Arama sonuçlarınız

1. LonySoraz

Adobe Premiere Pro CC 2019 Ön izleme Kasma Sorunu

Bu iş için topladım zatende öbür edit programlarında bu sorun yok sadece premierede oluyor professionel iş için bunu kullanmak zorundayım uygulama ilk açıldığında kasma olayları olmuyor 2 3 dk zaman geçiyor birden başlıyor uygulamayı kapatıp açınca tekrar duzeliyor 1 dk içinde gene oluyor garip...
  2. LonySoraz

Onu yazmayı unutmuşum evet SSD var Samsung 500GB Evo M.2 SSD ye kurulu.
  3. LonySoraz

Merhabalar, Youtube adresim için videolar editliyorum. Kullandığım program Premiere Pro CC 2019 PC yeterince güclü olmasına rağmen ön izlemede sürekli kasıyor, görüntü donup ses ilerliyor. Dolayısıyla videoyu ön izleme yapamadığım için editte sorun yaşıyorum. Uygulamayı ilk açtığımda sorunsuz...
  4. LonySoraz

Toshiba satellite A660 Donma ve Ekranda Sarı Lekeler

Merhaba son birkaç gündür uğraştığım bir sorunu size sormak istedim. Toshiba satellite A660 serisi dizüstü bilgisayarım var. Sorunum şu, birkaç gündür bilgisayarım donmaya başladı ekranda sarı lekeler oluşup donup kalıyor yeniden başlatmadan çözülmüyor. Virüs taraması format atma hepsini yaptım...
  5. LonySoraz

(GamersTurk) Youtube Kanalım Hakkında Önerileriniz

cevaplanmıştır :)
  6. LonySoraz

facebook sayfamdan ulaşabilirsin ordan mesaj atarak gamersturk :)
  7. LonySoraz

20 :)
  8. LonySoraz

Teşekkür ederiz devam edicez tabiki :)
  9. LonySoraz

Merhaba Arkadaşlar GamersTurk adı altında bir youtube kanalım var yaklasık 3 yıl once açtım bu yıl aktif olmaya basladım videolarım hakkında önerilerinizi bekliyorum :) Tüm videolarım yaklasık 100.000 izlenmeyi gecti abonem sayımda 500 küsür. Kanalım: GamersTurk Örnek Video:
  10. LonySoraz

Toshiba Satellite A660-042 laptop kilitlenme sorunu

hard diskte degisti garantisi bitti arkadasım bilgisiyar sirketinde calısıyordu ona yolladım onun servisinde yaptılar duzelmisti ama 1 hafta sonra tekrar basladı sorunlar
  11. LonySoraz

Toshiba Satellite A660-042 laptop kilitlenme sorunu

Merhaba arkadaşlar. Benim bir sorum olacaktı. Toshiba Satellite a660-042 dizüstü bilgisayarım var. Kaç aydır bir sorun hakkında uğraşıyorum Bilgisayarım açılınca 5-10 dk sonra direk kilitleniyor Hiç bir komuta cevap vermiyor ya da oyuna girince belli bir sure sonra direk kilitleniyor. Format...
  12. LonySoraz

Win10 Kilitlenme Sorunu

Evet acik
  13. LonySoraz

Win10 Kilitlenme Sorunu

Merhaba Win10 a gectim sorunsuz bi sekilde ilk günden kurmustum ama bu aralar kilitlenme sorunu ortaya cikti pcyi acinca 5 10 dk sonra kilitleniyo hic bir komuta cevap vermiyo tekrar baslatmak zorunda kaliyorum bu islemi 3 kere tekrarladiktan sonra duzeliyo ama her actigimda bu sorunu yasiyorum...
  14. LonySoraz

Galaxy S5 Lolitop Kilit Ekrani Bildirimleri

Merhaba telefonum galaxy s5 2 haftadir android 5.0 kullaniyordum cok kasmalardan dolayi telefona format attim her sey iyi calisiyo fakat kilit ekranina gelen bildirimler İçerik gizlendi olarak geliyo okuyamiyorum format atmadan önce yoktu bu sorun her yere baktım bulamadim icerigi nereden...