Arama sonuçlarınız

1. ali.clay

3Dmax, Netcad. autocad photoshop, arcgis için laptop.

Arkadaşlar üniversiteye başlayan arkadaşım için laptop gerekli. Kullanacakları programlar 3dmax netcad autocad photoshop arcgis gibi programlar. Ben tavsiye edecektim bir bilgisayar ama bu programları daha önce kullanmadım sistem gereksinimleride tam net değil. İşlemcisimi ekran kartımı iyi...
  2. ali.clay

Mate 7 vs mx4 pro

Kamera olarak mx4 pro daha iyi ama mate 7 ninde tasarım süper. ramde mx4 pro, sd card slotu olarakta mate 7 tercih sebebi. çok fena kararsız kaldım ilk defa. Siz olsanız hangisini alırdınız? Niye?
  3. ali.clay

Vodafone uydudan internet

Demin aramış vodafone, 30mbit 75gb akn 60 lira. Babamda bide bunu deneyelim diye kabul etmiş. Benim anlamadığım interneti nasıl sağlıyacaklar. Sitelerindede birşey yazmamış. Uydudan demişler. Eve gelip kurcaklarmış ama neyi onuda bilmiyorum. Bide hazır ttnetin taahhütünüde bozacaz birsuru...
  4. ali.clay

İnternet hızları neden sınırlanır?

Merhaba forum sakinleri, Aklıma bir soru takıldı o sorunun cevabını buldum ama bu başka bi soruyu beraberinde getirdi sormak ve aydınlanmak istiyorum. İlk sorum internetin merkezinin nerede olduğuydu. Aradım internetten :) Öyle bir merkez yokmuş bilgisayarların birbirlerine bağlanmasıymış...
  5. ali.clay

COD blackops mause sorunum

Merhaba beyler. Benim şöyle bir sorunum var. Oyuna girdiğimde mause kontrolü inanılmaz zor. Az çeviriyorum çok az dönüyor normal çeviriyorum önce çok az dönüyor sonra birden çok hızlanıyor. Sensivity den kaynaklı değil ona eminim. Biraz araştırdım kasma yaptığından dolayı oluyor demişler...
  6. ali.clay

Tp link td854w hız desteği

Herkese merhaba. Benim TP LİNK TD854W 150Mbps ADSL2+ modemim var. Bu güne kadar 8mbps adsl internet kullandım. 7 civarı hız aldım. Bugün paketi değiştirdik 16mbps ye kadar hızlı olan birşey aldık. Soracağım soru şu; bu modem bu hız için yeterli düzeydemi? Biraz araştırma yaptım 24mbps yazıyor...
  7. ali.clay

Evli çocuklu adam neden aldatır?

Soru başlıktaki gibi. Neden evli ve 3 cocuk babası aldatır? Mantıklı bi acıklama var mı?