Arama sonuçlarınız

1. O

Yardım Eski Bilgisayarı Yükseltme

Merhaba benim şu anki bilgisayarım. + olarak KCAS 600W güç kaynağı bulunmaktadır. Yapacağım yükselme aşağıda UPGRAGE LİNK İşlemci ve ekran kartı değişikliğim anakartıma ve güç kaynağına uygun mudur? Sizce bir problem yaşar mıyım? Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.
  2. O

Yardım Windows 10 Kısıtlı Kullanıcıda Ethernet-Wifi Sorunsalı

Merhaba ben bilgisayarımda win10 yüklü olmakla birlikte ethernet kablosu ile bağlantı sağlamaktayım. Ayrıca kullanıcı yetkileri kısıtlanmış bulunmaktadır. Cep telefonumdan internet paylaşma özelliği açıyorum. Fakat yine de interneti ethernetden çekiyor. Ethernet kablosunu çıkarttığımda...
  3. O

6000 TL Kasa(Sistem) Tavsiyesi -Bugün alınacak-

Arkadaşlar konu başlaığında da bahsettiği gibi 6000 tl sadece kasaya ait sistem istiyoruz. Ama şu da var 6000 TL'yi max 100 tl geçebilir oda en fazla lütfen konu hakkındaki görüşlerinizi bildirebilirseniz müfetşekkir olurum. İyi günler...
  4. O

Ram Tavsiyeleri

İyi günler, Bilgisayardan az biraz anlıyorum. Fakat yardımlarınızı benden esirgemeyin. Bu bilgisayarımı da bu forum vasıtasıyla almıştım. Ben ram boyutunu yükseltmek istiyorum. Fakat resimde de görüldüğü gibi 2666 - 1333 mhz vs diyor. Bu linkden alacağım tüm ram'lar bilgisayarıma uyumlu...
  5. O

6600 civarı oyuncu bilgisayarı tavsiyesi istiyorum

Arkadaşlar kolay gelsin 6600 TL civarı oyuncu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Tavsiye ettiğiniz o fiyata yakın oyuncu bilgisayarı var mı ? Ben bir kaç bilgisayar buldum ama sizinde tavsiyelerinizi almak istiyorum. Bilgisayar 1 Bilgisayar 2 İllaki bu siteden olması gerekmiyor... Saygılarımla,
  6. O

Bilgisayar eşdeğeri vs Oyun Bilgisayarı

İyi günler, https://www.teknobiyotik.com/bilgisayar/oyuncu-bilgisayari/ekran-kartli-oyuncu-bilgisayari/teknobiyotik-p1-amd-ryzen-5-2600x-3-6ghz-rx590-8gb-8gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum da bu bilgisayara eş değer bilgisayar o fiyatlarda, tavsiye...
  7. O

Word Yazırma Seçeneklerini Kalıcı Hale Getirme

Sayın forum üyeleri yardımınıza talibim Başlıkda da belirttiğim gibi sadece bir word dosyasına münhasır atıyorum "personel raporlarını tümü bir word de hepsini ayrı word e alamıyorum. bnm yapmak istediğim o word dosyası sadece ve sadece geçerli sayfayı yazdıracak tüm word belgesini değil sadece...
  8. O

Adobe Flash player

Sorunum Adobe Flash player ile ilgili ne kadar flash player iobit uninstaller ile kaladırıp kendi sitesinden kursamda tarayıcı harici flash player altyapısı kullanan programları açamıyorum. Açtığımda beyaz bi ekran çıkıyor karşıma bunun Tarayıcı ile alakası yok bilgisayara kurulan programda...
  9. O

3-4 haftadır çözülemeyen sorun!

Arkadaşlar direkt konuya girmek istiyorum. Bilgisayarımda pc oyunlarında sorunum yok ama 2 programımda da aynı sıkıntı var. O programları açtığımda beyaz bir ekran ile karşılaşıyorum. Bunlar büyük bir ihtimal Flash player destekliyor ama flash playeri kaldırdım. bilgisayarı yenidne başlattım...
  10. O

Bilgisayar Bileşenlerim yeni mi ?

Arkdaşlar ilk önce herkese kolay gelsin benm sormak istediğim Ben yeni bilgisayar aldım. Toplama bilgisayar ama şimdi bu bilgisayarda aldığım ürünler yeni mi yoksa kullnılmış olduğunu nerden sordurabilirim nerden araştırabilirim. Önceden mesela ekran kartları kripto para için kullanılııyordu...
  11. O

HepsiBurada DarkEvo Dragos 6500 TL

Arkadaşlar İyi günler, Hepsiburada da bugün bir indirim var sizce ordan bir oyuncu bilgisayarı alayım mı ? Şu ürün nasıl mesala Dark Evo G623 AMD Ryzen 7 1700 16GB 2TB 256GB SSD GTX1060 Fiyatı veya Dragos ATM940076 Intel Core i7 8700 16GB 1TB GTX1060 Freedos Fiyatı Bu ürün veya sizin...