Arama sonuçlarınız

1. K

iPhone Mesaj Tekrar Geliyor!

son 2 haftadır basıma gelıyor, şimdi telefona bir mesaj geldiği zaman 2 dk sonra aynı mesaj yeniden gelmiş gibi bir uyarı geliyor onu nasıl kapabilirim.
  2. K

iTunes 12 Yayınlandı

Apple, iTunes’un 12.0.1 sürümünü yayınladı. Sistemlerini OS X Yosemite’ye güncelleyen kullanıcılara zaten yüklü gelen iTunes’u Mavericks veya daha eski sürüm OS X kullanıcıları ve windows kullanıcıları veya direk Apple'ın sitesinden veya iTunes'ten guncelleyebılır.
  3. K

Ios'ta Reklam Yazılımı !

İphoneme reklam yazılımımı ne girmis. 7-8 aydır iphone 5S kullanıyorum hıc boyle bır sey olmadı. Telefon sapıttı internete giremiyorum uygulama kullanamıyorum, safariyi açtığımda beni bir sayfaya yönlendiriyor otomatik olarak eğer sayfaya devam etmek istiyorsanız aşağıdaki yazılımı yükleyiniz...
  4. K

İOS 8 Güncellenmiyor..

İphone 5s 16 gb telefonum var guncellemek ıstıyordum ios 8 'e ancak 1.5 gb boslugum vardı ondan sonra muzıklerı videoları sildim 4.1 yerim var ancak apple 2.1 yer istemis bende 4.1 var ancak 5.7 gb daha yer istiyor ne yapmam lazım yardım ederseniz cok sevinirim.
  5. K

Performans bilgilerini göremiyorum

Denetım masasından performans bılgılerı ve araclarına tıklayınca derecelendırme göstermıyor.... cozumunu bılen varsa yardım ederse sevınırım.
  6. K

Ekran kartı önerisi

Merhaba arkadaslar 512 mb HD4770 Ati ekran kartım vardı. Artık degıstırme zamanı gelmıs, 6 yıldır sorunsuz kullandıgım makınam fıfa 15 demoyu acmamasıyla bunu anladım. Sizden ekran kartı tavsıyesı alabılırmıyım 150 tl ile 400 tl arasında.. pc özellıklerım -Anakart: İntel -Anakart Model: X58...