Arama sonuçlarınız

1. W

Rx 460 driver sorunu

Merhaba arkadaslar elimde sapphire rx 460 2gb tek fanli ek güç pin'i gerektirmeyen bir ekran kartı var amd nin programi üzerinden en güncel sürümü indirip kurdum. Bilgisayarda normal takılırken sıkıntı yok video izleme ve internette dolaşma gibi. Ama bir oyuna girdigim anda görüntüleme surucusü...
  2. W

Parca degisikligi ve ardindan gelen sorunlar.

Merhaba arkadaslar. öncelikle suanki sistem ozelliklerimi yazmak istiyorum. ve ardından yaşadığım sorunları yazacağım. Şimdiden teşekkürler.! -Anakart= gigabyte g41m combo (rev 2.0) -Psu= Everest GX400A 400 watt (max460watt) 80+ bronze -İşlemci= intel xeon x5450 3.0 ghz (4 çekirdek) -Ram= 2x...
  3. W

Android Programlama

Merhaba Android Programlama Öğrenmek İstiyorumda Bildiğiniz İnternetten İyi Kurs Veren Bi Site Var mı ? Ben Çigi Tangem'i Buldum Önerirmisiniz ?
  4. W

Yiyecek Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar ben yüksek okulda okuyorum ve öğrenci evinde kalıyorum bu yüzden evde düzgün bir yemek yapamiyoruz 3 kişiyiz günlük 2 tane 2.5 luk kola bitiyor ve yemek yapamadığımız için günlük kendimize birşeyler yapıyoruz & yaptırıyoruz Döner, tost , lahmacun ,sucuk tumurta , makarna vb...
  5. W

İş Yeri Ve Manga Okuma.

Selam Arkadaşlar Ben Bir Şirkette Stajyerim Ve Facebook, Twitter, Youtube Vb. Sosyal Paylaşım Sitelerine Giremıyorum Yani Nerdeyse Heryer block'lu Anime Siteleride Aynı Şekil Kapalı Bende O Yüzden Manga Okumaya Karar Verdim Malum Stajyerim Ama Burda Bi Yapmıyorum Pek. Sabah 7.30 Akşam 5.30...
  6. W

CyanogenMod

Selam Arkadaşlar Yine Bir Sorumla Karşınızdayım:mrgreen: Benim Yurt Dışından Gelmiş Samsung Galaxy S3 i9300 Telefonum Var Ve Ben Buna Telefoncudan İmei Attırdım Ve Bu Aralar CyanogenMod'u Öven Baya Kişi Görüyorum S3'e aya Bi Katkı Sağlıyormuş Peki Sorularım Şu Ben Bu S3 Telefonumu Nasıl...
  7. W

Anime İzleyen Arkadaşlar Bakarmısınız.

Selam Arkadaşlar Ben Bayağıdır Anime İzliyorum Büyük Tanınmış Bütün Animeleri İzledim. Ve Artık Anime Bulamıyorum Bana Sağlam Shounen olabilir Romantik Olabilir Farketmez Uzun Seride Olur Kısa Seri de Önerilerinizi Bekliyorum. Bitirdiğim Bütün Animeleri Yazmicağım Birkaç Tanınmış Ve İzlediğim...
  8. W

Darboğaz

Selam Arkadaşlar Bu Darboğaz Olayı Ne Oluyor Açıklayabilir misiniz ? Benim İntel Core 2 Duo Çift İşlemcili 2.80 ghz Ekran Kartı Alacağımda Forumda Dolaşırken Bu Darboğaz Olayını Gördüm Ne Oluyor Bu Darboğaz Olayı :confused1:
  9. W

Tavsiyelerinizi Beklıyorum.

Selam Arkadaşlar Ben Daha önceden Konu Açmıstım Pc Toplama İçin ama Şartlar Elvermediği İçin Eski Pc'min Özelliklerini Geliştirebilirsem Onunla 1 Yıl Daha idare Etmem Gerekiyor. Tavsiyelerinizi Bekliyorum. :) lqnd edox Seyhoo Benim Eski Kasanın İçinde GİGABYTE GA-G31M-ES2L FSB1333 DDRII...
  10. W

Sistem Topladım Öneri.

Selam Arkadaşlar Ben Sistem Topladım da Parçaların Uyumluluğunda Bir Sorun Var mı ? Ve Değiştirmemi İstediğiniz Bir Parça Varsa Linkini Atarsanız Sevinirim. Ve Önereceğiniz Parça Lütfen Benim Yazdığımdan Fazla Olmasın Bütçem Öyle Yüksek bir Miktar Değil. Eğer Daha Ucuz Ve Daha Çok Performans...
  11. W

Max 1500 TL'ye Oyun Kasası Toplama Önerisi (Açıklamayı Okuyun)

Selam Arkadaşlar Ben Max 1500 TL'ye Kasa Toplamak İsiyorum Toplamak Sorun Değil Ama Birbirleri İle Uyumlumu Onu Anlamıyorum. Ve Benim Şuan Masaüstü Pc'im Var Monitör, Kasa, Klavye, Mause, Ben Bu Eski Kasanın İçindeki Materyalleri Çıkartıp Yenilerini Takmak İstiyorum Sadece DVD Rom Kalacak Ve...