Arama sonuçlarınız

1. -AkyoL-

LG V10 Kullanıcıları Kulübü

Beyler smart settings ayarladım, ancak konum evi bir türlü almadı otomatik felan diyorda bir yolu vs var mı kullanan. ?
  2. -AkyoL-

Biraz daha açarmısınız internetten baktım ama bunlar tam olarak ne işe yarıyor yani standart kırılmaz camdan farkı ne buffun. kabım mıktanıslı ve Kabın ön kapağı arkada durunca ekranı oto kitliyor. Hemde telefon kapsız daha şık
  3. -AkyoL-

Telefonda 4.5g yi görünce daha makbule geçti yahu :D Kilis merkezde download 80 upload 44ü gördük iyi iyi :D telefonun en çok sevdiğim özelliği hızlı şarj 1 saatte fulluyor bataryayı
  4. -AkyoL-

4.5G+ Yazıyor bende bide H H+ gibi bazı yerlerde sadece 4.5G bazı yerlerde ise 4.5G+
  5. -AkyoL-

Haha boş boşuna bunca gündür normal kullanmışım :D şuan kilis merkezden bir paylaşım. Avea kullananlar için öncelikle 9333ü arayın 4.5 g yapılandırma mesajları gelecek ardından *450# arayıp 4.5 g pasif ise aktif edin. Şuan memleketteyim böyle istanbulda felan bakalım nasıl olcak hız... :D
  6. -AkyoL-

Oda aynı türk telekom avea yani egm hattı aynı şekilde. 9333 den 4.5 ayarlarını yaptım *450# aradım ve 4.5g nin aktif olmadığını gördüm aktif ettim ve 9333 dende yapılandırma mesajları geldi yükledim artık yarın bakıcaz bakalım :)
  7. -AkyoL-

Operatör sms vs bişey yapmadım ama o lte ayarını telefonu alır almaz yaptım babamda g3 kullanıyor bende h çeken yerde onda lte çekiyor.
  8. -AkyoL-

Hattım avea bu arada türktelekom (EGM tarifesi)
  9. -AkyoL-

Beyler telefonu 12 gündür kullanıyorum hiç bir sıkıntım yok sadece denildiği gibi telefonla fazla uğraşırsanız gün sonunu çıkaramazsınız. Şuan için tek sorun ayarlarıda yapılı olması ve 4.5G hat kullanmama rağmen hiç internete LTE çıkamadım. (İstanbul,Sakarya,Kilis) il merkezi ve bazı...
  10. -AkyoL-

Quick açıkta kapak kapalıyken saate bakmak felan için ekran açılmıyor. Kapağı kaldırmam gerekiyor
  11. -AkyoL-

Daha eve gitmedim şuan işteyim kutu yanımda direk bugün geldi :D
  12. -AkyoL-

bi kılıf aldımda internetteki gibi üst panel açılmıyor. Akşam görüntü atarım acaba kılıf çakma felan diye mi yoksa bir ayarı mı var? Şuandan itibaren %8 şarjım var ve iftara gideceğim tasarruf modu açık wifi veri her şey kapalı sadece görüşme yapıyorum.
  13. -AkyoL-

Tasarım olarak masada duruşu elde duruşu harika. Telefonun kamerasını aşırı beğendim gerek ön gerek arka abi çok kaliteli telefon şarjım şuan %35 oto döndür felan artık gereksizleri kapatalımda mesai çıkışına kadar yetsin. Şu 3 defa 12 saat şarjı yapayım mı sizce yoksa normal şarjı bitince tak...
  14. -AkyoL-

Telefon elimde valla tasarım olarak muhteşem o konuda sıkıntı yok şimdi güncelleme yapıyorum telefon açıldı felan %80di şarjı. telefonla görüşmelerim oldu test ayar felan derken parlaklık %100 de şuan wifi veri bluetooth ekran döndürme vs açtım çoğu şeyi ortalama 1 1 saat 20 dakika felan oldu...
  15. -AkyoL-

Aranıza hoşgeldim :D Sipariş verdim bugün öğlene doğru yarın elimde inşallah 64 GB Dist. Siyah. :) Çok isteyerek aldığım bir telefon inşallah pişman olmam ki pişman olacağımı düşünmüyorum. :)
  16. -AkyoL-

Bende boşa koyuyorum olmuyor doluya koyuyorum olmuyor bi alaydım hayırlısıyla. Ya işin şey yanı tatile çıkacağız şimdi masraf felan şey olacak biraz karmaşık oldu ters zaman :D
  17. -AkyoL-

Sana gelsin hocam. :)
  18. -AkyoL-

Beyler telefonu alabileceğim bir yer öneriniz var mı? Elimde 1200 TL var şuan, ortalam bu hafta o 1800-1900 civarı olacak. Eksiğide aile yoluyla tamamlayacağız artık :D Lg V10 H960tr 64gb Black Black Lg Türkiye Garant GittiGidiyor'da 221031328 LG V10 H960 32 GB Siyah Cep Telefonu Lg V10 H960a...
  19. -AkyoL-

Son olarak telefonu almadan sormak istediğim bir soru bataryası dışında beğenmediğiniz bir yanı var mı? Burası böyle olmalıydı veya keşke şöyle olsaydı dediğiniz?
  20. -AkyoL-

n11'i incelerken bunuda gördüm telefonu almayı planlayanlar için 32 gb ithal 1769 TL LG V10 32 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri
  21. -AkyoL-

LG V10 64GB Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al LG V10 H960 64 GB Siyah Dist Cep Telefonu Ben sakarya'da yaşıyorum çoğu telefocuyu gezdim bütün fiyatlar burdan daha uygundu. Hele bir telefoncu ithale 2700 dedi çıldırdım. Çoğu ithal telefon 2000-2400 arasında dist olan telefonlar ise en iyi...
  22. -AkyoL-

LG V10 İnceleme - ShiftDelete.Net hocam buradaki inceleme konusunda da eksi yönlü olarak bu konuya değinilmişte o yüzden sizler en azından belirlibir süredir kullanıyorsunuz o yüzden sorayım dedim. Teşekkürler. :)
  23. -AkyoL-

@Zeynep85 teşekkürler yorumun için telefonu almadan önce yapacağım bu karşılaştırmayı. :) Birde @Süleyman Alkan @Zeynep85 ve diğer v10 kullanıcıları size şeyi sormak istiyorum. Arka kilit aynı zamanda parmak izi okuyucu tuşu ses ve hafif bi plastiksi yapı açısından sizi rahatsız ediyor mu?
  24. -AkyoL-

Powerbank ile sorunu halledebiliriz o problem değil fakat genel duruma göre sizce Note5 mi v10 mu?
  25. -AkyoL-

Merhabalar arkadaşlar hayırlı günler, Ben v10 çıktığından beri almak istiyorum ama bir türlü nasip olmadı bu yaz almayı planlıyorum kullandığım telefonda arıza yapınca. Şimdi öncelikle sizlere bir kaç sorum var. İlk olarak 32/64 GB sorusu. Şimdi genel olarak distribütör olan telefonlarda 64 GB...
  26. -AkyoL-

Bu Sistem Değermi

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3000-3200 arası tutan bu sisteme bu fiyat degermi ve beni nereye kadar goturur? İntel Core İ7 4790 3.6GHZ 1150p İşlemci MSI B85 Gaming DDR3 1600MHZ Anakart Corsair 8GB 1600 mhz Soğutuculu DDR3 RAM Sapphire R7 370 Nitro Dual-X OC 4GB 256BIT DX12 Ekran Kartı WD...
  27. -AkyoL-

Bilgisayar Tavsiyesi - Yardım

Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle, elimdeki hurda laptopdan açıyorum bu konuyu. Yakın zaman içerisinde inşallah bilgisayar alacağım ve önerileriniz fikirleriniz nelerdir ? Toplama masaüstü almayı planlıyorum ve düşündüğüm kasa şu; Intel Skylake Core I5 6500 3.2 GHZ 1151p İşlemci MSI B150...
  28. -AkyoL-

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Oynuyoruz

Merhaba arkadaşlar, İki farklı oyun forum yetkilisi buluştuk ve Euro Truck Simulator 2 Multiplayer oynadık.. 43 Dakikalık videomuzu sizlere sunuyoruz. Çekim bana aittir, 720 P izlemeniz tavsiye olunur. http://www.youtube.com/watch?v=wEfjOAuFTuM