Arama sonuçlarınız

1. Drogba39

Huawei'den Xiaomi'ye geçilir mi ?

Şu anda Mart ayının sonlarında aldığım Huawei Nova 5T modelini kullanıyorum. O zaman zam gelmemişti ve 3400 TL'ye almıştım ve zam geldikten sonra da 4000 TL'ye yükseldi fiyatlar. 2. el fiyatlarına baktığım zaman da satmak istediğim zaman zarar etmeme ihtimalinin yüksek olduğunu gördüm. Aklımda...
  2. Drogba39

Korayspor Sahte Ürün Satar mı ?

Korayspor'dan Adidas ayakkabı aldım, bugün elime ulaştı fakat ayakkabının kutusu yoktu, Korayspor logolu bi poşetle gönderilmişti. Normalde her ayakkabının kutusu olmuyor mu ? Bu ayakkabının niye yok kutusu ? İçime bi şüphe doğdu açıkcası, acaba sahte midir diye ? QR kod var, taratmaya çalıştım...
  3. Drogba39

Amazon'da yarı fiyat

https://www.amazon.com.tr/WD5000LPLX-Black-Laptop-Performans-Diski/dp/B00QFXOL5G/ref=asc_df_B00QFXOL5G/?tag=googleshoptr-21&linkCode=df0&hvadid=389253243839&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=278340842279343720&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012781&hvtargid=pla-440651911349&psc=...
  4. Drogba39

Huawei Bildirim Sorunu

Mobil veri açıkken bildirim kilit ekranına düşmüyor, hatta bildirim çubuğuna bile düşmüyor, gelen mesajları görebilmem için uygulamaya girmem şart. Wifi'da böyle bir sorun yok, her mesaj vs. geldiğinde bildirim geliyor, kilit ekranında da gözüküyor. Ama mobil veri açıkken, mesela Whatsapp'dan...
  5. Drogba39

Wifi İnternet Erişimi Yok Sorunu

Telefonum Huawei Nova 5T, wifi'a bağlanmak istediğimde, internet erişimi yok diyor, bağlansa bile internete girmiyor. Modemle, internetle alakalı bi sorun yok. Ailem telefonları ile bağlı, ben laptop ile girebiliyorum ama telefon ile bağlanamıyorum. Modeme reset attım, telefonu kapatıp açtım...
  6. Drogba39

Nova 5T ısınma sorunu

Nova 5T kullananlardan yardım bekliyorum, ben de bu telefonu almayı düşünüyorum fakat birkaç kişinin ısınma yaşadığını gördüm, normal kullanımda ciddi anlamda ısınma yaşanıyor mu yoksa sadece Pubg, Call of Duty gibi oyunlarda mı yaşanıyor ? Bir de genel olarak telefondan memnun musunuz, ekranın...
  7. Drogba39

Telefon konusunda kararsızım

Geçtiğimiz günlerde bi konu açmıştım ama net bi karar veremedim hâlâ. 3000-3500 TL civarında bi bütçem var, aklımda da A71 ve Nova 5T var. Fakat bi yandan da abimden dolayı ve 2. el fiyatlarının pek düşmemesinden dolayı iPhone'a yönelesim var, iPhone 7 eski olduğundan pek düşünmüyorum ama...
  8. Drogba39

3000 TL telefon önerisi

3000 TL civarında telefon bakıyorum. Çoğu kişi Mi 9T önerecek bu fiyat aralığında ama ben bi türlü ısınamadım, pop-up kamera olayı pek içime sinmedi ve Mi 9T Pro'yu elime alıp incelediğimde pek etkilemedi açikcası. Bir de herkes sürekli önerince bi bıkkınlık geldi telefondan. Kısacası onun...
  9. Drogba39

Note 10 Lite ve S10 Lite

Yeni çıkan bu 2 telefon hakkında ki düşüncelerinizi alabilir miyim ? İşlemci ve Ram açısından S10 Lite daha iyi, fiyata da yansımış zaten, ikisinde de 4500 mAh batarya var, fakat S10 Lite'da ki SD855 işlemciden dolayı daha iyi batarya performansı olacaktır diye düşünüyorum, sonuçta 7nm'lik bir...
  10. Drogba39

Mi 8 vs Mi 9T

Xiaomi Mi 8, Hepsiburada'da 2999 TL'ye düşmüş, eski de olsa amiral gemisi olarak nitelendirilebilecek işlemcisi ve özellikleri var. Orta-üst segment telefon mu almak daha mantıklı, yoksa 1 eski model olan amiral gemisi mi ?
  11. Drogba39

Mi 9T Pro 3099 TL ?

Hepsiburada'da telefon kategorisinde Xiaomi telefonları seçince, Mi 9T Pro 3099 TL yazıyor fakat ürüne tıklayınca Mavi ve Siyah renkleri 5299 TL yazıyor ve kırmızı rengi hiç yok. Acaba kırmızı rengi 3099 TL'ye satıldı da stoğu mu bitti, yoksa bi yanlışlık mı var orda ? Gören oldu mu hiç ?
  12. Drogba39

iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus 64 GB Turkcell'de peşin fiyatına 5299 TL'ye düşmüş, diğer yerlere baktım, 5999 TL genelde, Trendyol'da 5400 küsürdü. Black Friday'de 7 veya 7 Plus düşünüyordum, şimdi işler değişti. Bi telefon için 5 bin TL verilir mi diye düşünmüyor değilim ama 2. el satarken bile değerini pek...
  13. Drogba39

Laptopa Harici Klavye Bağlama Sorunu

Laptopuma A4Tech KB-21 klavyesini, PS2-USB çeviricisi ile bağladım, bilgisayarı ilk açtığımda klavye çalıştı birkaç saniyeliğine fakat bilgisayar kendine geldiğinde klavye gitti, bi daha da yazamadım klavyeden. Klavyede veya çeviricide sorun olsa birkaç saniyeliğine yazmazdı herhalde, sanırım...
  14. Drogba39

İndirim Yalanı

İndirim nerde var bulabilen var mı ? Efsane Cuma, TeknoCuma, Yılın En Büyük İndirim diye reklamlar yapıyorlardı, Cuma günü oldu ortada indirim filan yok. Bazı ürünlerde Hepsiburada indirim yapmıştı, şimdi yine eski fiyatına dönmüş, hatta bazı ürünlerde, diğer sitelerden 100-200 lira daha...
  15. Drogba39

iPhone 7 Plus Güncelleme Desteği

iPhone 7 Plus'ın güncelleme desteği daha ne kadar devam eder ? Android almaktan vazgeçtim, bütçeme uygun sadece iPhone 7 ve 7 Plus var, aralarında da 800 TL'lik bi fark var. Almışken 7 Plus alasım var, batarya, ekran ve Ram'den dolayı, bir de çift kamera olmasından dolayı ama bir de 1-2 sene...
  16. Drogba39

Mi 9T 2549 TL kaçırılmamalı mı ?

Ben yeni bi telefon almak istiyorum, daha önceden de konu açmıştım birçok kez. Hepsiburada'da Mi 9T şu anda 2549 TL'ye satılıyor, fiyatı gayet iyi geldi bana, normalde bütçem 3500-4000 TL fakat o fiyatlara da pek alınacak bi cihaz yok, sadece Mi 9T Pro var fakat ona da sadece işlemci için 1000...
  17. Drogba39

P30 Lite mı, A50 mi ?

Benim bi arkadaşım telefon almak istiyor, 2000-2500 TL civarında bi bütçesi var ve ailesinde Xiaomi kullanan varmış ve hiç memnun kalmamış hem arkadaşım hem de ailesinde ki kullanan kişi. Yani Xiaomi asla düşünmüyor ve Android olmasını istiyor. Kısacası Samsung veya Huawei marka bi telefon almak...
  18. Drogba39

S10e

N11'de S10e 4300 TL civarında satılıyor ve bende 4000 TL üzerine 400 TL'lik bi kupon var, yani bana 3900 TL'ye filan denk geliyor sizce bu fiyata alınir mı ? Hepsiburada'da vs. 4500 TL'ye satılıyor minimum. 4000 TL üzerinde, 400 TL'lik kuponla alınabilecek en mantıklı seçenek bu telefon geldi...
  19. Drogba39

11.11 İndirimleri

11.11 indirimleri muhabbetinde kayda değer indirim yapan bi site var mı ? N11'de sadece 11 Kasim'da olacak diye biliyorum ama bazı sitelerde 9-10-11 Kasım olarak yapmışlar fakat özellikle Trendyol'da hiç indirim göremedim ben. Hepsiburada'da Redmi Note 8 Pro 2199 TL'ye düşmüş, o indirim...
  20. Drogba39

Dubai'den Mi9T Pro

Bizim tanıdık bi telefoncu var, hem tamir yapıyor hem 2. el telefon satıyor, Dubai'den Mi9T Pro getirtmiş ve 2700 TL'ye satıyormuş ve pasaport kaydını vs. onlar yapıcakmış. Şu an kullandığım telefonu da 3 sene önce ondan almıştım 2. el olarak ama benimki Türkiye Garantili'ydi, 3 senedir herhangi...
  21. Drogba39

Telefon İndirimi

Ben burada daha önceden de konu açıp, en son olarak Mi9T'yi almaya karar vermiştim fakat yine karar değiştirdim ve bütçemi de biraz yükselttim. Asıl sormak istediğim şey şu; Kasım ayı içerisinde N11'in 11.11 indirimi ve Black Friday indirimleri var. Bende sadece N11'in bu indirim gününde geçerli...
  22. Drogba39

Redmi Note 8 Pro vs Mi9T

Birkaç hafta önce yine burada konu açıp, en sonunda Mi9T'de karar kılmıştım fakat ardından çıkan ve yine bu forumda herkese önerilen Redmi Note 8 Pro aklımı karıştırdı. Donanımsal olarak daha iyi olması ve batarya konusunda da bir tık daha iyi olması ve tasarım konusunda da bana göre Redmi Note...
  23. Drogba39

Windows 10 Home Key

Elimde fazladan Windows 10 Home Key'i var, benim bilgisayar Pro sürüm olduğu için, bende çalışmadı, isteyen varsa özelden ulaşsın 10 TL'ye veririm.
  24. Drogba39

Mi 9 Lite vs Mi9T

Ben geçen haftalarda bir konu açmıştım ve o zamandan sonra Mi9T almayı düşünüyordum fakat şimdi de Mi 9 Lite'ın Xiaomi Garantili olarak satışa çıktığını gördüm, fiyat olarak da Mi9T'den daha ucuz. Açıkcası tasarım olarak Mi 9 Lite daha hoşuma gitti, işlemci performansında hissedilebilir bir fark...
  25. Drogba39

M30s alınır mı ?

Hepsiburada'da Samsung M30s 2699 TL'ye satılıyor, artı olarak Galaxy Fit E ve Akg Y100 kulaklık veriyorlar. Kulaklık 300 TL civarına, Fit E de 200 TL civarına satılıyor, yani telefon 2000 TL civarına denk geliyor hemen hemen. Grafik kartı A50'de bulunanla aynı, 6000 mAh de bataryası var. Kamera...
  26. Drogba39

A50 v A70

Ben bu iki telefon arasında kaldım. Aslında A70'te kararlıydım fakat telefonun boyutu beni düşündürüyor. Bende Note 5 var şu anda, bu bile büyük geliyor, A70 bundan 10 mm daha uzun, az bir rakam değil. Sizce sırf boyutundan dolayı A70'ten vazgeçip, daha ucuz olan A50 mi alayım, yoksa A70 alıp...
  27. Drogba39

Samsung A50-A70, LG G7

Bütçem 2500-3000 TL civarında, aklımda bu 3 telefon var. Benim için önemli olan özellikler sırasıyla; performans-batarya-kamera-ekran. Performans olarak G7 en iyisi olduğunu biliyorum fakat onun da bataryası düşündürüyor. A50 ve A70'in de batarya performansları beni cezbediyor. Bir de A50 ile...
  28. Drogba39

P30 Lite Kullananlar

P30 Lite kullanan arkadaşlar, telefondan memnun musunuz ? Telefonun bataryası ve kamerası nasıl ? Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ? Bir de performans olarak günlük kullanımda yeterli mi ?
  29. Drogba39

P30 Lite alınır mı ?

Hepsiburada'da bi modeli 2500 TL civarında, diğeri ise 2700-2800 TL'ye satılıyor. Aralarında ki fark kamera sanırım, biri 24 MP, diğeri 48 MP fakat başka fark var mı bilmiyorum. Sizce P30 Lite alınır mı ? Ben daha çok sosyal medyada takılırım, arada oyun oynarım, artık çok fazla oynamıyorum...
  30. Drogba39

S9+ Alınır mı ?

3600 TL'ye sıfır S9+ buldum Sahibinden.com'da sizce alınır mı ? Faat şöyle bir şey var; telefon kapalı kutu değil, yani kutuyu açıp o şekilde de fotoğraflar var ama açıklamasında sıfır yazıyor, herhangi bir sorun çıkar mı ? Aslında ben LG G7 düşünüyordum fakat onun da bataryası kötü diyorlar, o...
  31. Drogba39

ÖTV Zammı

Bir aralar telefonlara uygulanan ÖTV zamları %25'den %50'ye çıkacak dendi, hatta kısa bir süre telefonlar zamlandı da fakat yine ÖTV zammından önce ki haline döndü. Yani en azından benim takip ettiğim telefonlar tekrar eski haline döndü. Bu fiyatlar ÖTV zammının %50 olarak uygulandığı fiyatlar...
  32. Drogba39

Kulakiçi Kulaklık Önerisi

2 senedir Note 5 telefonumun kulaklığını kullanıyordum ama artık kablosu aşındı ve sol taraftan ses gelmemeye başladı, bu yüzden yeni kulaklık arıyorum. 50-100 TL civarında kulakiçi kulaklık önerir misiniz ? Aklımda LG Quadbeat 3 var ama telefon kulaklığı olduğu için aklımı karıştırıyor, o...
  33. Drogba39

Samsung A50 Kullananlar

Samsung A50 modelini kullanan arkadaşlar, genel olarak cihazdan memnun musunuz ? Performans, batarya, kamera, ekran konularında artıları ve eksileri yazar mısınız ? Cihazın fiyatı 2400 TL'nin altına düştü, bu fiyatı hakediyor mu, bu parayı vermeye değer mi ?
  34. Drogba39

Samsung A50

Samsung A50'nin fiyatı 2800 TL'den, 2400 TL'nin altına kadar düştü. Açıkcası tasarımı, 3 kamera olması, 4000 mAh bataryası ile fena olmayan bir telefon. SDN'nin incelemesinde de işlemcisinin SD710'a hemen hemen eşit olduğunu söyledi, eğer öyleyse işlemcisi de o fiyat aralığında gayet iyi. Fakat...
  35. Drogba39

1 Nisan ÖTV Zammı

1 Nisan'dan itibaren telefonlarda ÖTV zammı %25'ten %50'ye çıkacak diye haberler vardı. Fakat bugün 1 Nisan olmasına rağmen telefon fiyatlarında herhangi bir değişiklik görmedim. Bu zam gelecek mi, gelecekse de ne zaman gelir ? Sonuçta şu an mesai saatleri içerisindeyiz, bugünden itibaren...
  36. Drogba39

Telefon Almanın Zamanı

Bende, 2. el aldığım ve 2.5 senedir kullandığım Note 5 var, yani 3 senelik bir cihaz ve artık ömrünü bitirmek üzere. Yaza telefonu değiştirmek istiyorum fakat ÖTV'nin %50'ye çıkacağı söylentileri var. Bunlar söylenti mi sadece yoksa gerçek olma ihtimali yüksek mi ? Telefonu değiştirmek için yaza...
  37. Drogba39

Note 5 Batarya Sorunu

Bende Note 5 var, geçen gün bir telefoncuda bataryasını değiştirdim 130 TL'ye, bana orijinal olduğunu söyledi fakat 2 gündür şarj %15'in altına düştüğünde kapanıyor ve ekran süresi olarak 3 saat civarında alıyorum. Bugün öğlen 12:30 gibi %96'da şarjdan aldım, 22:30'a kadar yani 10 saatlik bir...
  38. Drogba39

Note 5 Batarya Sorunu

Her zaman şarj ettiğim kablo ve şarj aleti ile şimdi şarj etmeye çalıştığımda tam şarj için 5 saat yazıyor. Önceden 1 saat 50 dakikada filan full oluyordu hatta daha bugün gündüz vakti de şarj ettim fakat aynı şarj aleti olmasına rağmen, şu anda 5 saat diyor. Telefonu açıp kapamayı denedim...
  39. Drogba39

Kulakiçi Kulaklık Önerisi

Bütçem 50 lira civarında belki 60 liraya çıkabilirim. Genelde oyun oynuyorum ama oyun kulaklığı olarak almıyorum, sadece idare etsin yeter. Şu anda da Note 5 kulaklığı kullanıyorum, 2 sene oldu, aslında memnunum fakat kablosu yıpranmaya başladı ve yakın zamanda da bozulur büyük ihtimal, iyice...
  40. Drogba39

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3 alınır mı ? Bu akıllı bileklikler ne işe yarar ? Ben saat almayı düşünüyordum ama akıllı bileklikler hoşuma gitti, fiyatı da çok pahalı değil ama yine de düşündürüyor insanı, fiyatını hakediyor mu ?
  41. Drogba39

Note 5'den Honor Play'e geçmek ?

Bende Note 5 var, 2016 Eylül'de 2. el olarak almıştım. Yani telefonda ne garanti kaldı, ne batarya kaldı, 2.5-3 senelik telefon, buna rağmen performans anlamında pek yarı yolda bırakmadı beni bugüne kadar. Fakat son zamanlarda ara sıra uygulamalarda donmalar, takılmalar başladı, belki de bugüne...
  42. Drogba39

Televizyon Önerisi

Biz televizyonu değiştirmeyi düşünüyoruz. Elimizde 3000 TL civarı bütçemiz var, belki 3500'e çıkabiliriz. LG veya Samsung düşünüyoruz. Aslında ilk önce Samsung düşünüyorduk, nedeni ise şu an evde ki televizyonumuz Samsung marka ve yaklaşık 10 yıldır kullanıyoruz, hiçbir sıkıntı çıkartmadı bize...
  43. Drogba39

Windows 10 OEM Key

Bende Windows 10 Home Single Language'in deneme sürümü yüklü ve ben OEM Key almayı düşünüyorum fakat hiçbir yerde buna uygun OEM Key bulamadım. Windows 10 Home OEM Key'ini mi satın alıcam yoksa işletim sistemini mi değiştirmeliyim ?
  44. Drogba39

Note 5 Yerine Alınabilecek Telefon

1.5 seneden fazla oldu Note 5'i alalı, zamanında 2. el almıştım, telefonun garantisi de bitti. Yani kısacası telefonun ömrü yavaş yavaş bitmeye başladı. Özellikle Android 7 aldıktan sonra kasmalar, donmalar başladı, bataryası da az gitmeye başladı. Yazın da bu telefonu değiştirmeyi düşünüyorum...
  45. Drogba39

PS2 Kolu ile PC'de Oynamak

Ben de sorunsuz bir PS2 kolu var. Laptopda Fifa filan oynamak istiyorum, gamepadler de kalitelileri çok pahalı o kadar para vermek istemiyorum, acaba PS2 kolunu PC'ye bağlayabilir miyim ? Bir kaç aparata baktım fakat dogru mudur, çalışır mı bilmiyorum.
  46. Drogba39

Note 5'ten Geçilebilecek Telefon

Bende Note 5 var, geçen sene Ağustos'ta 2. el olarak almıştım. Android 7'ye geçtiğimden beri takılmalar olmakta, bataryasından da pek memnun değilim. Bu yüzden kış gibi değiştirmeyi düşünüyorum, Note 5 yerine, ekran, kamera konusunda ondan iyi olmasına gerek yok fakat çok kötü de olmasın...
  47. Drogba39

Mimarlık için Laptop Önerisi

Arkadaşım Mimarlık 1. sınıfta okuyor. Okuldaki hocaları Quadro ekran kartlı bilgisayar alın demiş fakat onlar da 10 bin TL civarında. O da o kadar para vermişken Quadro yerine Gtx1070 alayım diyor, fakat Gtx1070 ile o programlarda sıkıntı çıkar mı ? Veya Quadro alsa oyunlarda nasıl bir...
  48. Drogba39

Geforce GTX ile Grafik Programları

Arkadaşım Mimarlık 1. sınıfta okuyor. Okuldaki hocaları Quadro ekran kartlı bilgisayar alın demiş fakat onlar da 10 bin TL civarında. O da o kadar para vermişken Quadro yerine Gtx1070 alayım diyor, fakat Gtx1070 ile o programlarda sıkıntı çıkar mı ? Veya Quadro alsa oyunlarda nasıl bir...
  49. Drogba39

Asus Laptop

https://www.teknosa.com/urunler/125033367/asus-gl752vw-t4503t-i7-6700hq16-gb-ddr41tb-128-gb Bu ürün nasıldır ? Bildiğiniz kronik sorunları var mı ? Günümüz oyunları ve gelecekte çıkacak oyunlar için 4 GB Gtx960M yeterli midir ? Aklımda bir de Monster A5 V11.1 var, o da aynı fiyata fakat Ram'i...
  50. Drogba39

iPhone 7 mi Huawei P10 mu ?

Vatan'da ikisi de 3599 TL. Bayadır piyasayı takip etmiyorum, Kirin işlemcisi nasıldır, iPhone 7 kullanıcıları memnun mu, hangisinin kamerası daha iyi ? Bu konular hakkında bilgilendirirseniz memnun olurum.
  51. Drogba39

Laptop Marka Önerisi

Ben yazın bir laptop almak istiyorum. Aklımda bir model hatta belirli bir bütçe de yok, sadece marka olarak öneri istiyorum. Malzeme kalitesi, servisi, müşteri memnuniyeti, f/p olarak hangi markaları önerirsiniz ? Aklımda Asus ve MSI vardı fakat Dell, Lenovo gibi markaları da önerenler olmuş...
  52. Drogba39

Baba Için Telefon Önerisi

Babamın telefonu bozuldu ve tamir ettirmek yerine yeni bir telefon almayı istiyoruz. Babama uygun, 500-600 TL civarında bir telefon önerir misiniz ? Genelde Whatsapp ve Interneti kullanır, onun dışında oyun, sosyal medya vs. pek kullanmaz, kamerayı da az da olsa kullanır. Samsung J2 düşünüyoruz...
  53. Drogba39

Teknik Servis Sıkıntısı

3 yıl önce Teknosa'dan Toshiba marka laptop almıştık. Ürünün 2 yıl garantisi vardı, artı olarak TeknoGaranti adında 3 yıllık ücretli garanti yaptırmıştık, yaptırmadan önce de bize TeknoGaranti kapsamında ürün kırılsa dahi ücretsiz değişim yapılacak denmişti. Kullandık 2 yıl boyunca sonra...
  54. Drogba39

Servis Sıkıntısı

Laptopumu bataryadan dolayı teknik servise gönderdik. Garantisi olmasına rağmen batarya değişimi için ücret istediler, değiştirmemek için bir kaç sorun daha çıkardılar. Sonuç olarak 20 iş gününü geçtiği halde laptop elime ulaşmadığı için tüketici haklarına başvurduk. Sonucun çıkması ne kadar...
  55. Drogba39

LoL Hesabı

LoL'e başlamak istiyorum fakat bir hesabım yok, 0'dan başlayınca da pek zevk alacağımı sanmıyorum. Şöyle 5-10 levelde oynamadığınız bir hesabınız varsa verir misiniz ?
  56. Drogba39

Oyun Önerisi

Zaman geçirebileceğim bir oyun arıyorum. Sistemim; Amd Athlon 7750 Dual Core 2 GB Ram Nvidia GeForce 9400GT Ekran Kartı Anlayacağınız pek iyi bir bilgisayarım yok, ona göre öneride bulunursanız sevinirim. Daha önceden LoL oynamıştım fakat 1-2 gün sonra silmiştim pek sevmemiştim, şimdi de Dota 2...
  57. Drogba39

EA Access Hakkında

EA Access hakkında bilgi verebilir misiniz ? Mesela 1 yıllık üye olunca bir oyun o 1 yıl boyunca bizim mi oluyor yoksa belli tarihleri mi var ? Oyunları PC'de de oynayabiliyor muyuz ? Alınabilecek oyun sınırı var mı yoksa listedeki tüm oyunları indirebiliyor muyuz ? Demo gibi bazı şeyler sınırlı...
  58. Drogba39

2. El Note 5

Yeni telefon almak istiyorum, 2. el Note 5 buldum bir tane, 1750 TL garantisi devam ediyormuş, kutusunun ambalajı bile doğru düzgün açılmamış, kulaklık hiç kullanılmamış bile. Sizce fiyatı nasıl, beni 4-5 yıl idare eder mi ?
  59. Drogba39

iPhone SE vs iPhone 6

1500-2000 TL bütçem var, iPhone almak istiyorum. Sizce sıfır iPhone SE mi, 2. el iPhone 6 mı almak daha mantıklı ? İşlemci ve Ram konusunda iPhone SE daha iyi fakat ekran, batarya, kamera gibi konular hangisi üstündür ?
  60. Drogba39

Telefon Alacağım Yardımcı Olur Musunuz ?

1-2 hafta içerisinde telefon almak istiyorum. İlk başlarda iPhone 5S istiyordum fakat almışken iyi bir şey almak lazım dedim. Vatan'dan iPhone SE veya S6 almayı düşünüyorum fakat Kipa'da Note 5 2099, Migros'da G5 1799 TL. Migros ve Kipa'da garanti konusu nasıl oluyor ? Bir sorun olduğunda...
  61. Drogba39

Fifa 16 Transfer Güncellemesi

Fifa 16'yı Crackli oynuyorum, bu yüzden transferlerin çoğu yok. Galatasaray'da hem Melo duruyor hem Podolski var, Fenerbahçe'de hem Sow duruyor hem Van Persie var. Bir transfer güncellemesi filan varsa atar mısınız ?
  62. Drogba39

iPhone 5S Hakkında

Ben iPhone 5S almayı planlıyorum fakat aklımda bir kaç soru işareti var. Çoğu kişi yeni gelecek İOS 10 ile performansı düşer diyorlar. Bu performans düşüşü oyun performansını da etkiler mi ? Şu an ki hâli ile oyun performansı kendi bütçesindeki diğer rakiplerden iyi midir (mesela G4) ...
  63. Drogba39

1000-1200 TL Telefon

Arkadaşlar bütçem 1000-1200 TL bu fiyat aralığında ne önerirsiniz ? Telefonu Vatan veya Teknosa'dan alıcağım o yüzden HepsiBurada'dan önermeyin. Aklımda; Türk Telekom Honor 7, GM 5 Plus, Zenfone 2, iPhone 5S var. GM 5 Plus'ın yeni serileri dağıtıldı mı yoksa sorunlu eski seriler mi var hâlâ ?
  64. Drogba39

PS4 999 TL

15 Nisan'da Bim'e PS4 geliyor 500 GB ve fiyatı 999 TL. Broşüründe gördüğüm kadarıyla ithalatçı garantili o yüzden biraz tedirginim. Sizce bu fiyata kaçırmamalı mıyım yoksa sorunla karşılaşabilir miyim ?
  65. Drogba39

Hangi Telefonu Almalıyım ?

Yeni telefon almak istiyorum. Bir kaç telefon arasında kaldım aslında. Sizce hangisini almalıyım ? Samsung Note 4 Samsung S6 LG G4 Sony Z3 Sony Z5C Samsung A7 Daha çok oyun oynarım, arada sosyal medyada falan takılırım, kamerası da çok önemli değil ama arada manzara resmi filan çekerim.
  66. Drogba39

1500 TL PC Toplama

Ben ucuz bi pc toplamak istiyorum. Beni 1-2 sene idare etsin istiyorum. Bütçem 1500 TL belki 1600 TL'ye çıkabilir o kadar.
  67. Drogba39

İphone 5s 16 Gb

Yeni telefon almak istiyorum, şu anda İphone 5S'in fiyatları düşmüş durumda. Sizce 5S alınır mı ? Teknosa'da da 5S 32 GB'lık versiyonu 1498 TL'ye düşmüş seri sonu diye fakat tükenmiş sanırım üretimler durdu. 16 Gb yeterli olur mu ? Veya Vatan'da 32 GB 2000 TL iyi midir ?
  68. Drogba39

1200 TL telefon

Daha önceden konu açmıştım o zamanlar 1500 TL civarı bütçem vardı ve Z2 ve Z3 Compact arasında kalmıştım fakat şimdi bütçemi düşürmek zorundayım. 1200 TL civarına almayı planlıyorum. Asus Zenfone 2 var aklımda biraz ağır fakat kalınlığı büyütülcek bi şey değil. Sizin başka ne önerileriniz var ...
  69. Drogba39

G4 Alıcam

Daha önceden açtığım konuda Sony Z3 Compact almaya karar vermiştim fakat Teknosa'da telefonu biraz inceledim, pek beğenmedim açıkçası küçük gibi geldi. Daha sonra LG G4'te bir kampanya olduğunu gördüm, TeknosaMobil'e geçenlere belli bir indirim var ve telefon 1599 TL'ye denk geliyor. Bu hafta...
  70. Drogba39

Sony Xperia Z3 Compact&M5

İlk önce Z2 ve Z3 Compact arasında kalmıştım Z3 Compact'a karar vermiştim fakat bu ay Xperia M5'in çıkacağını duydum. Sizce hangisini almalıyım ? Kamera pek önemli değil. Oyun oynarım genelde Face filan takılırım.
  71. Drogba39

iPhone 5S 2. el

Yeni telefon almak istiyorum iPhone 5S'i 2. el almak istiyorum 1500 TL civarında sizce alınır mı 5S veya onun yerine 1500 TL'ye ne önerirsiniz ? (5S'e daha ne kadar güncelleme gelir ben 2 yıl kullanmak istiyorum.)
  72. Drogba39

Yeni Telefon Alıcağım

Yeni telefon almayı düşünüyorum bütçem 1000 TL civarı. Aklımda ilk başta Zenfone 2 ve Lenovo Vibe X2 vardı fakat Zenfone 2 kalın ve ağır olduğundan dolayı vazgeçtim denebilir ama 4 GB Ram olması da ayrı bir şey. Lenovo'ya da pek güvenemiyorum. Forumda gezerken de çoğu kişinin LG G2'yi önerdiğini...
  73. Drogba39

2000 TL Civarında PC Tavsiyesi

Arkadaşlar yeni pc toplamak istiyorum oyun oynuyacağım daha çok, aklımda şöyle bir şey var:
  74. Drogba39

1000 TL'ye telefon

Beyler bütçem 1000 TL belki 1200 TL'ye artırılabilir. Telefonu internette gezinmek, dizi izlemek, oyun oynamak için almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  75. Drogba39

GTA 5 pikselleşme sorunu

GTA 5'i en sonunda açtım soygun kısmını yaptım fakat dışarı çıktıktan sonra karşıdaki dağlar, gelen arabalar, insanlar filan piksel piksel oluyor. Sistemim; 8 GB Ram i7 3630QM 2.4 GHz AMD Radeon HD 7670M ekran kartı var Sistemim oyunu kaldırıyor sanırım fakat bu pikselleşme sorunu neden...
  76. Drogba39

Tablet Önerisi

Beyler yeni tablet almak istiyorum ama çok pahalı bir şey istemiyorum 200-300 TL civarı olsun ve hafızası 16 GB olursa iyi olur 8 GB yetmez bana. Vatan'da baktım fakat iyi bir marka yoktu Casper'ın tabletleri var o fiyatlara ama Casper da çoğu kişi tarafından önerilmiyor. Bana bir tablet önerir...
  77. Drogba39

Oyun kasası toplayacağım yardım edin

Arkadaşlar oyun oynamak için kasa toplamak istiyorum Vatan Bilgisayar'dan 3 tane bilgisayar topladılar. 3'ünden birini almak istiyorum, bilgisayarlar şöyle; 1. Bilgisayar: -MSI Z97 PC Mate DDR3 3000 MHz Anakart -GSKILL 8GB (4x2) RipjawsX DDR3 1600 MHz CL9 Ram -THERMALTAKE v3 600W MidT ATX Siyah...
  78. Drogba39

Tablet önerisi

Arkadaşlar yeni tablet almaya karar verdim bütçem 500 TL civarında bütçeme göre performansı yüksek oyunların rahat bir şekilde,hiç kasmadan oynandığı bir tablet istiyorum. Aklım da ilk baş ipad vardı fakat biraz pahalı geldi ama 649 TL ipad miniye verilir mi değer mi ? Birde aklımda samsung var...
  79. Drogba39

Yeni PC toplayacağım yardım

Arkadaşlar dün vatana gittim ve PC toplattım fakat daha almadım sadece fiyat belirlettim, PC'nin özellikleri şöyle; HDD: WD 3.5'' 1 TB Caviar Blue Sata 3.0 7200 Rpm 64 MB Cache Harddisk Ekran Kartı: Asus GTX650Ti Boost DirectCUII O.C GDDR5 2GB 192 Bit Nvidia GeForce DX11.1 Kasa: Thermaltake V3...