Arama sonuçlarınız

1. Mr.Awesome

Galaxy J2 Duyuruldu!

Fiyat- Performans olarak iyi bir cihaz. Fakat telefonun özellikler kısmında hata yapmışsınız. ''Quad HD'' (2540x1440) olarak belirttiğiniz ekran çözünürlüğü ''Quarter HD - qHD'' (960x540) olmalıydı.
  2. Mr.Awesome

Nvidia Pascal GPU'su 17 Milyar Transistör İçerecek

Gelen bilgilere göre Pascal PK-100GPU’su tamı tamına 17 Milyar transistör barındıracak PK-100 GPU‘su HBM2 bellekler ve 16nm FinFET ile üretilecek. Hatta tarihin en güçlü GPU’su olmaya şimdiden adaylığını kokuyor. İddialar PK-100 GPU’sunun GM-200 GPU’sun(600mm2) dan daha küçük bir zar alanı...
  3. Mr.Awesome

Allah'a Güç Nereden Geliyor ?

Çok yanlış karşılamamak gerekir bu soruyu. Sonuçta düşünme yetisine sahip bir canlı türüyüz ve merak en büyük özelliklerimizden. Soruya gelecek olursa bir güçten bahsetmek zor çünkü boyutsal olarak bizi aşan bir varlığı sorgulamak son derece saçma olur. Yani nasıl insan oğlu 3 boyuta...
  4. Mr.Awesome

Günün Komik Videosu

GTA V'in tekrar ertelendiğini duyan PC'ciler. Not: Aşırı kahkaha içerir. https://www.youtube.com/watch?v=nXm75rSFydQ
  5. Mr.Awesome

Gazla Çalışan İlk Taşınabilir Batarya

Gaz kaçağı varmı diye çakmakla kontrol ederler bizimkiler.
  6. Mr.Awesome

Discovery Air mi Casper Via v5 mi?

İki cihazda alınmaz. Cihazı geçtim o markalardan sakız bile alınmaz. 800 lira Air'e vereceğine Zenfone'lere bakabilirsin. 5 ve 6 o fiyatta bulunur. Olmadı daha düşük paraya inTouch 4 alırsın. Yani paranı ziyan etme heleki mtk işlemcili telefonlara
  7. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

General Mobile yeni bir telefon çıkarmış ''Discovery Air'' adlı. Telefon Çin'de satılan Gionee s5.1 Fiyatı 800₺ imiş. Gereksiz artık bu firma daha nasıl ayakta :D
  8. Mr.Awesome

En Pahalı Yakıt NFS No Limits'te!

Lan oyun oynayacaz orada da benzin bitiyor vay arkadaş :D Kürekli apk bulup indiririz artık :D
  9. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Harran bence Telif hakkı istemeli o zaman :D bilgi için teşekkürler
  10. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Dying Light adlı oyun Türkiye'de Şanlıurfa'da geçiyormuş yeni öğrendim çok şaşırdım :ohmy: işin nedenini bileniniz varmı
  11. Mr.Awesome

Asus zenfone 2 duyuruldu! Işte fiyatlar

Yazıyı okuduysanız zaten kalınlığını belirttim
  12. Mr.Awesome

Galaxy S6 Suya Dayanıklı Olmayacak!

Aynen dayanıklı deniyor ama geçiriyor :D Sony'lerde geçiriyordu tabi
  13. Mr.Awesome

Asus Türkiye'ye sorduğum soruya cevap gelmiştir. Telefonların Türkiye piyasasına girme tarihi 2. Çeyrek sonu olduğunu öğrendim. Yani Haziran ayı gibi satışa sunulabilirler.
  14. Mr.Awesome

Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

ZenFone kullanıcıları merhaba. Güzel bir bilgi paylaşmak isterim sizlerle. Gizli bir sekme, ayar ve/veya servis menüsü diyebilirsiniz. Hiçbir tehlikesi veya zararı yoktur. Telefonunuzun sağlığını kontrol etmenizi sağlar. Testlere tıklayıp söyleneni yaptığınızda bir sorun var ise ”FAİLED” sorun...
  15. Mr.Awesome

Yazıda 399$ olarak belirttik. - - - Mesaj Güncellendi - - - Eminmisiniz? Link ekleyebilirmisiniz rica etsem Arçelik'in sitesinde öyle bir bilgiye rastlamadım
  16. Mr.Awesome

Asus Zenfone 2 Kullananlar Kulübü

199$ olan model elbette 1000₺ altı gelecek onu tahmin edemeyen yoktur önemli olan 4 GB olan modelin fiyatı. Bence 1050₺ gibi bir fiyattan çıkabilir. (Vergiler ve olası %20 vergi eklenmiş hali)
  17. Mr.Awesome

Kaynak?
  18. Mr.Awesome

Ekran kartı-işlemci uyumu

Asus GTX 970'i önerebilirim soğutucu bakımından daha iyidir. Tabi çekirdek hızları bakımından çok azda olsa Zotac biraz daha önde ama hissedilir bir performans olmayacaktır. İşlemci olarak 4690K alabilirsin anakart olara Z97 bir anakart iyi tercih olur. Anakart olarak şunu ÖNERİRİM Bu sayede...
  19. Mr.Awesome

Ben beklemenizi öneriyorum. Şu sırlar telefon alınmamalı zira yeni modeller yakında piyasaya girecek ve olan modellerin fiyatları düşecektir. Asus telefon işinde çokta yeni sayılmaz çok daha önceleri telefon işine el atmışlardı. Akıllı telefonlarda ise fiyatlarına göre yüksek performans...
  20. Mr.Awesome

Eski nesil ZenFone'lara Nisan ayı güncelleme geleceğini göz önünde bulundurursak Zenfone 2 ve Zoom muhtemelen daha önce gelir.Mart ayı veya en geç Nisan başı piyasaya girerler. (Türkiye piyasasına ne zaman gelir kesin değil Avrupa ile aynı anda girerse güzel olur)
  21. Mr.Awesome

DH'de Mesut video da 249$ olmadığını söyledi. Asus'a sormuş ve 4GB modelinin fiyatının belli olmadığını satışa sunulacağı zaman açıklanacağını söyledi
  22. Mr.Awesome

Nexus 5 mi Lumia 925 mi?

Nexus 5'de kalman daha iyi olur. WP platformu henüz tam oturmuş değil. Telefondan sıkıldıysanız çrşitli rom'lar mevcut onlara bir bakın isterseniz
  23. Mr.Awesome

İntel artık o desteği sonlandırmıştı galiba burada haberi çıkmıştı. Tabi Asus ve İntel dostlardır kıyak yapmıştır :D
  24. Mr.Awesome

Cihazın açılırken ekrana gelen yazıların kasması doğal aynı zamanda cihazı kapatıp açtığında da SD Card'ın eklendiğini bildirmesi doğal. Onlar bir sorun değiller. Zenfone 6 kamerası gündüz çekimlerinde güzel sonuçlar veriyor aynı şekilde ön kamerada fakat gece performans düşüyor noise artıyor...
  25. Mr.Awesome

Mevcut ZenFone'lerde farklı bir modeli getirdiler belkide sadece 2'yi getirirler ama belli olmaz tabi. Benim fiyat tahminlerim ise 2GB (199$) olan model >799₺ 4GB (249$) olan model >899₺ olabilir :) (4GB olan modelin dolar fiyatı budur) ZOOM (399$) olan model > 1000₺ olabilir :)
  26. Mr.Awesome

Asus bence pazarda yer kaplamaya çalışıyor. İntel ile yakın olduklarından bu iş fiyatlandırma olarak kolay oluyor. Bence LG'ye biraz tasarım olarak özenmiş diyebilirim. Türkiye'ye gelecektir ama tam tarih belli değil. Geçen bir yerde duydum birisi Xiaomi'ye e-posta atmış ne zaman geleceksiniz...
  27. Mr.Awesome

Vergi dahil olunca fiyat >800 yukarısı olur. - - - Mesaj Güncellendi - - - Nisan-Mayıs gibi avrupaya çıkacak. Asus Türkiye'ye mesaj attıp geri dönerlerse Türkiye'ye geliş tarihinide paylaşırım. Bence beklemede fayda. İşlemci gerçekten güçlü bir işlemci boşuna diğerlerine fazla para vermeye...
  28. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Beyler sizi şöyle yeni zenfone'lerin konusuna alalım :) Eğer telefon alacaksanız muhakkak bekleyin. LİNK
  29. Mr.Awesome

CES 2015 fuarında Asus'un tanıttığı Zenfone 2 ve Zenfone ZOOM damga vurdu diyebiliriz. Donanım olarakta güçlü özelliklere sahip olmasına rağmen fiyat konusunda çok daha fazla konuşuldu. Hiç uzatmadan bu güzel telefonların teknik özelliklerine ve fiyatlarına geçelim :) ZENFONE 2...
  30. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Evet CES'te tanıtıldı. Hocam bende Rize'liyim harbi kar yağmadı yav :D
  31. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Asus koptu beyler :D 5.5” 1080p 400 ppi ips ekran. ekranın panele oranı %72 5 farklı renk seçeneği 64 bit 4 çekirdekli intel z3580 13 mp ve 5 mp kamera 4 gb ram 3000 mah batarya android 5.0 sadece 199$ Optic zoomlu modeli 399$ Firmalar bize kazık atıyormuş la
  32. Mr.Awesome

2 - 3 Yıl Arkama Bakmadan Kullanabileceğim Bir Telefon

Z3 Compact istediğin cihaz. Sony Z'ye bile 5.0'ı verecek kaç senelik telefon oldu. Z3c'de bir o kadar daha alır
  33. Mr.Awesome

8 Çekirdekli Nvidia Tegra X1 Duyuruldu

Adamlar devrim yapıyor resmen. Mobilde değilde Tabletlerde veya android laptoplarda, Chromebook'larda kullanılabilir. Hatta ucuz yollu windows laptoplarda bile kullanılabilir. Bence güç tüketim kısmındaki eksiği saymaz isek şahane bir işlemci olmuş.
  34. Mr.Awesome

Bilic'e derbi maçı yaramıyor

Derbileri takmayalım. Yensek güzel olurdu normal bir maçtan farkı yok 3 puan alıyorsun bunda da. İkinci yarıda şu stattan kurtulalım tek istediğim o
  35. Mr.Awesome

Asus'tan Gizli Bir Mesaj Daha

Asus geçtiğimiz gün mors alfabesini kullanarak gizli bir mesaj yayınlamıştı. Mesajda ”Optical Zoom” olduğunu öğrenmiştik. Asus az önce yeni bir video ile bu sefer yine mors alfabesini kullanarak ”4GB” anlamına gelen bir durum paylaştı. Video’ya linkten ulaşabilirsiniz Tahminler Asus'un...
  36. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Beyler Asus'un CES'te tanıtacağı telefonda ''Optical Zoom'' olacak. Kaynak sağlam asus paylaştığı bir videoda mors alfabesini kullanıyordu oradan biliyorum.
  37. Mr.Awesome

1. Siber Dünya Savaşı mı Başladı?

Saldıranlar arasında bazen Türkiye'de oluyor. Bir kaç hafta önce Çin'in hemen arkasından ikinciydik bir gurur yaşadım :D
  38. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Ölüm tarihinizi hesaplayın beyler :D 2083'te ölüyorum :D :D LİNK
  39. Mr.Awesome

İthal Telefonlara Ek Vergi Geliyor

''OoO zam alırım bir dal'' abi yeter ya. Sanki zam gelince senin kokuşmuş sözde yerli malını alacağız değilmi :tt2:
  40. Mr.Awesome

Hugo Almeida, Türkiye'ye dönüyor

Almeida canım ne oldu şimdi :) Kabul etmediğin fiyatın çeyreğine rağzımı olacaksın
  41. Mr.Awesome

Xbox Live ve PSN'e Noel Saldırısı

Genelde çin ve kore yapıyor saldırıyı :)
  42. Mr.Awesome

Xbox Live ve PSN'e Noel Saldırısı

Aynen dünki saldırıda benim PC kastı :D
  43. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Online olarak siber saldırıları merak eden arkadaşlar linkten canı izleyebilir. Bu arada genelde çoğu saldırı Amerika'ya oluyor. başı Çin çekiyor :) LİNK
  44. Mr.Awesome

Akıllı Telefon Zamları için Neler Dediler?

Videodan tek anladığım halkımızın bünyesine ''ZAM'' ibaresi işlemiş. Çok doğal karşılanıyor.
  45. Mr.Awesome

İthal Telefonlara Ek Vergi Geliyor

Bunlar hep Vestel'in altından çıktı.
  46. Mr.Awesome

Hangi işlemciyi seçmeliyim ?

Anakartın Z97 yani OC için müsait ileriyi düşünerek 4670K almak daha mantıklı
  47. Mr.Awesome

Karşı Cinste Aradığınız Özellikler

''Anlayışlı'' olsun yeter ama ankette olmadığından şimdilik nefes alması önemli :D
  48. Mr.Awesome

Apple Yükseldi, Samsung Sert Düştü!

Araştırma şirketinin adı ''Garner'' değil ''Gartner'' :)
  49. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Her sperm damlası 37.5MB boyutunda DNA taşır, bu da demektir ki sıradan bir orgazmda dışarıya 1587GB’lık veri transferi yaparız. Bu gerçek bir bilgidir.
  50. Mr.Awesome

iPhone 6 mı, Nexus 6 mı, Note 4 mü?

Aslına bakarsan 6 Plus hem donanım hemde grafik bakımından çokta az bir farkta olsa daha yavaş. Üstelik 1080p. Yani sonuçlar daha kötü olabilirdi.
  51. Mr.Awesome

iPhone 6 mı, Nexus 6 mı, Note 4 mü?

Karşılaştırma testi dediğin böyle olmalı. Benchmark'lara bakarak telefon kıyaslamak ne? Önemli olan zaten uygulamalarda ki açılma süresi ve seri olması
  52. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Ne zamandır merak ediyorum :D Moderatör arkadaşlar bir ücret alıyor mu yoksa bu gönül işimi :D
  53. Mr.Awesome

İşlemci Fan Bakımı (Yağlama)

@feyziergezer O tarafında değildir diğer tarafındadır muhtemelen.
  54. Mr.Awesome

İşlemci Fan Bakımı (Yağlama)

Fan yağlama basit bir iştir. Genelde toz çekmezler. Resimdeki gibi bandı kaldırıp 1.5 damla yağ damlat. Motor yağı kullanabilirsin. Ben öyle yapıyorum. Sonra bandı aynı şekilde kapat..
  55. Mr.Awesome

Galaxy S6, AnTuTu'da Gözüktü!

1-2 ay öncesi Project Zero demişlerdi :D Sıfırdan bakalım nasıl başlamışlar :D Merakla bekliyoruz..
  56. Mr.Awesome

Galaxy S6, AnTuTu'da Gözüktü!

Donanım olarak şaşılacak bir durum değil. Önemli olan arayüz ve tasarım. Eğer klasik tasarım devam ederse kötü gidişat daha da hızlanır.
  57. Mr.Awesome

Zenfone kullanıcıların da hala şarj sorunu devam ediyor. Telefon % 1 de 2-3 saat gidiyor. Bu sorunun ufak bir çözümü var pratik değil pek ama psikolojik olarak mutlu edebilir. Telefonu şarj takınca dolduğunda çıkarın ve %99 olduğunda tekrar takın. Sonra olması gerektiği gibi şarj gidiyor...
  58. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Siz yine iyisiniz bizim meslek lisesinden bir sezonda 9 hamile çıkmıştı :D
  59. Mr.Awesome

İddia: Xperia Z4'ün Basın Görseli Sızdırıldı

Z4'ün ekranına şaşırmadım zira sızdırılan diğer görsellere göre zaten böyle olacağı belliydi. Fakat Z4 Ulta pek inandırıcı değil :) ama o tasarım ile çıksın boyutu önemli değil büyükte olabilir z3'ten ilk alanlardan olurum :)
  60. Mr.Awesome

Ubuntu'ya Tema Yükleme!

Ubuntu kullanmak istiyorsunuz ama arayüzü size zormu geliyor? Çözümü basit vereceğim sitelerde basit adımları takip ederek Ubuntu’nuzu Windows 7 gibi gösterebilirsiniz. Ubuntu’ya alışana kadar güzel bir çözüm İki üç tane link var hangisinin yapılışı veya hangisi daha hoş geliyorsa Terminal’den...
  61. Mr.Awesome

Damarına süt enjekte etti

Vaay be! Damardan süt enjekte ne demek yahu
  62. Mr.Awesome

BT ile 5 Çayı # 11 - Konsol mu PC mi?

Şimdi başladım ama soruyu cevaplarsam Tabi ki PC hatta :D
  63. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

GM discovery'e KitKat veridiyse artık beni hiçbir şey şaşırtamaz :D
  64. Mr.Awesome

Anderlecht 2-0 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 26 Kasım 2014 Çarşamba

Gençler liginde de Anderlecht 2-0 yenmişti
  65. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Bilgisayarda Android çalıştırma gibi düşün işletim sistemi olarak. Henüz Alpha aşamasında ama merak eden varsa diye paylaştım fakat kullanılacak düzeyde değil. Boot falan uzun sürüyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - Windows 93 kullanmak istermisiniz? Alın link tıklayın ve açılan sayfada Win 93...
  66. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Android 5.0 PC için çıktı! LİNK
  67. Mr.Awesome

iPhone 6 vs Galaxy Alpha vs Z3 Compact

Her telefonda var zaten o problem. Ama Z3 serisinde büyük oranda çözmüşler. Isı boruları sayesinde ısınsa bile çok kısa sürede soğuyabiliyor.
  68. Mr.Awesome

iPhone 6 vs Galaxy Alpha vs Z3 Compact

Artık olay öyle bir yere geldiki beklediğin özellikleri kullanmadan önce en önemli faktör batarya :) Z3c diğer iki telefondan çok daha iyi bir batarya performansı sağlayacaktır. Sanal tuşlar aslında bir yandan avantajıda var kullanımı kolaylaştırıyor. Ekran dan hafif yesede bir zaman sonra...
  69. Mr.Awesome

Cafe SDN [English]

You will not regret it. Especially great soundtracks. You will be amazed :) (I now little English, sorry) :)
  70. Mr.Awesome

Cafe SDN [English]

It's amazing movie, really great :)
  71. Mr.Awesome

Bu sistemde ac unity kasması normalmi

Normalde kasmaması lazım ama oyun sorunlu ve aşırı Bug'lu çıktı. Kaldı ki AMD tarafında Driverlerde tam değil şuan. Optimizasyonlar tam olunca rahat oynarsın.
  72. Mr.Awesome

Makul Donanım Tavsiyesi

8 GB ram fiyatları 230₺ civarından başlıyor. Şimdilik 4Gb 1600 MHZ iş görür ileride aynısından bir tane daha takarsınız. RAM LİNKİ fiyatı 139₺ hafta sonu indiriminde biraz daha düşer. Ekran kartı monitörün varsa ve Full HD ise Nvidia tarafında GTX 760 veya GTX 770 veya GTX750ti...
  73. Mr.Awesome

Makul Donanım Tavsiyesi

A10 7850K tek başına BF4'te 25-30 FPS alabiliyor. Gelecek oyunlarda özellikle GTA5 gibi yoğun sistem isteyen oyunlar için yetersiz kalacaktır. Oyun için ucuz bir sistem toplanacaksa. 7850 K yerine Fx 6300 işlemci mantıklı olur. Oyunlar için en önemli olan ekran kartıdır. Ve oyunlar için ekran...
  74. Mr.Awesome

Anakartıma Uyumlu Ekran kartı ve power

Elbette daha iyi elinizde 4 GB olduğu için şimdilik +2 GB ile iş görür.
  75. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Bende görmüştüm bunu daha beta olduğu için güvenememiştim
  76. Mr.Awesome

Anakartıma Uyumlu Ekran kartı ve power

Granikos Düşük bütçeli istedin en düşük şu şekilde olabilir. Ürünler vatanBilgisayarda. 1 Adet 2 GB ddr3 1333Mhz ram. LİNK 67 ₺ Saphire R7 260X LİNK 289 ₺ Anakart Asus B75M LİNK 200 ₺ PSU LİNK 119 ₺ i3 3220 LİNK 292 ₺ Toplam: 967 ₺
  77. Mr.Awesome

Need For Speed: No Limits Geliyor!

Firemonkeys Stuidos’larının geliştirdiği oyun mobil akıllı cihazlar için çıkışını saymaya başladı. Firmayı Need For Speed: Most Wanted ve Real Racig oyunlarıyla tanınmıştı. Yeni oyunda gerek modifikasyonlar gerek hikayesi ile mobil cihazlarda bir devir açabilir. Oyun henüz yayınlanmadı ama bir...
  78. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Yalan yok o zamanlar yetiyordu :D
  79. Mr.Awesome

Günün Komik Fotoğrafları

1956 yılında ilk 5 MB boyutundaki hard disk uçağa yüklenirken Ayrıca ilk taşınabilir HDD olarakta tarihe geçmiş :D
  80. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

29 Yıl önce bugün bir işletim sistemi hayatımıza girdi Windows 1.0
  81. Mr.Awesome

Günün Komik Gifi

Ne güldüm ya :D Yapanın amacını merak ediyorum :D
  82. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Beta aşamasında çoğu telefona destek vermiyorlar. .apk olarak indirip deneyebilirsin.
  83. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Nokia N1'den sonra Z Launher Beta'yı Markete sundu beleş olarak. Uygulama Linki
  84. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

İmazımı attım inşallah değişen bir şey olur
  85. Mr.Awesome

Nokia N1 Android Tablet Tanıtıldı

Nokia'yı görmek güven veriyor
  86. Mr.Awesome

TizenOS'lu Samsung Yolda!

Yok değil :) Yazım hatası yapmışım düzelteyim dedim ama geç kaldım kimsede uyarmadı :D
  87. Mr.Awesome

Bende 2015 başları gelecek diye duydum. Bildiğime göre 4G bağlantı hem daha hızlı hemde daha az enerji tüketen bir bağlantı. Yanlış biliyor olabilirim
  88. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Şu Forum'un üstündeki raklam yerinde Kim Kardashian hep orada göz alıyor :D Popoda bardak taşımakta ayrı bir marifet doğrusu :D
  89. Mr.Awesome

İstediğin uygulamayı yükleyebilirsin. Retrica bende yüklü güzel sonuçlar veriyor.
  90. Mr.Awesome

Beyler niye demiyorsunuz 5012 MB ram yazmışım :D
  91. Mr.Awesome

Hindistan'da denemesini yapacaklar galiba gerektiği kadar ucuz tutarlarsa tutar bence 50-100$ arası tutabilir. Tabi Samsung'un vereceği destek çok önemli
  92. Mr.Awesome

Tizen geldi gelecek, proje rafa kaldırıldı derken artık yakında Hindistan pazarında gelecek aylarda satışa çıkmayı bekliyor. Tizen’in yapılış amacı düşük bütçeli tatminkar performans sunan telefonların üretilmesiydi. İlk modelde bunu gerçekten başarmış gibi duruyor. Teknik özelliklerine geçelim...
  93. Mr.Awesome

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

İnjustice: Gods Among US %80 inidirimde 3.33€ LİNK Mortal Kombat: Komplete Edition %75 indimde 4.46€ LİNK
  94. Mr.Awesome

Sony XPERİA Z4’ün paneli sızdırıldı!

Z4 Compact bir bilgi yok ama 4.7'' Hd veya Full Hd panel kullanılırsa bu donanımla uçar.
  95. Mr.Awesome

En iyi televizyon markası.

ahah :D bencede bu cevap daha iyi oldu :)
  96. Mr.Awesome

Arçelik mi? Güldürme :D
  97. Mr.Awesome

PES 2015 Çıktı!

Oyunu oynadım basit bir oynayışı var. Fifa gibi basit gol atılmıyor zorluyor takımlar. Grafik konusunda geride Taraftar grafikleri özellikle. Belki güncelleme yapıp bir düzeltme yapabilirler ama sanmıyorum, gelen yamalar ile düzeltilebilir
  98. Mr.Awesome

Z3 compact renk önerisi ?

Eurasia garantisini veriyorsa alabilirsin.
  99. Mr.Awesome

Sony Eurasia genel bir garantidir. Garantisini Sony verir. Netcell sadece Türkiye garantisidir. Garantisini netcell veriri. Garanti tercihi Sony Eurasia olması daha iyidir.
  100. Mr.Awesome

Sony yetkili servisidir. En iyi garanti servisidir. Netcell Türkiye distribütör'dür Garantisini netcell sağlar
  101. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Şu anda 9 saatteyim. Muhtemelen geçerim seni :D
  102. Mr.Awesome

Yine stero olacak ve yine önde zaten dikkatli bakarsanız üst tarafta hoparlör kısmı için boşluk bırakılmış. Sanırsam Z2'deki gibi kasaya ek olacak hoparlör Z3'teki gibi panelde değil.
  103. Mr.Awesome

Türkiye 3-1 Kazakistan - Video, Maçın Özeti, Golleri | 16 Kasım 2014 Pazar

Kötü bir oyunla kazanılan tatlı bir galibiyet.
  104. Mr.Awesome

Sony XPERİA Z4’ün paneli sızdırıldı. Sızan ekranın 5.5” 2K çözünürlükte olduğu belirtiliyor. Z3’e nazaran pek bir değişiklik bulunmuyor fakat çok azda olsa çerçeveler biraz daha ince tutulmuş. Daha önce söylenen Z4 donanım bilgisi ise şöyle. S810 işlemci, 4GB Ram, IP67 sertifikasyonu ve minimum...
  105. Mr.Awesome

2000 TL Altı Amiral Gemi Düzeyinde Akıllı Telefonlar

Z3 compact'ta eklenebilir Edit: Farklı bir konu düşünüyormuşsun yorumlara bakmadım :D
  106. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Spagetti Canavarını hatırlayan varmı :D :D
  107. Mr.Awesome

Türkiye - Kazakistan | EURO 2016 Elemeleri A Grubu 4. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Bu futbolla gruptan çıkacaksak (Ki çıkamayız) hiç çıkmayalım daha iyi.
  108. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Kuzenime YGS sınavına kayıt oldunmu dedim Ocak'ta kayıtlar alınacak dedi doğrumudur? Bu olaylardan baya uzak kaldım :)
  109. Mr.Awesome

Türkiye 0-4 Brezilya - Video, Maçın Özeti, Golleri | 12 Kasım 2014 Çarşamba

Paramızla yenildik
  110. Mr.Awesome

Ilk oyunumu yayınladım.

Emeğine sağlık. Ben pek beğenmedim. Bir diğer oyununu bekliyoruz. Başarılar
  111. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Vermez deme :D Rize'de nereye girersen gir dağın başına çık çay içersin yada toparsın daha ileri gideyim şehir merkezinde çay yetiştirenler var :D
  112. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Bende öyle yapıyordum :D çok iyi gidiyordu şimdi bıkkınlık gibi bir şey geldi :D
  113. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Ben Rize'liyim zamanla etkisini kaybediyor :D Günde 3 bardaktan fazla içme bence :)
  114. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Donanım alacak arkdaşlar EksenBilgisayar da kur değeri 1.99$ olarak sabitlenmiş. Bir bakın derim
  115. Mr.Awesome

99 iPhone'lu Evlenme Teklifi!

99 x 2349 = 232.551 TL Ohaa abicim birde hayır diyor
  116. Mr.Awesome

GTA 5 Korsan Oynanamayacak!

Rockstar güldürdü :D Güvenlikte anlaşılan firma daha önceleride piyasadaydı hangi oyun olduklarını tam hatırlamıyorum ama oyunu satan alanlar bile oynayamıyordu serverlere giremiyordu(dum). Orjinal oyuna crack apıyorduk. İşin özeti kırılır. Tabi sitelere ve oyunu kıranlara Fifa 15 gibi para...
  117. Mr.Awesome

General mobile discovrey alırken nelere dikkat etmeliyim ?

gencfener Saf android kullanacaksan Nexus 4'te gayet iyi. Yine saf android kullanacaksan Moto G'de gayet iyi. Zenfone 5 ve 6'da var tabi tam bir F/P canavarı ürünler. Hele ki ZF6'nın pili sana rahat bir gün götürüyor. Ben 2 gün rahat gidiyorum. 5 Saate yakın ekran açık kalma süresi ve 1 günden...
  118. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Zaten şakasına yazdım yahu :) Sondaki '' :D '' bu gülücüğü onun için koydum
  119. Mr.Awesome

Mt6592 GMD2'de var ve yine aynı sorunlar onda da var. 6592 1080p Ekranı kaldıramaz. 8 Çekirdekten oluşuyor ama ne yazık ki eski ve güçsüz a7 çekirdeklerinden oluşuyor ve 2 Ghz'ye aşırtılmış buda ısınmasına neden oluyor. Testlerde 50 derece üstüne çıkıyor. Ve ek olarak GM firması gerek ar-ge...
  120. Mr.Awesome

İncelemeden kastın sentetik testler ise 3D mark bakılmalıdır. Antutu'ya bakılmaz. Kaldı ki Adreno 305 Mt 6589'daki GPU'dan daha iyi.
  121. Mr.Awesome

Isınmaları,Rom destekleri,Güncellemelerde ki sorun, Fabrika çıkışlı %10 hata payı gibi yüksek orana sahipler. MediaTek 6595 işlemci serisi ile bunu düzeltti ama alt modeller GMD'deki 6589 kötü bir işlemci. S400 ve Atom z2560 ile arasında dağ gibi fark var.
  122. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Yalan yok Forum ölüyor gibi :D
  123. Mr.Awesome

GM almamak yapabileceğin en iyi şey. Zenfone 5'lere bakabilirsin bende Zf 6 kullanıyorum gayet memnunum. Moto G seçeneğine bakabilirsin. (Mtk işlemcili telefonlardan uzak dur. Özellikle 6592 ve daha düşük modelleri)
  124. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Ben bir şey yapmadım :D
  125. Mr.Awesome

Küçükken nasıl da yaramazdık! Vukuatlarımız

İç çamaşırımı hep çıkarırmışım sokağa çıkarmışım öyle :D ( Yaptıklarımla gurur duymuyorum pişmanım :D )
  126. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Sorduğum soruya gelirsek ''Dil ve Anlat1m öretmenime buradan selamlar'' yazıyordu :) The_Destroyer http://forum.shiftdelete.net/programlama/
  127. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Klavyeden bastığımız her tuşun bir ASCII(American Standard Code for Information Interchange) karşılığı vardır.C programlama dilinde, girilen bir karakterin ascii karşılığı gösterilir. Daha acemiyim bende. Harflerin karşılığı A 01000001 B 01000010 C 01000011 D 01000100 E 01000101 F 01000110 G...
  128. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

C dilinde kodlamalarda ve programlamada daha çok kullanılır. Biraz karışık. Google üzerinde daha detaylı şekilde anlatımlarını youtubeden videolarına bakabilirsiniz merak ettiyseniz buradaki de basit bir örnek #include "iostream" using namespace std; int main() { for (int i =...
  129. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Birkaç harf doğru :D
  130. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Hayır :)
  131. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Beyler hadi bir küçük soru daha :D Burada ne yazıyor? 01000100 01101001 01101100 00100000 01110110 01100101 00100000 01000001 01101110 01101100 01100001 01110100 00110001 01101101 00100000 11110110 00011111 01110010 01100101 01110100 01101101 01100101 01101110 01101001 01101101 01100101...
  132. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Woow nasıl buldun :lol: basit aslında
  133. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Beyler söyleyin bakalım burada ne yazıyor :) 01100110 01100101 01100101 01101100 01101001 01101110 01100111 00100000 01101100 01110101 01100011 01101011 01111001 00001010
  134. Mr.Awesome

Borussia Dortmund 4-1 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 4 Kasım 2014 Salı

maçta uzatma +4 verildi :D
  135. Mr.Awesome

Borussia Dortmund 4-1 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 4 Kasım 2014 Salı

Galatasay'lı arkadaşlar kızmasın ama komik :D
  136. Mr.Awesome

Günün Komik Gifi

:D
  137. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

@KatyPerry Doğum günün kutlu olsun :) Biraz daha yaşlanmak kötü olmalı :D
  138. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

TTNET ÖZEL ŞİİRİM Eskiden kota da 370 GB dan aşşağı düşmezdim, Filmleri hep HD ilk elden izlerdim, Arşive alınacak filmleri tek tek seçerdim, Neredesin 8MB internet seni inan çok özledim. Dünya önümde dürülür tek tek haber sitelerini gezerdim, İç ve dış olayları hep akıl süzgecinden...
  139. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Fener şuana kadar oynadığı oyunu oynuyor. Beşiktaş 10 kişi kaldı. Kartlar doğruydu. Fener maçı alır gibi. Keşke gökhan olsaydı. Ulan necip :D
  140. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Xbox 360 boyutu 16 GB civarıydı. PC için 45 GB resmen PC'yi öldürmeye çalışıyorlar.
  141. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

TTnet oyunu indirene kadar Akk koyar yahu :D
  142. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Call Of Duty: Advanced Warfare, Torrentlere düşmüş beyler :D Hediyesi 45 GB
  143. Mr.Awesome

Samsung ve Microsoft Savaşta!

Microsoft kazanır bence. Microsoft her zaman kazanır
  144. Mr.Awesome

Antutunun Yeni Kralı iPad Air 2 Sahnede!!

Vay be :D
  145. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Tim Cook, Gay olduğunu açıklamış ve kendisini çok şanslı olarak nitelendiriyormuş. (Uydurma değil kendisi açıkladı)
  146. Mr.Awesome

Project Ara Prototipi Göründü

Çok iyi bir haber :)
  147. Mr.Awesome

Android L alan Sony'ler

Bunlar resmi açıklamalar belki ileride Sony bir sürpriz yapar verir güncelleme
  148. Mr.Awesome

800 tl ye kadar telefon önerisi....

800 TL bandında her türlü Zenfone 5 ve 6 kazanır. Android 5.0 alacaklarıda kesinleşti.
  149. Mr.Awesome

Oyun performansı ve şarjı iyi olan telefon önerirmisiniz

G2, Nexus 4-5 alabilirsin. GM firmasından uzak dur. Teknik destek ve güncellemeyi takmıyorsan Elite'de idare eder
  150. Mr.Awesome

Samsung Galaxy A7, GFXBench'te Gözüktü!

Samsung'un yeni modeli olan Galaxy A7 GfxBench testinde gün yüzüne tekrar çıktı. Uzatmaya gerek yok hemen özelliklerini sıralayayım :) CPU----------- SnapDragon 615 1.5 Ghz, 64-bit GPU----------- Adreno 405 RAM----------- 2 GB EKRAN-------- 5.2'' 1080p KAMERA------ 12 MP arka, 5 MP ön...
  151. Mr.Awesome

Beyler Lolipop tarihi yayınlandı tebrikleri kabul ederim ilk benden duydunuz :) Kaynak
  152. Mr.Awesome

Dünya 3 günlüğüne karanlığa gömülecek

Beyler karanlığa gömülecek derken elektrik kesintilerinden dolayı olacak yani.
  153. Mr.Awesome

iPad Air 2 Benchmark Testinde

İpad Air 2 gelişmiş sistem özellikleri göz doldurmuştu. Aradan fazla geçmeden bencmark sonuçlarıda gelmeye başladı. Testte tek çekirdek performansı olarak Nexus 9 accık daha önde olmasına rağmen çoklu çekirdek performansın da Air 2 farkı açıyor. Benchmark programı GEEKBENCH 3 KAYNAK
  154. Mr.Awesome

Bilgisayar 24 saat açık kalırsa birşey olur mu?

Bir sıkıntı olmaz. Bilgisayarlar insan değiller çabuk yorulmazlar. 1-2 Gün açık kalması idealdir. Fazlası zararlı olabilir.
  155. Mr.Awesome

Param var, ne yapsam?

Bence şuan ki piyasa ve kurlardan dolayı yatırım yapmak aptallık olur. Kesinlikle paranı harcama ve yatırım yapma. Şuan paran ile yapabileceğin tek ama tek şey bana vermen yada bana güzel bir PC kasası toplaman olur.
  156. Mr.Awesome

LED Teknolojisi Böceklere Karşı!

Güzel bir haber. Fakat devletler için bir şey ifade etmez ne zaman ki işler kötüleşir ee o zamanda iş işten geçmiş olur
  157. Mr.Awesome

Android L alan Sony'ler

Bu yıl bekleme :) Bu yıl Samsung yoğun Note 4, S5 ve belki Note 3 alır. S4 2015'e kalır
  158. Mr.Awesome

4 Telefon Arasında Kaldım

Z1 ilk çıktığında almıştım ve 1-2 ay öncesine kadar kullandım ve babama verdim ozamana kadar bir kere takılma kasma donma bug gibi bir olayla karşılaşmadım. Telefonu kullanmasını bildikten sonra bir şeycik olmaz. Zamanında İ4s'te kullandım android olarak kıyaslayayım şuan zenfone 6 kullanıyorum...
  159. Mr.Awesome

Nexus 6 Kullananlar Kulübü | Teknik Özellikleri

Ben Motorola'nın Moto G ile tekrar Türkiye pazarına gireceğini bi makalede okumuştum. Hatta türkiye ve avrupada brighstar diye bir firma üstleniyor dağıtımları servis işlerini vs ama firmadan memnun kalanı görmedim.İnşallah gelir Bazı haberlere göre Avrupa, Amerika, Asya,pasifik ülkeleri...
  160. Mr.Awesome

Android L alan Sony'ler

Özet çok iyi olmuş yalnız :) Zaten çoğu firma böyle yapıyor ne yazık ki
  161. Mr.Awesome

Sony Xperia Z4 Sızdırıldı

Haberde iki tane güzel şey yakaladım. 1- Donanım gayet güzel. 2- Sony 6 ay saçmalığına dur diyecekmiş. ( En çok buna sevindim )
  162. Mr.Awesome

Android L alan Sony'ler

Dedikodulara göre bu yıl Samsung S5 ile Note 4'e L'yi verecek. Diğer modeller 2015'e sarkabilir
  163. Mr.Awesome

Shadow of Mordor İnceleme

Oyun çok iyi birde uzun sürüyor buda iyi bir artı hemen bitmemesi. Savaşlar hele warchief'ler ile savşlar zor oluyor kafana onlarası gelince baş etmek zor oluyor :D
  164. Mr.Awesome

İşte Android 5.0 Alacak Sony Cihazları!

:D Ben accık daha hızlıyım. Sony'ci arkadaşları tebrik ederim Link
  165. Mr.Awesome

Android L alan Sony'ler

Hadi yine iyisin :) LG tarafında G serisi L alacak diye dedikodular var. Çoğu site paylaşmış. Tek sorun G3 için bu sene diğer G serileri için 2015 söyleniyor :) LİNK
  166. Mr.Awesome

Yeni Ekran kartı alacağım tavsiyeye ihtiyacım var

Benim önerdiğim kart ile basbelası'nın önerdiği kart performans anlamında başa başlar. Tavsiyemin nedeni Driver desteğinin daha hızlı olmasından kaynaklanıyor. Yoksa iki kartta oyunlarda aşağı yukarı aynı performansı verir.
  167. Mr.Awesome

Yeni Ekran kartı alacağım tavsiyeye ihtiyacım var

@Ceiron Bence r9 280x yerine Gtx 770 alman daha mantıklı. Üzerine 55 TL gibi cüzi bir miktar koyacaksın sadece. R9 280x'den daha performanslıdır. LİNK
  168. Mr.Awesome

Android L alan Sony'ler

Kısa zaman önce tanıtılan yeni android sürümü Android L hangi telefonlara gelecek diye bir karmaşa mevcut. Sony bu karmaşaya dur diyerek Android L'nin geleceği modeller duyurdu. Fazla uzatmaya gerek yok işte L alacak modeller. Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Tablet Z, Xperia Z1, Xperia...
  169. Mr.Awesome

Asus zenfone6

Asus Türkiye sayfasına soru sorabilirsin ben sordum. Vatanbilgisaya ve Gittigidyor'a stoklar gelecekmiş. En geç bu ay sonunda da yeni stoklar gelecekmiş dedi
  170. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Nexus 6 Bedava olacakmış :D
  171. Mr.Awesome

Elbette gelecek cihaz motorola firmasına ait değil Google'ye ait. Sadece üretim vs Moto'ya ait. Bkz: Moto G
  172. Mr.Awesome

Fiyatın 649$ dolar olacağı hafiften kesinleşti gibi :) 1647 TL yapıyor galiba kdv vs dahil
  173. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Oooovv sınıf pert sınıf iptal :D :D
  174. Mr.Awesome

Android 5.0 Lollipop Ne Zaman Gelecek?

Gelemez. CM yüklersen olabilir
  175. Mr.Awesome

Android 5.0 Lollipop Resmileşti

Android L Multi tasking beyler
  176. Mr.Awesome

Gençler Sesli Aramayı Seviyor

Sesli aramanın banyoda ne amaç için kulanıldığını merak etmedik değil :D
  177. Mr.Awesome

Android Lollipop Kesinlik Kazanıyor

O değilde ''L'' büyük yenilikler içeriyor. Bene isimde yenilik içermeli artık tatlı ismini bırakmalı. Öneri: LEBLEBİ :D İsminin bu kadar konuşulması garip :D
  178. Mr.Awesome

Sony Xperia Z3 Detaylı İncelemesi

Telefonu beğendim. Telefondaki ısı boruları gerçekten hakkını veriyor. Cihaz Z2 gibi ısınmıyor. Eleştireceğim nokta incelemede eleştirildiği gibi kamera ve çerçeve kalınlığı. Daha ince çerçeve olmalıydı. Tamam stero hoparlör olabilir ama onlar güzel şekilde saklanabilir (HTC desire Eye) Ayrıca...
  179. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Ben neden oradayım :)
  180. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Beyler size bir soru. Windows 7 deki temalar Windows 8 veya 8.1'e kurulurmu. (Temalar win7'deki Resources klasöründen alınacak yalnız)
  181. Mr.Awesome

Milyonlarca Dropbox Hesabı Ele Geçirildi

Dropbox hesabım yok sülalem rahat :D OneDrive'cıyız :D
  182. Mr.Awesome

Letonya - Türkiye | EURO 2016 Elemeleri A Grubu 3. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Ahaha Troy ve Erdi bey davulcu olmuş :D - - - Mesaj Güncellendi - - - Ahaha Troy ve Erdi bey davulcu olmuş :D
  183. Mr.Awesome

Amerikalılar Yine Harita Çizdi

Türkiye'de Türk'ler yaşadığı sürece burası her zaman Türkiye olarak Kalacaktır. Merak etmene gerek yok.
  184. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

SDN çalışıyor :D
  185. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Bakın az önce kimi bir videoda gördüm :D
  186. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

İnstagram çöktü :D
  187. Mr.Awesome

Format sonrası oyunlar açılmıyor

Formattan sonra oyunları silip yüklediniz değilmi? Format sonrası oyunlar eğer farklı bir diskte ise driverleri ve bazı dosyaları silinir bu nedenle oyun açılırken ''xxx dosya eksik'' gibi hatalar verir.
  188. Mr.Awesome

Yediklerimiz sivilcelere neden oluyor

O zaman benim vücudum anormal :D Hepsini yiyorum fazla fazla (Çikolata sevmem o hariç) bir tane sivilce yok. Ergenlikte olmuştu ama o doğal. İşin ilginç yanı kilo bile almıyorum sıkıntı orada :D Bana her şey free :D
  189. Mr.Awesome

PES 2015 PC Sistem Gereksinimleri

Abi o sistem gereksinimi ne öyle bu pes 6 sistem gereksinimi olmasın :D HD2000 nerede kaldı :D
  190. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

2199 TL normal fiyatı. Bazı yerlerde 1999 TL
  191. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

LUMİA 1520 1500 liradan satışta. Meraklısına duyurulur :) Bu fiyata inmesi çok iyi. http://www.bimeks.com.tr/urun/139571/nokia-lumia-1520-black-.aspx
  192. Mr.Awesome

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Supernatural S10, E01
  193. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Origin de “Dragon Age” oyunu ücretsiz. Meraklılarına duyurulur.
  194. Mr.Awesome

Kobani Türkiye'de de ortalığı karıştırdı!

Yazıklar olsun. Artık gram acıyorsam bu şeref yoksunlarına namerdim. Neden en hafif müdahale ekipmanları kulanılıyor. Nerede plastik mermi?
  195. Mr.Awesome

Supernatural

Sonunda geldi 10. sezon :D
  196. Mr.Awesome

Jennifer Lawrence sessizliğini bozdu

Kesinlikle internete sızdırılması yanlış bir olay ve davranış etik değil bir kere. Arşiv yaptım mı yaptım orası ayrı konu.
  197. Mr.Awesome

Anladım. Ben yanlış anlamışım :D
  198. Mr.Awesome

Nedir Bu ART?

ART, Android L ile standart hale gelecek. Hali hazırda Nexus 5 ler kullanabiliyor. Diğer modeller ise bundan tam olarak yararlanamazlar. Bazı eksikler mevcut. Çeşitli ROM'larda var ancak dediğim gibi henüz sağlıklı çalışmıyor.
  199. Mr.Awesome

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Hadi beyler paylaşın :)
  200. Mr.Awesome

Amd mi intel mi

2500 Tl bütçe ile AMD oyun sistemi toplayabilirsin. Gayet performans verir. Toplamada yardımcı olabiliriz
  201. Mr.Awesome

Telefondan Ayarlar/Depolama ya gir sağ üste bağlantı işareti var ona tıkla ve Medya Cihazı'na tik işareti koy :)
  202. Mr.Awesome

Android, iOS'un Önüne Geçmeyi Başardı

Haberde bir sıkıntı var ama :D paylar toplanınca %100 olacağına %133.6 oluyor :D
  203. Mr.Awesome

Amd mi intel mi

Ne için kullanacaksın oyun için ise Amd işini görür. Render modellemeler için kulanacaksan İntel
  204. Mr.Awesome

Android, iOS'un Önüne Geçmeyi Başardı

Avrupa paylarını topladığımızda %133.6 yapıyor ABD paylarını topladığımızda %98.1 yapıyor
  205. Mr.Awesome

iPhone 6'da Saç Sakal Sorunu

APPLE : Biz bunu bir özellik olarak koyduk. Kullanıcılarımız isterlerse taraş olabilirler diye düşündük. Ama yanlış anlamışlar bu bir sorun değil özellik. Kullanmayı bilmiyorlar
  206. Mr.Awesome

Olurmu kardeşim Zf6 var güncelle dedim şuan Kitkat var. Bir iki program gelmiş. İstersen ekran atayım
  207. Mr.Awesome

Güncellemeyi Telefondan indirip yapamayan arkadaşlar ZenFone 5 için :http://www.asus.com/tr/Tablets_Mobile/ZenFone_5_A500CG/HelpDesk_Download/ buradan indirebilir! ZenFone 6 için :http://www.asus.com/tr/Tablets_Mobile/ZenFone_6_A600CG/HelpDesk_Download/
  208. Mr.Awesome

Güncelleme içeriği! DLNA gelmiş enteresan
  209. Mr.Awesome

Daha yeni geldi şuan yüklüyorum :)
  210. Mr.Awesome

KitKat geldi arkadaşlar. Yükleyebilirsiniz :)
  211. Mr.Awesome

Windows 10 Duyuruldu

Lansmanı izledin mi?
  212. Mr.Awesome

Siteden sürmüyorlar zaten siteye gelince Türkiye serverlerine yüklenince telefonun otomatik Wi-Fi den çekiyor. Arada bir kontrol edersin. Daha gelmedi. Yarın gelir diye düşünüyorum
  213. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Windows 10 Prewiew sürüü indirime sunuldu. Yumulun :D LİNK
  214. Mr.Awesome

ZenFone 4, Android 4.4'e Güncellendi

İlk haberi ben vermiştim :D ZenFone kulübünde Sanırsam 4.4.4 olarak gelecek. Sonra L alacakmış
  215. Mr.Awesome

Tottenham - Beşiktaş | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 2. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Tolga sıradan bir kaleci değil ama dinlendirilmesi en azından sakatlığının tam geçmesi gerek o sürede Cenk forma bulmalı. Kerim yetenekli ancak çok kuvvetsiz.
  216. Mr.Awesome

Asus KitKat dağıtımına başladı. Tayvan tüm seriler için KitKat'ı aldı. Yakında Türkiye'yede gelir Asus Facebook hesabını kontrol edebilirsiniz
  217. Mr.Awesome

İnternetimin hizi 16 ya kadardi şimdi 4 mpbslerde geziyor..

Kotayı aşmana 3GB kalmamıştır. Çünkü kota 24 saatte bir yenileniyor. Yani büyük ihtimal ile kotayı aşmışsındır
  218. Mr.Awesome

Windows 10 Hakkında Her Şey

Windows 9 çıkmadı ki :D Windows 10 çıktı bedavayı pek beklemeyin
  219. Mr.Awesome

Windows 10'a İlk Tepkiler Olumlu

Evet ben beğendim. Klasik Windows işte bir iyi bir kötü. Win 8'i çoğu kötü bulmuştu Win 10 iyi. Olmuş.
  220. Mr.Awesome

Çin, F-35 Projesini Hack'ledi!

Çin'e hakkını vermke gerek adamlar harbi bir şeyler yapmaya çalışıyor. Çin hükumet olrakta teknoloji firmalarına ciddi bir destekte sağlıyor. İşte insan bekliyor bizim ülkede bu tür şeyleri yapabilsin yavaş yavaş bir şeyler oluyor ama firmaların bilim adamlarının devlet tarafındandaha çok...
  221. Mr.Awesome

Windows 10 Hakkında Her Şey

Şahsen Windows 8'i çok beğenmiştim. Konferansı izledim gerçekten üstüne koymuşlar bazı hoş yenilikler multitaskingde yenilikler güzel olmuş. Ben beğendim. Windows: Win 9 bedava olacak ama bulana :lol:
  222. Mr.Awesome

İnternetimin hizi 16 ya kadardi şimdi 4 mpbslerde geziyor..

Hatta bir problem olabilir. AKK aşmadıysanız anormal bir durum. Müşteri hizmetlerini arayıp kontrol ettirin isterseniz.
  223. Mr.Awesome

iPhone 6 alınmaya değer mi?

Öncelikle cihazı elime aldım ve uzun uzun kulandım. 1 GB yetmiyor demedim zaten iyi okursanız sevinirim yorumu. Ayrıca dediğim neden 2 GB değil 2 GB olsa telefon tadından yenmez. Apple'ın koyacak bütçesimi yoktu? Firmaları eleştirmekten neden korkuyorsunuz anlamıyorum. Hiç bir şey mükemmel...
  224. Mr.Awesome

AMD R9 380X Yolda!

AMD’nin merakla beklenen R 300 serisi ekran kartlarıyla ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Tweakdown kaynaklı habere göre AMD, 300 serisini yıl başından hamen sonra piyasaya sürecek. Firma daha öncekinden farklı olarak GPU üretiminde de farklı bir strateji izleyecek. Daha önce gelen...
  225. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Ya evet Foruma girmek 1 dk sürüyor bazen resim falan atmaya çalışınca 502 hatası veriyor bazen Forum'a hiç girmiyor.
  226. Mr.Awesome

iPhone 6 alınmaya değer mi?

O kadar kapalı bir sistem yapıyor ki elbette kasmaz. Bkz WP'de kasmıyor. Nexus cihazlarda kasmıyor. Ek olarak 1gb ram elbette büyük sorun multitasking sıfır. Aynı anda birden fazla sekme açıp aralarında gezmeye başlayınca otomatik ram yetersizliğinden sayfayı yenilemeye başlıyor telefon. 2500...
  227. Mr.Awesome

Tottenham - Beşiktaş | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 2. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Bu maçı almamız lazım. İlerde çoğalamıyoruz orta sahada sorun var topu oradan geçiremiyoruz. Bence ortasahada Veli'nin yerine Sosa girmeli yanında ozi ve atiba ile ofans anlamda daha iyi ve diri bir takım oluruz.
  228. Mr.Awesome

Türkiye'nin yeni logosu - Türkiye Markası Logosu

Güzel keşke şu forumları gezselerde biraz fikir çarpsalar :)
  229. Mr.Awesome

En iyisi kısaltma kullanmak ozaman Çin'in yaptığı gibi ''PRC'' yi adamlar nasıl yedirdi herkese Çin malı değilmiş diye yıllardır bizde öyle yapalım TDP olabilir logonun kısaltılışı
  230. Mr.Awesome

Hindi anlamına takılmayın çok basit bir olayı var onun. Hindi = turkey ingilizcede. Türkiye= Turkey büyük Kısca büyük harf yani özel isim olduğundan Turkey'i hindi olrak çevirecek yoktur her halde. Ama logo yinede kötü bence site üzerinden altenatif logo tasarımları için bir böüm açmalılar ve...
  231. Mr.Awesome

Note 4 mü alınır note 3 mü ?

Sadece iki telefon arasında kaldıysan Note 3 alınmalı çünkü 800 TL'lik bir fark yok aralarında donanım olarak. Ama Z3 çıktı Z2 fiyatı zaten düşecek o fiyatlara rahat bulunacak ben olsam bekler Z2 alırdım.
  232. Mr.Awesome

Yeni iMac 5K Olabilir

iMac hakkında fazla bilgi olmamasına rağmen eğer 5K ile gelecekse güzel bir donanım şart. Ee güzel bir donanımlada gelirse beni cezbeder :)
  233. Mr.Awesome

Pc Mi Telefon Mu ?

T50 fiyatına göre fena telefon değil. işinizi görüyorsa değiştirmeye gerek yok. PC almak daha mantıklı
  234. Mr.Awesome

Logo amatör işi gibi olmuş bir iki düzeltme şart. Slogan ise çok güzel bu logolu ürünlerimizi yurt dışında görmeyi ve daha büyük işler başarmayı umuyorum.
  235. Mr.Awesome

Yeni Motorola Nexus Görüntülendi

Yeni Nexus'un bukadar büyük olcağını zannetmiyorum ve olması taraftarı değilim. 5.2'' veya 5.5'' sınır olmalı.
  236. Mr.Awesome

Soru En son hangi filmi izlediniz?

-The Fault İn Our Stars- Şahene bir film. 2-3 kez izledim ilk ikisnde ağladım. Oyunculuklar gayet iyiydi. Tavsiyemdir izleyin mümkünse tr dublaj izlemeyin.
  237. Mr.Awesome

Yeni iMac 5K Olabilir

Apple’ın yeni iMac’ında tam 5K çözünürlük sunması bekleniyor. Bilindiği üzere hali hazırda 4K monitörler var ve Apple yine bir farklılık yaratma çabasına girerek 27” imacde 5K çözünürlük sunabilir.Yıl sonunda piyasada olması beklenen model yine çok güzel olacağı kesin. Sızıntı tayvanlı bir...
  238. Mr.Awesome

Telefonlar Daha Ne Kadar Büyüyecek?

Büyümesini geçtim peki fiyatı ne kadar artacak artık ? Z3 Azerbaycan'da satışa çıkmış 826 azn 2145 tl yani yuh artık :hammer:
  239. Mr.Awesome

Ekran kartımı yeniliyorum tavsiyeniz ?

Sorun çıkarmaz. Bellekler ile ekran kartının slotları bağlantılı değil. Ekran kartlar PCI slotu kulanırlar ve ekran kartlarının geriye dönük destekleri vardır. İstersen DDR2 anakarta DDR5 ekran kartı takarsın sorun olmaz.
  240. Mr.Awesome

Yok canım sıkıntı çıkarmaz.
  241. Mr.Awesome

Günün Komik Fotoğrafları

Güzel bir espri :)
  242. Mr.Awesome

R7 260X işini görür. Hafta sonu indirimlerinde 300 altına düşer gibi. http://www.vatanbilgisayar.com/r7-260x--gddr5-2gb-128bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html?srt=UP#genel-bakis
  243. Mr.Awesome

LG > Sharp > Sonny > Samsung Diye benim görüşüm.
  244. Mr.Awesome

Discovery 2 Hakkında Merak Edilenler

Çift tıklama ile açma yazılımsal bir olay. Gm firması güncelleme verirse neden olmasın. SD kard modeli Eylül Ekim gibi gelir denmişti ama ses seda yok gibi. Eğer telefonu almadıysanız almamanızı tavsiye ederim.
  245. Mr.Awesome

İnsan etini merak edenler

Açıklıyorum bende Marstan geldim amacım barış. Bizim orada ana yemek kurbağa bacağı ve at eti buraya yemek kültürünüzü araştırmaya gelmiştim. Çok yanlış gelmişi :D
  246. Mr.Awesome

İşte Karşınızda Yeni Lumialar (Lumia x30 Serisi)

Telefon alınırmı alınır. Ekimde piyasada olur büyük ihtimal. Pil konusunda WP fazla pil harcamıyor zaten 1 gün çıkarır (Telefonu deneme fırsatımız olmadı. Kesin değil elbette) Microsoft 3 sene güncelleme sözü veriyor zaten. Rahat 3 yıl gider yani.
  247. Mr.Awesome

Vee evet beklenen cevapda geldi :) Sertmiydi hocam yoksa ağızda dağılıyormuydu ? :D
  248. Mr.Awesome

İlginç bir tez doğrusu olabilir neden olmasın
  249. Mr.Awesome

Dünya çok garip bi yer yada insanlar garip
  250. Mr.Awesome

Etobur hayvanların önüne düşmeden bunu bilimezsin :) Ayrıca hadi düştün bunu buraya yazamazsın :D
  251. Mr.Awesome

Yok hocam beyin yiyenler zombi değilmiydi ? :D :D
  252. Mr.Awesome

:D Denemeden bişey diyemeyeceğim. Deneyen olursa haber versin beyler :) Ulan iyi güldüm
  253. Mr.Awesome

İnsan eti sert ve tatsızdır ve vitamin değeri neredeyse sıfırdır. İsterseniz Afrikada ve Hindistanda insan eti yiyan kabileler var resimlerine bakabilirsiniz. Hatta Jackass filminde bir bölüm ayrılmıştı onlara
  254. Mr.Awesome

Anakartım yandı yenisi için tavsiye istiyorum

O konuya bende katılıyorum :D Sonuçta anakart'da satacak işlemci'de ve biz sövüşlenizcez onlar para kazanacak :D Olay bu kadar basit aslında :D
  255. Mr.Awesome

Evet 2 adet arka panelde usb 3 slotu 2 tanede ön anel için mevcut
  256. Mr.Awesome

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-b75m-a-intel-b75-soket-1155-ddr3-2200mhzoc-dvihdmi-anakart.html Bu işinizi görür diye düşünüyorum..
  257. Mr.Awesome

Rus genç kız, otomobilini Swarovski taşıyla kaplattı

Meğer biz çok fakirmişiz. Zenginliğe bakarmısınız abi :D
  258. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Boşuna saatlerdir uğraştım desene :) Teşekkürler
  259. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Koyduğum profil resimleri veya gif avatarlar neden gözükmüyor?
  260. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Aynen yapana kadar canım çıktı ama oldu :) Edit: Olmamışta olablir :(
  261. Mr.Awesome

Herkese Merhaba

Teşekkürler :)
  262. Mr.Awesome

Android'in iOS'e Göre Avantajları

Bariz fark ile Android fark atmış. Bana göre iPhone ne yazılım nede donanım firması. O kadar dar bir işletim sisteminde kasmaması ve stabil olması zaten kaçınılmaz. WP platformu ileride ios'u geçecektir. (Apple bu şekilde devam ederse eğer)
  263. Mr.Awesome

Söyle Rahatla

Profil resmine GİF koyulmuyormu? Koyulabiliyorsa neden gözükmüyor?
  264. Mr.Awesome

iPhone 6'ya Bu Kadar Verilir mi?

Orada bir genç dostumuzun dediği gibi '' Değmez o parayla sarışın kızlarla dolaşmak daha iyi '' Sonuna kadar haklı :)
  265. Mr.Awesome

NASA Tekrar Mars'ta!

NASA 10’uncu defaMars’ta. 10 ay önce fırlatılan ‘Maven’ isimli uydu, 711 milyon Km uzunluğundaki bir yolculuğun ardından hedefine ulaştı. NASA bu yolculuğa 671 milyon dolar (1,4 milyar TL) harcadı. Aracın asıl görevi Mars’ın atmosferi, iyonosferi ve gezegenin Güneş ile olan etkileşimini daha...
  266. Mr.Awesome

Herkese Merhaba

Merhaba değerli SDN Forum üyeleri. Aranıza katılmaktan mutluluk ve heyecan duyarım. Burada iyi vakit geçireceğime eminim. Galiba en başta yazacağımı şimdi sona yazacağım. Adım Metin ve Rizeliyim. Burada daha önce üyeydim ayrılmak istediğimden gitmiştim ama eskiye bakmamak gerek yeniden...