Arama sonuçlarınız

1. S

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar selamlar. Bu haftasonu iphone 6 64 gb almayı düşünüyorum. Turkcell'den kontratli mi almalıyım yoksa zorlu center apple Store'a mi gitmeliyim? Orada taksit durumu nasıl? Aydınlatırsanız sevinirim.
  2. S

Arkadaşlar selamlar, Bende epeydir M9 beklemekteydim ancak husrana ugradım dıyebılırım. 1 ay içinde iphone 6 64 GB almayı dusunuyorum. İstanbul avrupa yakasında nereden almalıyım? Ne onerırsınız? Kılıf vs.
  3. S

One M9'un Tanıtım Videoları Ortaya Çıktı!

Performans iyiyse yani Lollipop'u ve Sense 7'yi iyi optimize edebilmişlerse bu telefon oldu demektir. 8'in tasarımına hayran olan adamın M9 begenmemesine anlam veremedim.
  4. S

HTC One M8 Kullananlar Kulübü

HTC Hima CES 2015'te tanıtılır mi sizce?
  5. S

Htc Kullananlar Kulübü

HTC Hima CES 2015'te tanıtılır mi?
  6. S

Desire Eye İle Xperia Z3'ü Karşılaştırdık

Ben de Desire Eye'ı begendım bayagı. HTC Hima cıksın duruma gore ya desire eye ya da hima alacagım ınsallah
  7. S

Hangi mini telefonu almalıyım

Kesinlikle z3 compact al derim. Minilerden tartışmasız en iyisi. Amiral gemilerle bile kıyaslanıyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - Kesinlikle z3 compact al derim. Minilerden tartışmasız en iyisi. Amiral gemilerle bile kıyaslanıyor.
  8. S

Arkadaşlar selamlar. Z3 compact ve m8 arasında kalmıştım. Yılbaşında m8 alacağım kararım bu yönde. Almadan evvel veya aldıktan sonrası ıcın ne önerirsiniz?
  9. S

Galaxy Note 4, LG G3, Xperia Z3, iPhone 6-6 Plus, Htc One M8 | Sizce Yeni Kral Kim?

Yılbaşında M8 almaya karar verdim. Umarım pişman olmam.
  10. S

Tamamdır Üstat alıyorum. Dün teknosaya gittiğimde iki çalışanla görüştüm. Biri z3 compact'ın daha iyi olduğunu diğeri m8'in daha iyi olduğunu söylemişti. Ama kararım m8 yönünde.
  11. S

Arkadaşlar z3 compact ve HTC one m8 arasından M8 almaya karar verdim. Sizce doğru bir karar midir?
  12. S

Sony Xperia Z2 vs HTC One M8 vs Samsung Galaxy s5 Kamera Karşilaştirmasi

Galaxy S5'teki kamera efsane yalnız. Ama telefon sadece kameradan ibaret degıl. Bu uc telefon da birbirinden başarılı.
  13. S

Hangi telefon, Nedenleri lütfen

Niye kimse HTC one m8 tavsiye etmemiş? Şaşırdım.
  14. S

Htc Desire Eye ve Htc One M8 Karşılaştırma

2000 altı fiyat dedikleri Allah bilir 1999 liradır. M8 daha önde sanki.
  15. S

HTC Desire Eye Kullananlar Kulübü

Sagolasın Üstat.
  16. S

HTC Desire Eye Kullananlar Kulübü

Arkadaslar yakın zamanda HTC One M8 almayı dusunuyorum ancak Desire Eye'ın da cıkacagını duydum. Bu ıkı telefon arasından hangısını tercıh etmelıyım? Artı ve eksılerı nedır? Aydınlatırsanız sevınırım.
  17. S

Ne kadar tarafsız bir yorum bilemem tabii. Ama sagolun iyi açıkladınız. LG g2 z3 compact ve m8 arasında kalmıştım. Sanırım tercihimi m8'den yana kullanacağım. Peki m9 ne zaman çıkacak? Üstüne fazla bir sey katarlar mi? Yılbaşında alacağım umarım fiyatlar biraz aşağı iner.
  18. S

Üstat harbiden eline saglık cok guzel özetledin. Peki telefonun z3 compact ya da m7'dr oldugu gibi kronik sorunları var mi? Sonuçta telefon ıcın o rakamı gözden çıkarınca beklenti yüksek oluyor. Güncelleme alma konusunda durumu ne? Bir de Çekilen fotoğraf yakinlastirilinca fotoda bozulma oluyor mu?
  19. S

Telefonu zaten suyun altına sokabileceğimi sanmıyorum. Bir de yandaki kapakçıklar deforme olunca waterproof özelliği de kayboluyor. Tasarım olarak m8 cok önde sanki ya. xperianin arayüzünden midir nedir oyuncak gibi duruyor. Bu arada htclerdeki sense olayı noluyor?
  20. S

Fiyat pek onemlı degıl ya aldım mı 2-3 sene sorunsuz kullanmak ıstıyorum. M8 biraz buyuk cebımde falan tasınması zor olur mu? Ellerım de ufak bıraz ama z3 compactın arayuzu ve ekranı ıtıcı gelıyor bana.
  21. S

Arkadaşlar z3 compact ve Htc one m8 arasında kaldım. Hangısını onerırsınız? Sebepleriyle açıklarsanız sevınırım. Cok buyuk ekranlı ıstemıyorum ama m8'ın ekranı enıne daha dar ve ele ıyı oturuyor. Compacttan da tasarım olarak bır tık ustte ve daha stabıl sankı. Sizce deger mı?
  22. S

Galaxy Note 4, LG G3, Xperia Z3, iPhone 6-6 Plus, Htc One M8 | Sizce Yeni Kral Kim?

Arkadaşlar z3 compact ve Htc one m8 arasında kaldım. Hangısını onerırsınız? Sebepleriyle açıklarsanız sevınırım. Cok buyuk ekranlı ıstemıyorum ama m8'ın ekranı enıne daha dar ve ele ıyı oturuyor. Compacttan da tasarım olarak bır tık ustte ve daha stabıl sankı. Sizce deger mı?
  23. S

Sony Xperia Z3 Compact Kullananlar Kulübü

Bugün gittim Sony Center'a. Bayağı inceledim cihazı. Tasarın olarak iphonelardan daha estetik durduğunu söyleyebilirim ama bir LG değildi. Yüksek ses müzik dinlerken telefonun Arkadi biraz titriyor ama almamak ıcın bir engel degıl bence. Ancak telefonun arayüzü beni soğuttu diyebilirim. O kadar...
  24. S

Z3 Compact ve G3 Karşılaştırması

Inşallah Aklım daha bulanmadan alacağım bu cihazı. 2-3 sene de kullanırım herhalde
  25. S

Bayagı ıkılemde kaldım. Seytan gıt suru psıkolojısıne uyup ıphone al hıc degılse kafan rahat etsın dıyor. Ama Z3 compact da canavar gibi telefon. Compact ile ilgili de ekran catlama duz yuzeyde kayıp dusme sorunu falan var. Aman dıkkat dıyım kılıfsız kullanmayın.
  26. S

Ustat hayırlı olsun. Nasıl cihazdan memnun musun? Tavsiye eder misin :D
  27. S

Whatsapp bıldırımlerınde sımge ustunde ıkaz cıkmıyor.

Ustat hayırlı olsun. Hangi modeli aldın?
  28. S

Ustat sen ne kullanıyorsun? Ben de Z3 compact alıcam da
  29. S

Android telefon satın almak için 64 bit desteğini beklemeli miyim?

Ben de LG G2 ve Z3 compact arasında kaldım. Performans olarak Z3 compactın daha ıyı oldugu soylenıyor ama tasarım olsun vs G2 daha cekıcı. Sizce hangisi alınmalı?
  30. S

LG G3 vs HTC One M8 Hangisi?

Fiyatı yüksek oldugu ıcın telefonu arastırmaya bile tenezzül etmedim. Z3 compact ona gore daha uygun duruyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - Z3 compactla kıyaslayabilir misiniz m8'i
  31. S

Kamera benim için çok çok önemli değil amatör fotoğrafçılıkla uğraşmıyorum. Arayüzü stabil olmalı, donmamalı ve sıkılmayacağım bir şey olmalı.
  32. S

Arkadaşlar ben de telefon alıcam. Arkadaşlar HTC one m8 öneriyor benim kafamda z3 compact var. Sizce hangisini almalıyım? Eksi ve Artı Yönleri nelerdir?
  33. S

Z3 compact renk önerisi ?

Ben de Z3 compact alıcam ama son zamanlarda haberi de yapılan ekran pembelesmesı kafamı karıstırdı. Kullanan varsa tecrubelerını paylasabılır mı? Cıdden boyle birşey mevcut mu?
  34. S

z1 compactın tasarımını hiç begenmedım. Ilk tercıhım z3 compacttı. Onda da bırkac sorun cıkınca LG G2'yi 2. secenek yaptım.
  35. S

Xperia Z2 & LG G3 Hangisi?

Arkadaşlar selamlar, Telefon almayı dusunuyorum aklımda Z3 compact vardı. Ama pembelesme sorunu kafamı karıstırdı ben de LG G2'yi seceneklerime ekledim. Oyun uygulama vıdeo haber ve forumlarda dolasırım genelde. Agırlıklı olarak sosyal medya ve haber okurum. Sarjı tam bir gun goturse ıyıdır...
  36. S

Akıllı Telefon Alma Rehberi (Genel) 28.09.2014

Arkadaşlar selamlar, Telefon almayı dusunuyorum aklımda Z3 compact vardı. Ama pembelesme sorunu kafamı karıstırdı ben de LG G2'yi seceneklerime ekledim. Oyun uygulama vıdeo haber ve forumlarda dolasırım genelde. Agırlıklı olarak sosyal medya ve haber okurum. Sarjı tam bir gun goturse ıyıdır...
  37. S

1500 TL Üstü Akıllı Telefonlar [2014]

38. S

39. S

Z3 compact renk önerisi ?

Beyaz asalettir. Nereden çıkardın hıyar rengini Üstat
  40. S

Bu pembeleşme sorunu nedir ya. Tam karar verdim alıcam diyorum telefonu bir de bu sorun çıkıyor.
  41. S

Samsung galaxy alpha mi iphone 6 mi?

Xperia 3 derim ben. Büyük de istemezsin kendi boyutlarında rakipsiz olan z3 compact.
  42. S

Sony Xperia Z3 Ailesi Türkiye'de

Hayırlısıyla yılbasında compact modelini almayı dusunuyorum. Alan herkese hayırlı olsun.
  43. S

Sony Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar aranızda Z3 Compact kullanan var mı? Varsa nasıl cihaz?
  44. S

Hangi telefon alinmali

Bu konuda hangi foruma yazsam uyeler ıkıye bolunuyor. Z3C ve Iphone 6 olarak. Bir telefon almak bu kadar zor olmamalı tabii ama en son aldıgım blackberry'i pek arastırmamıstım. Bir daha o kadar pısman olmak ıstemıyorum - - - Mesaj Güncellendi - - - Sebepleri? :helpsmilie:
  45. S

Hangi telefon alinmali

Onun için de bukuluyor diyorlar
  46. S

Hangi telefon alinmali

kameraya cok onem vermıyorum. Pılı saglam olmalı marketı zengın ve cıhaz akıcı olmalı. 2-3 sene goturmelı. Oyle al sat yapan bırı degılım. Donma kasma yapmamalı. Yani ben donmasın dıye elımden gelenı yaparım ama bazı cıhazlar var fabrıka hatalı falan - - - Mesaj Güncellendi - - - Z3lerin de...
  47. S

Hangi telefon alinmali

Arkadaşlar selamlar öncelikle Telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. Birkaç forumdan da bayagıdır arastırıyorum. Bir sonuca varabilmiş değilim. Aklıma Z3C, LG G3, Iphone 6 ve ıphone 6nın bukulme vs sorunlarından dolayı ıphone 5s var. Aldıgım telefonu dolu dolu kullanan biriyim ve yenılıklere cok...
  48. S

Xperia Z3 Kullananlar Kulübü - Teknik Özellikler Belli Oldu

Abi daha z3 gelmeden z4 dedikoduları sızıyor. Z3 alan da Z4'ü bekliyorum diyor. Sony tabii zarar eder. Pazarlama politikası besıktastakı sag bek sıkıntısı gibi
  49. S

Arkadaşlar Iphone 6'yı nasıl buldunuz? Z3C ya da LG G3 almayı dusunuyorum duruma gore de iphone alabilirim. ama cok pahalı diye suan arka planda sizce hangisi?
  50. S

LG G3 Kullanıcıları Kulübü

Fiyatları zaten 3 asagı bes yukarı aynı. En cok verim alınabilecek 3-4 sene rahat goturecek telefon hangisidir? Ona gore 3 kurus fazla verip kafamın 3-4 sene rahat etmesini istiyorum.
  51. S

LG G3 Kullanıcıları Kulübü

Arkadaşlar sizce Z3C ve ıphone varken LG G3 alınır mı? Ekranı bıraz buyuk geldı bana. Bir de ısınma ekranda sararma ve bataryasının cabuk bıtmesı gıbı sorunlardan bahsedılıyor. Dusuncelerinizi merak ediyorum. Objektif olalım lutfen. Kimse yogurdum eksi demez ama tarafsızlık lutfen :helpsmilie:
  52. S

Nedenini açabilir miyiz?
  53. S

Arkadaşlar Z3'le ilgili geçmişteki Z serilerine gore pek bir geliştirme yapılmadıgı ve yenı cıkan bır telefona o kadar para vermenın aptallık oldugu yazılmıstı bazı forumlarda. Siz bu konuda ne dusunuyorsunuz? Ya Z3C ya da LG G3 alıcam. Sizce hangisi alınmalı
  54. S

Orası oyle ama her telefonda aynı şeyi aynı şekilde yapamıyorsun. Bazıları sinirlerini bozarken bazıları terapi gibi geliyor. Olay bu. Blackberry kullanan biri olarak söylüyorum. Yeni geçeceğim telefon terapi etkisi yaratmalı :D
  55. S

Arkadaşlar ben de telefon almayı düşünüyorum. Suan Aklımda z3c var. Sizce nasıl telefon. Artı ve eksilerini yazar mısınız? Ve bu telefonu bekleyene kadar iPhone 5s alsam daha mı mantıklı olur?
  56. S

Sony xperia z3 serisi

Arkadaşlar selamlar Ben de Z3C almayı dusunuyorum ama Zlerin cekememe ve ısınma sorunu kafamı karıstırdı. Bu sorun Z3C modelinde de olur mı? Ve Z3C yerıne LG G3 ya da ıphone 5s alsak daha mı mantıklı olur?
  57. S

Z3 ve Z3 Compact tahmini ne zaman gelir.

ben de z3c alacam da acaba telefonda ısınma vs sorunları olur mu? z2 için ısınmadan bayagı sıkayet vardı.
  58. S

Xperia Z2 & LG G3 Hangisi?

Arkadaşlar ben de yeni telefon almayı düşünüyorum da kararsız kaldım. Suan Aklımda z3c var. Sizce doğru bir telefon mu? Yoksa xperiaya vereceğim para yerine lg G3 ya da iPhone 5s mi almalıyım.
  59. S

Akıllı Telefon Alma Rehberi (Genel) 28.09.2014

Arkadaşlar ben de kendime telefon alıcam. Öğrenciyim parasını babam karsılayacak. Biraz arastırdım suan aklımda z3c var. Facebook, twitter, haber okuma, oyun, uygulama, vıdeo, kamera, şarj ozellikleri basarılı olmalı benım ıcın. Sizin tavsiyelerınız neler. Z3C ne zaman cıkar basarılı olur mu?