Arama sonuçlarınız

1. U

İ3 işlemci yerine i5 takılır mı?

Sony Vaio laptopumda i3 işlemci var. Elimde hafif arızası olan hp laptopumda ki i5 işlemciyi diğerine taktırabilirmiyim?
  2. U

Esnaf Kepenk Kapattı, Sigara Yasağına Tepki Gösterdi

İsteyen cafe full içirtsin. İstemeyen de içirtmesin.Bunu tabelasında bir logo ile belirtsin. Insanlar da kendi tercih ettikleri yere gitsin. Ne kadar meraklısınız arkadaş başkalarının özgürlüğünün kısıtlanmasına.
  3. U

Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş - Maçın Özeti, Golleri | 4 Nisan 2016 Pazartesi

Aziz ne kadar teşvik vermiş olsa da ki görünen köy klavuz istemez, Beşiktaşlı topçuların bu maçı alması şarttı.
  4. U

YGS Sonucumdaki Tuhaflık!

Diyelim ki barajı geçtin...
  5. U

TTNET Yalın Ultranet Limitsiz Alınır mı? (16 Mbps'ye kadar / AKK 50GB / 70TL)

50 gb akn dir.adil kullanım noktası .bunu geçince yeni aya kadar hızın 3 mb e düşürülüyor.limitsiz kelimesi ise tam bir kandırmaca.
  6. U

TTNET'i Şikayet Etme Kampanyası! (BTK Tüketici Şikayet Formu)

17 martta internet bağlantısı için başvuru yaptım .Bugün 11.gün halen bağlanmadı. En az 10 kere aradım , hiç bir adım yok.hangi çağda yaşıyoruz ? Bu nasıl firma?
  7. U

Samsung Xperia Tablet Var mı?

Sony ve Samsung un yasak aşkının meyvesi olabilir.
  8. U

Kaspersky Mi Eset Mi ?

Avast
  9. U

Plüton’a Harvard’dan iade-i itibar

Daha çok çalışmalısın Plüton .
  10. U

Parisli militanlar

Işid i o kadar kötülemişsiniz ancak pkk ya tık yok.ne oldu acaba bunlar bebek katili değilmi ? Bunlar gerçek müslüman mı? Bunlar şehirlerimizi yakıp gencecik çocukları 3.kattan atanlar başını taşla ezenler değil mi?Pkk ya karşı savaşan herkes dostumuzdur .Not.radikal falan değilim.
  11. U

Beşiktaş'ın gözü 'Fatih Terim'de

Zamanında yapılmalıydı yine de geç kalınmış sayılmaz.
  12. U

Yüze Maske Geçirip Polisi Taşlama "Düşünce Hürriyeti"...

Cevap bile vermeye değmez...
  13. U

"Paralel "diyen insanlara
  14. U

Şimdi buradan bir şey söylesek kendilerine acaba düşünce hürriyeti mi derler hakaret mi.