Arama sonuçlarınız

1. S

Sistemime Agır gelirmi Windows10

İleride sorun olurmu windows10 İntel Core 2Duo E7500 2.93-3.25 ghz işlemci hd 3650 ekran kartı 4 gb ram 64 bit windows 10 bu sisteme sıkıntı çıkarmaz degilmi windows 10
  2. S

Sistemim windows 10 64 bit destekliyormu

Merhaba core 2duo e7500 işlemcim windows 10 64 bit destekliyormu CMPXCHG16b, PrefetchW ve LAHF/SAHF işlemcimin bunları desteklemesi lazımmış win 10 64 bit için destekliyormu birde hd 3650 nin wddm 1.3 destegi varmı
  3. S

800 tl android telefon önerisi

Merhaba temmuz ayı gibi yeni telefon alıcam bana oyun performansı iyi max 800 tl telefon önerirmisiniz lütfen asus zenfone serisi hariç
  4. S

Hangi sistemli telefon almalıyım

Merhaba 800 tl bütçem var çok oyun oynamayı severim ancak şöyle gameloftun oyunları wp de var bide ufak oyunlar küçük markaların ama android gelişmiş geliyo wp de hızlı ve stabil sizce ne almalıyım
  5. S

Sistemi sildim

Merhaba yanlışlıkla tüm sistem dosyalarını sildim telefondan kapandı telefoncu yazılım dedi yapmaya çalıştı yazılımda yüklenmiyor 3defa yazılım denedi olmadı yarın içini açıp bakarız dedi nedendir ya :(
  6. S

Windows phone

Merhaba ben android kullanıcısıyım wp çok ilgimi çekiyo fakat çok oyun oynarım ama gameloft ve ravio oyunları varmış bu yeterli peki bu platformun önü açıkmı gelişirmi symbian-megoo gibi bi kaç yıl sonra durdurulmaz deilmi gelişimi gelecegi varmı
  7. S

Hızlı açılma

Merhaba eski hard diskim takılıyken 5 sn açılan bilgisayar yeni hard disk takınca 15 20 sn de açılyıo ikiside 7200 rpm sorun nedir
  8. S

Ram sorunu

Merhaba ben lg e612 l5 kullanıyorum telefonda 512 mb ram var fakat en fazla 150 mb ı boş oluyor genelde 80 90 mb larda seyrediyor arka plandaki tüm uygulamalar kapalı olsada clean masterle temizliyom 2 dk sonra aynısı oluyor ne yapmalıyım
  9. S

Core2duo vsPenitum

Merhaba ben şu an core 2duo e7500 kullanıyorum 45nm lik 22nm 1150 soket pentium işlemci alsam daha iyi performans alırmıyım lütfen cevap
  10. S

Windows 10

Merhaba bir internet sitesinde gördügüm habere göre windows 7-8ve8.1 kullanıcıları windows 10 a ücretsiz güncelleme alarak geçebileceklermiş bu güncelleme nasıl normal yapılan güncelleme gibimi olur ve orjinal olurmu key filan istermi böyle olursa
  11. S

Hdd im sorunlumu

Merhaba hdd imde sorun oldugunu düşünüyorum bir oyunu açıcagımda tıklıyom evet diyom kapatıyor sora tekrar basınca açılıyor önceden oyunları 60 fps oynardım(online oyun)daha 30 lara düştü arada internette gezerken 1defaya mahsus donuyor hdd imde sorun olabilirmi
  12. S

Flash disk

Merhaba flash diskler hakkında pek bilgim yok ama bana ucuz 16 gb aktarım hızı çok iyi seviyede olan 1tane önerirmisiniz hdd im arızalı oldugu için oyunları flash üzerinden oynicam online oyun
  13. S

Güncelleme destegi

Merhaba benim aklımda bir sony telefon var fakat aklıma şu takıldı ben lg de kullandım samsungda tüm güncellemelerimi oto üzerinden yaptım fakat sony tüm güncellemeleri ota üzerinden vermiyormuş bazıları için pc yede ihtiyaç varmış fakat benim pc de yapma gibi bi şansım yok internet kafe...
  14. S

İnternet faturam

Merhaba ben uydunet kullanıyorum aylık 50 tl sınırsız internet paketim vardı sordugumuzda ise hep 50 tl kalıcak dendi fakat 4 yıldır 50 tl ye kullandıgım şey niyeyse bir anda 61 tl geldi nedendir sadece online oyun oynuyom bide facebooka giriyorum
  15. S

Sistemim sizce iyi mi?

Merhaba benim sistemimi söyliyecem nasıl oldugunu söylerseniz sevinirim genelde online oyunlar oynarım intel core 2 duo e7500 atı radeon hd3600 1 gb ekran kartı 4 gb ram win 7 home basic 64 bit :blink: bu forumda yeniyim de nereye konu açılacagını bilmiyorum
  16. S

Sistemim sizce iyi mi?