Arama sonuçlarınız

1. ready2dietr

Alışveriş Hakkında Yardım

Merhabalar, Ben yurt dışında bulunan bir alışveriş sitesinden youtube üzerine kullanacağım stüdyo mikrofonu sipariş edeceğim. Bu ürün gümrüğe takılır mı ? bilgi verirseniz çok sevinirim TEŞEKKÜRLER... :)
  2. ready2dietr

Twitter'ı olanlar sizlerle bir şey yapalım...

Merhaba arkadaşlar genel olarak sosyal paylaşım ağlarında en çok kullanılan instagram ve facebook... Malesef ülkemizde Twitter'a pek yer verilmiyor. Hep genel olarak fake hesaplar... Ve yeterince fav + ret alınamıyor... FAV'a fav RET'e ret yapalım. Ne dersiniz ? Hesaplarınızın kullanıcı...
  3. ready2dietr

Vegas pro 11 için yardım

merhaba arkadaşlar ben sony vegas pro 11 i yeni kullanmaya başladım eksiklerim var bana bir arkadaş yardımcı olabilir mi lütfen ?
  4. ready2dietr

Arkadaşlar bakar mısınız ?

Merhaba arkadaşlar ben video çekeceğim fakat bu ses sistemleri bazen iyi olmuyor. Telsiz yaka mikrofonu nasıl iyi kaliteli mi ne önerirsiniz başka bütçe en fazla 35 - 40 TL civarı. Birde bazen efekt yapmadan ses değiştirebiliyorlar nasıl oluyor.
  5. ready2dietr

Satılık Domain

Bilgican.com isimli domainimi 5 tl ye satıyorum arkadaşlar.
  6. ready2dietr

Affter Effects programı olan bi bakabilir mi

Merhaba arkadaşlar affter effects programı olan var mı https://www.youtube.com/watch?v=WLIOs8wuYWo şu linkteki yazıyı değiştiremedim. - - - Mesaj Güncellendi - - - yardımcı olacak arkadaş var mı acil.
  7. ready2dietr

Yarışma Formatını TV'de sunmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar 2 -3 aydır yabancı yarışma formatlarını internette inceliyorum araştırıyorum. Bir çok tv kanalları ile iletişime geçtim telden olsun mailden olsun ama olumsuz buluyorlar napmalıyım nasıl bunu devre sokmalıyım
  8. ready2dietr

Youtube Bin gösterim başına gelir sorunu

Merhaba arkadaşlar Youtube Bin gösterim başına gelirde kazanç tahmini yürütüyor. https://support.google.com/adsense/a...027925,6003372 burda olduğu gibi benim videom 3.000 görüntüleme almış ama burdaki hesaplamaya göre kazanç çok az çıkıyor. Ben bir yerde mi yanlış yapıyorum yoksa.
  9. ready2dietr

Bilgisayarım Harici Ekran Kartına Geçmiyor

Merhaba arkadaşlar bilgisayarım harici ekran kartına geçmiyor. Ne yapmam gerek
  10. ready2dietr

Asus Zenfone Ürünleri Hakkında Tavsiyelerim.

Merhaba arkadaşlar telefon alacak arkadaşlara tavsiye sunuyoruz. Öncelikle 600 TL bütçeniz varsa ASUS ZENFONE 4 almanızı öneririm. Niye diye soracak olursanız. ASUS sağlam ve kaliteli bir markadır. Ve ben şu an ZENFONE 5 aldım keyfim rahat. ZENFONE 5 almak istiyorum diyecekseniz de 100 TL daha...
  11. ready2dietr

Logo Tasarımında Yardımcı Olabilecek Arkadaş Var Mı?

Merhaba arkadaşlar youtube kanalıma resim ve arka resim için özel bir logo istiyorum. Bana bir yardım yapabilecek arkadaş var mı ? Ücretsiz yapabilecek arkadaş varsa sevinirim. Lütfen.
  12. ready2dietr

Euro Truck Simulator 2 Kasma Sorunu Yardım!

Merhaba beyler bilgisayarım iyi herhangi bir sıkıntı yok ama oyun kasıyor. Neler gerekliğ kasmamak için bir yardım etseniz Özellikler; İşlemci : İntel Core i5 İşletim Sitemi: Windows 8 Pro 64 bit Ekran : 1366 x 768 Bellek: 6 GB Ram
  13. ready2dietr

Bilgisayarımda Hoparlör Sorunu Var

Merhaba arkadaşlar ben video çektiğimde normal hoparlörden versem ses kötü geliyor. Kulaklıktan iyi geliyor ama az şimdi ben bu sesi kaliteli ve yüksek yapmam için ne yapmalıyım yaka mikrfonu mu almalıyım
  14. ready2dietr

Sony Vegas Pro 11 Problemi

Merhaba arkadaşlar ben bundan bir kaç ay önce birisiyle ortaktım. Ama adam sahtekar çıkınca bende çıktım. Kendimi işimi kendim yapmak istiyorum. Youtubeye videolar atcam camtasia 8 kullanıyorum ama süresi bitti. Sony vegas pro11 bi arıza veriyor. Nasıl hallederim bir yardım etseniz. Birde Sony...
  15. ready2dietr

Youtube'a müzik yükleyince erişim olmuyor

Merhaba arkadaşlar bir ara bu şekilde denemiştim. Ama yüklenmiyor. Allah izin verirse eğer ileride mesleğimi elime alırsam bir müzik şirketi kuracağım. Youtubeye yükleyerek para kazanacağım ama benim anlamadığım diğer müzik şirketleri nasıl yüklüyor ben yükleyemiyorum. - - - Mesaj Güncellendi -...
  16. ready2dietr

Selfie çubuğu için yardım

Beyler havadan video çekiliyor bunun için de biliyorsunuz selfie çubuğu gerekiyor. Selfie çubuğununda birisi tutması gerekir normal bunun oturtmalı şeyi yok mu ya sabit kalma yeri
  17. ready2dietr

A1b2.net - teknolojinin odak noktasi

A1B2 , 2014 yılında Kurucu Ahmet Kaya ve Harun Kaygısız tarafından faaliyete geçirilmiş bir projedir.Dünya’da ve ülkemizde gelişen Teknoloji ,Oyun ve Bilim haberlerini en anlaşılır ve en doğru şekilde kullanıcılarına sunarız.Gelişmiş Web özelliklerimiz ile sizlere diğer sitelerden farklı olarak...
  18. ready2dietr

Vikipedi İÇİN YARDIM

Merhaba arkadaşlar vikipedi de bir yazı yazıyorum ama şunun gibi yapamıyorum. Örneğin şu şablon gibi; yani bu şekilde de kendim nasıl yaparım ?
  19. ready2dietr

Youtube Kanalını Nasıl Güçlendirebiliriz ?

Merhaba arkadaşlar ben mesela videomun en üst sıralara gelmesini istemekteyim. Ama bu durumda kanala bağlı kanalımın güçlenmesi için kanalıma çok mu video eklemem gerekir bilgi verirseniz sevinirim :)
  20. ready2dietr

Youtube'a adsenseden başka nerden kazanılabilir ?

Merhaba arkadaşlar youtubedan adsense hariç izlenme oranına göre para alınır mı ?
  21. ready2dietr

TV8 Bitiyor mu ?

Arkadaşlar Acun çok büyük hatalar yaptı siz bu duruma ne diyorsunuz ?
  22. ready2dietr

Telefon İncelemeleri Hakkında Yardım!

Merhaba beyler o kadar blog sitelerine bakıyorum. Hepside inceleme yapıyor. Kırıyorlar inceleme yapıyorlar peki bunlar o telefonları nerden alıyor bir firmayla felan mı anlaşmalı nasıl bilgi vercek var mı ?
  23. ready2dietr

Eve Sunucu Alma Hakkında Bilgi

Merhaba, ben eve sunucu alacağım. Fakat çok elektrik gidiyor mu soğutucular var mı ? ne kadar hosting açılabiliyor ?
  24. ready2dietr

İHS Domainimi Onaylar Mı ?

Merhaba beyler dün ihsden domain için para yatırdım iş bankasına 25 tl ama makbuzda 20 tl yatırılmış ve ücret+ vergi 5.00 tl diyor. Sonuçta 25 tl yatırdım ben kesip kesmediğnii nerden biliyim onaylarm ı makbuzu yolladım. - - - Mesaj Güncellendi - - - ???????
  25. ready2dietr

Godaddyde Sadece Hosting Alsak Bir Sorun Çıkar Mı ?

Merhaba arkadaşlar godaddy gerçekten çok kaliteli bir firma ama ülke farklılığı var. Godaddyden hosting alsak bir sıknıtı yaratır mı ? Birde ben paypal kartı alacağım. Paypal kartı ile direk yatırırsam sıkıntı olur mu ?
  26. ready2dietr

Tarama Yapamıyorum

Merhaba ben bugün bir domainden domain aldım parayı bankaya yatırdım elimde dekont var benden dekont istiyorlar fakat tarama yapamıyorum googleadan araştırdım yapamadım.
  27. ready2dietr

Domainlerde 1 tl saçmalığı

Beyler bugün bir firmadan domain alacam. Sağlam bir firma fakat 21 TL biliyorsunuz atmden 1 tl madeni para yatırılmaz. Destek ile iletişime geçtim. İnanın 1 tl nin lafını yapıyorlar ya.
  28. ready2dietr

Hosting.com.tr nasıl

Evet beyler hosting.com.tr nasıl - - - Mesaj Güncellendi - - - ??? - - - Mesaj Güncellendi - - - Bilen yok mu ya.
  29. ready2dietr

Paypaldan Ödeme Yapamıyorum

Merhaba bir domain sitesinden paypal ile domain alacağım. Fakat kredi kartı istiyor ne yapmalıyım
  30. ready2dietr

Acil Paypal İçin Yardım Edecek Var Mı ?

Merhaba arkadaşlar paypaldan 1.50 tl ye ihtiyacım var 1.50 tl verebilecek var mı bir şey alacağım yarıda kaldı para.
  31. ready2dietr

Domain İsim Öneri

Merhaba arkadaşlar, İsim arıyorum. Blog için internet haberleri her şey olcak. Gündem Dünya ne varsa önerebilir misiniz ? - - - Mesaj Güncellendi - - - ? ? - - - Mesaj Güncellendi - - - yardım eden yok mu ? - - - Mesaj Güncellendi - - - yardım - - - Mesaj Güncellendi - - - öneri vercek...
  32. ready2dietr

Alnımda akneler var! :(

Merhaba arkadaşlar alnımda sivilce akneleri var 1 yıl önce doktora gtitim kullandım etkisi olmadı. Clean clear adlı yüz temizleme jeli aldım onunda faydası olmadı ne yapmalıyım akneleri iyi geçirecek bir şey yok mu ?
  33. ready2dietr

Domain alcam yardım!

Merhaba beyler bissürü firma denedim ama hepsinde iş yok. Webadam desen sağlam alt yapı göremedim. İsimtescillede çalıştım. Webarısınıda beğenmedim. Speed.net.tr nin domaini nasıl iyimidir ?
  34. ready2dietr

Ozkulayı Nasıl Bilirsiniz ?

Evet beyler ozkula adlı hosting firmasını nasıl bilirsiniz ?
  35. ready2dietr

Domaintescille.com satışa çıktı. (Diğer Domainler Mevcuttur.)

domaintescille.com .net .org .biz Register Tarihi: 22.07.2013 Bitiş Tarihi: 22.07.2015 pagerank: 1 isimtescil.net Üyeler arası ücretsiz devredilebilir. Tüm uzantıları verilecektir. .net name.tr web.tr .org Ve com.tr için marka başvuru belgesi. Fiyat: En yüksek teklifi veren'e verilecektir...
  36. ready2dietr

Projelik Domain Satılık

ready2die.net gerçekten sosyal paylaşım sitesi veya başka siteler için tam projelik bir site uygun fiyata anlaşabiliriz ve ingilizce olarak okunuşu gerçekten süper ve kaliteli bir domain. İletişime geçmek için pm atmanız yeterli.
  37. ready2dietr

TT yapmayı bilen arkadaş var mı ?

arkadaşlar ücretli yapan var mı ve fiyat ne kadar ?
  38. ready2dietr

Twitterda etkinlik oluşturamadım yardım!

Merhaba arkadaşlar kendim bir başlık oluşturdum tt olmak için fakat şöyle bir durum var. Ben kendi oluşturduğum yere tweet atamıyorum nasıl atcam bilen var mı ?
  39. ready2dietr

Projem için ortak arıyorum

Arkadaşlar değişik bir sistemde sosyal paylaşım sitesi kuracağım facebok,twitterla alakalı değil. Çok farklı iş ciddi. Ortak olmak isteyen varsa benimle özel mesaj yollayabilir. Gerekli detayları skypetan konuşabiliriz. - - - Mesaj Güncellendi - - - yazılımdan iyi anlayan birisine ihtiyacım var.
  40. ready2dietr

E-ticaretin 20 yolları

Eticaret yapmak isteyenleri bekleyen 20 sorun ve tek çözüm! Önce Sorunları okuyun, sonra çözümü. http://eticaretkiti.com?r=167 Eticaret yapmak isteyen kişinin karşılaştığı sorunlar ; 1. Şirketleşmek (fatura kesebilmek için..) 2. Depo kiralamak (veya evinin bir kısmını buna ayırmak) 3...
  41. ready2dietr

Petrol aramaya tam gaz devam

Türkiye'deki petrol arama çalışmaları hız kesmeden sürüyor. Bu çerçevede yılın ilk yarısında ham petrol arama ve üretimi için toplam 330 milyon dolar yatırım yapıldı. Türkiye'deki petrol arama çalışmaları hız kesmeden sürüyor. Bu çerçevede yılın ilk yarısında ham petrolarama ve üretimi...
  42. ready2dietr

Kaymakamlık ve emniyete ses bombası

HAKKARİ'nin Şemdinli İlçesi'nde Kaymakamlık ve Emniyet Müdürlüğü girişine ses bombası atıldı. Dün gece kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, Şemdinli Kaymakamlığı ile kaymakamlığın hemen yanındaki İlçeEmniyet Müdürlüğü'nün girişine ses bombası attı. Ses bombaları büyük bir gürültüyle...
  43. ready2dietr

Yalova Barajı'nın suyu bitti

Yalova'da kuraklık nedeniyle kentin su ihtiyacını karşılayan Gökçedere Barajı'nda, sadece birkaç günlük suyun kalması nedeniyle başlatılan zorunlu su kesintilerine bazı ilçeler de dahil edildi. Yalova Yeşil Körfez Su Birliği Başkanı Ömer Nergiz, "Baraj seviyesi şu anda su alınamayan hacim...
  44. ready2dietr

Kalp krizi geçiren kişiye ilk müdahale nasıl yapılmalı?

Kalp krizi geçiren bir insanın göğsüne kaya oturmuş gibi hissettiğini belirten Doktor Adil Orman, sağlık ekibi beklenirken kalp krizi geçiren kişinin ilk anda yere uzatılması gerektiğini ve varsa bebek aspirini verilmesinde fayda olduğunu söyledi. Medical Park Elazığ Hastanesi Kardiyoloji...
  45. ready2dietr

560 mesleğe sertifika şartı geliyor

10 kişinin ölümüne yol açan Mecidiyeköy'deki kazanın ardından, 560 mesleğe standart geliyor. Başbakan Davutoğlu'nun "Bu yıl içinde bitirin" talimatı verdiği çalışma hayata geçtiğinde belgesi olmayan kimse iş yapamayacak. Muslukçu da kuaför de belge alacak. "İstanbul'da 10 işçinin yaşamına...
  46. ready2dietr

Dolar 2,21 lirayı aştı, borsa düşüşte

Türkiye yılın ikinci çeyreğinde yüzde 2,1 büyürken, beklentilerin altında kalan bu veri ile dolar 2,21 lirayı aştı, Borsa İstanbul 100 (BIST 100) endeksi yüzde 0,8 geriledi. Güne yatay bir başlangıç yapan piyasalar TÜİK tarafından açıklanan ikinci çeyrek büyüme verisinin yüzde 2,1 ile yüzde...
  47. ready2dietr

Öğrencilere haftada 3 gün süt dağıtılacak

Okul Sütü Programı kapsamında, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminde, bağımsız anaokulu, uygulama sınıfı, anasınıfı ve ilkokul öğrencilerine pazartesi, çarşamba ve cuma günlerinde süt dağıtılacak. Okul Sütü Programı kapsamında, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminde...
  48. ready2dietr

27 yıllık kurum kamulaştırıldı

TORBA yasanın son gününde kabul edilen düzenlemeyle bugüne kadar TOBB öncülüğünde faaliyet gösteren Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu(DEİK) Ekonomi Bakanlığı'nın gözetimi ve denetimi altına alındı. Bir başka deyişle Türk özel sektörünce yönetilen DEİK kamulaştırıldı.DEİK, 1986'da dönemin Başbakanı...
  49. ready2dietr

Alo 147 'bonzai ihbar hattı'na dönüştü!

Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) öğrenci, öğretmen ve velilerin şikayetlerini almak ve bilgi vermek için kurduğu "Alo 147" hattı, "bonzai ihbar hattı"na dönüştü.Okul yöneticileri ve öğretmenler ile vatandaşlar, okul önlerinde uyuşturucu satan zehir tacirlerini Alo 147'yi arayarak ihbar...
  50. ready2dietr

E-YDS 2014/1 kılavuzu yayınlandı

DUYURU(10 Eylül 2014)2014 Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS 2014/1): Başvurular6114 sayılı Kanun'un 3. Maddesi 2. Fıkrasının (a) bendinin verdiği yetki ile Merkezimiz tarafından bilgisayar üzerinde (elektronik sınav) yapılacak Elektronik Yabancı Dil Sınavlarının (e-YDS) ilk uygulaması 20...
  51. ready2dietr

Facebook'ta bu tuzağa sakın düşmeyin

Iğdır'da yaşayan S.G., sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta tanıştığı kadın tarafından 4 bin lira dolandırıldı. Aynı kadının başka bir isimle Ankara'da yaşayan bir çiftçiyi de 14 bin lira dolandırdığı belirlendi. S.G. yaklaşık iki hafta önce Facebook'ta dul ve bir çocuk annesi olduğunu...
  52. ready2dietr

Besilik dana ithalatına izin çıktı

Buna göre işletmesinde 100 hayvanı olan bir besici 40 hayvan ithal edebilecek. İthal edilecek hayvanların azami ağırlığı 300 kilo olacak ve en fazla 12 aylık olması gerekiyor. Dünya Gazetesi'nden Ali Ekber Yıldırım'ın haberine göre, Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürü...
  53. ready2dietr

Kızılay kurban fiyatlarını açıkladı

Türk Kızılayı, "Kurban bereketi yıl boyu sürsün" sloganıyla 2014 yılı vekaletle kurban kesim kampanyasını başlattı. Vekaletle kurban kesim kampanyası kapsamında yurt içi bir hisse bedeli 650 lira, yurt dışı için de 350 lira olarak belirlendi. Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar...
  54. ready2dietr

'Doktorlar da öğretmen olabilir'

Doktorların gerekli pedagojik formasyonu alarak özellikle sağlık meslek liselerinde öğretmenlik yapabilecekleri belirtildi. Medimagazin'den Dr. İbrahim Ersoy'a konuşan Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileri, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın, "Tıp fakültesi mezunları da gerekli pedagojik...
  55. ready2dietr

Öğretmenlikte kimler 40 yaş şartına takılmayacak?

Öğretmenlikte 40 yaş şartı, öğretmen atama yönetmeliğinin 11. maddesi (g) fırkasında şu şekilde düzenlenmiştir: "g) Öğretmenliğe ilk defa atanacaklar bakımından başvuruların ilk günü itibarıyla 40 yaşından gün almamış olmak. Ancak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin...
  56. ready2dietr

Forumda Sohbet Uygulaması Olabilir

Merhaba SDN Forum Üyeleri ve Yetkilileri malum SDN Forum çok büyük ve çok eğlenceli bir forum sitesidir. Sitede kullanıcılarla daha iyi görüşüp daha iyi kaynaşmak için online anlık sohbet sistemi getirilse fena olmaz. Hem birbirimizi çok iyi tanıyabilir ve platformlarıda geliştirebiliriz sizin...
  57. ready2dietr

En Çok Sevdiğiniz Futbolcu ?

Merhaba, Sizde bu konumuza yorum yapabilir. Ve görüşlerinizi yazıyla aktarabilirsiniz.
  58. ready2dietr

Ne Yapacağımı Şaşırdım :(

Merhaba arkadaşlar ya yeni bir sosyal paylaşım sitesi kuracağım. Fakat içerik felan olmayacak sadece sohbet sistemi ama değişik bir şekilde olcak. Ama şu mahkeme işinden korkuyorum. Başıma bir bela gelir mi gelmez mi benim anlamadığım facebook, twitter gibi sitelere neden bir şey olmuyor...
  59. ready2dietr

En Çok İzlediğiniz Dizi ?

En çok hayran olduğunuz dizileri yorum olarak paylaşabilirsiniz :)
  60. ready2dietr

Twitter TİB Tarafından Kapatılmalı!

Merhaba SDN Forum Üyeleri ve Yetkilileri, Twitter bundan 5-6 ay önce TİB tarafından kapatılmıştı. Fakat tekrar hala açılmış durumdadır. Bence Twitterin TİB tarafından kapatılmalı. Çünkü Twitter Türkiyede engellendiği zaman bir ton laf attılar, demedikleri laflar kalmadı, ülkemize ve tibe karşı...
  61. ready2dietr

Bilişim Suçlarına Bir Türlü Ulaşamıyorum

Merhaba SDN Forum Üyeleri ve Yetkilileri, İstanbul Siber Suçlarını aradım. Fakat cevap veren olmadı. Şikayette bulunacağım siteler var mail attım 1 haftadır cevap gelmedi. Tib'i aradım. ihbarweb.org.tr ye mail at dedi. Fakat atılmıyor. Telefonda yanlış duydum herhalde kendi sitesinden baktım...
  62. ready2dietr

Eğitim İle İlgili Yapılması Gereken Veya Gerekmeyen Şeyler Neler Olabilir ?

Merhaba SDN Forum Üyeleri ve Yetkilileri, Eğitim ile ilgili neler uygulanabilir veya neler uygulanamaz tüm görüşlerinizi yorum olarak belirtirseniz sevinirim :) İyi Forumlar!
  63. ready2dietr

Okul Öncesi Öğretmenliği Hakkında Bilgi

Merhaba SDN Forum ve Üyeleri, Okul öncesi öğretmenliği okumayı düşünen arkadaşlarıma bilgi vermek istiyorum. Malum 4+4+4 sistemi çıkmadan önce okul öncesi öğretmenliği çok popülerdi ve hala popüler ama eskisi gibi değildi eskiden 3500 atama yapılan bu bölümde şimdi her tarafa bakın 1500 atama...
  64. ready2dietr

Nüfus Cüzdanını Kaybedenler Ne Yapmalıdır ?

Merhaba SDN Forum ve Üyeleri ve Yetkilileri, Öncelikle konu dışında konu açtığım için tüm SDN Forum üyeleri ve yetkililerine özür dilemekteyim. Gündem (Dünya,Türkiye) başlığında açacaktım fakat konu açılmadığı için burada açmak zorunda kaldım yetkililer oraya taşırsa sevinirim. Nüfus cüzdanını...
  65. ready2dietr

Sosyal Paylaşım Sitesi İçin Script Yardım!!

Merhaba SDN Forum ve Üyeleri yaptıracağım sosyal paylaşım scripti 0 dan olacak fakat facebook, twitter gibi değil sadece sohbet sistemi fakat dolunaybilişim gibi yerlere sordum 4.000 TL dedi. Fakat sadece sohbet sistemi iyi ve uygun fiyatlı olan yerler var mı bilgi verirseniz sevinirim. İyi...
  66. ready2dietr

En Çok Reyting Kıran Diziler

Kurtlar Vadisi Pusu Eylül'de Kanal D'de Kiraz Mevsimi Cuma günleri FoxTV'de Saat 21:00'de bütün dizi, programlara fark atan aşk,komedi,eğlence yer alan dizidir. Medcezir Cuma günleri Star TV'de yayınlanan aşk dizisi anlatan dizidir. Kardeş Payı Perşembe günleri Star...
  67. ready2dietr

Laptopum Otomatik Olarak Kapanıyor

Merhaba SDN Forum üyeleri ve yetkilileri dün format konusunu açmıştım. Formatı attım fakat bilgisayar 5- 6 defa otomatik olarak kapanıyor. Doğru dürüst bilgisayara bile bakamıyorum. Bu bilgisayarın bu kadar otomatik olarak kapanması neye bağlı olabilir ? İyi Forumlar!
  68. ready2dietr

Hosting Satisi İle İlgili Sorun Acil Yardim

Merhaba arkadaslar biliyoruz ki host domain satarken vergi levhasi ys belgesi ofis veya sirket gerekmekyedir fakat geven sene 16 yaslarinda bir cocuk host domain satiyordu vergi levha ve ys bwlgeside vardi. Ben bu kisiden domain alacagim zaman bankada ne bu kisinin usmi ne de sitenin ismi vardi...
  69. ready2dietr

Bilgisayarima Format Atamiyorum

Merhabs arkadaslar kolay gelsin arkadaslar ben laptopuma format aticam her zamanki gibi ama bu sefer ilmadi bilg1isayarim 1aydir otomatik kendi kendine 3 defa kapaniyor simdi bilgisayarin icine hic giremiyorum baslatma sorununda hata veriyor eskisi gibi degil format atacagim zaman itomatik...
  70. ready2dietr

Projemde Yardımcı Olacak Arkadaş Var Mı ?

Merhaba arkadaşlar ben transformice pvpsi kurcam fakat bir online sınırını geçerse dava açar diyorlar öyle bir durum var mı ?
  71. ready2dietr

Açıksız Şu Scripti Bana Bulabilir Misiniz ?

İyi Günler SDN Forum ve Üyeleri Transformice adlı oyunun 1.145 sürümünün açıksız scriptini bulabilir misiniz ?
  72. ready2dietr

Ticari İşlem

Merhaba SDN Forum ve üyeleri benim kardeşimin oynadığı oyunlar var fakat o oyun online ve pvp server internet üzerinden oynanan oyunlardan biri fakat sitede admin satışı yapılıyor bu sitenin ticari işlem yaptığına dair ne ofsi ne şirketi ne vergi levhası ne de fatura kesiyor. Bu site ticari...
  73. ready2dietr

Sosyal Paylaşım Sitesi Hakkında Bir Konuda Yardımcı Olur Musunuz ?

Merhaba SDN Forum üyeleri ve yetkilileri ben bir sosyal medya sitesi işine girdim ama facebook,twitterdan çok farklı sohbet sistemi olcak fakat ben bu sohbet sistemlerini ip kayıtlarını ve log kayıtlarını nasıl ve nerden tutacağım bilginiz var mı ?
  74. ready2dietr

Domain veya Hosting Alırken Ne Gibi Şeylere Dikkat Etmeliyiz ?

Merhaba SDN Forum üyeleri ve yetkilileri malum yeni domain veya hosting alan kardeşlerimiz oluyor. Yeni internet girişiminede başladığı için bir takımlar sorun olabiliyor. Bende bu konuda ister SDN forum üyeleri olsun ister olmasın tüm kardeşlerime bu konuda elimden geldiği şekilde anlatacağım...
  75. ready2dietr

Sosyal Paylaşım Sitesi Hakkında Bir Konuda Yardımcı Olur Musunuz ?

Merhaba SDN Forum üyeleri ve yetkilileri benim elimde yeni bir proje var. Fakat şu konuda sizden bilgiler almak isterim. Örneğin bir kullanıcı bir durum paylaştığı takdirde o durum telifse suçlu duruma düşen ben mi oluyorum ? veya sadece sohbet sisteminde bir site yapsam ama bu seferde başkasına...
  76. ready2dietr

Ready2dietr kimdir ?

Merhaba Değerli SDN Forum Üyeleri; Adım Harun Yaşım 23 1 - 2 yıldır forumlarda takıldım. Şimdi SDN Forumda takılma vakti. İyi Forumlar!