Arama sonuçlarınız

1. S

Xiaomi Mi9 telefonumu Bilgisayara bağlayamıyorum.

Merhabalar. Xiaomi mi9 marka model telefonumu bilgisayara bağlayamıyorum. Sadece şarj oluyor uyarısı geliyor. Dosya aktarma veya usb ile internet paylaşımı gibi seçenekleri kullanamıyorum. Bu sorun konu açmaktan yaklaşık 1-2 saat önce başladı. En başta bilgisayarıma bağlıydı cihazım ve internet...
  2. S

Renault clio 4 far kolu sorunu.

Aracım 2013 model Renault clio4. Akşam arabayla seyir edeceğim zaman arabayı çalıştırdıktan sonra farlari açmak için kolu çeirdiğimde önce hiç tepki göstermiyor birkaç dakika sonra çok hassas şekilde yanıyor. Sinyal verirken veya selekör yaparken farlar kapaniyor. Çalıştıktan yarim saat kadar...
  3. S

Cs-Go fps Problemi nasıl giderilir?

Merhabalar; Sistemimin ozellikleri şunlar Intel core i7 7. Nesil işlemci 4.0 gHz 12 Gb Ram 1 Tb Hdd Nvidia GTX1050 4 Gb DDR5 Windows 10 guncel Intel hd grapish guncel Nvidia experance guncel Fakat oyundayken 60 fps sabit alıyorum. Bilgisayarim dizustu. Full hd 1080p ekran. Birkac ayari...
  4. S

Sanal gerçeklik gözlüğü ile PC oyunu nasıl oynanır?

Arkadaşlar sanal gerçeklik gözlüğü almak istiyorum. Bu cihaz ile pc de ki oyunlari nasıl oynayabilirim. Trinus gibi programlar yardımıyla pc ekrani telefona yansıtmak istemiyorum. Çünkü yansıtma işlemi tam olarak yapmak istediğim şey değil. Örneğin Euro Truck Simulator 2 yi oynamak istiyorum...
  5. S

Internet servis sağlayıcısı önerisi.

Arkadaşlar eve internet bağlattırmak istiyorum. Telefon hattı var ama kapattırdık. Hangi internet sağlayıcısını önerirsiniz? TTNET hariç çünkü çok problemli. Kopmaları olmayan az maliyetli sınırsız internet paketi olan hangi sağlayıcısını öneriyorsunuz?
  6. S

İntel True Key uygulaması kaldırılamıyor.

Dün McAfee aboneliğimin ürünü olan True Key i indirdim. Beğenmediğim için kaldırmayı denedim ve şu hatayı aldım. Bu uygulamayı nasıl kaldıracağımı bilen birisi söyleyebilir mi?
  7. S

Sistemde çözemediğim sorunlar var bakar mısınız?

Arkadaşlar bu gün süre gelen ve yeni fark ettiğim bir problem var. Güvenlik duvarına erişemiyorum. İşaretlediğim ayarları değiştiremiyorum. Ayrıca sistem ve güvenlik bölümü erişimim de yok. Çözümü olan anlatabilir mi? Ve açmaya çalıştığım resim dosyası da şöyle hatalar veriyor.
  8. S

Advanced System Care kullandıktan sonra neden böyle oldu nasıl düzelir?

Advanced System Care kullanıp hataları düzelttikten sonra toplu simge seçmek için fare sol tık basılı tutarak yapılan işlemde artık bu şekilde XP de ki gibi çizgi çiziyor. Win7 , 8 , 10 da içi hafif mavi ve çizgileri koyu mavi bildiğiniz üzere. Bu ciddi bir problem değil ama bilgisayarımda...
  9. S

Oyunlar da donma oluyor ara sıra.

Arkadaşlar yeni notebook aldım Asus k555UB- XO066T marka model. Nividia GeForce 940m 4 GB Ekran kartı 8 Gb ram intel core i5 işlemci 2.80 Ghz işlemci hızına sahip. Notebook şarjdayken oyunlar gayet hızlı ve akıcı çalışıyor. Ama şarja takılı değilken yer yer donmalar takılmalar yavaşlamalar...
  10. S

Interneti ne kadar kullandığımı online görmek ve kaydetmek istiyorum.

Merhaba arkadaşlar. Ortak internet kullanıyoruz ve AKK den sorunlar çıkıyor. ayın 10 un da AKK aşımından internet yavaşlıyor diye suç üzerimize atılmaya başlandı. Hangi cihaz interneti ne kadar kullanmış ya da şu cihaz interneti ne kadar kullanmış olduğunu görebileceğimiz bi yazılıma ihtiyacım...
  11. S

Yeni antivirus programı satın aldığım McAfee yardım.

Yeni notebook um ile birlikte aldığım 2 yıllık McAfee antivirus programını 2 ayrı bilgisayarım da kullanabilir miyim? Tam koruma sağlar mı?
  12. S

Yeni notebook aldım hdd den ses geliyor.

Yeni Asus K555UB XO066T aldım. 1 tb hdd 5400 rpm. 2 gb ekran karti nvidia gtx940M intel core i5 islemci 2.80ghz turbo ile. Acilista normal calisma da islem yapmiyorken hdd den surtunme sesi geliyor sanki ama cok az. Sessiz ortam da anca duyuluyor yani. Yuksek cozunurluklu buyuk boyutlu oyun...
  13. S

Partlar halinde indirdiğimiz oyunlar hakkında.

Merhaba arkadaşlar. Gta 5 i indiriyorum da. Indirdiğim sitede one drive,letibit ve google drive uzerinden yayınlanmış partlar var. One drive ye yuklenmis partlardan 2 tanesini indirdim de geri kalanini letibit premium alip yapsam bozukluk vs olur mu? Yoksa one drive den devam mi edeyim?
  14. S

Bunlar arasında kararsız kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum :(

1. http://www.teknosa.com/urunler/125033055/asus-k555ub-xo066t-15-6i5-6200u8gb1tbwin10-noteboo Özellikleri kısaca; İŞLEMCİ: Intel Core i5-6200U İŞLEMCİ HIZI: 2,3 GHz İşlemci Turbo Hızı: 2,8 GHz Sabit Disk Tipi: 5400RPM 2.5' HDD SABİT DİSK: 1 TB GRAFİK TİPİ: NVIDIA GeForce 940M EKRAN BELLEĞİ: 2...
  15. S

Oyun Bilgisayarı Teknik Özellikleri Hakkında Bilgi

Merhabalar yakında bir notebook alacağım. Bilgisayar türü oyun bilgisayarı fiyatı 2.500 tl. Ürünün teknik özellikleri; SABİT DİSK : 1 TB BELLEK : 8 GB YAZILIM : Windows 10 Dokunmatik Ekran : Yok MARKA : LENOVO Pil Hücre Sayısı : 4 İŞLEMCİ : Intel Core i5 6200U EKRAN BELLEĞİ : 4...
  16. S

Win7 Chromium Virüsü Yardım!

Merhabalar arkadaşlar. Son birkaç gündür uğraştığım ama üstesinden gelemediğim "Chromium" virüsü bilgisayarıma bulaşmış durumda. Dosyayı ne kadar silsem de kendiliğinden geliyor. Kayıt defterinden de bulduğum her yerden sildim ama kurtulamadım. Şuan cmd üzerinde sfc/scannow yapıyorum ve...
  17. S

Svchost.exe cpu kullanımı ve yüksek sayıda Svchost.exe çalışması Acil yardım!

Selamun aleyküm belyer. Bilgisayarıma interneti bağladıktan sonra svchost.exe aşırı cpu kullanıyor. Kapatıyorum interneti de çekiyorum cpu kullanımı normal tekrar takıyorum ve svchost.exe Kullanıcı:System olarak tanımlı cpu yu yemeye başlıyor ve ağır kasılmalar oluyor. 1. Resimde hem aşırı...
  18. S

Bir virüs gibi ama değil. Acil yardım

Selamun aleyküm. Arkadaşlar konunun yeri mi bilmiyorum ama en uygun burası olduğunu düşünüyorum. Sorunumu anlatayım. Bir bilgisayarda ki klavye ve fare hareketlerinin kontrolünü yada ekran videosunu bilgisayar açıldığı andan itibaren kaydedip kapat tuşuna basıldığımda tüm veriyi kaydedip...
  19. S

Hangi Laptop u almalıyım Acilinden Yardımlarınızı Bekliyorum

Selamun Aleyküm. Arkadaşlar laptoplar hakkında pek bilgim olmadığı için bütçemin yettiği laptopları sıraladım. Biraz film biraz oyun amaçlı kullanacağım. Oyun dediğim league of legends , euro truck simulator 2 tarzı oyunlar. İlgilenip görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. 1. HP 15-R005ST...
  20. S

Film ve oyun amaçlı Laptop

Selamun aleyküm. Biraz film biraz internette gezinti ve biraz da oyun (league of legends euro truck simulator 2 vb.) oynatabilecek bir laptop arıyorum. Max bütçem 900 TL. Not: Sayıları normal masaüstü klavyede ki gibi numlock un orada olursa sevinirim. Öteki türlü alışabileceğimi zannetmiyorum...
  21. S

Win7 Blue Screen

Merhaba arkadaşlar. Sistemimdeki bir sorundan bahsetmek istiyorum. Geçen ay güncelleştirmeleri yaptıktan sonra bilgisayarımda özellikle internetten yaptığım indirmeler de bilgisayarım kilitleniyor. Ekran donup kalıyor hiç bir şey hareket etmiyor. Res atıp açtığımda da Blue Screen hatası aldığımı...
  22. S

Merhabalar. Lg L Fino aldım ama radyo yok...

Selamun Aleykum arkadaşlar. Lg L Fino aldım birkaç hafta once. Fakat Fm Radyo bulamadım yada yok. Internetten özelliklerine baktım radyo var yazıyor. Fm Radyo yu nasil ekleyebilirim telefonuma? :hammer:
  23. S

Vestel Venüs V5.0 Özellikleri

Arkadaşlar yeni telefon almam gerekiyor. Fiyatı ve Özellikleri iyi olan bir telefon. Kısa bir piyasa araştırması yaptım ve Vestel Venüs ü keşfettim. Fakat Vesteli kötülediklerinden sizden yardım almak istiyorum. Beğendiğiniz sevdiğiniz bir telefon varsa özelliklerini ve fiyatını paylaşır...
  24. S

Win7 Professional Appcrash Hatası

Arkadaşlar bilgisayarımdaki eski Windows Xp sisteminde taşnabilir hard disk imde bulunan X-Men Origins - Wolverine(TM) ve Call of Duty 4 - Modern Warfare oyunlarını rahatlıkla oynayabiliyordum. Geçen ay Windows 7 formatı attıktan sonra AppCrash hatası almaya başladım. Resimlerdeki gibi... Sorunu...
  25. S

Windows xp CD Sürücüsü Gözükmüyor.

Sürekli olarak yaşadığım problemlerden biride bu. Cd sürücüsü Bilgisayarım'da bazen görünüyor bazen görünmüyor. Kesin çözümü olan var mı?:wink::wink:
  26. S

TSSTcorp CDDVDW SH-222BB Driver

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle forum a yeni üye oldum sırf şu sürücüyü yapabilmek için. Sorunu açıklıyorum; öncelikle tüm sorun Bilgisayar açılırken ki ilk gelen yazılarda başladı. Yazılar aşağı yazıp dura dura açılmadı pc. Ardından açıldıktan sonra svchost.exe nin yüksek cpu kullanmasıyla devam...
  27. S

TSSTcorp CDDVDW SH-222BB Driver

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle forum a yeni üye oldum sırf şu sürücüyü yapabilmek için. Sorunu açıklıyorum; öncelikle tüm sorun Bilgisayar açılırken ki ilk gelen yazılarda başladı. Yazılar aşağı yazıp dura dura açılmadı pc. Ardından açıldıktan sonra svchost.exe nin yüksek cpu kullanmasıyla devam...