Arama sonuçlarınız

1. GOLDEN GOLD

Ülkeden gitmek için geçerli sebepler

80.000 euroya alacağın ferrariyi Türkiye'de 300.000liraya almak bi de bunun vergisi+benzin parası var. bi de genelleme yapmadan yazıyorum bazı kızların kendini bir şey sanması paraya mı tipe mi baktıklarının belli olmaması ve kezban hareketleriyle sanki manken gibi kasılıp.. "Trip atması"...
  2. GOLDEN GOLD

2017 Yatay geçiş kalktı mı ?

Kafamı çok kurcalayan bir soru . Okuldaki öğretmenler bilmiyor(rehberlik hocası dahil :/ ) bi hocamız ösys yi aradı fakat ulaşamadı. Ösysnin sitesine bakınca konuyla ilgili yöke yönlendiriyor. Yöke baktığımda ise kalktı yazıyordu fakat şimdi baktığımda ise yatay geçiş listesi karşıma çıkıyor...
  3. GOLDEN GOLD

Bu sorunum nasıl geçer sizce

hemen konuya giriş yapayım.karnımda ağrı ve gurultular oluyor hatta bazen kalp ve böbrek taraflarında da oluyor anlamadım.önceden ilaç kullanmıştım yaklaşık 1 ay . gaz var diyip ilaç vermişti. ama hala geçmedi devam ediyor. stresten veya obsesif kompulsifden kaynaklandığını düşündüm fakat böyle...
  4. GOLDEN GOLD

2 ayda 10.000₺ biriktirmek

merhaba arkadaşlar öğrenciyim ve para biriktirmek istiyorum 2-3 ayda 10.000 lira biriktiemek istiyorhm. Bilişim bölümündeyim okul ve srajım var haftasonu boş. Gerek internet üzerinden gerek çalışarak(amelelik de olur) nasıl para biriktirebilirim. Belirttiğim miktarı? Görüş ve tavsiyelerinizi...
  5. GOLDEN GOLD

Messenger Sık Kullanılanlar özelliği hakkında bi sorum var

hoşladığım bi kız var bende messenger'ın optimizasyonundan faydalanıp kıza mesaj yazıyorum ama göndermiyorum sonra siliyorum, benim onda sık kullanılanlarda yani başta gözüktüğünü düşünüyorum . Sizce olabilir mi? O bende sık kullanılanlarda gözüküyor. Bi ara sık kullanılanları kapattım. Daha...
  6. GOLDEN GOLD

Uygulama yapmak hakkında yardım

arkadaşlar öncelikle merhaba ben scorp benzeri bi uygulama yapmak istiyorum . Hangi programları kullanmam gerekebilir. Kendim elle mi yazmam gerek fikir verir misiniz? Bu programı android ve ios marketlere yüklemek istiyorum .
  7. GOLDEN GOLD

Site yaparak para kazanmak

Site yaparak para kazanmak istiyorum fakat bu işi yapan binlerce insan var. Benim istedğim şey internetten müşteri bulup siteyi ona hazırlamak fakat bana nasıl müşteri gelecek fikri olan var mı? Ben mi müşteri bulmalıyım nasıl bulmalıyım
  8. GOLDEN GOLD

Üniversite sınavı konusunda yardım

Bu sene üniversite sınavına giricem şöyle bi şey yapabiliye mıyuz? Mesela sadece sözelden girmek istiyorum matematik vs. çıkmayacak mı? Ayrıca sözel de hangi dersler çıkıyor? Hem ygs hem de lys ye girmem şart mı? Sadece birine girsem gidemem mi Ek olarak Ygs ve Lys sözel olarak girince puan ve...
  9. GOLDEN GOLD

Ygs ve Lys girenler bakabilir mi

Bu sene bu sınavlara giricem . Liseye girerken girdiğimiz sınavda 279 puan yapmıştım ve iyi bir liseye gidebilirdim fakat gitmedim . Şimdi ben bu ygs lys den 279 yapmam mümkün mü yine? ve okul ne kadar puan verir ? Marmara üniversitesi 279 puan ile alıyormuş burslu değil bende girebilir miyim...
  10. GOLDEN GOLD

Bugünden önceki tüm konularım

Slinebilir mi mümkünse
  11. GOLDEN GOLD

Sürekli karnım gurul gurul

Sürekli karnım gurulduyor. Okulda evde vs. bunun nasıl önüne geçicem size de oluyor mu? Çok utanç verici bir şey. Ne yapabilirim ? İnternetten baktım bir kaç şeye ama yine de sizden fikir almak istedim.çok kötü bir durum :( normalde evdeyken filan hiç olmazken okula gidince veya eve misafir...
  12. GOLDEN GOLD

iTunes Ünlem Sorunu

Arkadaşlar ben itunesde kendi telefonumda olan müziklerin dosya uzantılarını değiştirmiştim.sonra bunlar telefonumdan silindi ama itunes de gözüküyor.bu dosyaları nasıl silebilirim veya nasıl görünür yapabilirim
  13. GOLDEN GOLD

Bir program arıyorum

Arkadaşlar bi program, google uygulaması vs. artık nasıl işe yarayabilirse. bu program sayesinde beni ismini vermiyim bi forumda çevrimiçi olarak göstermesini istiyorum. böyle bir program var mı?dediğim şey yapılabilir mi
  14. GOLDEN GOLD

Bedava host ve domain

Arkadaşlar ben bedava host ve domain almak istiyorum nasıl alabilirim.bilgisi olan var mı veya link verirmisiniz özelden?
  15. GOLDEN GOLD

USB Belleğimin Boyutu Küçüldü

Öncelikle merhaba konuyu yanlış yere mi açtım emin değilim ama burada cevap alabilceğimi düşündüm. Benim TOSHIBA 16gb flash belleğimin boyutu küçüldü. İlk önce bir şey yoktu taktığımda ve bilgisayarın önündeki ve arkasında ki tüm usb portlarına taktıktan sonra boyutu 16gb dan 4mb a düştü. Bu...
  16. GOLDEN GOLD

Youtube Abone Arttırma Yöntemi

Değişik bir yöntem denemek istedim. Abone olana abone olurum. Kanıtıyla birlikte... https://www.youtube.com/watch?v=UXj8A4XV94w
  17. GOLDEN GOLD

YouNow Kullanımı Detaylı Anlatım

Bu bağlantı adresinde; izleyici sayısı arttırma, coins kazanma, canlı yayın yapma vb. bilgiler verilmektedir. Buyrun izleyin https://www.youtube.com/watch?v=qhMME87tYo8&list=PLF9cJ4rHcvSt5f-pkQb8jpUwLtO0FOPlT
  18. GOLDEN GOLD

Böyle bir site yapmak istiyorum

sözlük sitesi gibi ama tam olarak sözlük sitesi değil.insanlar twitterdaki gibi paylaşımlarını yapacak facebookdaki gibi beğenip yorum yapacak ve sözlükteki gibi popüler konuları sol tarafta görecek. Fakat birbirlerini takip etmeden bu paylaşımları görebilecekler.ama ayarlanabilir olacak bu...
  19. GOLDEN GOLD

Younow'da yayın yapmak

Arkadaşlar bu sitede yayın yapmak istiyorum fakat sadece oyun yayını yani yüzüm gözülmeyecek nasıl yapabilirim bilginiz var mı?
  20. GOLDEN GOLD

Mobil tema hakkında

Hocam mobil temada şifre ve kullanıcı adını doğru yazdığım halde girmiyor . Ama full sitede yazdığımda giriyor düzeltirseniz sevinirim
  21. GOLDEN GOLD

Bir Oyunu 2 Adet açan program

Bir oyunu tek bilgisayarda aynı anda 2 kere açmak istiyorum bir yolu var mı? Oyunun adı warface. programın adını biliyor musunuz?
  22. GOLDEN GOLD

Şarj adaptörüm çok ısınıyor

telefonu şarja taktım önceden bir sorun yoktu ve alev çıktı adaptör hasar gördü.ben de yenisini aldım ve şarja taktım.şarjı doldurması çok uzun sürdü ve adaptörden ses geldi elime aldığımda çok ısınmıştı.sorun ne olabilir?
  23. GOLDEN GOLD

Youtube Kanalımı Nasıl Böyle Yapabilirim?

bu kanaldaki https://www.youtube.com/channel/UC1PyucC6ivkAx3nZ_iKPVzA - - - Mesaj Güncellendi - - - videoların görünüş tarzını
  24. GOLDEN GOLD

Appstore da aradığım uygulama?

Bi uygulama arıyorum bu uygulamayla video düzenleyip youtube da paylaşabileceğim. Var mı? bir de video indirme programı arıyorum direkt olarak galeriye indiren
  25. GOLDEN GOLD

Bandicam

Fps ye ayarladıktan sonra fps oyunun videosunu çekiyorum ama ses geliyor ve görüntü siyah olarak gözüküyor.sorun nedir
  26. GOLDEN GOLD

Yazı yazarak para kazanmak

Örneğin bi siteye veya isteyen birine makale yazıp nasıl para kazanabilirim ?
  27. GOLDEN GOLD

Warface

Oyun çok güzel bi fps oyunu . Crytek yapımcıları. Bence başlayın.
  28. GOLDEN GOLD

İnternetten para kazanmak istiyorum

Link kısaltarak denedim ama nerede paylaşmam gerek tıklarlar mı ayda ne kadar kazanırım aranızda tecrübeli biri var mı?
  29. GOLDEN GOLD

İllustrator

İllustrator adobe,ücretsiz nereden bulabilirim full olarak.hangi sürüm olacağı önemsiz
  30. GOLDEN GOLD

Soundcloud'dan nasıl para kazanabilirim?(2 konu daha)

1) soundcloudda yeniyim acaba böyle bir şey var mı?varsa söyler misiniz? 2) bildiğiniz beat satma platformları var mı? 3) beati alan kişiye nasıl gönderebilirim?mesajlar mı yandex disklemi?nası?
  31. GOLDEN GOLD

Semih Varol Kendini Aştı !

Adam kitap çıkardı,filmlerde rol aldı,avrupa turnesine çıkacak. Resmen kendini aştı !
  32. GOLDEN GOLD

Pepsi kodu lazım

Elinde yeni kodlar olan ya da kullanılmamış kodlar varsa özelden yazar mısınız
  33. GOLDEN GOLD

Vpn wifi hızını artırır mı?

Konuyu nereye açacağımı bilemedim telefona mı iphonea mı ttnete mi ? Yöneticiler ilgili yere taşırlarsa sevinirim. :) Şimdi telefonum iphone 4s ios 8.1.1 Telefona appstoredan vpn hotshield inidirirsem telefonla wifiye bağlandığımda internet hızlanır mı? Yoksa sadece yasaklı siteleremi girebilirim?
  34. GOLDEN GOLD

Çizgi Film Yapma Programı?

Çizgi film dediysem animasyon anlamında. Bildiğiniz programlar varsa yazar mısınız ? Artoonix hariç. Çizgi film programlamak istiyorum.
  35. GOLDEN GOLD

Twitter'da çok takipçim var ama...

Twitter'da çok takipçim var ama favori ve retweet yani etkileşim oranı çok düşük. Acaba aktif takipçimmi yok diycem ama tweeti attığımda yaklaşık 1000 kişi görüyor.
  36. GOLDEN GOLD

I-Doser (Sanal Doz)

I doser nedir? Yıllardır söylenilen bir şeydir ses dalgalarının insan beynini etkiledi. Örneğin; Klasik müziğin yaratıcılığı geliştirdiği söylenir bu inanç yıllarca tartışılmış ve insanları ikiye bölmüştür. Bilimsel olarak bir gerçek vardır ki bazı ses dalgalarının gerçekten beynimizi...
  37. GOLDEN GOLD

Ffff

Yanlışlık oldu. Uzun Konu açarken internal server error diyordu bende kısa açılıyor mu diye baktım. - - - Mesaj Güncellendi - - - Konu başlığı değiştirilmiyor mu?
  38. GOLDEN GOLD

Paylaşım Bile Yapmıyorum

Utancımdan mı , çekingenliğimden mi acaba her neyse facebookta çok paylaşım yapmıyorum insanlara mesaj atmıyorum yorum yazmıyorum . Durum paylaşmıyorum. Siz paylaşıyor musunuz? Çok fazla grubada üye değilim. Bi kaç gruba üyeyim ama grupta paylaşım yapmıyorum.düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim
  39. GOLDEN GOLD

Savaş Oyununda Nasıl Uzman Şekilde Oynanır?

Bakıyorumda savaş oyunlarında adamlar uzman bir şekilde oynuyorlar ve beni indiriyorlar. ben nasıl uzman olabilirim. taktik verir misiniz?
  40. GOLDEN GOLD

Gözlüğün Çakmalığı Nasıl Anlaşılır?

Gözlükten anlamam. Örneğin bi rayban gözlüğümüz var bu gözlük fotoğrafta çakma olduğu anlaşılır mı? Gözlük dik duruyorsa çakma gibi bişeyler okumuştum. Veya yolda yürürken anlarlar mı çakma olduğunu? Herhangi bi gözlükte olabilir. Orijinal alsam.. Kırılırsa nolcak?
  41. GOLDEN GOLD

Mizahi söz nasıl yazılır?

Mizahi söz yazmak istiyorum tweet atmalık. Aşk sözüde olabilir. Aşk sözü derkende apaçi tarzı değil.
  42. GOLDEN GOLD

Cool Olmanın 41 Kuralı

1. az-öz konuş 2. asla etkilendiğini belli etme 3.sosyal medyayı smartphone’dan kullan 4. anlaşılması zor cümleleriniz ve egzotik bir konuşma tarzınız olsun 5. twitter’da sizden övgüyle bahseden tweetleri asla retwet etmeyin. 6. Facebook’ta çok az Like verin ve her soruya cevap vermeyin. en iyi...
  43. GOLDEN GOLD

İnternetim Neden Yavaş Sizce?

Bilgisayardan dnsyi değiştirdim hızı artsın diye. Ve özelliklere filan baktığımda 100mbps/sn yazıyordu sanırım. Telefondan bağlanıncada dnsyi değiştiriyorum ama yavaş. Facebook, twitter filan . Am bazen hızlanıyor. Anlamadım?
  44. GOLDEN GOLD

Cool Takılmak?

Cool takılmak istiyorum nasıl takılabilirim?cool takılmanın yararları ve zararları ne olabilir. acaba beni severler mi? Sevmezler mi? Nasıl bişey bu coolluk?? aranızda var mı cool kişiler? konu ciddidir.coollukla ilgili ne düşünüyorsanız yazın.saygılar.
  45. GOLDEN GOLD

Twitterda sürekli TT olan bir konu var

Biri numarasını yazıyor panel kullanıyor sanırım anında tt listesine giriyor. #ucuzfiyatattyap ılırxxxxxxxxx hastag mu x olan yerler tel no bilgisi olan var mı nedir bu niye yapıyrlar gündemi boş yere etkiliyorlar
  46. GOLDEN GOLD

Oyun kasıyor sorun işlemcidemi?

Oyunun görüntü kalitesi en düşükte oynuyorum online. 4 gb ram var işlemci intel pentium inside. Oyuna girince CPU %100 oluyor. bu arada cpu işlemci mi ram mi?
  47. GOLDEN GOLD

3 Konu 1 Arada (rezilim)

3 tane konuyu ayrı ayrı açarak rahatsızlık vermek istemdeim. KONU1: kızlar beni görünce yolunu değiştiriyor sizce neden değiştiriyorlar? bir kere olmadı bu bi kaç kere oldu. bende kızları görünce yönümü değiştiriyorum. KONU2: aklıma bir şey gelince gülüyorum yolda yürürken, okulda, sınıfta...
  48. GOLDEN GOLD

Kızlar neden iyi erkeklere bakmaz?

Görüyorumda kimisi küfreder,sigara içer vs. kötü davranışlar sergiler ama sevgilileri vardır. Bazılarının da kötü davranışları yoktur ama sevgilisi olmaz. Bu neyden kaynaklanıyordur?Özgüven mi? Özgüven olduğunu varsayarsak kızlar neden bu kötü davranışları sergileyen erkeklere bakarlar ki? Artı...
  49. GOLDEN GOLD

Turkcell'le ilgili bir kaç sorum var

mesela internet paketi aldım diyelim,o paket bitmeden facebook paketide aldım.facebook'a girdiğimde veya internete hem face hemde internet paketimden mi gider nasıl olur? bir de kulüplerden nasıl çıkacağım? teşekkürler
  50. GOLDEN GOLD

Twitter'da takipçi arttırmak için önerileriniz neler?

hesap bu TrollUye ben takipçi kasmak için ne yapmalıyım.mention atmak takipedenitakipederim ve hastaglere katılmak haricinde fikirlerinizi yazın
  51. GOLDEN GOLD

Gereksiz Mesajlar Bölümü

Belki diğer forumlardan özenti gibi olacak ama ben gereksiz bir konu açsam, ya da gereksiz bir konuya benzeyen; bu konum silinecek öyle değil mi? O yüzden gelse nasıl olur acaba?
  52. GOLDEN GOLD

Virtual DJ'den anlayanlar bakabilir mi?

Ben bu programda nasıl beat yapacağım?
  53. GOLDEN GOLD

Sosyal Medyanın Zararları Nelerdir? (ÖDEV)

Hoca ödev verdi. Evet fikirlerinizi alayım. Derste tartışmamı ne onu yapıcaz karşı gurupla. Onlarda sosyal medyanın yararlarını savunacak. Yazarsanız sevinirim :)
  54. GOLDEN GOLD

Mobil Twitter'dan masaüstü sürümüne nasıl geçicem?

bilen varsa yazabilir mi?
  55. GOLDEN GOLD

Twitter'da otomatik mention atmayı bilen var mı?

Mesela beni takip edenlere otomatik mention ya da takibi bırakanlara otomatik mention. ama zamanlamalı olmadan
  56. GOLDEN GOLD

0 (sıfır)'la İlgili Teorim (İlginç)

Şimdi; sıfırı 5'le çarparsak sıfır eder. Ama bunu bir de şöyle düşünelim : Sıfıra olmayan bir şey diyelim. Ve gerçek hayattan örnek verelim. (Ayrıca: 2x5=10 2x0=0) 2 tane kalemle 5 tane kalemi çarpalım 10 tane kalem oldu. Sonra 2 tane kalemle sıfırı(olmayan bir şeyi çarpalım) sıfır mı oldu? Bu 2...
  57. GOLDEN GOLD

Kız telefonla konuşurken bakın ne duydum

Okulun giriş kapısından giriyordum ve kız telefonla konuşuyordu. Ve konuştuğu kıza "erkeklere bakıyoruz sende gelsene" dedi. bende tam önünden geçerken duydum.fikirlerinizi yazın
  58. GOLDEN GOLD

İnsanları şaşırtmak istiyorum (Mentalistlik içerir)

Mentalist olmak istiyorum ve insanları şaşırtmak istiyorum. Nasıl olabilirim.yolları neler? ya da insanları şaşırtmak için başka neler yapılabilir?
  59. GOLDEN GOLD

Yaptıklarımın aynısını tekrar yapan programın adı neydi?

Adını söyler misiniz? auto lu bişeydi galiba?
  60. GOLDEN GOLD

Merhaba

Linke gelin görüşelim,konuşalım : ask.fm/BestAction (soru sormak için üye olmaya gerek yok)
  61. GOLDEN GOLD

İstediğinizi yazın bana (anonim olarak)

Link bu: ask.fm/BestAction Üye olmadan da yazabilirsiniz. istediğinizi sorun,yazın
  62. GOLDEN GOLD

Oyuna Girmiyor

Oyuna flash bellekten giremiyorum pcye attım yine giremiyoum c sürücüsünede attım yine giremedim.sorun ne olabilir.
  63. GOLDEN GOLD

Konuya cevap yazıldığında bildirim gelsin

bence böyle olsa daha iyi olur. çünkü biri bişey yazsa alıntı yapmadan,nasıl cevap vericem.açtığı konulara girmeden
  64. GOLDEN GOLD

Semih Varol Habertürk Röportajı !

DENİZHAN KOÇDEMİR / HABERTURK.COM (ÖZEL RÖPORTAJ) FOTOĞRAF: MESUT TURAN Herkes onu twitter'daki "takip edeni takip ederim" çılgınlığıyla tanıyor. Peki, kim bu çocuk? Sosyal medyanın hayatına etkisini anlatırken önemli açıklamalar yapan Semih Varol, twitter ve sosyal medya hakkında önemli...
  65. GOLDEN GOLD

Onedrive gif oynatır mı?

Ondedrive'a gif yedeklenip oyanatılabilir mi?konu yanlış yerde olabilir nereye açacağımı bilemedim.adminler ilgili yere taşırsa sevinirim
  66. GOLDEN GOLD

İPhone şirketinde çalışmak

orada çalışanlar ne yapıyor?kaç para kazanıyor? aranızda çalışan var mı?
  67. GOLDEN GOLD

Fotojenik Değilim

Bakıyorum gençler iyi fotolar çekiniyor ama ben öyle bakıyorum kameraya.
  68. GOLDEN GOLD

Youtube'a giremiyorum

dns ayarlarını değiştirdim yine giremiyorum.sorun ne olabilir.?
  69. GOLDEN GOLD

Müzik Stüdyonuz Olsa Ne Yapardınız?

ben rap müzik yapardım
  70. GOLDEN GOLD

Soyisimlerine marley yazanlar?

ne anlama geliyor bu bob marley mi incici olmak mı nedir?
  71. GOLDEN GOLD

CD'yii okuması için yazılım var mı?

bazen cdleri okumuyor.bunun için bir program var mı?
  72. GOLDEN GOLD

10. Sınıf students book theme 1 kelimeleri lazım

google'a yazdım bulamadım.sadece kelimeler gerekli,anlamlarını kendimi bulurum.cevabı alıntı yaparsanız sevinirim
  73. GOLDEN GOLD

Döngüsel artıklık denetimi hatası

oyunu yüklerken bu hatayı alıyorum.yardımcı olur musunuz?
  74. GOLDEN GOLD

Data pc extra forge hatası

assassins creedi yüklerken bu hatayı alıyorum
  75. GOLDEN GOLD

CD taktığımda pc donuyor!

bazı oyunlarda donuyor bazılarında donmuyor.windows 7 professionel
  76. GOLDEN GOLD

Türk Lirasıyla İlgili Teorim (ilginç)

şimdi 1 liramız var diyelim 1 şişe su alcağız ne kadar 50 krş 1 lirayı verdik ve 1 şişe suyu aldık.50 krşta para üstü "(50krş+50krş=1lira)" 1 lirayı verdik ama,bu 1 liranın içinde iki tane 50 krş var.50 krş para üstü aldık ama 2 tanede 50 krş vermedik mi yani? bir de şu var ayrıca.bize...
  77. GOLDEN GOLD

İcloud sızan fotoların hepsini özelden atar mısınız?

merak ettim.ne kadar varsa atın
  78. GOLDEN GOLD

Originde oyunu alırken parayı nasıl veriyoruz?

kredi kartıyla mı nasıl?
  79. GOLDEN GOLD

Steam'de oyunu alırken parayı nasıl veriyoruz?

kredi kartıyla onaylayarak mı nasıl?
  80. GOLDEN GOLD

Origin'de hangi oyunlar ücretsiz?

origin'de hangi oyunlar ücretsiz.demo olmasın
  81. GOLDEN GOLD

Steam'daki ücretsiz oyunları yazın

steamda hangi oyunlar ücretsiz.demo olmasın
  82. GOLDEN GOLD

Twitter hesabım güvenlik amacıyla kilitlendi

güvenli amacıyla kilitlendi ve açamadım. bir çözüm yolu var mı?şifremi filan sıfırlamayı denedim
  83. GOLDEN GOLD

Orijinal ve yeni oyun yüklenmedi

yüklemeye çalıştım bir yerinde hata verdi.hatanın adını hatırlamıyorum ama okumadı galiba.(assassins creed brotherhood) bir de oyunu yüklerken data_pc_extra_forge yazdı (assassins creed II)
  84. GOLDEN GOLD

Geçerli bir win32 uygulaması değil sorunu

geçerli bir win32 uygulaması değil sorununun çözümünü bilenler varsa yazar mısınız?
  85. GOLDEN GOLD

Youtube abone kasma taktiği verin

youtube abone kasma taktiği verin mesela karşılıklı abone olmak iyi bir taktik mi?
  86. GOLDEN GOLD

Nasıl tt olabilirim?

nasıl tt olabilirim?fikrilerinizi yazın
  87. GOLDEN GOLD

Forum önerisi

konularıma hemen cevap geleceği, aradığım şeyleri bulabiliceğim ve kitlenin fazla olduğu forum önerir misini? ve katı kurallar olmasın. sdn forumu bırakıcağımı söylemiyorum.
  88. GOLDEN GOLD

Iphone 4s kullanan var mi?

Aranizda iphone 4s kullanan varsa konuya mesaj atsin. Merak ettim.
  89. GOLDEN GOLD

Ne tür resimler dikkat çeker?

sizce ne tür resimler dikkat çeker. +18 değil tabii ki. örneğin anı yakalamak,ilginç resimler vs. cevapları bekliyorum.
  90. GOLDEN GOLD

Online chat sitesi önerin

connected ve ribony haricinde
  91. GOLDEN GOLD

İstediğim konsol kodlarını yazmak isteyen

özel mesaj atabilir mi? bir kaç konsol koduna ihtiyacım var.
  92. GOLDEN GOLD

Youtube'a ne tür videolar yüklersem tutar?

evet fikirlerinizi yazarsanız sevinirim. bir de abone arttırmak için ne gibi yöntemler kullanılması gerek? not: yazdığınız cevapları alıntı yaparsanız sevinirim. bildirim gelmesi için.
  93. GOLDEN GOLD

Chrome girmiyor

chrome girmiyor uyumluluk sorunudur diye programı çalıştır sorunları gider filan yaptım işe yaramadı. çözümü nedir?
  94. GOLDEN GOLD

Java ile oyun tasarlama kolay bir iş mi?

kod filan yazmak gerekiyor mu? ve sadece java script yeter mi oyunu yapmak için
  95. GOLDEN GOLD

Google + unfollow edenleri görme?

böyle bir program,uygulama var mı?
  96. GOLDEN GOLD

Konu'ma gelen bildirimleri almıyorum

alıntı ve özel mesaj bildirimleri geliyor. yardımcı olur musunuz?
  97. GOLDEN GOLD

Youtube izlenme taktiği lazım

izlenme taktiği verir misiniz?hit siteleri olmazsa iyi olur
  98. GOLDEN GOLD

2 youtube hesabından gelen paralar bir adsenseye mi gidiyor

mesela bir google+ hesabında iki youtube kanalı açtım. adsenseyide hallettim. 2 kanaldaki kazançlar bir adsenseye mi gidiyor?