Arama sonuçlarınız

1. assasainturk

Windows çalışmıyor, faaliyete geçmiyor.

Arkadaşlar dün akşam bilgisayar güncelleme olurken elektrik bir gidip geldi. Ondan sonra bu attığım videoda ki gibi oldu açılmıyor windows. Ben bunu nasıl düzeltebilirim. Eğer illa da format atmam gerekirse de d kısmında olan resimleri nasıl kurtarabilirim.
  2. assasainturk

Vova ile tanışın. Herkese Ücretsiz 1 Adet Ürün (İlk sipariş geldi)

Sizin için VOVA'da harika ücretsiz ürünlerim var! Acele et! Şimdi birini seç! Verdiğim referanslı linkten üye olup vova uygulamasını akıllı telefonunuza kurun, ücretsiz ürünler kısmından istediğiniz ürünü seçip sipariş verebilirsiniz. Karttan 12 kuruş çekip daha sonra geri yatırıyor ininal...
  3. assasainturk

Jumper ezbook

Gearbest TR: Jumper EZBOOK 3 PRO Dizüstü Bilgisayar Fiyatına değer mi
  4. assasainturk

Oyun Tasarımı için

Unreal Engine için pc bakıyorduk. Bütçe 50k 3D modelleme için alınacak. Bir tane ana pc (25-30k hedef bütçe) İki tane de karakter tasarımı vb için pc (ikisi için toplan hedeflenen bütçe 20k) Nasıl bir şey alınabilir sizce. Birde ikinci belirttiğim pcler için ikiside aynı işler için...
  5. assasainturk

1070ti için sistem

1070ti için Ryzen 5 1600 8gb ram 3200mhz 1tb hdd 250gb ssd PSU 600watt 80plus bronz. Tek kanaldan 540watt Yeterli olur mu, kasa phanteks p300? Birde MSI armor 1050ti 3-4 aylık faturası falan var hepsiburadan aldım kaç tl eder ikinci elde. Monitör 1440p 165hz gsync’lı. Normalde ben kasa...
  6. assasainturk

Mosnter Abra A5 V14.1 15.6" Gaming Laptop Nasıldır?

Abra A5 V14.1 15.6" Gaming Laptop Sizce parasına değecek bir laptop mu
  7. assasainturk

Monster’ın mekanik klavyesi alınır mo

Ek 200₺ verip alınır mı değer mi
  8. assasainturk

Rx 570 nasıl bir kart

Nvidia ailesinden hangi karta benziyor? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yardımcı olabilecek var mı? Rx 570’in gtx serisindeki eşdeğer model nedir
  9. assasainturk

4000₺ civarında bu ikiliden hangisi

HP Pavilion Gaming Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB GTX1050 Fiyatı ASUS FX503VD-E4045 i7-7700HQ 8GB 1TB 256GB SSD 4GB GTX1050 15.6 FreeDos HP’yi alırsam 250gb ssd eklemesi yapacağım, ASUS’u alırsam da 8gb ram eklemesi yapacağım bu yüzden aralarında donanım olarak fark yok. HP’nin bir artısı da...
  10. assasainturk

Ps4 ya da Xbox one almayı düşünürken aklıma gelen fikir

Arkadaşlar bildiğiniz gibi piyasanın popüler oyunları her iki konsolda da var. Ps’in avantajı ise exc oyunları, xbox ise yeni bir deneyim için istiyorum (daha önce ps2, 3 ilk çıktığı zamanlarda aldım fakat 4.nesili zaman vb yeni şeylerden dolayı alamadım). Şöyle bir şey düşünüyorum haftaya...
  11. assasainturk

Ekran kartı fiyatları

2000 serisi işlemciler ne zaman çıkacak? Ve 1060/1070 serilerinin fiyatları dolar üzerinden hesaplarsak düşer mi
  12. assasainturk

1060’lı sistem kuruyorum bütçe 4700₺ civarı

İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X 3.70GHz/3.60GHz 16MB Cache Soket AM4 Fiyatı Ekran kartı: Gigabyte AORUS Nvidia GeForce GTX 1060 6GB 192Bit GDDR5 Fiyatı Ram: Kingston 8GB HyperX Predator Siyah 3000mhz CL15 DDR4 Ram (HX430C15PB3/8) Anakart: Msı B350m Mortar Am4 Ddr4 Glan Sata 6gb/s M2 Usb3.1 Matx -...
  13. assasainturk

Gamepower monitör hakkında bilgisi olan var mı?

Donanım Arşivi youtube kanalında gördüm bu monitörü hatta yorumlara bakıp alan biri ile konuştum ve o da öneriyor hatta tek sevmediği yönünün ayaklaranın daire şeklinde olmasıymış. Her neyse aranızda bu ürünü kullanıp önerebilecek olan biri var mı? Eğer sıkıntılı bir ürünse 500₺ daha verip...
  14. assasainturk

Silinen dosyaları kurtarmanın yolu

İşletim sistemim windows 10 Dün bir sıkıntıdan dolayı sistemi sıfırladım D deki dosyaları silmez sadece yerel disk C’deki dosyaları siler diye düşünüyordum meğerse siliyormuş ve sildi. D’deki dosyaları nasıl geri getirebilirim ücretsiz bir biçimde. (Recuva çalışmıyor)
  15. assasainturk

Atatürk Havalimanı yemek sorunu dış hatlar.

Arkadaşlar yarın Atatürk havalimanına geçeceğim oraya memleketten uçacağım ondan 6-7 saat sonra uçağım kalkıyor dış hatlarda olacağım yemek masrafım olacak haliyle yapacaklarım akşam yemeği yemek, 2-3 bardak kahve içmek (en az) belki bir iki bardak çay tatlı ve su olur bana ne kadara patlar...
  16. assasainturk

2500-3000 tl lik sistem!

Merhabalar dostlarım ben şimdi 2500-3000tl arası bir sistem kurmayı düşünüyorum(Kasa ve monitör dahil değil ayrıyeten güç kaynağıda kasa zaten var hediye edilmiş oyuncu kasası monitör de var güç kaynağını ben alırım.). Bilgisayarı genelde oyun için kullanırım. İşlemci ne olsun Amd mi İntel mi...
  17. assasainturk

Hangi elektrikli motorsikleti alayım ?

Merhbalar ben Samsun/İlkadım'da yaşan bir 2016 yazında elektrikli motorsiklet almak isteyen mazlumun tekiyim :) Sizce hangi markayı almalıyım kriterlerim şunlar (Mahmet bey evlendirin beni kriterlerim şunlardır ): -Fiyatı şöyle 3000-3300 arası olsun en fazla . -Görünümü şık bir şey olsun şöyle...
  18. assasainturk

900-1000 Telefon önerisi :)

Merhaba arkadaşlar benim L635 tel'im var ama sistem özelliklerinden dolayı artık kasmaya başladı yeni telefonumda Android olsun istiyorum kullanmayalı baya oldu .Sizden 13-5 Mgp kameralı , 5.0-5.5 inç , en yeni android sistemi ve uzun br süre güncelleme gelecek ha birde mümkünse 2gb ramli olsun...
  19. assasainturk

İddia'ya gireceğim nesine gireyim?

Arkadaşlar az önce halaoğlu ile konuşurken onun düğününe kadar (2016 Haziran'ı) bir şey için iddiaya girdik eğer kazanırsam 1000-1250₺ lik bir şey ona aldıracağım ama sizden bir isteğim ne aldırsam o zaman telefon almayı düşünüyordum ama başka bir öneride alabilirim sizce ne alayım yarın...
  20. assasainturk

Mediatek İşlemcili Telefon Önerisi.

Arkadaşlar malum şu İmei kaydı pahalılaştı 300-350$ arası iyi telefon olsa iyi olur olmazsa canınız sağ olsun :-]Kamerası en az 8mp olsun ön 5mp olsa iyi olur.5inç olsa iyi olur olmazsa canınız sağ olsun dostum napalım :-}2gb ram olsun [bu telefonda olsun u oldu yapıyor gıcık şey] ne diyeyim...
  21. assasainturk

The Last Of US kadar mükemmel bir oyun önerisi

Arkadaşlar The Last Of US kadar mükemmel bir oyun önerebilir misiniz?
  22. assasainturk

#LanetSebastian (Twitteer) herkesi beklerim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#LanetSebastian (Twitteer) herkesi beklerim bu kadar berbat bir şarkı yok :hammer:
  23. assasainturk

Lütfen Mobil Versiyon Daha İyi Olsun.

Mobil versiyon geliştirilsin.
  24. assasainturk

İpad Air mi Alayım Yoksa Yurtdışından İpad Air 2 mi alayım.

İpad Air mi Alayım Yoksa Yurtdışından İpad Air 2 mi alayım. Eeeee arkadaşlar Samsung tablet önerileri de olur. - - - Mesaj Güncellendi - - - Oyun için alacağım cevaplar bekleniyor.