Arama sonuçlarınız

1. M

Yardım Asus rog strix g16 i9 13980hx rtx 4060 65k fiyata almak mantıklı mı? Farklı bir öneriniz varmı?

stok yok diyor ama ne zaman ürün tekrar stoklara gelir ve fiyatı sizce düşermi 1704184832 kaliteli bir işlemci ve kaliteli bir ekran kartı, soğutma performansı ve malzeme kalitesi olması açısından bu modelde karar kıldım ama farklı önerilerinize açığım. aldığım ürünü çok uzun yıllar...
  2. M

Yardım Asus rog strix g16 i9 13980hx rtx 4060 65k fiyata almak mantıklı mı? Farklı bir öneriniz varmı?

evet dostlar düşünceleriniz ve önerilerinizi bekliyorum
  3. M

Asus Rog Strix 13.Nesil Core i9 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Asus Rog Strix 13.Nesil Core i9 Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Asus rog strix g16 i9 13980hx rtx 4060 65k fiyata almak mantıklı mı? stoklar tükenmiş gözüküyor ama ne tavsiye edersiniz farklı bir...
  4. M

Soru Bu Elektronik Kartı Nereden Bulabilirim?

evet dostlar kartla alakalı bilgisi olan varmı dokunmatik modül sanırım tam tanımı ne bilmiyorum soketli bir parça
  5. M

Soru Bu Elektronik Kartı Nereden Bulabilirim?

Kumanda dokunmatik kartı arızalı bu kartı nereden edinebilirim.veya tamiri mümkünmüdür? yardım eden herkese teşekkürler.
  6. M

Yardım samsung AA59-00760A akıllı kumanda

Merhaba arkadaşlar model name rmctpf1ap1 aa59-00760a model numaralı akıllı kumandamızın ortasındaki dokunmatik alan çalışmamaya başladı bu kumandanın bu dokunmatik olan parçasını nereden bulabiliriz yada tamir edilebiliyorsa malatyada önerdiğiniz bir elektronik kart tamiri yapabilen yer...
  7. M

2000-3500 arası laptop tavsiyesi

Dostum uzun yıllar götürme olayına takılmayın bi öneriniz varsa bekliyorum fazla zorlamıyacağım zaten bilgisayarı rutin ihtiyaçlarımda kullanacağım
  8. M

Bütçem bu kadar bu fiyat aralığında önerdiğiniz bir laptop varmıdır.
  9. M

Genelde ofis işlerinde (ödev falan da yapılacak) kullanacağım arada filim izleyeceğim ve internette gezineceğim uzun yıllar kullanabileceğim vereceğim paranın hakkını veren bir ürün tavsiyesi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  10. M

Elektrikli süpürge önerisi

Farklı bi öneriniz vamıdır toz torbasız marka model. toz torbasız tercih etmeyi düşünüyorum artık. 1590338386 Sulu ve Toz torbalı düşünmüyorum.koku ve torbasının sürekli bitmesi nedeniyle.
  11. M

Sulu süpürgelerde koku sorunu yaşanıyor diye duydum bu konu hakkında göruşleriniz nedir kullanan arkadaşlar ın deneyimlerini öğrenmek isterim.
  12. M

Selam millet hangi elektrikli süpürgeyi önerirsiniz. malum gelişen teknolojiyle baya yenilikler oldu. kullanırken memnun kaldığığınız bir model varmıdır.fiyatı çok da abartılı olmamak şartıyla.önerilerinizi bekliyorum.
  13. M

4k yayını izlenebilirmi

Yani 4k kanal açılır ama 1080 p çözünürlükte izleyebilirim değilmi
  14. M

4k yayını izlenebilirmi

4k yayını izleyebilmemin bir yolu varmı
  15. M

4k yayını izlenebilirmi

Samsung 40f8000 tv de 4k yayınları seyredebilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim
  16. M

Ekran kartı yada işlemci ??

Ekran kartı daha önemli
  17. M

Toplama Pc Tavsiyesi Sizce hangisi ve önerileriniz

2. yazdığını al
  18. M

Toplama Pc Tavsiyesi Sizce hangisi ve önerileriniz

arkadaşım işlemciye fazla yüklenme ekran kartının iyisini al
  19. M

Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti YARDIM

oyundan kaynaklı olabilir - - - Mesaj Güncellendi - - - oyunu silip yeniden yüklemeyi dene
  20. M

Samsung 40f8000 tv yi nasıl türksat 4a ya geçirilir

tv nin garantisi var ücret isterlermi
  21. M

eğer tv nin servisini çağırıp yaptırırsam kanalların yeri değişirmi - - - Mesaj Güncellendi - - - değişirse servise sıralatabilirmiyim
  22. M

arkadaşım ya kanalların eski sırası değişirmi bunu yaparsam
  23. M

arkadaşım bundan başka çözüm yokmu - - - Mesaj Güncellendi - - - yani televizyonun ayarlarından birşey yapsak olmazmı
  24. M

arkadaşlar kanallar gitti nasıl türksat 4a ya geçirebilirim - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz - - - Mesaj Güncellendi - - - televizyonu nasıl türksat 4a ya geçirebilirim bilen varmı lütfen yardım
  25. M

Nvidia gtx760

sen yinede bir dene format at
  26. M

Günün Esprisi

zenci koluna bakınca ne görür cevap:KARAKOL
  27. M

Sapphire R9 280 Dual-X 3GB 384 Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

başka bir sorun varmı arkadaşım
  28. M

ayrıca bazı oyunlarda full ayarda oynayabilirsin - - - Mesaj Güncellendi - - - tabiki eder
  29. M

yani bu oyuna göre değişir a oyundan mediumda oynayabilirsin b oyunundada high ta anlatabildimmi - - - Mesaj Güncellendi - - - yani oyundan oyuna değişir kart her oyunda aynı performansı vermez
  30. M

arkadaşım bu ekran kartı oyunları medium yada hight ta açar - - - Mesaj Güncellendi - - - ekran kartı güzel seni 3 yıl idare eder
  31. M

Nvidia gtx760

arkadaşım senin pc ndeki programlar düzgün çalışmıyor olabilir - - - Mesaj Güncellendi - - - benim pc de ısısını ayarlayan program bozulmuş fan aşırı hızlı dönüyordu - - - Mesaj Güncellendi - - - programı silip yeniden yükleyince sorun çözüldü - - - Mesaj Güncellendi - - - belki sendede...
  32. M

Şu makine oyun oynatır mı?

bütçen ne kadar kardeş ona göre toplayalım - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım sen dedin ya ben nasıl toplayacağım ben sana söyleyeyim - - - Mesaj Güncellendi - - - şimdi sen bizim yazdığımız parçaları bir kağıda yazıcan sonra vatan bilgisayara gidip adama kağıdı verecen bu kadar - - -...
  33. M

bencede arkadaşlar haklı - - - Mesaj Güncellendi - - - onlara para vermemelisin - - - Mesaj Güncellendi - - - 1000 tl ye güzel bir sistem toplanabilir - - - Mesaj Güncellendi - - - istiyosan arkadaşlarla sana 1000 tl ye bir sistem toplayalım ne dersin
  34. M

akadaşım bunu almak yerine neden toplama pc almıyorsunuz
  35. M

Bu sistem oyun için modifiye edilir mi ?

arkadaşım hayırlı olsun demek ki alıyorsun pc yi
  36. M

ben 8 çekirdek diye biliyorum ama kimin ne söylediği hakkında bir bilgim yok
  37. M

ilk yazdığım amd fx 8320 işlemci 8 çekirdek
  38. M

fotoyu diyom - - - Mesaj Güncellendi - - - tamam değşiriz sorun olmaz beğenmediysen değişelim - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım ekran kartlarına baktımda en iyisi bu - - - Mesaj Güncellendi - - - 1 gb olması önemli değil - - - Mesaj Güncellendi - - - önemli olan ihtiyaçlarını...
  39. M

ne diyon atarmısın atmazmısın
  40. M

arkadaşım 4 tane ram slot girişi var max 32 gb tır heralde - - - Mesaj Güncellendi - - - kaç gb ram almayı düşünüyorsun - - - Mesaj Güncellendi - - - 4 gb almayı düşünüyorsan kingston hyperx genesis 4gb al - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım sistemi almaya hafta sonu git...
  41. M

yani aralarında çekirdek fazlası var - - - Mesaj Güncellendi - - - önceki yazdığım işlemci 8 çekirdek yeni yazdığım 6 - - - Mesaj Güncellendi - - - önceki yazdığım işlemci yeni çıktı yeni yazdığımsa çıkalı 2-3 sene olmuştur - - - Mesaj Güncellendi - - - başka bir sorun varmı arkadaşım -...
  42. M

fifa 16 yı da yeni söylediğimle low da oynarsın - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım oradamısın
  43. M

önceki sistem yeni söylediğime göre daha iyi - - - Mesaj Güncellendi - - - sen basbelası arkadaşımıza mesaj at özelden o da bize yardımcı olsun - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım yeni yazdığım sistem seni 2 yıl idare eder önceki yazdığım ise 3-3,5 yıl - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  44. M

buradayım arkadaşım
  45. M

ekran kartı seni 1-2 yıl idare eder çok düşük bir model değil orta bir model
  46. M

arkadaşım önceki sistemi mi almak istersin yeni yazdığımı mı
  47. M

powercolor hd 6790 (275 tl) - - - Mesaj Güncellendi - - - toshıba 500 gb (135 tl) - - - Mesaj Güncellendi - - - kingston hyperx genesis 4gb (135 tl) - - - Mesaj Güncellendi - - - cooler master rc-k350 (250 tl) - - - Mesaj Güncellendi - - - bu yeni sistemin toplamı (1380 tl)
  48. M

ben şöyle hesapladım mesela anakartın adını direk gogleye yazdım - - - Mesaj Güncellendi - - - karşıma vatanın internet adresi çıktı bende girdim fiyat neyse onu yazıp hesapladım - - - Mesaj Güncellendi - - - fiyat yüksekse anakartı bununla değiş - - - Mesaj Güncellendi - - - asus...
  49. M

sende onların yerine yeni parçaları koyarsın fiyat düşer
  50. M

arkadaşım fiyatları teker teker bakıp hesapladım - - - Mesaj Güncellendi - - - heralde toptan toplayınca üzerine kdv ekleniyor - - - Mesaj Güncellendi - - - bu fiyatı 1500 tl ye düşürmek için ben sana bu sistemde değiştirilecek parçaları söylerim
  51. M

vatandan bakarak hesapladım
  52. M

evet arkadaşım bu sistem
  53. M

o indirimlerle birlikte düz 1500 e düşer - - - Mesaj Güncellendi - - - evet arkadaşım o 274 tl olan
  54. M

ayrıca psu kasa ile birlikte(içinde) 600 wat - - - Mesaj Güncellendi - - - asus m5a97 ( evo,le) olan değil sadece(asus m5a97) - - - Mesaj Güncellendi - - - bulabildinmi - - - Mesaj Güncellendi - - - parçaları - - - Mesaj Güncellendi - - - ayrıca vatanda her hafta sonu indirim...
  55. M

amd fx 8320 işlemci - - - Mesaj Güncellendi - - - asus m5a97 anakart - - - Mesaj Güncellendi - - - powercolor hd 6790 ekran kartı - - - Mesaj Güncellendi - - - kingston hyperx genesis 8 gb ram - - - Mesaj Güncellendi - - - toshıba 500 gb sata 3 7200 rpm hdd - - - Mesaj Güncellendi -...
  56. M

yani ekran kartı ve ram almıycanmı - - - Mesaj Güncellendi - - - sen bu toplayacağımız pc yi tv ye yada pc ye bağlayıp bağlıyamayacağını basbelası arkadaşımıza sor - - - Mesaj Güncellendi - - - ben sana pc yi toplarım - - - Mesaj Güncellendi - - - sana toplayacağım pc 1000-1500 tl arası...
  57. M

sana pc toplamamı istiyorsun değilmi öyleyse bütçeni belirtirsen sevinirim - - - Mesaj Güncellendi - - - benden sana tavsiye kuzenindeki pc yi al - - - Mesaj Güncellendi - - - ondaki ram,hdd yi alırsın geri kalanını satarsın hem fazla masraf yapmazsın hemde eline para geçer - - - Mesaj...
  58. M

Casper Nirvana notebooka ekran kartı yükseltme imkanı varmı?

sen bunu basbelası arkadaşımıza sor
  59. M

Nvidia gtx760

gta 5 te en az 256 bitlik ekran kartı istiyor ordan aklımda kalmış
  60. M

eğer parça almak istiyorsan şu psu nun kaç wat olduğunu söyle ona göre sana parça öneriyim
  61. M

Nvidia gtx760

hangi oyunları kasıyor - - - Mesaj Güncellendi - - - bazı oyunlar 8 gb ram istiyor senin ramin 4gb ondan olabilir - - - Mesaj Güncellendi - - - işlemcin orta seviye belki üst seviye oyunlarda ondan kasma olabilir - - - Mesaj Güncellendi - - - eğer ekran kartın 128 bit se bazı oyunlar 256...
  62. M

hala yeni kasa toplamak istiyormusun yoksa eski kasaya parçamı almak istiyorsun
  63. M

arkadaşım o senin kasadaki psu 500 wat ın altındaysa onu değişmemiz gerekir - - - Mesaj Güncellendi - - - çünkü ileride bir parça almak istersen rahatlıkla takabilesin - - - Mesaj Güncellendi - - - yani yeni parçalara güç yetmeyebilir
  64. M

Masaüstü Ekran Kararma Sorunu

belkide dediğim gibi aşırı ısınmadan yada aşırı zorlanmadan olabilir
  65. M

bence aşırı ısınma sonucu olabilir - - - Mesaj Güncellendi - - - benim arkadaşımda da var ondaki de ilk açınca zor açılıyor yani açık gibi görünüp bekliyor - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım bana dediki o açılınca ısınması gerekiyormuş öyle dedi - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  66. M

ince ekranmı yoksa tüplümü
  67. M

arkadaşım işlerim erken bitti sormak istediklerini sorabilirsin
  68. M

tamam arkadaşım birşey olmaz birkaç işim var onları bitirince dönerim
  69. M

arkadaşım daha kaç wat olduğunu bulamadınızmı
  70. M

birşey olmaz kardeş sen yaz ben sana yardımcı olurum
  71. M

hatta arka tarafında bir fan olucak birde arka tarafa bir güç kablosu takılı - - - Mesaj Güncellendi - - - o kutunun yan yüzeyinde max güç diye yazılı olucak
  72. M

eğer senin psu 600 wat veya üstü ise kasa ve psu kalsın sana diğer parça önerisi yapalım - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım kasanın içini açın içinde bir kutu gibi birşey göreceksiniz onun üzerinde yazar
  73. M

arkadaşım senin ekran kartın fifa 15 i açamayabilir - - - Mesaj Güncellendi - - - çünkü fifa 15 sistem gereksinimlerinde senin ekran kartın yoktur - - - Mesaj Güncellendi - - - açsa bile kasarak oynarsın - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım senin şimdiki kasanın psu su kaç wat
  74. M

ekran kartınızı öğrenebilirmiyim
  75. M

arkadaşım işlemcin kalsa bile ona uygun anakart bulmak senin için zor olur - - - Mesaj Güncellendi - - - şimdiki işlemci ve anakartlar lga 1150 seninki 775 soket ancak alacaksanda ikinci el bir anakart alabilirsin - - - Mesaj Güncellendi - - - şimdiki işlemci ve anakartlar lga 1150 seninki...
  76. M

arkadaşlar anakartı intel tabanlı bir anakart ile değiştirelim - - - Mesaj Güncellendi - - - sonra ucuz bir işlemci alırsınız sonra paranız olunca iyi işlemci ile değişirsiniz - - - Mesaj Güncellendi - - - bu eski pc deki ekran kartını bu anakarta takarsınız olmazmı
  77. M

arkadaşım bence sen kuzeninin verdiği kasayı parça parça sat kedine yeni sistem topla - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım çünkü teknoloji geliştikçe yeni parçalar çıkıyor bu eski parçalar gittikçe kullanılmamaya başlıyacak - - - Mesaj Güncellendi - - - sonra elinde kalır satamazsın - -...
  78. M

Labtop ın yanına ucuz bir pc toplama..

sen bunu bir basbelası arkadaşımıza sor - - - Mesaj Güncellendi - - - benim önerim kuzeninden kasayı al parça parça sat sonra yeni bir sistem al
  79. M

kuzenin pc yi sana bedavamı verecek
  80. M

amd fx 8320 işlemci - - - Mesaj Güncellendi - - - asus m5a97 anakart - - - Mesaj Güncellendi - - - powercolor hd 6790 ekran kartı - - - Mesaj Güncellendi - - - kingston hyperx genesis 8gb ram - - - Mesaj Güncellendi - - - toshıba 500 gb sata 3 7200 rpm hdd - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  81. M

800-900 TL Kasa önerisi

arkadaşım hangi parçayı alırsan al şimdiden hayırlı olsun
  82. M

800-900 TL Kasa önerisi

bencede basbelası arkadaşımızın tecrübelerinden de yararlanmalıyız
  83. M

Arkadaşlar malatyada nerelerden burs alınabilir

arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler
  84. M

800-900 TL Kasa önerisi

apr7 arkadaşım bunların topamı ne yapıyor
  85. M

800-900 TL Kasa önerisi

arkadaşım ram 1600 mhz değilde 1333 mhz olursa birşey olurmu - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım sana bir sistem daha topladım bu 1070 tl yapıyor senin için uygunmu - - - Mesaj Güncellendi - - - amd fx 4300 işlemci asus m5a97 le anakart saphire hd 6570 ekran kartı - - -...
  86. M

800-900 TL Kasa önerisi

2. el parçaları alırken güvendiginiz birinden alın - - - Mesaj Güncellendi - - - yoksa bir ay kulanamadan yeniden masraf yapmak zorunda kalırsınız - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım bu arada ram en fazla kaç gb olmalı 2gb olsa olurmu
  87. M

800-900 TL Kasa önerisi

alpr7 arkadaşım bütçeni 1350 tl ye çıkarabilirmisin - - - Mesaj Güncellendi - - - sana bir sistem topladım 1325 tl ediyor
  88. M

Sistem için bellek ve soğutucu önerisi

tamam o zaman sana daha uygun bir ram bulurum
  89. M

eğer yoksa ddr 4 destekli ile değiştiririz - - - Mesaj Güncellendi - - - anakartı diyom - - - Mesaj Güncellendi - - - valeyardoctor arkadaşım senin anakart ddr3 bu ram ddr 4 anakartını değişelimmi - - - Mesaj Güncellendi - - - yani daha iyi bir anakartla değişelimmi - - -...
  90. M

arkadaşım ram olarak bunu alabilirsin - - - Mesaj Güncellendi - - - gskıll ripjaws4 dü 16 gb - - - Mesaj Güncellendi - - - ddr4 2666 mhz cl 15 1.2v ouad kit ram fiyatı 910 tl
  91. M

Sizce nasıl bi sistem

yani sonradan bir parça almak istersen rahatlıkla alabilirsin - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım mesaj yazarken düzgün cümleler kuramıyor olabilirim ama pc hakkında yeterli bilgiye sahibim - - - Mesaj Güncellendi - - - yanlış birşey yazdıysam kusura bakma - - - Mesaj Güncellendi -...
  92. M

Sizce nasıl bi sistem

thermaltake litepower black edition 700 w psu bunu alabilirsin
  93. M

Sizce nasıl bi sistem

arkadaşım psu yu 700 w lık al
  94. M

Sizce nasıl bi sistem

şimdi iyi ekran kartı,anakart, işlemci alırsan seni uzun süre götürür - - - Mesaj Güncellendi - - - şimdi 4gb ram alırsın sonra paran olunca 4 gb lık birtane daha alırsın 8 olur - - - Mesaj Güncellendi - - - sen bana kesin bütçeni söyle ben ona göre bir sistem toplayayım sana olurmu
  95. M

Sizce nasıl bi sistem

bütçeyi 1500 tl yapamazmısın arkadaşım
  96. M

Sizce nasıl bi sistem

arkadaşım sen bütçeni söyle ben sana toplayayım - - - Mesaj Güncellendi - - - bu arada monitör dahil mi
  97. M

arkadaşım yazdıkların malatyadamı
  98. M

arkadaşlar ünüverseye yeni başlıyorum paraya çok ihtiyacım var lütfen yardım edermisiniz - - - Mesaj Güncellendi - - - ikinci öğretimde okuyorum düşünün halimi
  99. M

arkadaşlar malatyada ünivesite için karşılıksız burs veren kişi veya kurumları biliyormusunuz
  100. M

arkadaşım ben inönü inüversitesinde okuyorum özel ünüverstede değil - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım ben özel ünüverstede okumasam bile özel ünüverste bana burs verirmi
  101. M

sonmemebukucu arkadaşım üniversite için arıyorum
  102. M

arkadaşlar yardım edecek kimse yokmu
  103. M

Bu pc hangi oyunları kaldırır

ben bu ürüne gold dan baktım ama fiyatı yazmıyodu sen bir bakabilirmisin fiyatına mert eren arkadaşım - - - Mesaj Güncellendi - - - benim tel den gözükmüyor
  104. M

tamam olur - - - Mesaj Güncellendi - - - mert eren arkadaşım bu nasıl - - - Mesaj Güncellendi - - - tp-link tl-wn951n 300 mbps
  105. M

yinede sağol arkadaşım - - - Mesaj Güncellendi - - - bunun linkini atarmısın
  106. M

mert eren arkadaşım sana birşey daha sorucam ama konunun dışında olucak - - - Mesaj Güncellendi - - - malatyada nerelerden burs alınabilir
  107. M

arkadaşlar başlıktada belirtiğim gibi nerelerden burs alınabilir yardımcı olursanız sevinirim
  108. M

mert eren arkadaşım sen hala yazmadın wi fi kartla cd takılan parçayı
  109. M

bana iyi bir wi fi kart bulurmusun - - - Mesaj Güncellendi - - - kusura bakma sanada çok zahmet veriyorum - - - Mesaj Güncellendi - - - bana birde cd takmak için bir paça bulurmusun - - - Mesaj Güncellendi - - - yalnış yazmışım parça olucak
  110. M

usb ile takılan mı iyi kart şeklinde takılanmı
  111. M

kasanın içine takılan bir model yokmu - - - Mesaj Güncellendi - - - yani ekran kartı gibi takılan
  112. M

bu pc ye hangi parçayı takarsam wi fi ile internete girebilirim
  113. M

arkadaşım işin varsa söyle yazmıyayım - - - Mesaj Güncellendi - - - işinin olmadığı saatleri sen söyle ben o zaman yazıyım
  114. M

mert eren arkadaşım ben telefonmu almalıyım bu pc yimi - - - Mesaj Güncellendi - - - yoksa laptopmu - - - Mesaj Güncellendi - - - çünkü internete girecek bir makinaya ihtiyacım var
  115. M

3500 TL güzel bi sistem istiyorum kesenin ağzını açtım help :D

anten 345 arkadaşım anakart, ekran kartı,işlemcinin en iyisini al - - - Mesaj Güncellendi - - - çünkü diğer parçaların her biri 600 tl yi geçmiyor - - - Mesaj Güncellendi - - - paranı biriktirip yavaş yavaş alırsın diğer parçalarını - - - Mesaj Güncellendi - - - yani 8 gb ram almazsın 4 gb...
  116. M

olur bende zaten kasayı parça parça satmak istiyordum - - - Mesaj Güncellendi - - - mert eren arkadaşım bu topladığımız sistem beni en fazla kaç yıl ğötürür
  117. M

sdn okuru benim hazırladığım sistemden mi bahsediyorsun
  118. M

mert eren arkadaşım sen saat kaçtan itibaren yazmaya başılıyon - - - Mesaj Güncellendi - - - yada saat kaçta yazmayı bırakıyon ona göre sorularımı sorayım arkadaşım
  119. M

msı gtx 780 twin frozr ekran kartı - - - Mesaj Güncellendi - - - zalman z3 kasa - - - Mesaj Güncellendi - - - termaltake litepower black edition 700 wat psu - - - Mesaj Güncellendi - - - aoc e2370sd monitör - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım fiyatı biraz aşırı oldu...
  120. M

amd fx 9370 işlemci - - - Mesaj Güncellendi - - - asus crossshair v formula-z anakart - - - Mesaj Güncellendi - - - kingston hyper furyx 8gb 1600 mhz cl10 white ram - - - Mesaj Güncellendi - - - kingston hyperx fury 120 gb ssd - - - Mesaj Güncellendi - - - toshıba 500 gb...
  121. M

anten345 arkadaşım ben bu sistemi yazıyorum sen bunu bir kağıda not al - - - Mesaj Güncellendi - - - sonra bunların adlarını gogleye gir fiyatı diye vatan.com dan çıkar sende bakarsın olurmu
  122. M

bu ekran kartı çok eski sence satılırmı
  123. M

mert eren arkadaşım yani kasayı sök parça paça mı sat demek istiyorsun - - - Mesaj Güncellendi - - - buarada ekran kartı radeon x550 256 mb
  124. M

arkadaşım sana bir pc topladım ama bütçeni 160 tl filan geçiyor sorun olurmu - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşım kusura bakma sana yarın toplarım dedim ama işim erken bitti sonrda senin pc yi topladım - - - Mesaj Güncellendi - - - telefondan link atamıyorum o yüzden sana isimlerini...
  125. M

arkadaşım işin acele değilse ben sana yarın bir pc toplayayım olurmu
  126. M

acaba vatanda bu pc parçalarını nereye koyuyorlar
  127. M

dur ben iyice bi bakayı modeline neymiş - - - Mesaj Güncellendi - - - mert eren benim pc nin modelini bulamadım ama özellikleri bu - - - Mesaj Güncellendi - - - 512 mb ram 256 mb ekran kartı intel pentinium 4 işlemci 320 gb hdd - - - Mesaj Güncellendi - - - yani benim pc çok...
  128. M

tam emin değilim ama kulanım kılavuzunun üzerinde öyle yazıyor
  129. M

asus e 1759 diye bir kasa var bende bu kasayı ne kadara satabilirim
  130. M

o monitörü ne kadara satabilirim
  131. M

benim monitör kaç inç
  132. M

mert eren arkadaşım ben bu dediğim sistemi alsam bende bir monitör var kullanabilirmiyim - - - Mesaj Güncellendi - - - monitör lg flatron 1750s bu monitör - - - Mesaj Güncellendi - - - bu benim dediğim kasaya uyarmı - - - Mesaj Güncellendi - - - buarada senin dediğin kasa ve psu yu...
  133. M

tamam arkadaşım kusura bakma ben yalnış anlamışım
  134. M

max 2650 tl kasayla birlikte monitörde almam lazım o yüzden gtx 780 alamam 2650 tl nin içine monitörde dahil - - - Mesaj Güncellendi - - - benim söylediğim sistem iyimi yani o kalsınmı
  135. M

senin dediğin ekran kartı 1400 tl - - - Mesaj Güncellendi - - - psu yu beğendim güzel o kalabilir
  136. M

şimdi max 2650 tl daha üstüne çıkamam
  137. M

ekran kartı gtx 760 ne 780 ni
  138. M

su soğutmaya gerek yok zaten pc de okadar çokda bir sıcaklık olmaz
  139. M

mert eren sen bana 700 wat psu su olan bir kasa bulurmusun 300 tl yi geçmesin ama - - - Mesaj Güncellendi - - - yani psu olmazsa ayreten psu ya para harcamış olmazmıyız değilmi mert eren
  140. M

su soğutmayı işlemciye takıyoruz değilmi - - - Mesaj Güncellendi - - - su soğutmayı ilerde biraz para biriktirip alırım öyle olmazmı mert eren
  141. M

mert eren sen bana 250 tl yi geçmiycek kablo yönetimi olan bir kasa bulabilirmisin psu olabilirde olmayabilirde (psu olursa 700 wat olsun)
  142. M

bunların toplamı 2420 tl yapıyo iyimi sence mert eren
  143. M

hdd toshıba 500 gb 7200 rpm sata 3 32 mb önbellek
  144. M

psu zalman zm 700-glx serisi 80 plus
  145. M

kasa zalman z3
  146. M

kingston hyperx fury 120 gb ssd
  147. M

işlemci intel core i5 4460
  148. M

bu ramdi
  149. M

kingston hyper furyx 8 gb 1600 mhz cl 10 white
  150. M

ekran kartı msı gtx 760 twin frozrgaming oc 2 gb 256 bit
  151. M

anakart msı z97 guard-pro
  152. M

mert eren arkadaşım herşeyi denememe rağmen olmadı - - - Mesaj Güncellendi - - - ben sana isimlerini yazsam olmazmı parçaların - - - Mesaj Güncellendi - - - sende goglede isimlerini yazıp fiyatı dersin goglede zaten çıkıyor vatan.com diye
  153. M

mert eren arkadaşım sen biliyormusun nokia asha 303 te linkin nasıl atıldığını
  154. M

benim tel nokia asha 303 bu telefondan link atabilirmiyim denedim olmuyor yoksa benmi yapamıyorum
  155. M

tel innin markasını öğrenebilirmiyim
  156. M

bu anlattığını tel den mi yapıyorsun
  157. M

mert eren arkadaşım linkleri nasıl atıyorsun bana anlatırmısı çünkü sana göstermek istediğim bir sistem varda
  158. M

mert eren arkadaşım sana zahmet olmazsa linklerini koyarmısın
  159. M

mert eren arkadaşım bunun toplamı ne yapıyor telefondan girdiğim için göremiyorum
  160. M

mert eren arkadaşım intel sistem amd ye göre iyiyse bana 2500 tl ile 2700 tl arası bir sistem toplarmısın monitör dahil beni en az 5 yıl idare etsin arkadaşlar intel sistem amd ye göre iyiyse bana 2500 tl ile 2700 tl arası bir sistem toplarmısın monitör dahil beni en az 5 yıl idare etsin
  161. M

arkdaşlar lütfen sorularımı cevaplarmısınız çünkü bir kere bilgisayar alacağım değilmi sonradan üzülmek istemem - - - Mesaj Güncellendi - - - buarada intel sistemmi iyi yoksa amd mi
  162. M

arkadaşlar bana tavsiye ettiğiniz anakartla asus m5a97 evo arasındaki fark ne özellik açısından büyük fark varsa onunla değişelim bana açıklarmısınız
  163. M

cka ne demek istiyorsun açık bir şekilde anlatırmısın
  164. M

ekran paneli derken kırılma olmaması için yani maksat dayanıklı olsun diye öyle yapıyorlar bir monitör alırsak led ıps olması iyi bir şey yani - - - Mesaj Güncellendi - - - ssd ne işe yarıyor benim duyduğum ssd e işletim sistemini filan atıyorlarmış öylemi
  165. M

bana biriniz açıklayabilirmi
  166. M

sizce ileride biraz para biriktirip ssd almalımıyım - - - Mesaj Güncellendi - - - birde monitörde led ıps ekran diye birşey var bunlar ne işe yarıyor
  167. M

ekran kartı takmak istesem aynı markanın aynı modeli mi olması gerekir - - - Mesaj Güncellendi - - - yoksa 2 farklı model yan yana takılabilirmi - - - Mesaj Güncellendi - - - 2 ekran kartı takılırsada gücünü 2 ye katlar değilmi
  168. M

ben bu kasaya 3 veya 4 sene sonra bir ekran kartı daha takmak istesem takabilirmiyim
  169. M

birşey sorucam oyunlarda fps diye birşey alınıyormuş bana bir açıklarmısınız ben bu kasayla sizlere söylediğim oyunlardan ortalama kaç fps alırım
  170. M

arkadaşlar lütfen sorularımı cevaplayıp beni aydınlatırmısınız
  171. M

arkadaşlar birşey daha sorucam bu bana önerdiğiniz ekran kartı paylaşımlımı paylaşımsızmı - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşlar bana önerdiğiniz monitör çok güzel ama göz yorulmaları baş ağrısı filan yaparmı çünkü ekran başında 5 saate kadar kalan birisiyim
  172. M

bu sistem pes 15 fifa 15 farming smilatör 15 i kaldırırmı
  173. M

- - - Mesaj Güncellendi - - - bu parçaların tümü malatyadaki malatya park avm deki vatan bilgisayarda varmı
  174. M

işlemci fanını yazmamışsın - - - Mesaj Güncellendi - - - ben bu oyunları full ayarlarda oynarsam kasada aşırı ısınmalar olurmu - - - Mesaj Güncellendi - - - ayrıca bunları vatan bilgisayar toplayıp veriyormu yoksa montajını filan yapıyorlarmı - - - Mesaj Güncellendi - - - şöyle...
  175. M

bu sistemle gta 5 ,call of duty ghots su hiç kasma yapmadan oynayabilirmiyim - - - Mesaj Güncellendi - - - oynarsam hangi ayarlada oynarım
  176. M

buarada bütçem 2000 tl - - - Mesaj Güncellendi - - - Arkadaşım sana zahmet olmazsa bana 2000 tl yi geçmiycek bir sistem toplarmısın 500 tl yi geçmiycek birde monitörde lazım
  177. M

bu kasa 2400 tl civarında - - - Mesaj Güncellendi - - - bu kasa 2400 tl civarında bundan daha iyi bir sistemi 2000 tl ye toplayabilirmiyiz
  178. M

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
  179. M

Arkadaşlar yeni bir pc almak istiyorum almak istediğim pc HP H8K30EA bu pc hangi oyunları kaldırır kaldırırsa hangi ayarlarda