Arama sonuçlarınız

1. M

Yardım Asus rog strix g16 i9 13980hx rtx 4060 65k fiyata almak mantıklı mı? Farklı bir öneriniz varmı?

Asus Rog Strix 13.Nesil Core i9 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Asus Rog Strix 13.Nesil Core i9 Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Asus rog strix g16 i9 13980hx rtx 4060 65k fiyata almak mantıklı mı? stoklar tükenmiş gözüküyor ama ne tavsiye edersiniz farklı bir...
  2. M

Soru Bu Elektronik Kartı Nereden Bulabilirim?

Kumanda dokunmatik kartı arızalı bu kartı nereden edinebilirim.veya tamiri mümkünmüdür? yardım eden herkese teşekkürler.
  3. M

Yardım samsung AA59-00760A akıllı kumanda

Merhaba arkadaşlar model name rmctpf1ap1 aa59-00760a model numaralı akıllı kumandamızın ortasındaki dokunmatik alan çalışmamaya başladı bu kumandanın bu dokunmatik olan parçasını nereden bulabiliriz yada tamir edilebiliyorsa malatyada önerdiğiniz bir elektronik kart tamiri yapabilen yer...
  4. M

2000-3500 arası laptop tavsiyesi

Genelde ofis işlerinde (ödev falan da yapılacak) kullanacağım arada filim izleyeceğim ve internette gezineceğim uzun yıllar kullanabileceğim vereceğim paranın hakkını veren bir ürün tavsiyesi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  5. M

Elektrikli süpürge önerisi

Selam millet hangi elektrikli süpürgeyi önerirsiniz. malum gelişen teknolojiyle baya yenilikler oldu. kullanırken memnun kaldığığınız bir model varmıdır.fiyatı çok da abartılı olmamak şartıyla.önerilerinizi bekliyorum.
  6. M

4k yayını izlenebilirmi

Samsung 40f8000 tv de 4k yayınları seyredebilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim
  7. M

Samsung 40f8000 tv yi nasıl türksat 4a ya geçirilir

arkadaşlar kanallar gitti nasıl türksat 4a ya geçirebilirim - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz - - - Mesaj Güncellendi - - - televizyonu nasıl türksat 4a ya geçirebilirim bilen varmı lütfen yardım
  8. M

Arkadaşlar malatyada nerelerden burs alınabilir

arkadaşlar başlıktada belirtiğim gibi nerelerden burs alınabilir yardımcı olursanız sevinirim
  9. M

Bu pc hangi oyunları kaldırır

Arkadaşlar yeni bir pc almak istiyorum almak istediğim pc HP H8K30EA bu pc hangi oyunları kaldırır kaldırırsa hangi ayarlarda