Arama sonuçlarınız

1. oksijudan

El Alfabesi Öğreniyoruz

İşitme engellilerin İşaret dili farklıdır.Bu alfabe bazı, işareti bilinmeyen veya o an için hatırlanmayan sözcükler için kullanılır.Zaten pek pratik bir yöntem değildir.İşaret dilinde bazı sözcüklerin karşılığı bölgelere göre farklılıklar gösterebilmektedir,şive farkları gibi. Birçok sözcük...
  2. oksijudan

Okulda Namaz Avı !!!

Bence iyi çakmışlar U.Dündar'a
  3. oksijudan

5D Sinema Nasıl Olur?

Antalya Özdilek AVM de var,evet süre kısa ama deneyim güzel.Fiyatta normal sinema fiyatı...
  4. oksijudan

Manchester United 0-1 Beşiktaş - Video - Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maç - 25.11.2009

Bu İngilizleri ellemeyen Türk takımı kalmadı...İyi oldu iyi
  5. oksijudan

Sonsuzluk Yankısı

İyi şairden iyi şiir.
  6. oksijudan

Kurtlar Vadisi: Gladio

Fıstıkhatun fotografıda eklemişsiniz.Ayıp ama ya.. alan var alamayan var. :)
  7. oksijudan

Gece Online Listesi

Şu An Forumumuzda: 753 (75 Kayıtlı ve 678 Misafir Üye Bulunmaktadır.) Online Rekorumuz: 2.587 Üye İle 19-03-2009 Saat 21:54 gerçekleşmiştir. oksijudan, agali043, ai_76ers, Alemci_Dayı, Alengirli, Alex1024, AliA, antiac, anticor, aykut5855, ayşenur46, baaydin, BaBaA, beyazayeb...
  8. oksijudan

Ayip be vatan

Abooo nasıl fil resmi o öyle, gece gece ürktüm valla.Töbe töbe..:))
  9. oksijudan

Tanri solcudur

Sesi duyuyor musun? Sadece kargalar gülüyor :D :thumbup1::lol:
  10. oksijudan

Kadın kıyafetlerinde düğmeler neden sağda erkeklerde soldadır

Dikkat zekanın göstergesidir.Bravo.:thumbup:
  11. oksijudan

Müzik dünyasının acı kaybı!

İstanbul sokakları var ya...Offf dertlendim yine. Allah rahmet eylesin.
  12. oksijudan

michael jackson kolbastı

Yok be Michael mefta olmadan önce vardı bu video.
  13. oksijudan

Nihayet: Wolfram Alpha Yayında!

Hala Arap alfabesi kullandığımızı zannetmeleri ilginç. Bilgilerin güvenilirliği tartışılır. :)
  14. oksijudan

AMD'den Ödüllü Anket - Athlon X2 7750 Black Edition İşlemci Kazanma Şansı

eee ben intel ciyim napcaz şimdi? :)
  15. oksijudan

İnternet Filtre Programı

Naomıden şaşma çok etkili ve ücretsiz :icon_:
  16. oksijudan

Muhsin Yazıcıoğlu - Taziye Defteri -

Allah rahmet eylesin...
  17. oksijudan

TTnet faturası

Görebildiğin e-fatura önceki ayın faturası.Açıkcası gelecek ayın faturasını görmek bile istemeyebilirsin.Geçmiş olsun, olur arada bir böyle durumlar.
  18. oksijudan

Gazanfer Özcan Vefat Etti

Türk sanatı için elim bir kayıp,Allah gani gani rahmet eylesin.Güzel adamdı.
  19. oksijudan

Bilgisayarınızı sesle kontrol edebileceğiniz güzel bi pro.

İyide bu program lisanslı bir program Beko'nun bilgisayarlarında verilir müşteriye. Burada Rapid'den paylaşmak pek uygun değil bence.
  20. oksijudan

Bay kuş Serisi 2

verilmiş... http://forum.shiftdelete.net/komik-video/70011-baykus-kus-avcisini-korkutuyor-d.html
  21. oksijudan

Alttan Almak...

Olabilir bence,her insanın bir eşref saati bir de eşşek saati vardır. :)
  22. oksijudan

Hangi dizileri izlerdiniz?

Küçük Ev-Bonanza-Uzay Yolu-Dallas-Zengin ve Yoksul-Uzay 1999-Tatlı Cadı-Kaynanalar Ve hepside siyah-beyaz. Düşünün artık ne kadar eskiyim. :)
  23. oksijudan

Yasaklanan Reklam Filmi

Aslında bir filmin başlangıcı (adı Dağların Hakimi olabilir,emin değilim.) sonra bir anda uyuz bir yaratık bozması çıkıp böğürüyor. :)
  24. oksijudan

Anket - İstanbul'u kim alır? AKP mi yoksa CHP mi?

Troy, dikkat bak kilit geliyor :D AKP alır, çünkü belediyeciliği iyi biliyorlar, hizmet yapılıyor. Ama bu işten en kazançlı Deniz Baykal çıkar,çünkü olası bir başkan adayını peşin peşin oyun dışı bırakıyor.;)
  25. oksijudan

Baba Horluyonya :)

Vicdansız,pis,denyo baba.Yazık be çocuğa :) Allah için komik ama.
  26. oksijudan

TV'nizi Çantanızda Taşıyın

Yine hatun milletini kandırmaya çalışıyorlar.Aynası da var mı acaba? :)
  27. oksijudan

Kaset Çalar Bilgisayar!

Commodor 64 aklıma geldi birden.Hüzünlendim. :)
  28. oksijudan

Gedikgross.com'un Yanıtı

Çok acıklı be, üzüldüm desem... yalan olur. :)
  29. oksijudan

Ebu Hanife'nin, talebesi Yusuf'a verdigi nasihatler

Ebû Hanîfe'nin insanlar, cemiyet ve yaşadığı topluluk hakkındaki fikirleri ve tavsiyeleri, insanların ruhi haletini inceden inceye gayet iyi bilen, hayatın acı tatlı olaylarını tatmış olan tecrübeli bir âlimin görüşleridir. Talebesi Yusuf b. Halit Semti'ye (1) yapmış olduğu vasiyeti onun gayet...
  30. oksijudan

Doğruluk

İçimi titrettin...
  31. oksijudan

4-1 Geyikleri !

Valla Cimbom'lu olmama rağmen benim de hoşuma gitti.Tatlı ve seviyeli rekabet böyle olmalı kimseye küfür etmeden.
  32. oksijudan

Necip Fazıl Kısakürek'in Gençliğe Hitabesi

N.Fazıl'a laf söyleyenin, hayatında ne ile övüldüğünü bilmek isterim.Bilgisayar başında ahkam keseceğine onun gibi gençliği peşinden sürükleyecek birşeyler yapta söz söylemeye hakkın olsun. Canım benim, mutlu günler dilerim.
  33. oksijudan

Bu kareler asla unutulmaz ! - Foto

Cehennemin dibine kadar yolu var.....Defolup gitsin....Gerçi yerine gelen de pek hayırlı gelmez ya...
  34. oksijudan

Kızlar en sonunda yaptı yapacağını

Yönetime söyleyelim dümenden bir Haydar Dümen sayfası açsınlar.Bir ulu Türk büyüğünün dediği gibi 'Eğitim şart' :)
  35. oksijudan

Ülkemi ve insanını seviyorum...

Çok güzeldi.Bu vatanı bu milleti bu bayrağı sevmeyenin canı çıksın...
  36. oksijudan

Emo-ca Anket

Öküz Türkçe'si miydi? Bunun adı? :)
  37. oksijudan

Günün anlamına uygun diye düşündüm.

Türk Olmak... Amerika'dan bir vatandaşımızın “Türk olmak nasıl bir duygudur?” konulu yazısı. Aslında çok şeydir, Türk olmak. Türk olmak, Osmanlı'nın borcunu ödemektir. Hovarda babanın borçla yaşayan evladı gibi. Kosova'da ve Bosna'da, Batı Trakya'da ve Makedonya'da bilmem kaç asır...
  38. oksijudan

DTP'den şok eden açıklama !

Benim aklımda bir 'iti ite kırdırma' taktiği var ama... devlet izin vermiyor... neyse 'keser döner sap döner gün olur hesap döner' sabırlı ve uyanık olmak lazım düşman uyumuyor
  39. oksijudan

Ateşle Yaklaşılmaz

Adam uyarmış işte.'Ateşle yaklaşmayın len söndürürüm bak' demiş.Kötü mü demiş. :) :)
  40. oksijudan

Biri Bu İşe Son Versin !!!

Merve şu 'herkes' kelimesini 'herkez' şeklinde yazmaktan vazgeç. :)
  41. oksijudan

CCleaner

Hiç birşey olmaz.Rahatlıkla her aşamasını kullanabilirsin.
  42. oksijudan

Ateş düştüğü yeri yakıyor- hakikaten

*İNTERNETTEN ALINTI * *Genel Kurmay 2. Başkanı, Aktütün baskını ile ilgili olarak bir basın toplantısı yaptı.* *Toplantıdan bir kaç cümleyi irdeleyelim:* * * * LAF 1: Aslında karakolun daha güvenli bir yere taşınması çalışmalarımız önceden başlamıştı. Ancak mali yetersizlikler...
  43. oksijudan

Kaspersky'ın Saçmalığı

Ben memnunum Asyalı olmaktan ne var bunda.Hem "ışık doğudan yükselir" unutma...
  44. oksijudan

LigTV'deki maçları ücretsiz izleyebilirsiniz!

Lig tv'yi bedava izlemek zor değil ki ben iki yıldır izliyorum.Google amcayı kullanan çok kolay ulaşabilir.Sadece arama motoruna uygun sözcüğü yazmakta marifet :)
  45. oksijudan

Liseli Çıtırlarr :)

böhğğ kusacağım şimdi.
  46. oksijudan

Hayırlı Bayramlar SDN üyeleri!

Bayramımız mubarek olsun.Sağlıkla,sevgiyle :)
  47. oksijudan

ek$i sozluk yeniden yasaklı

Hayret,ben de giriyorum.Hiç bir ayar da çekmedim yani
  48. oksijudan

Birçok Kullanıcının Chrome ile Flörtü Sona Erdi

Facebook'u açmıyor. ilk kez birşeyini sevemedim google'ın.
  49. oksijudan

Bu Resimler Aklınızı Alıcak :D [ Dikkat]!..

ilk resim Fatih Kürek'i pardon Ürek'i andırıyor sanki.Ben mi yanılıyorum? :)
  50. oksijudan

Nemesis, bizi affet!

Hayırlı olsun netekim. :)
  51. oksijudan

Şehitlerimiz için başlatılan dua birlikteliğine hepimiz katılalım.

Her ne niyetle açılmış bir konu olursa olsun bizler yinede Allah rızası için dua edelim.Fatiha okuyalım.Hepimizin duaya ihtiyacı var.Allah kabul etsin.
  52. oksijudan

Romantizmin dibine vurmak diye buna denir

Ne güzeldi diil mi yaşadıklarımız, ne güzeldi... Artık ne sen, ne de ben bulamayız o günleri. Bazen düşünüyorum da... Bende de kazmalık vardı galiba, diyorum. İkimiz de kıymetini bilemedik gençliğimizin. Hatırlar mısın, akşam olur pijamalarımızı giyerdik. Sen kokunu sürerdin... Oda...
  53. oksijudan

Windows xp deki yazım hatası.

Sen ne zaman öğreneceksin? ;)
  54. oksijudan

Hangi e posta servisi daha iyi?

Gmail en hızlısı ve güvenlisi ve sadesi ve problemsizi :)
  55. oksijudan

Dünyanın Enleri...

Dünyanın En Temiz Şehirleri 1. Calgary, Kanada 2. Honolulu, Hawaii 3. Helsinki, Finlandiya 4. Ottawa, Kanada 5. Minneapolis 6. Oslo, Norveç 7 Stockhholm, İsveç 8. Zurich, İsviçre 9. Bern, İsviçre 10. Montreal, Kanada 11.Vancouver, Kanada Dünyanın en büyük orduları Independent...
  56. oksijudan

Kullandığınız Windows Lisanslımı? [ Anket]

sadece windows lisanslı gerisi illegal. :) office 2003 enterprise sürüm kis 7 kendi sitesinden indirdim,30 gün sonra gerisini kendim hallettim. :)
  57. oksijudan

Urfa'da şok eden zikir görüntüleri

Böyle zikir mi olur,metal konserlerine benziyor,dans eder gibi.Allah akıl fikir versin.Zikir halkasında kadın olmaz.Belki folklorik bir gösteridir,sesler de sonradan eklenmiş olabilir.Videonun tarihide 23.11.2007. çok garip.
  58. oksijudan

Google Chrome İncelemesi - Türkiye'de ilk

Epey hızlı buldum ben,ama eklenti istiyor firefox a alışmışız. Bir köşede dursun hele. :)
  59. oksijudan

İftarda sigara içmeyin!

Bekara karı boşamak kolay gelirmiş.O lanet ha dediğinde bırakılamıyor işte.Tiryaki bilir ne menem şey olduğunu,hiç koly değil hiç.Çok uğraştım olmadı...
  60. oksijudan

Coca Cola'nın "Ay-yıldızlı" Ramazan jesti, ABD'yi nasıl karıştırdı?

Limonata (şekerli içecek olarak),Ayran (tuzlu) tamamen yerli,tamamen öz kültürümüzün ürünü.Bunları için benliğinizden ödün vermeyin. :)
  61. oksijudan

Ajanlara Taş Çıkartan Windows

(net user SUPPORT_388945a0 /delete) Bunu silince güncelemeler ne olacak peki?
  62. oksijudan

En Çok Hangi Ülkenin Otomobillerinden Hoşlanırsınız

Alman teknolojisinin üstüne yok.Sağlam,konforlu...
  63. oksijudan

Namaz kılıyor musunuz?

Zalimler için yaşasın cehennem...
  64. oksijudan

Yorumsuz

Vay garibim,bu sanal ortamlarda biraz ingilizce anlamak lazım bee.:)
  65. oksijudan

Elmacik ve Arbalot veda eder..

Kararınıza saygı duyarak,hayırlısı olsun diyorum.
  66. oksijudan

Bankaların Aldığı Yıllık Kart Paraları Hakında DÜşünceleriniz.

Evet haksız kazanç ama çatır çatır alıyor adamlar.Çok itiraz ettim o kadar yazıştım,sonuç sıfır.
  67. oksijudan

Galatasaray'dan rahat prova

Yeni sozonu dört gözle bekliyoruz.
  68. oksijudan

Birkaç Güzel Fıkra +16

iyiymiş. :)
  69. oksijudan

Öss-bdco

Tebrikler.Hayırli olsun.
  70. oksijudan

Forum gncellemesi

Ben alışamadım daha
  71. oksijudan

Erotik hatlarda çalışan ev kadınları

evet evet ponza taşı... :)
  72. oksijudan

Türkiye - Almanya maçının golleri - Video

Finali kimle oynayacağız? Direkt oraya gelelim.İtalya mı,Hollanda mı? Belki de Rusya.. :)
  73. oksijudan

Tarihteki Trk ve islam Alimleri ile Bulular...

Yeri gelmişken söyleyeyim içimde kalmasın. :) Wikipedia bilimsel bir kaynak sayılamaz, herkes ekleme yapabilmekte sanıyorum. Yanıltıcı veya hatalı bilgilerde olabilir.
  74. oksijudan

İste galatasarayın en leri ve ilkleri (bilgi icin)

Hakan Şükür dokuzuncu kez şampiyonluk gördü.
  75. oksijudan

Sakaryaspor yenildi!!!

Antalyasporsuz lig süper mi olurmuş.Kırmızı şimşekler dönüyor. :D
  76. oksijudan

Günaydın SDN

Günaydıınn...
  77. oksijudan

Küçük Ağa Dizisi

Tarık Buğra'nın eseridir.Okumanı tavsiye ederim.
  78. oksijudan

Nereden çıktı bu Paris

Bizimki Paris'e beş çeker :) Gayet ciddiyim. Biliyoz da konuşuyoz... :)
  79. oksijudan

Ülkelere Göre Para Sayma Şekilleri

Parayı buldukta sayması mı dert oldu? :P
  80. oksijudan

Beta Show artık Radyo Klas'ta

Yavuz Seçkin Süper FM'e geçti be yavv... :)
  81. oksijudan

Denktaş ta türbana taktı

Bu memlekette de herkes ulema oldu valla.O önce kendi milletine öğüt versin. :@
  82. oksijudan

Özledim...

Harikasın... B)
  83. oksijudan

En popüler ilk 5 siteniz

www.shiftdelete.net www.google.com www.somurgen.com www.cehennem.org www.internethaber.com
  84. oksijudan

Astrolojik Foto

Gerçek gösteriyi kaçırmış gibi duruyorlar.. :)
  85. oksijudan

Süper Çocuklar - Video

Vay veletler vay..komik ve sevimli çocuklar. :D
  86. oksijudan

Doğum günün kutlu olsun Baba! :(

Sağolasın, ben de özledim.
  87. oksijudan

Noel babanın hazin sonu :(!!!

El cevap: Caiz değildir.Domuz haramdır. :P
  88. oksijudan

AKP Alfabeyi 32 Harfe Çıkarıyor

Aslında bu konunun akp ile ilgisi yok.Türk cumhuriyetleri ile alfabe birliğine gidilmesi için düşünülmüştü.O cumhuriyetlerin aşamalı olarak latin alfabesine geçmesinden ve geçişin tamamlanmasından sonra Türkiye Türkleride 32 sesli belki de daha fazla sesli yeni alfabeyi kullanacaklardı.Ama...
  89. oksijudan

SDN Galatasaray Kulübü

Beni de yazın... :)
  90. oksijudan

Matematik Bizi Kandırıyor Mu ???

Matematik varlığın her zerresinde,hayatımızın her saniyesinde vardır.Ama asla bilim tanımına uymaz,biliminde yer yerinde vardır maalesef.Sevsekte sevmesekte mecburuz işte içiçe yaşamaya. :D
  91. oksijudan

Firefox 2.0.0.10 Geldi. İlk İndirenlerden Olun!

Firefox'u güncellledik,daha doğrusu otomatik güncelledi vee eklentilerin hiç biri çalışmıyor.Eklentilere güncelleme aradım olmadı.Uyumlu görünmelerine ragmen çalışmıyorlar.Hatta SDN araç çubuğunun yerinde bile yeller esiyor.Bilseydim kurmazdım.Eskisinden memnundum.Bu biraz hızlı gibi sanki...
  92. oksijudan

En Çirkin 10 Otomobil

Buna da çirkin denir mi?Ayıp yani :)
  93. oksijudan

Aynı süveteri tam 27 yıldır giyiyor...

Eskiler bilir kendisi Karaca trikolarının sahibidir,belki eski kaliteyi tutturamadıkları için yenilerden giymiyordur. :)Şaka bir yana bu sembolik bir hareket, amaç tüketim çılgınlığına dikkat çekmek.
  94. oksijudan

Gerçekler acıdır

http://www.vidivodo.com/video.php?myvideo_id=87512 Başka birşey demiyorum,sizin hakkınızdan bu gelir. :P :D
  95. oksijudan

Canlı Yayında Rezillik - Bulgar Deşka

Bunlara fırsat verenlerin... :@(&)
  96. oksijudan

Moderatörlük İstiyorum

Olsun olsun gelecek vaad ediyor bu çocuk...Desteklemek lazım
  97. oksijudan

Araştırma Motoru

Bugün gelen bir emaili sizlerle paylaşmak istedim umarım işinize yarar. :) Bildiğiniz gibi Internet' in sakıncalı içerik problemi dünyanın her tarafında olduğu gibi ülkemizde de çocuklarımızı korumak istediğimiz bir sorundur. Çocuklarımızı Internet' in sakıncalı içeriğinden...
  98. oksijudan

Maksat muhabbet olsun...

İşte benim kızım! İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim. :P...
  99. oksijudan

Google Experimental : Saat Kaç?

Ene bildi valla:Korkulur bu google'dan
  100. oksijudan

Bir Türk Neler İcad Eder :)

Ben de size dikkat çekerim.Yapılanları Bir Türk özelliği gibi lanse ediyorsunuz. :@
  101. oksijudan

Bir Türk Neler İcad Eder :)

İnsaf yahuu.Sahtekarlığı zeki olmakla bağdaştırdınız ya helal olsun.Hırsızlığın küçüğü büyüğü olmaz.
  102. oksijudan

Turkcell tarife...

Bu Turkcell var ya.... (&) İlk konturlu müşterilerinden biriyim ama benim de 250 konturumu iç etti bir kaç gün önce.Daha önce Telsim yapardı böyle şeyleri Turkcell de başladı.En pahalı şirket ama heryerden çekiyor işte kahretsin...
  103. oksijudan

TuneUp Utilities 2007 6.02311 ! Katılımsız Kurulum ! Ana Menü %100 TR

Sitemizde yasal ürünler paylaşılır.Bence kaldırsan iyi olur. :)
  104. oksijudan

Öcalan:kaşıntıdan uyuyamıyorum

Sana yatacak yer verende kabahat,beter ol p.z.vnk :@ Yine 12 şehidimiz var.
  105. oksijudan

Ofice Word yardımı

Sağolun arkadaşlar şimdi word olarak açıyor ama simge değişmedi yani word simgesi yok kaydetiğim belgede wordpad belgesinin simgesi var. ______________________________________________________________________________________ Ofice onararak sorunu çözdüm.ilgilenenler teşekkürler._
  106. oksijudan

Ofice Word yardımı

Ofis 2003 kullanıyorum.Sorun şu word'de hazırladığım belgeyi kaydediyorum.Bilgisayar belgeyi not defteri belgesi olarak kaydediyor.Aynı belgeyi word değilde not defteri alarak açabiliyorum.Yardım istiyorum, acaba sebebini bilen var mı?
  107. oksijudan

Hp'den bi laptop aldım.office programları yok

Sen yenisin galiba (: Office için bir miktar daha dolar harcaman lazım, yada internet dünyasını gez dolaş korsanını bul.Google dan ara bak neler çıkacak... Yahutta open ofis indir,bedava ve yasal.
  108. oksijudan

SDN, Güzelini Seçiyor!.. [1. Seçmeler]

Ben de bizim sdn'nin kızları arasından en güzelini seçeceğimizi sanmıştım. :@ Bana ne bu plastik hatunlardan :*
  109. oksijudan

İtalyan Komünistlerden bayram namazı jesti

Hayrola komünist manifesto değişiyor mu yoksa imana mı geliyor bu ateistler? "Din afyondur" diyen bunların ağa babası değilmiydi?Yıllarca sovyetlerde,çinde,balkanlarda müslümanlara kan kusturan bu düşünce değilmiydi.Şimdi ibadet özgürlüğü adına bu ne takiyye... Ben yemedim sizi...
  110. oksijudan

Yok bole bi gunluk super bence bakın

Ehhh be oğlum Antalya bırakılıpta oralara gidilir mi? :* gidilir... :P
  111. oksijudan

Şeker Değil "Ramazan" Bayramınız Kutlu Olsun

Hüzünlü bir bayram,bütün insanlığa hayır getirmesi dileğiyle.Mutlu bayramlar :I
  112. oksijudan

Çok Güzel Bir PC Güvenlik Forumu

Pcguvenlik.pandela.net Çok tanıdık isimler var,güzel bir site oluşuyor kanımca.tebrikler.dizaynda hiç yabancı gelmedi kendimi evimde sandım. :* ;D
  113. oksijudan

Yılan Hikayesi +18

Abooo,destur.Aramızda kızlar var,ayıp olmasın :I
  114. oksijudan

Salaklıktan değil

Doğru valla.Şöyle bir söz vardir,çok severim. "Okumak cehaleti alır, eşşeklik baki kalır" anlıyacağınız,salaklık stabildir. :D :*
  115. oksijudan

Sizce türkiyeye rock ı sevdiren ünlü şahsiyet kimdir ????*

Katılıyorum,imzamı atarım
  116. oksijudan

Maklube

Maklube'yide severim,zaten ben bütün yemekleri severim, biraz onu andıran Isparta'nın meşhur kabune'si vardır ki hımmmm.İftar masasından yeni kalktım.Üşendim siz şu adresten bakıverin.Anacığımda pek nefis yapar...Yolunuz Ispartada bir düğüne düşerse utanmayın tadına bakın,düğüne...
  117. oksijudan

Windows Defender 1.1.22.2952.3 çıktı

Şahsen gereksiz buluyorum.En iyi yaptığı şey bilgisayarı kasmak :)
  118. oksijudan

yılın sitesi olmaya aday :)) inşallah daha 1 hafta oldu ama hele bir bakın...

Bu beleş sitelerden biri ve imkanları çok kısıtlı.Üzgünüm ama yılın sitesi değil olsa olsa saatlik site olabilir. :* :)
  119. oksijudan

İstek - Türkçe karakter içeren dosya isimleri

Böyle bir program var mı bilmiyorum, ama şöyle bir site var belki işine yarar. www.turkcekarakter.com
  120. oksijudan

Siz hangisini seçerdiniz?

Travesti yarışması değil miydi bu? (: Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum? :*
  121. oksijudan

Müjde Ar şaşkına çevirdi

Anladın sen onu. :) gençlere kötü örnek maalesef.:(
  122. oksijudan

Medeni Hali

Eski nüfus cüzdanlarında yazardı.Hiç evlenmemiş anlamında.Mamafih günümüzde böyle hatun kişiler az bulunduğundan olsa gerek artık hepsine bekar diye yazıyorlar.Bekar da erkek için hiç evlenmemiş anlamında.Ne garip değil mi? :D
  123. oksijudan

Swf Uzantılı Video Acamıyorum

site iç aramadan bulabilirsin. :)
  124. oksijudan

Swf Uzantılı Video Acamıyorum

www.browsertools.net den Swf Opener programı indir onunla aç.ücretsizdir. http://www.browsertools.net/SWF-Opener/
  125. oksijudan

Cebit 2007'den Canlı Yayın

Niye bizim burada böyle bir fuar yok yaaaa. :( >X< Oynamıyom işte.. :)
  126. oksijudan

Şikayetvar.com Esas ben bu siteden şikayetçiyim

Çarşı bu siteyede mi karşı amesfa :P,Çok iyi hızlı ve etkili bir sitedir.Benim bayağı bir işime yaradıydı.Sen de işe Galatasaray'ı şikayet ederek başla istersen ;D :P İyi günler diliyorum...
  127. oksijudan

Güvenlik Kombinasyonu Anketi

Ev kullanıcıları için kis 0.7 yeterde artar bile.. :)
  128. oksijudan

Bu ne göbek ???

Sevdim ben bu cevapları,ezberliyeyim :P sevgili göbeciğim benim (-göbek değil o. aşk yastığı. sevgiliye kıyak. çaktın?) en çokta bunu sevdim.
  129. oksijudan

2 yapay zekâ muhabbet ederse

Hayyda....!? işte yapay zeka olduğu ortaya çıktı.Uğraştıracak bizi, işin yoksa sabaha kadar tartış dur.Kızlarıda ikna et, kasıtlı mı yazılmış bu haber ne?
  130. oksijudan

Gözlük takanlar ayak kaldırsın

+3.5 miyopi Bu arada alicia fazla nazlanma gözlüklerini kullan,yoksa kör olursun Allah muhafaza. :) Bu arada gözlük kullanmaktan nefret ediyorum,ama mecburum.Güneş gözlüğü kullananlara da kıl oluyorum için için...(şaka tabi..havalı oluyor bazılarına da yakışıyor hani.)
  131. oksijudan

Ramazan ayında yapacaklarımız

Baba erenlere sormuşlar. -Erenler Ramazan ayı geldi oruç tutar mısınız? -Hayır -Namaz kılar mısınız? -Hayır. -Peki sahura kalkar mısınız? -Ee kalkarız tabii.kafir değiliz ya ;D Dip not:bilmeyenler için,Anadoluda alevi dedelerine Baba erenler denir. İyi günler diliyorum...Üzmeyin...
  132. oksijudan

Sizce kaç katlı

Millet hepiniz için tanıdık bir göz doktorundan randevu aldım.. (: :P
  133. oksijudan

Hilal Dünya Fair Play Ödülünü Aldı

Teşekkürler,kocaman yürekli küçük kız. (L)
  134. oksijudan

Piercing Sizce Nasıl Duruyor

İnanamam valla (: Hayır,yaptırma şimdi çok güzel gelebilir ama,sonra pişman olursun.Gerçi çıkarınca kapanıyor ama. :* Ya neyse senin paşa gönlün bilir,fikrimizi sordun söyledim.
  135. oksijudan

Sony Ericsson

K750i çünkü benim telefonum o.Anladınız siz onu. ;D Ne amaç için kullanacağın ve Paran hangisine yetiyor önemli olan o,gerisi teferruat
  136. oksijudan

Bozdağ: 'The Secret modern safsata'

Tamamı ile katılıyorum.altına imzamı atarım.saçmalığın daniskası.Kişisel gelişim isteyen Mesnevi okusun,Cemil Meriç okusun.... Warkortali teşekkürler, nasıl böyle saçma bir kitabı okuduğumu hatırlayıp,boş geçen vaktime hayıflandım. :@ Allah'tan korsanını almıştım :*
  137. oksijudan

Aykırı erkekler +13

Allahım sen yarattın da, bunlara da mı ınsan diyeceyiz. %(
  138. oksijudan

Şikayet ederim!

Bu da fıkra, sayın patrick :)
  139. oksijudan

Lastik :)))

Bu fıkra zaten bea. :)
  140. oksijudan

Bu nasıl birşey böyle?

Denyo... (Pardon,terbiyemi bozacaklar şimdi)
  141. oksijudan

Süppperr program Sipru1.0Beta

eee biz zaten SDN araç çubuğundan istediğimiz radyoyu dinliyoruz.Ayrıca,Labpixies Tv eklentisiyle de televizyon seyrediyoruz.Reklamsız,programsız.Gerenk yok bence :*
  142. oksijudan

Onneydi Bee

Aferim,gayet güzel.Geliştirmeye devam. :)
  143. oksijudan

Sıcaktan kafayı yemiştim ve......

Biz n'apalım Antalya'da :* :D
  144. oksijudan

En Beğendiğiniz Ayakkabı Markası Hangisi???

Bırakın bu ayakları yaa... :P Tacettin abinin dükkanında ne bulursak onu giyiyoz biz.. :*
  145. oksijudan

Scanner [Süper Fıkra]

Töbe töbe mübarek gün :} :D
  146. oksijudan

500 milyon $ değerinde korsan yazılım.

Evet fiyatlar yüksek ama :@,emeğede saygı lazım be :$.Yoksa bu dünya gelişir mi?
  147. oksijudan

Firefox'un İE Sorunu

Ben de aynı sürümü kullanıyorum İE sorunu yok ama... :^)
  148. oksijudan

McAfee SiteAdvisor for Mozilla Firefox

Valla çok faydalı bir eklenti oldu,sağolasın firstlady. :)
  149. oksijudan

Bilim ve para!..

Aşağıdaki bilimsel açıklama ilginizi çekebilir... Mantık!...Bilim ve para!.. Neden ilk okulu zor bitirmiş bazı işadamları, ünlü profösörlerden fazla para kazanırlar? Bakın nasıl: Birinci hüküm:Bilgi güçtür Ikinci hüküm:Zaman paradır Şimdi bu iki hükme itirazınız var mı? Yok. O zaman devam...
  150. oksijudan

Buz Tutan Göl

Buz Tutan Göl Temel dünya turuna çıkar ve yolu Canada'ya da düşer. Kırk yılda bir Karadeniz'de hamsi avlamaktan daha değişik bir fırsat çıktığını düşünerek buz tutmuş bir gölde, buzu kırıp balık tutmaya özenir ve işe koyulur. Tam buzu kıracakken, insanın içini titreten bir ses...
  151. oksijudan

Filozofların Ölümü...

Filozofların Ölümü... Epikuroscular'a göre ölüm bizim için hiçbir şeydir - bu görüşe rağmen çalışmanın bütünlüğü açısından aşağıdaki tuhaf felsefi ölüm listesini veriyoruz. EMPEDOKLES: Empedokles'in ölümü hakkında iki görüş vardır. Birine göre kırık bir bacak nedeniyle öldü...
  152. oksijudan

İnanılmaz!!!

gerçek mi acaba!! :O
  153. oksijudan

Yılan şeklinde bebek doğdu şoku!

Videosunu izledim bence bu yalan, çünkü afedersiniz bebek değil eşşek kadar büyük bir mahlukat.fake yani fake ^^
  154. oksijudan

Forumdan çıkmak zorunda kalmak

E hadi iyi geceler bari.. :P
  155. oksijudan

Troy kim?

Ne kadar yalaka bi site cemaatiymiş bu.Reziller sizi :P :D
  156. oksijudan

Atm 'den Para çekerken Dikkat

Nasıl doğru olur ya, geyik bu kardeşim.Benim şifrem 8888 her seferinde polisle muhatap mı olacağım yani. :D :P
  157. oksijudan

Hangi sandıkta oy kullanacaksınız?

Tarafımdan verildiydi ama... hadi neyse.. ;D http://www.shiftdelete.net/forum/secim-calismalari-t601.0.html;topicseen
  158. oksijudan

Neden kilo veremiyorsunuz?

Tuzu kestiniz mi bu iş biter,ekmeğide az yiyeceksiniz ama.Tuz asla olmayacak zorluğu bir haftadır,sonra alışıyorsunuz.
  159. oksijudan

Ahmet Çakar'ın derbi ile ilgili yazısı

Evet, hiç kimse masum değil,bunların arasında Ahmet Çakar'ın bizzat kendisi de var.O da baş körükçülerden.Bu iş seyir olmaktan çıkmış,rezillik halini almıştır. >:(
  160. oksijudan

Seçim çalışmaları

Nerede oy kullanacağınızı öğreniniz :P http://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp
  161. oksijudan

Nüfus kayıtları

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi işlemleri tamamlanmış ve listeler muhtarlıklarda askıya çıkarılmış.En kısa zamanda muhtarlıklara giderek veya http://www.tuik.gov.tr/ internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ile kendilerinin ve aile bireylerinin adres bilgilerini kontrol etmeleri...
  162. oksijudan

Gözlerime inanıyorum diyen varsa özel olarak görüşmemiz lazım

içimden inanmak gelmiyor ???