Arama sonuçlarınız

1. neobirzenci

CDFS sorunu

Arkadaşım geçen gün saints row 3 ü verdi ama DVD türü CDFS olduğu için DVD içindeki partları açamıyor ve kopyalayamıyorum lütfen yardım.
  2. neobirzenci

DVD-RW sorunu

Arkadaşlar DVD-RW bir hafta önce sorunsuz çalışırken bu aralar sorun çıkarmaya başladı. Mesela DVD nin içindeki dosyaları bi yere kopyalayamıyorım, açmak istiyorum açamıyorum ne yapmalıyım yardım edinn NOT: Sorun çıkmadan önce sadece boş bi DVD ye bir video attım ve torrentden oyun indirdim. -...
  3. neobirzenci

Bu Sistem İle Hangi Oyunları Oynarım

Bilgisayarımın Özellikleri; İşlemci: İntel Core 2CPU 4400 @ 2.00Ghz İşletim Sistemi: Windows 7 32Bit Ram: 3GB Ekran Kartı: NVİDİA GeForce 9500GT 1GB 128Bits Arkadaşlar bilgisayarım biraz ezik ama sizce kaldırabileceği en güzel oyunlar nelerdir?
  4. neobirzenci

LG G2 - Samsung GALAXY S4 - Samsung GALAXY S5 mini - Casper VIA V8 - iPhone 5

LG G2 - Samsung GALAXY S4 - Samsung GALAXY S5 mini - Casper VIA V8 - iPhone 5 Verilen parayı sonuna kadar hak eden ve diğer rakiplerini geçen telefon sizce hangisi arkadaşlar? Cevaplarınızı bekliyorum.
  5. neobirzenci

Laptop tavsiyesi acill!!!

Arkadaşlar bu aralar laptop almayı düşünüyorum fakat bi türlü karar veremiyorum. Alacağım laptop en fazla 2300 tl civarı olucak. Marka olarak lenovo asus sony istiyorum. Bana tavsiye verebilirmisiniz? (oyun amaçlı değil)