Arama sonuçlarınız

1. F

Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

2 3 saat dersem gulmekle kalma tukur suratima da oyle degil ikisinide kullandim ortalama olarak bikgi vereyim. Sabah 7.10 da evden cikiyorum aksam 20.00 gibi eve geliyorum. S10 olus ile eve geldigimde %15 lerde sarjim oluyor. P30 pro ile geldigimde %35 lerde sarjim oluyor egerbir mac vs gibi...
  2. F

Markasi ne idi 1559501476 Bende s10 plus kullaniyorim ama arkadasin dedigi gibi p30 pro bataryada fsrk atar samsunga
  3. F

Arkadaslar merhaba s9 kullaniyorum 1 yili gecti ancak aklim s10 lara kayıyor sarj durumlari nasil özellıkle s10 plus sarji iyi deniliyor ne diyorsunuz
  4. F

Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

kesınlıkle deger batarya olarak cok farkettırıyor kamera olarak cok fark yok ancak kalemı olsun daha buyuk ekranı olsun daha az ısınma gıbı ozellıkleı olsun deger
  5. F

Samsung Galaxy Note 9 Kullanıcıları Kulübü

Yanlis yazmışım pil komusunda sikayetciyim s9 da ona degermi gercekten
  6. F

Peki bir sorum daha var ben su am s9 kullanmaktayım sarj komusunda memnunum telefonundan ancak note 9 daha ssrji olsun islemcisi olsun daha guzel geliyor gecmeye degermi
  7. F

iPhone 7 verip S7 almak mantıklı mı?

Bence kamerasi s7 nin daha guzel ikisini kullanmış biri olarak soyluyorum hatta s7 edge alabilirsen daha iyi olur sarj anlaminda farj ettirir.
  8. F

Size bir sorum olacak iphone 8 ile note 9 arasindayim ikisininde olumlu olumsiz uonelerini tecrubenize istinaden yazarmisinoz
  9. F

İphone X alıyıım mı

Bence s9 plus yada huawei p20 pro
  10. F

Merhaba arkadaşlar samsung s9 için hyperknit kılıf kullanan varmi nasil bu kılıfa merak saldim
  11. F

Hyperknit kılıfı bende merak ediyorum alan arkadaslar varsa yorumlarını burda paykasabikirmi
  12. F

Sonuna kadar katılıyorum. 40dk bile cok 30dk takviye sarj ile canavar ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ama eklemeyi unuttum soyle bir durum var keşke 4600 tl verip aldığımız telefonda boyle bir sıkıntıda olmasa ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ben bugün s9 silikon kılıfı inceledin ancak...
  13. F

Arkadaşlar merhaba samsung s9 için yeni bir kilif alacağım hiperknit yada samsung orjinal siyah silikon kılıf sorun si ki silikon kılıf ile kablosuz sarji kullanabilecekmiyim hyperknitde videolarda gördüğüm kadarıyla ok ama onunda siyah rengi yok
  14. F

Merhaba bende s7 kullanıyordum ayni şikayetten s9 aldim bende uzuldum bataryadan dolayı iphone8 alcaktım yoksa ama s9 aldim hızlı sarj ile günde 20 25 dk sarj ile kullaniyorim
  15. F

Ilgincmis gercekten sasirdim ama s9 s9plusdan daha kullanılır geliyor kamerası bence yeterli plusa gerek duymadım ah polise 3300 bari oksaymis
  16. F

S9 ile barışmaya karar verdim s9 plus vardi arkadaşda gun sonunda s9 ile eve yuzde 5 sarj ile gelirken s9 plus ile yuzde 10 şarjda geldim aşağı yukarı aynı kullandım dikkat ettim s9 tipi boyutu tatmin ediyor beni şimdilik kullanmaya devam ediyorum belki s10 sarji daha iyi olur gorcez
  17. F

Samsung s9 aldim ancak pil pil pil

Teşekkür ederim yorumlariniz için s9 boyut olarak daha hoşuma gittiği için onu aldim s9 pluslari inceliyorum bugun avmde forumda büyük geldiler vallahi
  18. F

Gear s3 frontier de kullanmaktayım diğer dedikleriniz kapalı ama bluetooth mecbur acik
  19. F

Arkadaşlar s9 dan s9 plusa geçme niyetim var sırf sarj yuzunden ancak sizede danışmak istedim 2 sorum var 1 sarj icin değermi 2 ev kur cihazları var piyasada daha uygun satılıyor anlamış degilim fikriniz varmidir
  20. F

Samsung s9 aldim ancak pil pil pil

Selam arkadaşlar samsung s7 den s9 a geçtim ancak kafamda hala sp plusmu geçseydim sorusu var merak ettiğim konu s9 plusunpil performansı nasıldır acaba yoksa ram daha fazla olmasi çift kamera olması daha arka sırada benim icin cunku s9 kamerası benim icin yeterli boyut olarak elime daha iyi...
  21. F

arkadaslar sıze bır sorum olacak samsung s9 mu s9 plusmı hangısının sarjı daha ıyı gıtmektedır.
  22. F

Selam arkadaşlar bende s9 siyah aldim şarkından memnun degilim diger serseriyle piyasadaki en iyi 3 4 telefondan biri bence
  23. F

Black Berry Kullananlar Kulübü

6 yıldır blackberry kullanıyorum farklılıgını bılyorum ozellikle bs 10 ile farkını gosterdı android uygulama marketiyle popüler baska bısey yok bence Blackberry kötü günler değil yıllar geçiriyor evet belki uzun süre devam edecek ama malzeme kalıtesı stabılıtesı bana yetıyor ısımıze yarayan cogu...