Arama sonuçlarınız

1. H

2500-3500₺ arası en iyi kameraya sahip telefon

Sıfır telefon öneriniz var mı acaba?
  2. H

2500-3500₺ arası en iyi kameraya sahip telefon

Yeni bir telefon alacağım. Bütçem maksimum 3500₺. Alacağım telefonun kamerasının iyi olmasını istiyorum. Bu fiyat bandında en iyi kameraya sahip olan hangisidir? Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. H

Öğrenci için 3000₺'ye kadar laptop tavsiyesi

Hocam oyun oynama niyetim yok. Bi arkadaşım da bu bilgisayarı önerdi fikrinizi alabilir miyim LENOVO IdeaPad 320 Pentium N4200 4GB 500G 80XR006ATX Laptop
  4. H

Öğrenci için 3000₺'ye kadar laptop tavsiyesi

Arkadaşlar 2.000 ile 3.000₺ arası bütçem var. Kullanım amacım: Dizi ve film izlemek, sosyal medyayı kullanmak, ödevler için sunum hazırlamak, makaleler indirip okumak. Uygun fiyatlı ve işimi görebilecek laptop tavsiyeleriniz nelerdir? Yardım ederseniz sevinirim.
  5. H

Pes 2016 MyClub Hediyeler gelmedi

Ben pes 2016 MyClub a ilk girdigimde gelen kutusunda 50 den fazla hediye vardı. Geçen gün arkadaşım da indirdi fakat onun gelen kutusu boştu. Acaba bir hata mı oldu? Oyuna baslarken herkese verilmiyor mu o hediyeler? Cevaplarsanız sevinirim.
  6. H

Nvidia Ekran Kartı Sorunu

Varsayılan ekran kartı değişmiyor. Değişik bir sorun var :(
  7. H

Malesef bu da işe yaramadı. Yüksek performanslı olarak seçiyorum ama nvidia denetim masasını kapatınca tekrar entegre grafik olarak gösteriyor.
  8. H

Bilgisayarımda birkaç gündür çözemediğim bir sorun var. Pes 2016 oyununu açarken intel ekran kartımı okuyor. Varsayılan grafik işlemciyi değiştiremiyorum. Nvidia Denetim Masasında Yüksek Performanslı Nvidia seçeneğini seçip uygula diyorum fakat tekrar entegre grafiği kullanmaya devam ediyor. Bu...
  9. H

Grand Theft Auto 5 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü %100

Gamepad driverımı yükledikten sonra çalışmayı durdurdu hatası almaya başladım. Gamepad olmadan sıkıntısız oynanıyor. Kullandığım gamepad snopy sg-506. Çözüm olarak ne yapmalıyım?
  10. H

Gta 5 Gamepad Sorunu

Gta 5'i gamepadle oynayabiliyordum. Fakat driverını kurmamıştım. Titreşimli olması için gamepad driverını kurdum fakat gta5 durduruldu hatası aldım. Gamepadi çıkarınca sorun olmadan girebiliyorum. Bu konuda yardım edebilir misiniz? (Aynı gamepadle Assassin's Creed 4 ü oynayabiliyorum) Bu...
  11. H

Bilgisayar açılmıyor

Bilen yokmu ne yapabilirim
  12. H

Bilgisayar açılmıyor

Windows 8 işletim sistemim. Bilgisayarın şifresini girdim biseyler yazdı tam okumadan geçtim simdi ekran siyah ve sadece mouse oku gorunuyor. Yardım edebilir misiniz lütfen?
  13. H

Fps Oyunlarını Kaldıracak Laptop Arıyorum

Battlefield, Call Of Duty, Far Cry, Assassin's Creed gibi oyunları kaldırabilecek 2000 Tl civarı bir laptop önerir misiniz? (Laptopu mağazadan almak istiyorum internetten almayacağım)
  14. H

Gta 5 i kaldırır mı?

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-k555ln-core-i7-5500u-24ghz-12gb-ram-1tb-hdd-2gb-156w81-notebook.html bilgisayarım bu sizce gta 5 i kaldırır mı? 180 Tl yi boşa vermek istemiyorum ona göre alacağım 😊
  15. H

Bilgisayarım nasıl?

Yorumlarınız için sağolun :yes:
  16. H

Bilgisayarım nasıl?

Asus k555ln Üstün bişey bekliyorum zaten ama Gta5i Kaldırırsa sevinirim.
  17. H

Bilgisayarım nasıl?

Sonunda bir bilgisayar aldım. Sistem özellikleri İtel Core i7-5500u up to 3.0GHz 12GB DDR3 Ram 1TB Disk Kapasitesi Nvidia Geforce GT840m Ekran Kartı Sizce bu özellikler nasıl?
  18. H

Bu Bilgisayar Hakkındaki Yorumlarınız Nedir

İşlemci hızı 1,7 Ghz az mı?
  19. H

Bu Bilgisayar Hakkındaki Yorumlarınız Nedir

http://www.teknosa.com/urunler/125032877/lenovo-z5070-59432152-notebook#product-features ürün bu. Kullanım amacım film izlemek günlük kullanım ve biraz oyun olacak. Sizce bu bilgisayar bana uygun mu? Bir de Gta5 i mediumda oynatırmı?
  20. H

Bu bilgisayar nasıl?

http://www.vatanbilgisayar.com/casper-cn-vsd4712a-core-i7-4712mq-230ghz-12gb-1tbsshd-2gb-156-w81-notebook.html?srt=UP#ozellikler bilgisayar bu. Almayı düşünüyorum. Sizce nasıl. Gta5 i medium da kaldırır mı? Yorumlarınızı yazarsanız sevinirim. (Asus x550jk öneren olacaktır. Hem plastik kasa...
  21. H

Sizce Bu Bilgisayar Nasıl?

Asus x550jk satan yer bulamıyorum.Izmirdeyim vatan pc de falan bulamadim. Dışardan almak da istemiyorum. Bu fiyata benzer performansta laptop var mı?
  22. H

Sizce Bu Bilgisayar Nasıl?

http://www.vatanbilgisayar.com/e1-572g-notebook-core-i7-4500u-8gb-750gb-156-2gb-w8-notebook-bilgisayar.html?srt=UP bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Performans olarak nasıl olur? Sürekli oyun oynamam ama oyunlarda kasmasını istemiyorum. Görüşleriniz nedir?
  23. H

Asus K550LN Hakkında Yorumlarınız Nedir

Herkes bu bilgisayarı öneriyor nedense :) Ebrar bilgisayar güvenilir bir yer mi sizce? Ben sadece vatan pc, teknosa, media markt gibi yerlere güveniyorum.
  24. H

2000 TL civarı Gta 5 i kaldırabilecek laptop öneriniz varmı?
  25. H

Link bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Pes 2015 ve Gta 5 gibi oyunları kaldırır mı sizce? Günlük kullanımda ve oyunlarda performansı nasıl olur?
  26. H

Yüksek Sesli Android Telefon Tavsiyesi

Babam akıllı telefon almak istiyor ama sesi çok düşük geliyor. Yüksek sesli makinelerle çalıştığı için çok yüksek sesli telefon gerek. Öneriniz nedir hangi modeli almalıyım?
  27. H

Nvidia Geforce GTX660m'mi yoksa Nvidia Geforce GTX850m'mi

Vur dedik öldürdün kardeş, bütçem 2000 tl civarı. En fazla 2300 tl olur.
  28. H

Önerdiğiniz bi bilgisayar var mı? Bütçemi çok aşmamalı ama, yani 2000tl civarı bir laptop.
  29. H

Tamam çok sağolun. Bu arada konu dışı olacak ama Asus X550jk hakkında ne düşünüyorsunuz tavsiye eder misiniz almamı? Oyunlarda kasma yapmamasını istiyorum.
  30. H

Bi haberden okuduğuma göre Gta 5 in pc sürümünde önerilen sistem gereksinimlerinde Nvidia Geforce GTX660m yazıyor. Yeni bir laptop almayı düşünüyorum. Alacağım laptopta GTX850m var sizce nasıl? Oyunu kaldırır mı?
  31. H

2000 Tl Civarı Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

4 gb ramin sonradan montajlanması sorun çıkartır mı?
  32. H

2000 Tl Civarı Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Yeni oyunları kaldırabilecek 2000 tl civarında laptop tavsiyesi olan var mı? Link verebilirseniz sevinirim.
  33. H

2000 TL ye kadar iyi laptop arıyorum

Internetten siparis vermek istemiyorum vatan bilgisayar, teknosa gibi yerlerde satilan bi ürün söylerseniz sevinirim.
  34. H

2000 TL ye kadar iyi laptop arıyorum

Laptop bilgisayar almak istiyorum fakat fazla bir bilgim yok. Sistemi en iyi olan 2000 TL civarı bilgisayarlar hangileri? Hangi marka ve modelden almalıyım? Eğer bilginiz varsa yardımınızı bekliyorum.
  35. H

Whatsappda medya kayıt yeri değişir mi?

Telefonumda cihaz galerisi doluyor yer kalmıyor. Acaba gelen medyayı direkt sd karta yönlendirme şansım yok mu acaba?
  36. H

Kasa çalışıyor ama monitöre görüntü gelmiyor

Bilgisayarı açıp temizledik rami çıkartıp taktim bilgisayari tekrar açınca ekran görüntüsü gelmedi. Kasa çalışıyor ama monitöre görüntü gelmiyor. Ram tam oturmadıgı için yapar mı bu sorunu yardım edin lutfen.
  37. H

Bilgisayar toplamayı düşünüyorum yardım!!

Sadece kasa gerek maximum fiyat 1.500 olarak düşünüyorum fikir verebilir misin bu fiyat icin
  38. H

Bilgisayar toplamayı düşünüyorum yardım!!

Eski bilgisayardan sıkıldım çok kötü durumda. Yeni bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Çok pahalı olmadan güzel bir bilgisayar nasıl yaparım? Hangi parçaları almalıyım?
  39. H

Standart VGA Grafik Bağdaştırıcısı Sorunu

Nasıl kuruluyor bilmiyorum kurmadım heralde.
  40. H

Standart VGA Grafik Bağdaştırıcısı Sorunu

Ekran kartım AMD Radeon Hd 2100 bilgisayara yeni format attım ekran kartında sorun var gibi gözüküyor. Ekran kartına baktığımda Standart VGA Grafik Bağdaştırıcısı diyor. Oyunlara ve programlara giremiyorum. Eskiden bu sorun olmuyordu bu durumu nasıl düzeltirim ????
  41. H

Bilgisayarımı Nasıl İyi Hale Getiririm

Arkadaşlar bilgisayarım gerçekten kötü durumda özellikleri İŞLEMCİ:Amd Athlon(tm) 64X2 Dual Core Processor 4200+ 2.20 Ghz RAM:894MB SİSTEM TÜRÜ:32 bit İşletim Sistemi EKRAN KARTI:319MB Minecraft,LOL vb. oyunları bile kaldırmıyor oyunlarda sıkıntı çıkarmayacak şekilde bu bilgisayarı nasıl...