615565046 Bu arafa buds pro kulak ucunu iyi seçin anc de çok fark ediyor ben en büyük silikonla kullabiyorum çünkü...
  110. stinghardyzz

Bluetooth kulaklıklarla kayıpsız müzikler dinlenir mi ?

sbc en düşük ses kalitesi diyebilirsiniz 44.1Khz olan 328 kbps'ye kadar bit hızına sahiptir LDAC eni iyi ses kodecidir 990 kbps sahiptir aptx ve aptx hd her ikisi sbc den daha iyi olup ldacden düşüktür. birde samsung kendi codeci var bu gene sbcden iyidir. flac 500kb/sn veya 800kb/ arası bir...
  111. stinghardyzz

Kablosuz Kulaklıkların babası SENNHEISER TWS 2

alır. aldıgınız kulaklıgın uygulamasını indirmeniz yetecektir.
  112. stinghardyzz

Kablosuz Kulaklıkların babası SENNHEISER TWS 2

Sennheiser iyidir. Ses kalitesi olarak lider zaten ben yakin zamanda s10 plus için buds pro aldim Ne kadar tasarimimi sevmesemde sennheiser momentum true 2 şuan ses performansinda en iyi cihaz bang olufsen e8 3.0 bi bakmani öneririm Türkiye'de satişi varmi bilmiyorum ama bu kulaklikta çok iyi...
  113. stinghardyzz

Samsung Buds Pro alınır mı

bunlar kişisel kalıyor. bazıları tasarıma önem verir kimi tasarımı umursamaz ses kalitesine bakan kimisi en iyi anc ister kimi mic odaklı alır. WF-1000XM3 sınıfının en iyi anc sahip ama ses kalitesi olarak daha iyi cihazlar var.(sennheiser true w2 piyasanın eni iyi ses kalitesi var. sonra 2.buds...
  114. stinghardyzz

Samsung Buds Pro alınır mı

alınır. ben aldım yabancı siteleri çok araştırdım ses konusunda airpods prodan iyi ama sennheiser momentum true 2 den geride mikrofon konusunda piyasadaki en iyisi anc konusunda airpods pronun gerisindeymiş 1615332243 bu arada microfonu inanılmaz iyi çok fazla test yaptım dışarıda rüzgarlı...
  115. stinghardyzz

Şubat bendeki
  116. stinghardyzz

Buds pro almayi düşünüyorum

arkadaşlar bir sorum olucak bende normal buds şarj kablosu var. beyaz renkte buds prodakide siyah renkte kablolar birbirlerine benziyor. ama kulaklık gümüş renkte oldugu için buds dan cıkan beyaz kabloyu kullansam cihazımda sıkıntı yaratırmı şarj süresi veya arıza gibi yoksa kutudan cıkan sıyah...
  117. stinghardyzz

teşekkürler
  118. stinghardyzz

evet daha kısa alışırım diye düşünüyorum düşmedigi için evet bende katiliyorum beats deger vermiyorlar artık
  119. stinghardyzz

teşekkürler. ses kalitesi harika bende powerbeats proda var. normalde onu kullanıyordum ama taşımak onu illahlah ettiriyor ses kalitesinin powerbeats prodan daha iyi oldugunu söyleyebilirim taktıgım dinlemeye başladıgım an farkı hissetim bu arada kullaklık kulagımdan düşecek gibi bir hissiyat...
  120. stinghardyzz

Bugün cihazi aldim 1 saatir falan kullaniyorum test ediyorum 1614721332 Hocam yabanci YouTube kanallarinda incelemelerini izledim şu 3 gündür airpods prodan daha iyi ses kalitesi olduğunu söylüyorlar. Ama anc gerisindeymiş
  121. stinghardyzz

Galaxy buds pro almayi düşünüyorum şimdi s10 plus galaxy watch cihazlarim var yanina bifr buds pro düşünüyorum ekosistem olsun istedim sizce iyi yaparmiyim buds pro almakla
  122. stinghardyzz

Poco x3 9 saat ekran süresi iyi mi

S10 plus cihazim 5 saat ekran suresi sen ordan anla
  123. stinghardyzz

Compack cebime koyup unutucagim bir cihaz istiyordum buds proda iyi diyorlar s10plus cihazim var sizce iyi cihazmidir.
  124. stinghardyzz

Rtx valorantta nasıl olur

@niyazi5859, Gelmez cunku valo bütün sistemlerde çalişmasi istenen bir oyun rtx getirip gereksinimleri artirmazlar riot şuan gelir kaynağı valo ve lol sistem gereksiminlerini yukseltmezler
  125. stinghardyzz

S20 Plus Alacağım ama?

Bende note 8 kullanmiştim şimdi ise d10 plus kullaniyorum kisaca s10 plus ile note 8 aradinda bariz fark vardi note 8 den d10 plus geçtimde iyiki geçmişim dedim 2 yil oldu s10 plus alali ve hiç yavaşlama tekleme gibi birşeyle karşilaşmadim note 8 den s20 plus gecersen evet farklari hissedeceksin...
  126. stinghardyzz

Cs:Go vs Valorant

Valo
  127. stinghardyzz

Samsung One UI 3.1 Güncellemesini Dağıtmaya Başladı

S10 plus kullanicisiyim nasil yenilik yok one ui 3 te çogu ozelligi kaldirmişlar. Bunlarda bi yenilik sonuçta :D
  128. stinghardyzz

Yaa kameradan instagram modunu kaldirmişlar şaka gibi o moddd ile daha guzel kaliteli fotoğraf paylaşiyorduk samsung beycimmm galeriden paylaşınca kalite düşüyor napiyorsun şuan farkettim ve hüsrana ugradim şuan
  129. stinghardyzz

2019 ve sonraki cihazlar için 4 yil guncelleme sunucakmiş samsung doğrumu bu yani android 13 de alirmiyiz
  130. stinghardyzz

S10 plus şuan gunumuzde satilan çoğu android orta seviye (reno 4 serisi reno 3gibi ) daha güçlü işlemcisi var yani kasti mi telefonu yavaşlatiyorlar bilmiyorum ama saçma güçlü bir cihazimiz var ama agirlik olmamasi gerekiyor. Bakalim guncellemeler ile çözmeleri lazım çünkü bu yavaşlama normal değil
  131. stinghardyzz

@Ümit Çöçü, Gelişmiş işleme diye birşey gelmiş acaba onu açsak telefon daha seri olurmu 1613743875 Android 10 da ne guzel pili yapay zeka kontrol ediyordu kaldirmislar onu çok üzdü beni
  132. stinghardyzz

Samsung Note 10 mu S10 mu

Note 10
  133. stinghardyzz

Android 11 yükledim ve yukledikden sonra ara ara hafif agirlik hissediyorum donma değil instada hikaye acarken agirdan açma uyguluma acarken agirdan açma hep degil ama ara ara agirlasiyor cihaz yoktu android 10 da bu arada sifirdan kurulum yapmadim acaba sifirdan kurulum yapsam duzelirmi
  134. stinghardyzz

Exynos 990 vs Snapdragon 855

@teknoman007, Exynos 990 sdn 865 rakibi Ya i 990li cihaz al keyfine bak? 1613744116 @teknoman007, Nasil daha iyi oluyor cunku sdn 855 rakibi 9820 990 islemcisi 1 sene sonra ciktigi için s20 serisi için normal olarak eski islemcilerden daha iyi olmasi lazim S10lar icin 9820 ve sdn 855 S20...
  135. stinghardyzz

S 10 plus güncelleme sonrasında hata alan var mi?

Bende hiçbir sorun yok
  136. stinghardyzz

S10 Plus Hala Alınır Mı ?

valla ben kullanıyorum s10 plus her konuda memnunum suana kadar yavaşladııgını hıssetmedim pili de 1 günü rahat cıkarıyor tabi oyun oynamıyorum ınsta ve youtube aktıf kullanıyorum
  137. stinghardyzz

peki bu cıkan sürümde sorunlar cözülmüşmü
  138. stinghardyzz

Gelmedi demi haylen yeni ne ozellikler var acaba android 11 de pil dahami iyi olacak
  139. stinghardyzz

Cyberpunk 2077 -Optimizasyon ...

2080 süper 2k monitor oyun var ama 40 fps üstünü goremedim ortada bilemi 40 fps olurbirtek dlss yuksek performansa alinca 50 fps cikiyorum oda görüntü kalitesi kötü simdilik yama beklicez
  140. stinghardyzz

Samsung Android 11 güncelleme takvimi yayınlandı!

son güncellemesi olacak ozaman android 12 demi
  141. stinghardyzz

Samsung Android 11 güncelleme takvimi yayınlandı!

s10 plus android 12 alıcak mı ?
  142. stinghardyzz

One UI 3 Sızdırıldı!

s10 da android 11 sıkıntılıymış acab cözdülermi sorunu cıktında hemen indiriyimmi yoksa beklemelimiyim yeni güncellemeleri
  143. stinghardyzz

[Çözüldü] Monitörümde Ölü Piksel ve Beyaz Leke Sorunu

hayır çözülmedi ama ölü pikselim benim cok göze batmıyor oyun filmde hiç fark etmiyorum bile anca beyaz sayfa acıp detaylı bakınca belli oluyordu bende birdaha beklemek istemedm için yollamadım ölü piksellerim duruyor hatta 1 tanede degil bir sürü var
  144. stinghardyzz

[Çözüldü] Monitörümde Ölü Piksel ve Beyaz Leke Sorunu

2 kere yolladım 2 kere yeni ürün verdiler ölü piksel 2 yeni üründede vardı 3 yollamadım kullanıyorum haylen ölü piksel garantiye giriyormuş bilgin olsun paneli degiştirip yolluyorlar
  145. stinghardyzz

s10 plus hızlı sarj

arkadaşlar kendi sarj aleti macbook 30w sarj aleti 24w anker sarj aleti hepsi 1.saat 33 dakikada sarj ediyor daha hızlı sarj edebilecegim bir alet yokmu acaba 25w samsun sarj aleti alsam genemi aynı hızda edicek bilgilendirirseniz sevinirim
  146. stinghardyzz

mi9t vs s10 plus

arkadaşlar elimde 2 telefon var biri mi9t digeri ise s10 plus birini kullanıcam digerini babama vericem sizce hangi cihazi kulanmalıyım
  147. stinghardyzz

S10 plus kırılmaz ekran koruyucu tavsiyesi

ben artık önermiyorum buff ve spigen cam jelatını kullandım 2 kerede ekranı kırdım s10 plus korumuyor
  148. stinghardyzz

400 tl kadar kulaklık tavsiyesi

merhaba arkadaşlar 7.1 kablosuz gaming kaliteli kulaklık arıyorum kabloluda olabilir ama kablosuz olursa daha iyi olur. çok uzun zaman kullanıcam almışken iyi bişey istiyorum...
  149. stinghardyzz

apple watch seri 3 pil ömrü

bende watch 4 vardi 2 günü gidiyordu pili normal
  150. stinghardyzz

Mi 9t miui 12 ye güncelledim herşey yolunda fakat süper duvar kağıdı gelmedi

bana bugün geldi duvar kagıdı özelligi var
  151. stinghardyzz

mi9t ve galaxy watch

arkadaşlar saati sifirlayip defalarca kurdum mi9t den uygulamasini kaldirim defalarca kurdum ilk kurdumda Whatsapp bildirimleri geliyor. ama saati kapatip açinca veya bir sure 1 gün gibi gecince bildirimler gelmiyor sadece aramalark gorebiliyorum lutfen yardimci olun sorunu anlamadim uygulamayi...
  152. stinghardyzz

Xiaomi Mi 9T MIUI 12 güncellemesi bana gelmedi

banada daha gelmedi mi9t den selamlar
  153. stinghardyzz

telefon önerisi

hepsiburadada 3100tl ye geldi 3 ay taksit yaptırdım 1594709344 tasarımı çok hoşuma gitti 1594709382 pc var telefonum bozuldugu için aldım bende cıhazı kulamaktayım ve memnunum 1594709429 şuan için bir sorun görmedim sorunum olursa size danışırım teşekkürler
  154. stinghardyzz

telefon önerisi

9nerileriniz için teşekkürler mi9t aldim bugün
  155. stinghardyzz

telefon önerisi

1594556102 maalesef 3000tl ve taksitli almam lazim
  156. stinghardyzz

telefon önerisi

arkadaşlar s10 plus cihazim var pert oldu cihaz yebi cihaz alicam bütçem 3000 tl civarlarında taksitli alicam oyun oynamam pek fotoğraf kalitesi olsum pil suresi olsun önemli olan benim için bu tasarimda önemli mi9t 3000 tl buldum hepsiburadadan alicam 64 gb yetermi sık sık fotoğraf çekerim ama...
  157. stinghardyzz

logitech mi steelseries mi ?

steelseriesden şaşmayin
  158. stinghardyzz

S10+ Renk Tercihi

beyaz kullanicisiyim onerim beyaz
  159. stinghardyzz

S10 plus için hafiza kartı önerisi

samsung marka al bende s10 plus + 128 gb samssung hagiza karti var memnunum
  160. stinghardyzz

Rtx 2070 süper mi rx 5700xt mi?

dlss de yanlizca kullanilabiliyor. rtx kapali olsa bile ama oyunlarda dlss destegi yok rtx değil oyunlar sadece dlss desteklese kart performans anlaminda daha iyi olucak 1592600143 mesela pgub dlss destegini duyurdular ama gelmedi nedeninide aciklamadilar
  161. stinghardyzz

Rtx 2070 süper mi rx 5700xt mi?

2070 süper de dlss gibi nimet var oyunlara gelse fps degerleri dahada articam
  162. stinghardyzz

samsung s20+ mı? ıphone 11mi?

s20 oneririm
  163. stinghardyzz

RX 5600 XT vs RTX 2060

gayet guzel sistem rtx kullanmanizi önermem dlss destekli oyunlarda amd kartlardan daha performans kart oluyor dlss açikken
  164. stinghardyzz

Oyuncu Koltuğuna Gerek Varmı ?

bence oyuncu koptuklari gerekli bel sağlığı için dxracer şaşmayin derim
  165. stinghardyzz

Gpu 80 Derece Görünce Pc Kapanıyor ?

80 derecede sistem kapamaz ya dengesiz oc yapilmiştir yada psu yetmiyordu
  166. stinghardyzz

RX 5600 XT vs RTX 2060

rtx 2060 mi kaldi superi varken 2060 süper al geç
  167. stinghardyzz

işlemcinin oyunlarda isinmasi

arkadaşlar sorun çözüldü termal macun degiştirdim mastermaker aldım oyunlarda sıcaklık degerlerim düştü cinebench puanım da yukseldi
  168. stinghardyzz

corsair fanlar dönmüyor

ardakaslar yeni aldim corsair ll 120 fan ilk taktimda fanlar dönüyordu rgb calismiyor diye cikardim taktim bu sefer fanlar donmuyor rgb calisiyor fan cha 2 taktim rgb kablodunuda anakartta rgb cikisina taktim fanlar neden dönmüyor
  169. stinghardyzz

işin garibi 4k çekince çözünürlüğü sıcaklıklar düşüyor anlamadim bende tam
  170. stinghardyzz

arkadaşlar i9 9900ks işlemcim z390 asus tuf gaming anakart cooler master 240 lite sogutucu termal macun kutudan cikan macun oyunlarda anlik çikakliklar çikiyor yukseliyor 80 derecelere kadar 2k cozunurlukte 4k açtim zatam sicaklik 10 derece dusuyor pc ilk açilişta fanlar saniyelik 100de 100...
  171. stinghardyzz

corsair fan

https://www.trendyol.com/corsair/co-9050091-ww-ll120-rgb-120mm-dual-light-loop-rgb-led-pwm-white-fan-p-6108668?boutiqueId=411304&merchantId=107311 bu fanı satın aldım 1 tane tampon olarak kullanıcam anakart üzerinde nereye takmam gerekiyor rgbleri çalışırmı birde
  172. stinghardyzz

termal macun fark yaratırmı

240mm cooler master sogutma i9 9900ks işlemcim var oc yok üstüne sürülü termal macun cooler master 1.5w ısı iletimi var...
  173. stinghardyzz

sıvı sogutma kablosu nereye takılır

merhaba arkadaşlar 240mm cooler master lıte sıvı sogutma var pc vatanda toplandı fanlardan 1 cpu girişine baglı digeri ise kasanın arkasında dönüştürücü ile psu a baglı cpu opt boşta 2 fan dogrumu takılı yoksa cpu opt takmam gerekiyor mu beni aydınlatırsanız sevinirim
  174. stinghardyzz

anlik işi yükselmesi

psu dan olabilirmi yük altinda fanlar çok ses çikartiyor 5 senelik bi psu 750w silver xigmatek veya termal macundan olabilirmi bios sifirlasam duzelirmi çunku butun oyunlarda sicak çalişmiyor anakartla ilgili oldugunuda düşünmüyorum 1589052315 oc turneri açtım gene test yaptım bu sefer puanı...
  175. stinghardyzz

anlik işi yükselmesi

bunun çözümü yokmu peki 1589046001 msi afterbunerde baktıgım zaman tüm çekirdekler 5 ghz de çalışıyor oyunlarda hatta extrem aldımda 5.2 ghz de sabit çalışabiliyor
  176. stinghardyzz

anlik işi yükselmesi

sonuçlar bu şekilde 1589044050 cpu- 4843 pts cpu single core 522 mp ratio 9.28x fotoğraf atamadim kabul etmedi 1589044842
  177. stinghardyzz

anlik işi yükselmesi

daha önce hiç kullanmadim indirip test yapip sonucunu paylaşirim başka program da kullanmak gerekiyormu
  178. stinghardyzz

anlik işi yükselmesi

i9 9900ks var stock sivi soğutma master liqiut lite 240 var the witcher 3 de şehir içlerinde anlik sicakli 80 derecelere çikiyor r6 ise karakter seçme ekraninda bi anda 76 derecelere çikiyor oyuna girincede düşüyor. sizce neden böyle anlik sicaklik pik yapiyor acaba termal macundanmidir 5 ay...
  179. stinghardyzz

beats x vs beats urbeats3

sennheiser cx 300s kullanmadım hatta sadece testde sennheiserdan ie80s kullandım oda odofil kulaklıgı bu kulaklıkarı param parça eder ben tour 1 versiyonunu test ettim ses seviyesi kullandıgım kulaklıklar arasında en yükseyiydi ama ses temiz veremiyor. urbeats 3 kadar cx300s kullanmadım yorum...
  180. stinghardyzz

psu aşırı sesli çalışması

işlemci ekran kartı sessız calısırken psu sesli olması garibime gidiyor 1587648265 öyle yapıcam bu corona muhabbetlerı bıtsın ilk işim psu degişimi olacak
  181. stinghardyzz

ben eski sistemimden gelme bir parça 350tl almışdım 4 sene önce vatandan yeni sistem toplarkende psu masrafı olmasın dıye almadım sorunum sadece sesli çalışması oyunlarda problem yaratmıyor pek ama ileride degiştirmeyi düşünüyorum cunku cok ssesli calısıyor ve beni rahatsız ediyor 1587648123 psu...
  182. stinghardyzz

merhaba arkadaşlar rtx 2080 süper i99900ks 32 gb ram pc min genel parçalarıı bunlar oyuna girildigi zaman bir ses geliyor. aşırı fan sesi bayagı ugraştım sesin kaynagını bulmak için hatta ekran kartı ne kadar ısınıyorsa ona göre psudan gelen sesde artıyor acaba psu bozuluyormu xigmatek 750 w...
  183. stinghardyzz

Turkcell hizi

arkadaşlar 25 mb olan hizim 1 haftadir 60 mb kalici olarakmi 60 alicam yokksa Türkcell corona bitene kadarmi sundu bu hizi aydinlatirsaniz sevinirim
  184. stinghardyzz

Galaxy buds+

kullanan varmi almayı düşünüyorum kalite ses seviyesi nasil
  185. stinghardyzz

Telefon için dac ?

ben fioo marka dac kullaniyorum evet işe yariyor ses seviyesi ve kalitesi artiyor. kullandim dac fiio q1 mark 2 modeli
  186. stinghardyzz

Samsung Galaxy s9 plus ekran koruyucu

s10 plus da kullandim 5 ay buff hiç cikma gibi bir sorunla karşilaşma
  187. stinghardyzz

Bluetooth kulaklık alacağım

ikinci el düşünmüyorum
  188. stinghardyzz

android kullanıyorum bide silikon olmaması beni düiündürüyor.
  189. stinghardyzz

arkadaşlar elimde beats power pro var ama taşima cantasi buyuk oldugu icin de sadece evde kullaniyorum geçen ay jbl tws 120 aldim evet kulaklik guzel basslar inanilmaz iyi ama kulakda durmuyor surekli dusuruyorum oyuzden yeni kulaklik alicam samsung galaxy buds 1 versiyonu vardi ama malesef...
  190. stinghardyzz

600TL - 1000TL arası Bluetooth kulaklık tavsiyesi?

bassli kulaklik ariyorsan sony xb950b1 piyasanin en iyi bassli kulakliklarindan bir tanesi solo 3 fiyatinin hakkini vermiyor ben kullandim begenmedim
  191. stinghardyzz

Müzik için maksimum 900TL'ye kulaklık önerisi verebilir misiniz ?

bende sony xb950b1 var. size soyle soyleyeyim bass agirlikli kulaklik bass konusunda piyasanın en iyisi ama ses seviyesi düşük kaliyor bana ama basslar inanilmaz vurucu kulak titreten cinsten 1582919367 Zamanında kulaklığı internetten 690TL'ye aldım Şimdi fiyatı baya çıkmış.
  192. stinghardyzz

En iyi Online Oyun

wot lol r6
  193. stinghardyzz

Amd işlemci mi? Intel işlemci mi?

intel oyunda amd yayincilik renderda önde
  194. stinghardyzz

Bu m.2 ssd iyi mi?

m.2 oneririm
  195. stinghardyzz

gta 5 gpu kullanımı sorunu

ayarli 2k 165 hertz de
  196. stinghardyzz

hepsi yuksekte ayarlarin o ayarlarida yukselttim
  197. stinghardyzz

gta 5 de 100 fps cıvarları alıyorum 2k ultrada ayarlar ama gpu kullanımı 60 ile 90 arası gidip geliyor sorun nedir çözemedim
  198. stinghardyzz

gpu kullanimi

witcher 3 de gpu kullankmi duşuyordu hd grafik yukledim ve gpu kullanimi duşmemeye başladi acaba intel grafik kurulu kalsa bir sikinti yaratirmi islemci i9 9900ks rtz2080super
  199. stinghardyzz

Oyunlarda dalgalanma ve kasadan gelen ses.

minimum 850w mi olsun
  200. stinghardyzz

bana 1000tl butceyle powersuppley onerirmisiniz
  201. stinghardyzz

teşekürler peki boyle kullanmaya devam etsem ileride degiştirsem sisteme zarari varmidir
  202. stinghardyzz

busefer ciriti anakart veya islemciden cikmaya başladi ama yakinlaşmadan duyulmuyor 1579378748 benim sisteme kaç watt gider
  203. stinghardyzz

psu dan ses gelmeye devam ediyor pc açinca
  204. stinghardyzz

psudan ses geliyor elektrik sesi gibi bir ses 1579378384 wicherda ekran kartinda ses geliyor ama rdr2 de ses yok şuan farkettkm psudan cizirti sesi geliyor. sanki elektrik kaçagi varmiş gibi
  205. stinghardyzz

butu. guncelleneler yüklü
  206. stinghardyzz

arkadaşlar lütfen yardimci olun yeni sistem topladim rtx 2080 super asus tof z390 anakart i9 9900ks 750w xigmatek silver guç kaynagi 32 gb ram monitor asus rog pg279q 165 hertz 2k sorunum oyunlarda dalgalanma ve anamenude kasadan bir ses gelmeye başliyor sesin takip ettim sanirim tam emin...
  207. stinghardyzz

asus pg279q dalgalanma

acaba kablodan olabilirmi 3 sene once dark marka 40 tl kablo almiştkm 1.4 displayport kablosu alsam kaliteli duzelirmi
  208. stinghardyzz

asus pg279q dalgalanma

yatay daha fazla ama dikeyde oluyor g sync kapali oluncada oluyor
  209. stinghardyzz

asus pg279q dalgalanma

fanlar şuan bekleticem ileride alicam gsync açik gökyüzü mavi yerlerde dalgalanma oluyor
  210. stinghardyzz

asus pg279q dalgalanma

merhaba arkadaşlar oyunlarda yeni farkettım monitörüm dalgalanma yapıyor dp port kullanıyorum hdmi taktım çözemedim hz düşürdüm çözemedim sorunun kaynagı nedır bi yardımcı olursanız
  211. stinghardyzz

kasa ve radyatore

almak isterim 300tl uygundur benim için
  212. stinghardyzz

kasa ve radyatore

2 tane radyatör icin birtane kasa arka cikişina için toplam 3 fan alicam
  213. stinghardyzz

kasa ve radyatore

tt comendar 34 kasa ve cooler master liqued lite 240 mm sogutucy var kasaya arka kismina 1 fan sogutucuma 2 fan takicam rgbli ve çok iyi sogutmaya sahip fanlar onerirmisiniz 3lu alicam
  214. stinghardyzz

Almış olduğum kasada RGB yok

https://www.thermaltake.com/commander-c34-tg-argb-edition.html vatandan bu kasayi aldim ön panel rgb ama arka fan çikişinda rgb işik yok neden arkada rgb yok anlamadin internette rgb var gözüküyor
  215. stinghardyzz

coolermaster liqud lite

master liquid lite sivi sogutmama https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/corsair-ll120-rgb-beyaz-ikili-renk-dongulu-120mm-pwm-fan_pdp_513935340 bu fanlari almayi düşünüyorum rgb olmasi hoşuma gitti sizce sogutma duzeyinde artisi olurmu bide benim modelimle uyumlumudur
  216. stinghardyzz

M2 SSD

s40g nin 2tb olanimi
  217. stinghardyzz

M2 SSD

teşekkürler az once siparişini verdim
  218. stinghardyzz

M2 SSD

bu ürünü alicam fiyatına göre iyi inşallah pişman olmam
  219. stinghardyzz

Ram

ozaman hiç girişmiyorum 32 gb rame
  220. stinghardyzz

Ram

oyun oynicam sadece yapicam bişey yok çakişma yaparmi onu merak ettim
  221. stinghardyzz

M2 SSD

Adata XPG SPECTRIX S40G RGB 512 GB M.2 SSD 3500/2400 MBs AS40G-512GT-C | Trendyol bu ürünü alıyorum rgb li istiyorum iyimidir
  222. stinghardyzz

M2 SSD

bu ürünü alicam 1578586468 teşekürler
  223. stinghardyzz

M2 SSD

asus tof z390
  224. stinghardyzz

Ram

arkadaşlar kasamda 8+8 16 gb ram var 3200 mhz 16 cl gskill ripjaws modeli var https://www.incehesap.com/xpg-spectrix-d60g-ax4u320038g16a-dt60-rgb-gaming-ram-fiyati-44536/ bu ürünü alsam her hangi bi problem yaşarmiyim çakişma falan rgb olmasi hoşuma gitti
  225. stinghardyzz

M2 SSD

samsung depolama boyutlari duşuk geliyor. bide pahali ayni fiyata daha yüksek depolamali alabiliyorsun linkli onerebilceniz m2ler varmi 1578583743 bu ssd anakartimla uyumlumu 5000 hiz yaziyor bayagi yuksek hizli geldi
  226. stinghardyzz

M2 SSD

https://www.incehesap.com/gigabyte-aorus-gp-asm2ne6500gttd-nvme-gen4-m-2-ssd-disk-fiyati-44376/ bu m2 ssd duşunuyorum anakartim asus tuf z390 1000 tl butçem var hizli bir ssd istiyorum onerileriniz ve bu ssd nasildir sizce
  227. stinghardyzz

Oyun Performansını En çok etkileyen 2 donanım Nedir ?

1. ekran karti 2.islemci
  228. stinghardyzz

S10 Plus alınır mı ?

güzel alinir
  229. stinghardyzz

Display port sorunu

genelde kablodan oluyor
  230. stinghardyzz

M2 ssd önerebilir misiniz ?

bu daha mi iyi
  231. stinghardyzz

https://www.hepsiburada.com/adata-xpg-sx8200-pro-1tb-m2-pcie-3500-3000mbs-ssd-asx8200pnp-1tt-c-p-HBV00000IQ5QL?magaza=Techburada fiyatina gore nasil guzelmi bu ssd paraya kiyip alabilirim memnun birakirmi daha once duymadim bi marka guvenilirmidir 1578246153...
  232. stinghardyzz

butçeyi 950 tl yaptim arkadaşlar
  233. stinghardyzz

merhaba arkadaşlar 500 tl 700 tl arasi m2 ssd onerileriniz bekliyorum link olarak atarsaniz sevinirim anamart asus tuf z390 plus
  234. stinghardyzz

Display port sorunu

zamaninda asus monitörümde boyle sorun vardi kaliteli versiyonu yüksek kablo satin almişdjm sorun ortadan kalkmişdi
  235. stinghardyzz

Age Of Empires 4

Türkçe olucak mi bende bekliyorum
  236. stinghardyzz

ekran karti hiz sorunu

teşekkürler
  237. stinghardyzz

ekran karti hiz sorunu

sorun yok yani
  238. stinghardyzz

ekran karti hiz sorunu

2080 super evga internette ram hizi 15500 mhz ama msi evga programlarinda 7750 mhz hizda çalişiyor. nedeni nedir anlamadim 15500mhz da çalişmiyor
  239. stinghardyzz

r9 3900x i9 9900k

benim merak ettim oyunlarda fps drop veya performans kaybi olur mu
  240. stinghardyzz

r9 3900x i9 9900k

guç kaynagim 750w gold seltivikali anakart sikinti cikarmaz derseniz ben bu anakartla devam edicem oc çok anlayan ve yapan biri degilim asusla devam etsem oyunlarda dahami kotu sonuç alicam
  241. stinghardyzz

r9 3900x i9 9900k

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-tuf-z390-plus-gaming-wi-fi-intel-z390-soket-1151-ddr4-4133mhz-oc-anakart.html bu anakart iş gormez mi 1577966757 aldim odemesinide yaptım
  242. stinghardyzz

r9 3900x i9 9900k

hayirli olsun alirim bi i9 9900ks asus tuf z390-plus gaming g skill 3200 mhz ripjawsv 16gb cooler master masterliquid lite 240 sivi sogutma thermaltake commander c34 7730 tl tuttu sizce iyimi yaptim paraya kiydim aldim vatanda toplayip koyacaklar 1577960756 bide r9 3900x toplamiştik ayni paraya...
  243. stinghardyzz

r9 3900x i9 9900k

sizin dediginiz sistemde ram maliyeti yok 1577901486 bi yarin olsun gidicem konuşucam duruma gore ayarlicam kendimi kisaca ya herro ya merro:)
  244. stinghardyzz

r9 3900x i9 9900k

bu sistemi aldim bide ryzen 9 3900x bi anakart onerirmisiniz butçi zorlayabilirsem amd olani alicam
  245. stinghardyzz

r9 3900x i9 9900k

bide ram onerirmisiniz 1577900303 anakartdan kisip işlemciye yuklensek daha iyi olurmu?
  246. stinghardyzz

işlemci kullanimi

2 videkda 2k low ultra tek fark
  247. stinghardyzz

r9 3900x i9 9900k

ben butun yeni çikan oyunlari oynuyorum rdr2 cyperbunk gibi
  248. stinghardyzz

işlemci kullanimi

youtbe attım lınk atıyorum vıdeoyu ben çektim bu 2k da low ayarlar buda 2k ultra oyun euro truck similatör 2 takılma donma gıbı sorunlar yok
  249. stinghardyzz

r9 3900x i9 9900k

alırsam vatandan alırım vatandan linklerle atabilirmisiniz çok büyü paralar vermek istemiyorum makul olsun istiyorum 4000tl 4500tl bütçem var
  250. stinghardyzz

işlemci kullanimi

acaba sistemimde gpu kullanimini duşuren ramlar olabilirmi zamaninda gskill 8+8 16 gb 2133 mhz almişdim 2 si 150 tl gelmişdi bana 1577895818 anlamiyorum işlemcim kotu bi işlemci değil çünkü gpu kullanimi duştugu zaman takilma donma olmuyor akici devam ediyorum ekran kartini ne kadar zorlarsam...
  251. stinghardyzz

r9 3900x i9 9900k

rtx 2080 super ekran kartim var sadece oyun odakli işlemci alicam sizce bu iki işlemciden hangisinj aliyim
  252. stinghardyzz

işlemci kullanimi

arkadaşlar işlemci anakart degiştiricem ama anakartlarda 2665 mhz yaziyor benim elimde 2133 mhz ramlar var sisteme 2133 mhz taksam sikinti olurmu ram masrafina girmek istemiyorum 1577891585 bide hyper evo 202 i7 i9 9 nesille uyumlumu
  253. stinghardyzz

işlemci kullanimi

1151 uyumlu anakart işlecide 1151
  254. stinghardyzz

işlemci kullanimi

hayir hyper evi 202 sogutucu hiz 3709 da savit oyunlarda mecburen işlemci degißtircem h170 gaming m3 anakart i7 9700k veya i9 9900k taksam nasil olur acaba ?
  255. stinghardyzz

işlemci kullanimi

resim atamiyorum dosya boyutu cok buyuk diyor grafik ayarlari yukseldikce gpu kullanimida artıyor
  256. stinghardyzz

işlemci kullanimi

rdr2 de degerler normal 50 cpu kullanimi 99 da ekra. karti wicher 3 de degişik
  257. stinghardyzz

işlemci kullanimi

biosdan fan ayarlarini fulledim gpu kullanimi genelde sabit 99 da kaldi çok nadir 96 duştu cpu kullanimi 60 ile 80 arasi dolaşti ama aradi bi anda saniyelik 92 olup düştüğü oldu ama 92 oldugunda bile gpu kullanimi 99 du fanlari son hiza almam biraz etki etti
  258. stinghardyzz

işlemci kullanimi

yayin yapmiyorum sadece oyun oynuyorum
  259. stinghardyzz

işlemci kullanimi

ara ara nadiren 90lara düşüyor tekrar dan 98 cikiyor
  260. stinghardyzz

işlemci kullanimi

gpu kullanimi genelde 97 ila 98 arasi islemci aralarda 90lara cikiyor 1577813500 darbigaz yok ozaman
  261. stinghardyzz

işlemci kullanimi

gpu kullanimi 98 genelde cpu kullanimi 70lerde genelde ama arada bir 92 gpu kullanimi 90 islemci kullanimi oluyor nadiren
  262. stinghardyzz

işlemci kullanimi

denicem dediniz programda yuzdeleme kaç olunca sikintilidir
  263. stinghardyzz

işlemci kullanimi

işlemci 100 olmuyor 70 ile 80 aralarinda dolaşiyor gorev yoneticisinde kirmizi cizgide cikmiyor
  264. stinghardyzz

işlemci kullanimi

monitörüm 2k zaten g sync asus pg279q
  265. stinghardyzz

işlemci kullanimi

işin garibi rdr2 ultrada oynuyorum hiçbir kasma olmuyor. anlik donma falanda yok
  266. stinghardyzz

işlemci kullanimi

h170 gaming m3 anakart hangi işlemci onerirsiniz
  267. stinghardyzz

işlemci kullanimi

dar boğaz yapmamasi lZim internette testlerde dar bogaz olmuyor vatan daki adamda darbogaz yapmaz dedi
  268. stinghardyzz

işlemci kullanimi

rtx 2080 super evga i7 6700 16 gb ram h170 gaming m3 sistem bu oyunlara girince 70 ile 90 arasi işlemci kullanimi oluyor hunt shadow da hele 80lere çıkıyor. kasa temizligi termal macun degiştim neden bu kadar yüksek kullanima cikiyor gorev yoneticisinden bakiyorum anlik 100 dayandigi oluyor...
  269. stinghardyzz

Windows 10 degişken yenileme hizi

windowsda oyun modu kisminda grafik ayarlari buldum degişken yenileme hizi diye ayar var ama anlamadim ne oldugunu bende g snyc monitör var ve ekran kartim 2080 super ayari açmalimiyim ne işe yariyor bu ayar aydinlatirsankz sevinirjm
  270. stinghardyzz

RDR2 Açılmıyor.

sildim hepsini gene olmadi 1577650642 kafayi yicem denemedim yol kalmadi 1577657171 cok sagolun ses driverlarin hepsini kaldirdim sizin dedinizi kurdum ve acildi size cok teşekkür ederim
  271. stinghardyzz

RDR2 Açılmıyor.

sifirdan indirdim ve kontrol etirdim nasil olabilir
  272. stinghardyzz

RDR2 Açılmıyor.

indirdim olmadi
  273. stinghardyzz

RTX 2080 Super

arkadaşlar rtx 2080 süper aldim evga model aldım 2 fanli modelini evga hakkinda bilgim yok satici onerdi sizce iyimidir acaba
  274. stinghardyzz

RDR2 Açılmıyor.

arkadaşlar rtx 2080 super aldim taktim pc formatladjm ve rdr2 bir daha kurdum ama oyun acilmiyor Unable to launch game, please verify your game data hatasi veriyor. windows mayis güncellemesini internetten indirdim ekran karti driverlari yüklü neden bu hatayi veriyor anlamadim formattan once...
  275. stinghardyzz

Note 10/10+/S10+

note plus ve s10 plus arasinda ekran pil performans konusunda farklar yok ufak tefek farklar bunlar hicbir sekilde goremiceginiz farklar note 10 da pil konusunda s10 plusdan geride kaliyor alabiliyorsan note 10 plus al ama o kadar vermeye gerek yok s10 plus cihazla ayni cihaz sonuçta s10 plus...
  276. stinghardyzz

İphone 11

iPhone 11 oneririrm islemci donanim olarak mi 9 dan önde
  277. stinghardyzz

Hangi Samsung A Serisi telefonu önerirsiniz ?

mi 9t pro oneririm islemci olarak a serisinden daha iyi
  278. stinghardyzz

6s vs Xiaomi Note 8

note 8 kesinlikle
  279. stinghardyzz

S8 plus

fiyatina bagli suan gunumuz icin kotu bir cihaz degil performans yonunde gunumuzun orta seviye cihazlarının gerisinde degil ama pil konusunda kotu cihaz
  280. stinghardyzz

Xiaomi Mi 9T, Samsung Galaxy A70, Huawei P30 Lite?

mi 9t işlemcisi bir tak daha iyi a70 gore benim tercihim mi 9t den yana olurdu
  281. stinghardyzz

Monitörde hız aşırtma ibaresi.

kısaca monitör içinde overrclok var açarsanız monitörünüz 165 hz de çalışıcak açmazsanız 144hzz de sabitlenir
  282. stinghardyzz

FreeSync/G-Sync orta donanım için gerekli mi?

g sync monitör kullanıyorum ve suan g sync monitöre geçtimde gözüm g sync arıyor gerçekten g sync alışınca bırakamıyorsun
  283. stinghardyzz

Rtx 2060mı yoksa gtx 1660 mı

rtf 2060 al
  284. stinghardyzz

Monster Oyun perfornmansı

oynatır gta 5 ve pes Fifa gibi oyunları oynatır ama yeni cıkacak oyunlarda zorlanır gtx 970m düşük bir ekran kartı günümüze göre
  285. stinghardyzz

Hunt Showdown İnceleme - Bu Oyun Alınır

oyundaki silah çeşitliliği dahada artmalı şuan silah çeşitliliği beni tatmin etmiyor.
  286. stinghardyzz

R5 2600 & Gtx1660 vs r5 2600x & rx590

oyun odaklı sistemlerde her zaman ekran kartına büyük bütçeyi ayırıyorsun yani gtx 1660 sistemden performans konusunda daha iyi verim alırsın
  287. stinghardyzz

8mbps Hız İyi Midir?

hız düşük bence en düşük 24 mbps kullanılması lazım
  288. stinghardyzz

Playstation ? Pc ?

bekle ps5 ama illa alıcam dersen 4000tl bütçe ile ps4 almak daha mantıklı ama pc toplayıpda torrenten bedavaya oyunlarda yükleyebilirsin
  289. stinghardyzz

S10e Nasıl Telefon?

compact ve tek elle kullanım açısında ve genel özellik açısından çok iyi bir cihaz pil konusu sikiniti yaratabilir çok fazla telefon kurcalayan biriysen şarj aleti veya powerbank mutlaka lazım olacaktır.
  290. stinghardyzz

1 telefona 2 bluetooth kulaklık bağlanabilir mi?

bluetooth 5 ile gelen bir özellik eğer kablosuz 2 kulaklığın varsa ve bluetooth 5 varsa telefonunda 5 ise o zaman baglayabilirsin
  291. stinghardyzz

S10e amoled yanığı oluşur mu?

amoled yanıtı oluşmasını istemiyorsan gereksiz yere parlaklığı fullemiceksin gece modunda kullanıcaksın otomatik parlaklıkta arada parlaklık fazla oldunda kısarak ve gece modunda kullanırsan amoled yanıgına yakalanma oranında düşecektir
  292. stinghardyzz

Android Sistemi Ve Cihaz Boşta Şarj Tüketiyor?

android cihazların durumu böyle iOS daha kapalı ve çok fazla özellik ekran kapalıyken çalışmaz arkada uygulamaların çalışmasına izin vermez ama android böyle degil içinde tonlarca özellik vardır ve arka planda hep çalışır bu yüzde pil tüketimi pis göre yüksek olması normaldir benim s10 Plus var...
  293. stinghardyzz

JBL TUNE 600btnc - SONY MDR-xb650bt hangisini almalıyım?

sony mdr-xb950bt modeline bi göz gezdirin bası performans çok iyi bir kulaklıkdır.
  294. stinghardyzz

Bluetooth kulaklık önerisi

powerbeats pro da bi göz atin
  295. stinghardyzz

Apple Watch Series 3 mü Samsung Galaxy Watch Active 2 mi alınır?

iPhone sa apple watch almak daha mantıklı ama galaxy active 2 de guzel calisiyor ios cihazlarda sadece siri kullanamicaksin saatinde
  296. stinghardyzz

Kablosuz kulaklık önerisi

powerbeats pro oneririm kesinlikle
  297. stinghardyzz

Kulaklık Tavsiyeleri 2020

ie 80 s bunlarin arasinda en iyisi bende var bayila bayila kullaniyorum
  298. stinghardyzz

Aipods pro

pro nun duşme yapicani sanmiyorum eger saglam duran kulaklik istiyorsanız powerbeats pro bakin ses kalitesi airpods prodan daha iyi.her iki cihazda Apple ürünü nede olsa
  299. stinghardyzz

Samsung akıllı saatler

galaxy watch var kutunun icinden cikti