Arama sonuçlarınız

1. M

Neverwinter dragonborn hediyesi

merhaba arkadaşlar; neverwinter a başladım. baya da iyi gidiyor oyun. yalnız şöyle bi durum var; Gamestanbul diye bi site zen alan 5 kişiye dragonborn hediye ediyormuş. Çekiliş mi yapıyorlar yoksa ilk 5 kişiye mi veriyolar anlamadım. bilen varsa ve bilgilendirirse sevinirim...
  2. M

Perfect World oyunları nasıl?

Merhaba arkadaşlar bu sıralar her yerde görüyorum perfect world oyunlarını öve öve bitiremiyorlar. ben de wolfteami yeni bıraktım ve oyun arayışı içindeyim. dd neverwintera başlamayı düşünüyorum. bursagb de de sanırım baya kazançlı alacagız kodları. haberini yapmışlar...
  3. M

Dizi İncelemesi: Shameless

Yeni sezon ne zaman başlıyor bilgisi olan var mııı?
  4. M

Evim.net

ellerinde olmayan ürünleri satıp teslim tarihinde ise ürün elimizde yok başka bi şey verelim diyerek tüm ciddiyetsizliğini ortaya koyan sitedir.
  5. M

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

d&d neverwinter denemediysen mutlaka dene, öneririm.
  6. M

Steam'de Artık Türk Lirası Geçerli

Bu olayın hayırlı olmayacağı belliydi. Kurlar tamamen karışmış resmen! Steam kaş yapayım derken göz çıkarıyor.
  7. M

UyduNet İnternet Kullanan Var mı?

UyduNet'in internet hizmetini kullanan var mı arkadaşlar? varsa memnun musunuz?
  8. M

Yerli sosyal paylaşım sitesi: Sosyalken.com yayında!

daha çok reklam yapmak şart gerçekten de. ben beğendim hocam hayırlısı olsun.
  9. M

Yeni Çipli Kimlik Kartı Nereden, Nasıl Alınır? Ne Zaman Dağıtılacak? Ücreti Ne Kadar?

İyice robotik hale geliyoruz haydi hayırlısı!