Arama sonuçlarınız

1. Mehmet Can Budak

Samsung Galaxy S21 FE 5G alınır mı?

Samsung Galaxy S21 FE 5G düşünüyorum. 2,9 GHz 8 çekirdekli Samsung Exynos 2100 işlemci ile geliyor. Batarya çabuk bitmesi ve ısınma ve kamerası iyi değilmiş gibi şeyler okuyorum. Sizce alınır mı?
  2. Mehmet Can Budak

Soru Xiaomi Mi 9T (Redmi K20) ekran koruyucu önerisi

Xiaomi Mi 9T (Redmi K20) ekran koruyucu alacağım en kalitelisi hangisidir?
  3. Mehmet Can Budak

Stokta olmayan ürünün Tüketici hakları nelerdir?

"Corsair RM100i" Power satın aldım. Bu ürünüm daha sonra arızalandı ve Hepsiburada'ya gönderdim. Ürününün Stokta aynısı veya bir üst modeli olmadığı ve bu neden ile sadece para iadesi yapabileceklerini belirttiler. Ürünün fiyat farklı çok değişti. Edilen iade ile yeni bir ürün alamam. Tüketici...
  4. Mehmet Can Budak

Kulaklık ses dengeleyici program önerisi

Telefonumun kulaklığının bir tarafı bozuldu. Bende hoparlör değiştirdim. Ve bir taraftan az ses geliyor. Kulaklıklar arası ses dengeleyici program önerir misiniz? İkisindende eşit ses almak istiyorum.
  5. Mehmet Can Budak

IPS montörlerde ışık sızması normal mi?

IPS panelleri inceledim. Genel olarak baktığımda ışık sızması sorunu gördüm. IPS ekranlarda normal bir durum mu? Sonuçta kaliteyi etkiliyor. Haliyle doğru renk vermesi nasıl beklenebilir ki? Denk şekilde dağılmamış ışık, renkleri yalmış gösterir. Aydınlatırsanız sevinirim.
  6. Mehmet Can Budak

ASUS 27" VG279QM alınır mı?

ASUS 27" VG279QM almayı düşünüyorum. 280 Hz, 1 Ms, IPS ekran, G-Sync ve FreeSync desteği var. Bi Tek kavisi yok. :) Özellikler tatmin edici görünüyor. Sizce alınır mı? Benim göremediğim sizin gördüğünüz eksileri var mı?
  7. Mehmet Can Budak

YouTube için ön kamerası iyi telefon önerisi

YouTube içeriği üretmek istiyorum. Ön kamerası iyi bir telefon istiyorum. Çekim yaparken kendimi görmek önemli. Videolarda çok hareket etmeyeceğim. Xiaomi Mi 9T düşünüyorum. Memnun kalır mıyım? Ayrıca 64 ve 128 GB seçenekleri var. 1 saatlik 1080P 60 FPS bir video ne kadar yer kaplar? Bütçe...
  8. Mehmet Can Budak

2500-3000 TL İyi kamaralı Telefon önerisi

Youtube çekimlerini yapmak için telefon düşünüyorum. Kamera ve mikrofon önemsiyorum.
  9. Mehmet Can Budak

Asus X553 Windows 10 son sürüm güncellemesi hoparlörleri patlattı

Asus x553ma Bilgisayarımı güncelledim. Ve garip bir şekilde hoparlörlerim format sonrası 2 kat yüksek ve kaliteli çalıştı. Sonrasında önce biri, sonra diğeri patladı. Her defasında formattan sonra ses artardı. Driver kurunca, ses azalırdı. Test için Driver kurmadan Youtube girip müzik dinledim...
  10. Mehmet Can Budak

MSI x570 Gaming Pro Carbon Wifi Power 8+4 CPU_PWR1~2 girişleri nasıl takılır?

Merhabalar; MSI x570 Gaming Pro Carbon Wifi Ankart'ı satın aldım. 8 pin (CPU_PWR1) ve 4 pin (CPU_PWR2) girişleri var. 8 pin (CPU_PWR1) sabit. 4+4, 8 pin şeklinde olduğu gibi taktım. Zaten tersini denediğimde olmuyor. Yani doğru takmışım. 4 pin (CPU_PWR2) girişine 4+4 pinlerden hangisini...
  11. Mehmet Can Budak

Pepsi Reklamı için fikir önerisi ve destek

Merhabalar; Pepsi en iyi yorum atanı reklamda oynatacakmış. Hayali bir reklam önerisi yapın denilmiş. Öneride bulunur musunuz? Video altında "Mehmet Can Budak" ismi ile yorumda bulundum. Beğenip destek çıkarsanız sevinirim. Böyle reklamda oynamış olurum. Hep bi reklamda oynamak istemişimdir. ^^...
  12. Mehmet Can Budak

Ryzen 3900x Ram bellek seçimi

Merhabalar; Ryzen 3900x alacağım. Haliyle Ram seçeceğim. Net bilmediğim bir konu var. Anakart, Ram ve İşlemci kaldı. Ram seçimin MHZ ve Cl değerleri önemli. CL ne kadar düşükse ve MHZ ne kadar yüksekse iyi. X570 Yonga setlerinde 4400 MHZ destekler var. İyi bir Anakart alacağım. Ryzen taban...
  13. Mehmet Can Budak

RTX 2080 SEA HAWK X "Çıkış çözünürlüğü (Max)" ve "Digital Maximum Resolution" nedir?

GeForce RTX 2080 SEA HAWK X sipariş verdim. Teknik detaylarında bu terimler var anlamları nedir? 4K destekli bir kart değil mi bu? Aşağıda gösterdim. Farkları nelerdir? DİGİTAL MAXİMUM RESOLUTİON 7680 x 4320 ÇIKIŞ ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ (MAX) 2560x1600 ne ile ilgili? Neyin çözünürlüğü bu. 4k destekli...
  14. Mehmet Can Budak

High Power Direct12 1000W güvenilir mi?

İndirimde iken High Power Direct12 1000W almayı düşünüyorum markaya pek güvenemedim. Yorum veya önerileriniz nelerdir? https://www.hepsiburada.com/high-power-direct12-1000w-80-bronze-13-5cm-fanli-guc-kaynagi-hpl-1000br-f14c-p-BD803143?magaza=Hepsiburada
  15. Mehmet Can Budak

Ryzen 3000 sistem tavsiyesi

Merhabalar. :) Hepsiburada indirimleri malum İndirim varken alayım dedim. Ryzen 3000 bekliyorum. İntel fiyat performansda geçerse oda olabilir. Ram, Anakart ve İşlemci sonradan alacağım. Ryzen 3000'i gördükten sonra. Bazı bileşenleri aldım tavsiye ve önerileriniz almak isterim. :) Ekran...
  16. Mehmet Can Budak

Wix'te 2. bir site kurmak

Merhabalar Wix bir site kuracağımda eğer 2. site kurmak istersem. Aldığım Premium Paket ikisi için geçerli olacak mı? Eğer geçerli oluyorsa yine Wix üzerinden 2. domain nasıl alabilirim? Yoksa ikinci domain başka yerden almak zorunlumu olacak. Söylediklerim ikinci Wep sitesi ve 2. domain...
  17. Mehmet Can Budak

MSI GE75 RAİDER 8SF 2070 driver yükleme sorunu

Bugün bilgisayarımı aldım. Format sonrası driver Windows update etmeden tüm driverları yükledim. Ama sadece Nvidia driver Olmadı. Windows Update ettim. Sonra yine denedim. Olmadı formatladım yine olmadı. Nettiysem olmadı Driver yüklenmedi. Denediğim Driver'lar altta. Sadece MSI'nın kendi...
  18. Mehmet Can Budak

Sistem toplama

Arkadaşlar sistem toplayacağım bazı bilmediğim şeyler var. Kesin bilgilerle cevap verirseniz sevinirim. İhtimallari bende biliyorum. Sadece emin olan ve bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim. Sorduğum bazı şeylerin cevabını bilsemde yanlışım varsa düzeltmeniz için sizin onayınızı almak...
  19. Mehmet Can Budak

F4-4133C19D-16GTZR Amd Ryzen ile uyumlu mu?

F4-4133C19D-16GTZR Amd Ryzen ile uyumlu mu? Uygun tabi kart yok 4000 MHz için ama bekleyebilirim.
  20. Mehmet Can Budak

Dota 2 Sniper oynanış

Dota 2 Sniper sıradan bir oyun..
  21. Mehmet Can Budak

Windows 8 Hybrit 24 Gb OEM Sürücü bölümü

Merhabalar Hybrit SSD Pc'm var. OEM bölümü oluşturuşlar. Normalde bu bölüm görünmemesi gerekmez mi? Windows 10 kurarken bu bölümü silmeden biçimlendirmeden mi Format atacağım. Ön bellek olması için OEM ayrılmış sanırım. Eğer format atarsam nasıl oluştururum geri?
  22. Mehmet Can Budak

Windows 10 - 1703 Ağ üzerinden dosya paylaşımı nasıl yapılır?

Windows 10 - 1703 durum biraz değişik bir türlü dosya paylaşımı yapamadım nasıl yapabilirim? Mesela Bilgisayarım sağ tık yönette kullanıcı hesapları yok bulamadım.
  23. Mehmet Can Budak

Windows 10 1703 - Yerel kullanıcılar ve gruplar yok

Windows Sağ tık yönette "yerel kullanıcılar ve gruplar" yok bu bölüme nasıl ulaşırım?
  24. Mehmet Can Budak

1TB HDD 5400 With 24 G SSD okuma yazma hızları

Merhabalar. Asus TP500LB Laptobum var. 1TB HDD 5400 With 24 G SSD Yani ikisi bir hard disk. Okuma yazma hızları 86 - 70 çıkıyor. 5400 için normal. Ama SSD hızlarını nasıl kontrol edebilirim. Bilgisayar açıldıktan sonra simgeler yavaş yükleniyor. Sizce garanti göndermem gerekli mi?
  25. Mehmet Can Budak

Steam'e oyununa getirmesi için öneride bulunmak?

Steam bazı oyunları getirmesi için öneride bulunmak istiyorum. Nereden nasıl yapabilirim? Steam Destekten böyle bi yer bulamadım.
  26. Mehmet Can Budak

İphone 7 serisi olumsuz yönleri nelerdir?

İphone 7 düşünüyorum olumlu yönlerini biliyoruz olumsuz yönleri nelerdir? Genel kullanıcı sorunları veya mağaza sorunlarınızı paylaşırsanız sevinirim.
  27. Mehmet Can Budak

İphone 8 beklenmeli mi?

Merhabalar Telefon almak istiyorum. Fiyatını önemsemiyorum tabi paramda boşa gitsin istemiyorum. İphone 7 düşünüyorum ve 8 çıkmak üzere beklemeliyim sizce yoksa 7 alıp keyfimemi bakmalıyım?
  28. Mehmet Can Budak

Yurt dışından pasaport kayıtlı İphone 7 almak

Merhabalar işini yatığımız bir kaptan Türkiye'ye İphone 7 getiriyormuş. 1000 dolar fiyat belirtti. Sizce değer mi? Aynı model 4200 civarı. Aslında 8 almak var aklımda. •Pasoport kaydından sonra garantide sorun yaşar mıyım? Veya Garanti başlatmak için bir bildiri gerek mi? • Garanti durumu...
  29. Mehmet Can Budak

Nokia Lumia 520 kapatma tuşu başka tuşa nasıl atanır ?

Nokia Lumia 520 Kapat, Açma, Ekranı kilitleyen tuş bozuldu. Bu Tuşu başka bir tuşa nasıl atayabilirim? Resimde açıklayıcı gösterdim. Alttaki tuşa atama yapmak istiyorum.
  30. Mehmet Can Budak

Corsair Graphite 780T Full Tower ATX Siyah Kasa İle COOLER MASTER NEPTON 280L (280MM) uyumlu mu?

Corsair Graphite 780T Full Tower ATX Siyah Kasa İle COOLER MASTER NEPTON 280L (280MM) alacağım. Bu kasaya bu sıvı soğutma uyar mı? İşlemci Amd Ryzen 1800x
  31. Mehmet Can Budak

Acer Predator XB281HKBMIPRZ 28" 1ms 4K 60 Hz monitör

Amd Ryzen 1800x ve Gtx Titan XP almayı düşünüyorum. Bu Sisteme Acer Predator XB281HKBMIPRZ almayı düşünüyorum. Acer sizce nasıl bir marka? Asus'ta G-Sync olupta bu fiyata bu özellikler yok. Olsa biley heralde çok pahalı olur. Acer Güvenilir bir markamıdır sizce? Monitör konusunda. Acer...
  32. Mehmet Can Budak

AMD RYZEN 7 Grafik yongası olmayacak mı?

Merhabalar İnternet'ten Anakart bakarken AMD Ryzen Anakart'ları inceledim ve HDIM portlarını gördüm. Ve AMD Ryzen 7 1800x granfik yongası yok. 6.22'da technopat böyle demiş. Şimdi MSI Anakart'larını neden bunu eklmemiş anlamadım. APU sistemler için mi eklenmiş acaba bu portlar?
  33. Mehmet Can Budak

Asus ROG CROSSHAIR VI HERO vs MSI X370 XPOWER GAMING TITANIUM

İki Anakart arasında kaldım. :) Msı Marka daha çok seviyorum ama Beyaz rengi pek hoşuma gitmedi ama ek özellik bakımından daha iyi görüyorum. Asus oldukça renk olarak iyi ve UEFI bios kullanmata. İkisi arasında kaldım açıkcası. :) Tavsiyeriniz nelerdir? :) Her ikisindeki Led özellikleride...
  34. Mehmet Can Budak

Gsync 4k 1Ms 120Hz+ Monitör tavsiyesi

Gtx 1080 ti sistem için Gsync 4k 1Ms 120Hz+ Monitör tavsiyesileriniz bekliyorum. 27 inch ve üstü.
  35. Mehmet Can Budak

AMD RYZEN işlemci 16 veya 32 Gb ram bellek seçimi?

Merhaba arkadaşlar AMD Ryzen ve GTX 1080 ti sistem düşünmekteyim. 2 x 16 veya 2 x 8 Gb Ram bellek düşünmekteyim. 16'mı 8'mı Gb'mi arasında gidip gelmekteyim. Tavsiyeleriniz ne olur? 32 gereksiz gibime geliyor. İlerde 16 üstü lazım olur mu bilmiyorum.
  36. Mehmet Can Budak

Amd Ryzen ve Ram bellek Mhz O.C.

Merhabalar arkadaşlar: Amd Ryzen alacağım kısmet ise 2400 Ram bellekler destekleyeceğini okudum. Amd Ryzen tarafında Ram OC teknolojisinin bir adı var mı? Yoksa Xmp desteğimi olacak. Böyle bir işlemciyi 2400 Mhz'de kullanmak istemem.
  37. Mehmet Can Budak

The-Myth Dizisi Türkçe düblajını nereden bulurum?

The-Myth Efsane diye bir film izledim yalnız diside varmış? Türkçe seslendirme veya Alt yazılı Türkçe bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  38. Mehmet Can Budak

Japon ve Çin film önerileri (Aşk ve Savaş)

Merhabalar: Çin ve Japonlar aşk ve savaş türü filmleri güzel yapıyor tabi bir sürüde kötü filmleri var seçmeme yardımcı olur musunuz güzel ve Türkçe Düblaj izledikleriniz var ise paylaşmanızı rica ediyorum. En sonra Jackie chan Efsane türkçe dublaj filmmini izledim o kadar etkinlendim ki...
  39. Mehmet Can Budak

Windows 10 - 1607 en alta simge kısayolları konulmuyor

Windows 10 - 1607 en alta simge kısayolları konulmuyor resimde görülen alana bir fikri olan var mı? Formattan sonra böyle oldu. Asus - TP500L Laptobum. --- Gönderi Güncellendi --- Sorunu çözmedim ama biraz düşündükten sonra nedeni buldum. GT 940M ekran kartı oyuna girince aktif oluyor. En alta...
  40. Mehmet Can Budak

Hybrit Diskli sistemli Laptoba format

Merhabalar; Asus TP500L Laptobum var Hybrid Diski bulunmakta. Normal bir format attım. Bunun dışında farklı bir işlem gerekli mi? Eski halin biraz daha yavaş gibi geldi bana. Belki eksik bilgim vardır bir işlem yapıyordur diye sizlere danışmak istedim. Windows 10 - 1607 Pro sistem. Yükseltme...
  41. Mehmet Can Budak

2. El 5920g t7500 Laptop almak

Merhabalar Elimde 1200 TL değerinde kamera sistemi var. 5920g t7500 bu bilgisayar ile takas teklifi geldi mantıklılmıdır. Bu Laptop'un 2. el değeri nedir? Elimde Asus X553M var N2930 işlemcili belirtilmiş laptobu ile arasında ne kadar fark olur.
  42. Mehmet Can Budak

Zen Mate aktifleşmiyor

Merhabalar; Zen Mate simgesine tıklayınca bir yere yönlendiriyor ama oraya girilmiyor. Girdiğinde kullanıcı adı şifre yazıp aktif ediyorduk ama görüldüğü gibi giremiyorum. Tarayıcı silip yükledim ama durum yine aynı. Link: ZenMate | Kullanıcı hesabı oluştur
  43. Mehmet Can Budak

Kamera kayıt cihazı ve 2 Kamera (İstanbul-Fethiye) Takaslı

İlan No 380371338 sahibinden.com'dan bakabilirsiniz.. İki kamera ve kayıt cihazım satılık.
  44. Mehmet Can Budak

SDN Forum mail gönderimi nasıl kapatılır?

Her konudan mail geliyor nasıl kapatılıyor. Mail hesabından engellemek istemiyorum.
  45. Mehmet Can Budak

> LOL (League of Legends) oynayacak arkadaşları bekleriz

Merhabalar LOL (League of Legends) oynuyacağım. Yeni başladım gelecekler eklesinler. Skype: ghostmcb LOL nick: NoobVeÖfkeli Yaş: 25 Dota 2 tecrübem var iyi derece.
  46. Mehmet Can Budak

AMD VEGA GTX 1080 rakibi olur mu?

AMD RyZen sistem düşünüyorum. Kısmet olursa ise alacağım. AMD VEGA gelecek yakında size 1080 kadar olur mu? Acaba Nvidia cevap verecek mi? Fikirler ve tahminleri alalım. :)
  47. Mehmet Can Budak

Ana ile izlenecek film dizi önerileri

Annemle hem ilğilenmek hemde ortak alanda bir film yada dizi arıyoruz. Önerileriniz neler olur? En son Yunus Emre / Aşkın yolculuğunu izledik çok beğendik.
  48. Mehmet Can Budak

Sevgili sayılarınız ve süresi nedir?

Yaş: 25 Sayı: 5 Süre: 1 Dakika, 2 yıl, 2 yıl, 3 yıl, 6 ay 1 yıl arası.
  49. Mehmet Can Budak

Yaptığınız en büyük agresiflik nedir?

Benim en büyük ağresiflik yaptığım yer Taekwondo maçında bana faul yapana maçtan sonra saldırmıştım. :D Pişman değilim. 3 ay Lisans cezası almıştım.
  50. Mehmet Can Budak

GTA 5 S*X Mod nereden indirilir?

GTA 5 S*X Mod nereden indirebilirim?
  51. Mehmet Can Budak

Satılık İphone 5S kutusu, 2 kulaklık, şarj makinası, IMEI

Orjinal kutu ve IMEI Orjinal kulaklık (bazen sesi gidiyor) Muadil Kulaklık (garantili) Şarj Makinası ve Kablosu Lazım olan ulaşsın. Piyasası neyse ona göre veririm. Herhangi bişeyle takas olur.
  52. Mehmet Can Budak

Burcunuz Nedir?

Terazi burcuyum. ;) Adalet ve eşitlik duygusu ile yorumlayabilirim.
  53. Mehmet Can Budak

Kavisli Monitör nasıldır?

Merhabalar; Kavisli Monitör düşünüyorum kullanan var mı? Rahat mı? Oyunlarda nasıl oluyor? Tecrübeleriniz nelerdir? 144+, Ms1, 4k Ekran düşünüyorum kavis konusunda kararsızım. Tecrübesi olanlar belirtsinler lütfen alıp kullananları yorumu önemli.
  54. Mehmet Can Budak

Kullanıcı adı değiştirmek

Kullanıcı adımı değişmek istiyorum. Nasıl yapabilirim malum kaç senelik üyelik yeni açmak istemiyorum.
  55. Mehmet Can Budak

Ram Bellek Cl - Ns seçimi nasıl yapılır?

Ram bellek seçimi hakkında bilgilendirme yaptım. :)
  56. Mehmet Can Budak

Acemi Youtuberler buraya

Herkes kanallarını paylaşsın. İzleyelim gülelim. Abone olalım. :) Benim kanalım: MCB
  57. Mehmet Can Budak

Hadi Fan Boyluk yapalım

Herkes birini kırmadan hakaret etmeden laf soksun. Herkes bir marka seçsin fan boyluk yapsın. Başlıyorum! MSI FAN BOYLUĞU. MSI'nın fanları Asus'un fanla 5 çeker. Çok dandik görünüyor Asus fanları.
  58. Mehmet Can Budak

Teknolojiye ne oluyor böyle sorunlar bitmiyor?

1-) İphone 7 32 Gb diğerlerinden yavaş, şarjda ısı sorunu var. Biri yanmış böyle. 2-) İphone 6 batarya sorunu 3-) Samsung alev alıyor 4-) Nvidia Driver problemi 5-) Windows 10 açıkları ve hacklenme açığı 6-) İntel yüksek kullanım. 7-) Ps 4 Pro çoğu 4k'lar ile uyumsuz Ne çok sorun gördük bu sene...
  59. Mehmet Can Budak

Youtube Tekmeye dayanıklı Wep Cam

Merhabalar Youtube kanalıma Wep Cam alacağımda herkesin bir girişi var kameraya tekme atarak giriş yapmak istiyorum. Haliyle dayanıklı bir kamera lazım. Önerilerinizi bekliyorum.
  60. Mehmet Can Budak

Google Pixel

Google telefon üretmiş bilişim ile ilgisi olan biri olarak Google telefon yakışır diyorum. Google Pixel için düşünceleriniz neler? Tasarım pek iyi değil. İphone 8 iyi bişey yapamazsa Google iyi bir seçenek.
  61. Mehmet Can Budak

Hepsiburada.com alışveriş çılgınlığı

Kara Cuma nedeni ile indirim. İndirimli ürünler bile indirimde. Değerlendirmenizi tavsiye ederim.
  62. Mehmet Can Budak

Kaslı kadınlar

Normalde evde spor yapan biriyim. Arkadaşın ısrarı üzerine slona gittik. Herneyse orada kaslı bir kadın vardı. Kadın benden çok kas yapmış iğrenç erkek gibi? Yalnış mı düşünüyorum. O kadından olsa olsa kanki olur bence. Kol bacak omuz erkek gibi.
  63. Mehmet Can Budak

Dota için Razer Orbweaver Chroma almak

Oldukça iyi bir klavyem var ama Dota 2 için bu klavye nasıl olur değer mi acaba?
  64. Mehmet Can Budak

En iyi Anti virüs hangisi?

Sistemi korumak için ve yormadan koruyacak Anti virüs hangisi?
  65. Mehmet Can Budak

Xen Foro kurumu yapmak

Merhabalar; Wep Site kurulumu ve bir oyun için forum sayfası açacağım. SDN'de kullanılan forumu kullanmak istiyorum kendi yapabilir miyim acaba? Ve nereden başlayacağım bilgim . Yukarıda kurulum anlatılmış ilk nereden başlamam gerek neler satın almam gerek kendi becerebilir miyim?
  66. Mehmet Can Budak

Xen Foro ücretsiz kullanmak

Zen foro fiyatları nedir? Demosu kaç gün? Crackli kullansam sorun olur mu?
  67. Mehmet Can Budak

Çok Bilmiş Üyesi Fanlar

@Çok Bilmiş üyeyi sevenler ve özleyenler. Ders çalışıyormuş ve bir süredir yok, yokluğu belli oluyor. Umarım kısa sürede gelir.
  68. Mehmet Can Budak

Lisede iken çıktığım kızın ablası

Lise 4'te bir kız ile çıkıyordum. Çok şey yaşadık kızla. Altı sene sonra Ablası ile habersizce çıktım. Ailesi beni merak etmiş evlerine gittim şok oldum eski sevgilim orada boş boş kaldık. Ne yapmam gerek? O kadar yaşanmışlık var kardeşi ile devam etsem mi ayrılsam mı? Kıza mı desem bunlar...
  69. Mehmet Can Budak

Siyaset - Neler oluyor?

Öncelikle siyaset ile ilgili sorun oluyorsa kapatılmasını rica ediyorum. Hayatımda bir defa oy kullandım. AKP ile MHP uzlaşması güzel açıkçası Devlet Bahçeliyi sevmezdim ama son zamanlarda çok iyi. Helal olsun valla. Ama bu Chp neler yapıyor? İlk önce gitti HDP ile el sıkıştı şimdi devletin...
  70. Mehmet Can Budak

AMD Zen gelmeden AMD Zen topluyoruz

Evet arkadaşlar AMD Zen gelmeden sistem topluyorum. Tahmini en yüksek fiyatlarını yazıyorum. İşlemci: AMD Zen S7 işlemci 1000 Tl Anakart: X370 700 Tl Ekran kartı: Gtx 1090 4000+ Tl Ram: Quad Channel 4x4 4500 MHz/ 1000 Tl SSD: Samsung NVME pro 2500 okuma 1600 Tl HDD: 1 TB 200 TL Soğutma: Belli...
  71. Mehmet Can Budak

5s.playsnail.com ve gameturk.com

Gameturk üzerinde jadde isimli oyunu oynuyordum. Oyundaki herkes 5s.playsnail.com'a aktarıldık. Daha sonra Türk'ler tek tek banladık. Çinli Gm Türk sevmiyor. :)
  72. Mehmet Can Budak

Ekran kartı ve İşlemci sıcaklıkları

Merhabalar; Bildiğiniz üzere 85 hatta 90 derece artık normal kabul edilmekte. Üst oyuncu bilgisayarlarında. İyice abartıldı. Normal işlemci bu sıcaklığa dayansa bile (ekran kartı ve anakart işlemcisi için diyorum) Fan olsun diğer bileşenler azda olsa etkileniyor. Her ne kadar kalitede olsa bu...
  73. Mehmet Can Budak

Xpoint tabanlı Optane SSD desteği nedir?

İntel yeni teknolojisinde Xpoint tabanlı Optane SSD desteği olacakmış nedir bu? Olayı nedir? NVME'den farkı nedir?
  74. Mehmet Can Budak

Microsoft HoloLens

Gear Vr başından beri sevemedim. Monitörler daha iyi geliyordu. Sonunda HoloLens geldi. Harika olacağını düşünüyorum. Düşünsenize ormanın içinde oyun oynuyorsunuz. Yada filim izlerken o ortamda olmak. Uzaktaki sevgilinizi yanınızda görmek. Dövüş oyunu gibi şeyleri yapabilmek. Hayal gücüne...
  75. Mehmet Can Budak

Gtx 1060 ve İntel 6. Nesil sorunları

Her gün İntel 6. Nesil 6700 6600 yüksek kullanım ve Gtx 1060 performans düşüklüğü forumlarda çıkıp duruyor? Sorun Windows mu yoksa bu ürünlerde mi çözemedim. Format Driver vs gibi şeyler öneriyoruz ama sorun çözülmüyor. Enteresan birşey. Kullanan arkadaşlar düşüncelerini belirtirseler iyi, kötü...
  76. Mehmet Can Budak

Asus GL502VT-FY034T nasıl?

Asus GL502VT-FY034T Intel Core i7 6700HQ 2.6 GHz / 3.5 GHz Fiyatı bu Laptop'u düşünüyorum. :)
  77. Mehmet Can Budak

Sanalda sevgili yapınca, sevgilimin bana sürprizi

Sonuna kadar okuyun ibretlik... Jadde isimli bir oyunda bir kız ile tanıştım. Çok erkekle konuşmayan saygılı espirili bir kız idi. Neyse Skype geçtik bir süre sonra öyle bir sesi var ki beni benden aldı. Herşey o kadar iyiki anlatamam. Günler aylar derken bana Kamera açtı inanmıyorum ne...
  78. Mehmet Can Budak

Ks atan Sup zihniyeti

Bir Sup neden Ks atar? :(
  79. Mehmet Can Budak

Karşıda olduğunda sizi delirten hero

Noob Sup olunca Bh ve Riki midde kamp kurması.
  80. Mehmet Can Budak

Dota 2'de en çok oynadıklarınız ve antileri

İnvoker oynarım genelde. Karşımda en çok Lina ve Tinker ve Kunka rahatsız eder. Late gamede ekmek oluyorlar orası başka. :)
  81. Mehmet Can Budak

Dota 2 oyuncuları

Dota 2 oynayanlar kimler bakalım. :) Herkes en çok oynadığını yazsınlar. :) Benim İnvoker
  82. Mehmet Can Budak

AMD Ryzen bekleyenler buraya

AMD Zen bekleyen arkadaşlar. :) AMD Zen bunalımına girdim. :( Bekle bekle dur. İlk sistem testini yapmak için sabırsızlanıyorum. Umarım Quad channel gelir. 4x yada dual gelirse 2x 16 16 4500 MHZ Ram koymak istiyorum. Birde 2700 Nvme koydumu mis. :) Sizinde aklınızdakileri alayım. :)
  83. Mehmet Can Budak

4500 Mhz Ram Bellekler ne zaman Türkiye gelir?

Merhabalar 4500 ram bellekler çıktı malum ne zaman Türkiye gelir? Amd Zen'e yetişir mi acaba?
  84. Mehmet Can Budak

İphone 7 beğenmedim

Almak için İphone bakmaya gittim gelin görün ki telefon Kamera çıkıntısından düz durmuyor. O kadar para verip böyle olması hoşuma gitmedi. Sekizi bekliyorum umarım böyle devam etmez.
  85. Mehmet Can Budak

Orjinal Windows 10 almak ve yükseltmek

1-) Orjinal Windows 10 Home almanın yararı ne olur bana? Korsandan farkı ne diyim. :) 2-) Windows 10 Home (A sürümü) aldım diyelim: (B sürümü) yükseltmesi gelse Temiz kurulum yapmak için Dvd çekip kurulum yapsam aynı kod olur mu? 10586 - 10607 geçiş gibi yükseltmeler gibi yani. Tam okuyup...
  86. Mehmet Can Budak

sanalmarketim.com güvenilir mi?

Sanal Marketten Laptop alacağım güvenilir mi? Alışveriş yapan var mı? Paketleme vs nasıl?
  87. Mehmet Can Budak

İ7 6700hq vs İ5 6300hq

Arkadaşlar bu işlemci arasındaki fark %5 Ghz 3.2 vs 3.5 Gtx 950m ekran kartını seçm yapmam gerek. Sizinde fikirlerinizi rica ediyorum.
  88. Mehmet Can Budak

MSI GL62 6QD-078XTR yorumlarınız

Evet arkadaşlar bu ürünü gözüme kestirdim yorumlarınızı alayım. MSI GL62 6QD-078XTR evde SSD var onuda eklerim. Oyun oynanacak ve Muhasebe kayıtları yapılacak. Bazı arkadaşlar Monster önerdi ama fiyat performans için sağdan soldan toplama dizdiği için vazgeçtim.
  89. Mehmet Can Budak

2TFlops nedir?

2TFlops nedir ne işe yarar?
  90. Mehmet Can Budak

Corsair Cx 750w

1 yıl garantisi var. 6 kullandım sonra modüler aldım boşa çıktı. Fiyat 250 Tl. Fatura kutu garanti hepsi var. Hepsiburadadan alındı. Sıfır kalitesinde bir ürün 10 üzerinden 9 alır.
  91. Mehmet Can Budak

monsternotebook.com.tr guvenilir mi?

Monster laptopları çok duydum ama Asus ve MSI kıyasla kalitesi nasıl? İnternetten alışveriş için. Monsternotebook.com.tr güvenilir mi? Fiyatları çok uygun. Resmi site gibi duruyor öylemi bilgilendirirseniz sevinirim.
  92. Mehmet Can Budak

Tekramarket guvenilir mi?

Hepsiburada satıcısı tekramarket sitesinden laptop alacağım sorun yaşar mıyım? Güvenilir mi? Alışveriş yapan var mı? MSI GE62VR 6RF(Apache Pro)-076XTR Intel Core i7 6700HQ 2.60 Fiyatı
  93. Mehmet Can Budak

İntel Xeon işlemci Windows 10 kurulur mu?

İntel Xeon normal işlemciden farkı nedir? Bir ayar yapmadan Windows 10 kurulur mu? Ve Windows 10'dan performans alınır mı? Yani İşlemci'nin perfermansı düşmez değil mi?
  94. Mehmet Can Budak

Fethiye kimler var?

Var mı Fethiye'den? Beraber kasa filan toplar video çekeriz filan.
  95. Mehmet Can Budak

Amd Zen Masaüstü Dual mı Quad channel mi gelecek?

AMD Zen Masaüstü Dual mı Quad channel mi gelecek?
  96. Mehmet Can Budak

4500 Mhz Ram belleklerne zaman satılır?

Zen işlemci bekliyorum. 4500 Mhz Ram çıkmış ne zaman Türkiye gelir?
  97. Mehmet Can Budak

OCZ 256gb rd400 m.2 sata ssd (2650mb okuma / 1200mb yazma)

Ocz 256gb rd400 m.2 sata ssd (2650mb okuma / 1200mb yazma) marka SSD nasıldır? Fiyat performans olarak en iyisi bu.
  98. Mehmet Can Budak

Gtx 1050 Laptop ne zaman çıkar?

Laptop almak istiyorum; 1050 laptop ne zaman çıkar? 1060 ve üstü oldukça pahalı.
  99. Mehmet Can Budak

MSI GL62 6QD-079XTR Dvd kalınlığı nedir?

MSI GL62 6QD-079XTR alacağım; SSD takmak için SSD kutu alacağım. Dvd kalınlığı 12,7 mi yoksa 9.5 mi?
  100. Mehmet Can Budak

Laptop Dvd girişinin adı nedir?

Merhaba Laptop Dvd girişi gözüme ilişti Sata benziyor ama daha küçük nedir bu girişin adı? Esata olabilir mi? Ayrıca harici olarak kullanmak istiyorum bu urun uygun mu acaba? Dark USB 2.0 eSATA 2,5”/3,5”/5,25” IDE/SATA Hard Disk Fiyatı Kutu seçebilirdim ama diğer işler için tek bir ürün almak...
  101. Mehmet Can Budak

İ5 3230m Hd Graphic 4000 ne oynatır?

Toshıba satellıte c55 A-1jh ile İphone 5s takas yapacağım. Ekran kartı hakkında neler dersiniz?
  102. Mehmet Can Budak

DX12 Hakkında

Merhabalar; Dx12 biliyoruz. Madde halinde sorayım. Madde halince cevap alırsam sevinirim. 1-) Dx12 Donanımsal mı yazılımsal mı ? Gelecek ? 2-) Dx12 Yazılımsal gelirse hangi ekran kartları uyum sağlıyacak ? 3-) Fiyatlar nasıl olur ? 4-) Ne zaman piyasaya sürülür. 5-) Ne işe yarıcayacak.