Arama sonuçlarınız

1. C

Turknova.net Davetiye Dağıtımı

[email protected] davetiye alabilir miyim bu site olmaıs zorunlu değil
  2. C

Bilgisayar isletim sistemi

Cok saolun tessekur ederim
  3. C

Ya bide bisey soracam win 8 de felan hani bazi programlar ve oyunlar calismiyodu ya ne dusunuyosunuz ? Problem yasayabilirmiyim
  4. C

Cok tesekkur ederim yine yardimima yetistin :)
  5. C

Anladim win 8.1 diyosun yani hangi surumunu pro felan mı ?
  6. C

Arkadaslar msi ge60 2pc 400xtr pc alacam win 7 ultimate kursam uygun dusermi ?
  7. C

3300TL Notebook tavsiyesi

Allah senden razi olsun
  8. C

Tamam cok tesekkurler fiyat zaten fazla gelmisti oburkulerin birde ogrenci oldugumdan dolayi pek fazla karisamiyorum paraya. Yinede cok tesekkurler
  9. C

Chipset lerin gozle gorulur bir farki olur mu ?
  10. C

Yani bence istedigimiz her ozellik yokmu ekran kartida iyi ve ssd de var hdd 7200 rpm obur incelediklerimize gore cok daha iyi ve ucuz geldi gibi haklimiyim ?
  11. C

Rica etsem inceleyebilirmisiniz ?
  12. C

Ben 2 ay bilgisayarcida calistim zaten de hani ucretsiz yaptirabilirimde yani ne bileyim hem ssd alirsam daha pahali oluyo o yuzden cok tesekkur ederim
  13. C

Ha bide kusura bakma eeger free dos alirsam isletim sistemini ssd ye mi kuracagim ?
  14. C

Cok tesekkur ederim aksam aksam birazcik yordum :) Ssd cikarip takmak acikcasi zor gelir bana o yuzden msi ge60 2oe 229xtr almaya karar verdim Sorularimi cevapladigin icin cok tesekkur ederim
  15. C

Simdi sormamin sebebi gtx 850m de ssd yok Gtx765m de 128 gb ssd var
  16. C

Nvidia gtx765m 2gb gddr5 ile nvidia gtx 850m ddr5 2gb ekran kartlarindan hangisi iyi ve aralarinda fazla fark varmi
  17. C

Anladim bence pekte gerek yok direk ssd li bilgisayar yeter bence :)
  18. C

Bende garantiye onem veriyorum o yuzden problem cikarmazlar dimi ?
  19. C

Anladim cok tesekkur ederim Peki ben ssd aldim diyelim onu bilgisayara takmam icin yada taktirmam icin ne yapilmasi gerekir firma kendisi mi takar yoksa herhangi bir bilgisayarcida taktirablirimiyiz
  20. C

Peki siz olsaniz ekran kartindan kisip ssd yemi yuklenirdiniz yoksa ssd den kisip ekran kartina mi yuklenirdiniz
  21. C

Peki ekran karti iyi degilmi ? Ekran kartlari hakkinda pek bir bilgim yok ve ram larin mhz leri kac olmalidir en az
  22. C

Windows xp den windows 10 a kadar kendim yukleyebilirim onda problem yok garanti disi kalma gibi bisi olmaz dimi bu konularda
  23. C

Msi GE60 2OE-229XTR bir bakabilirmisiniz
  24. C

Evet haklisiniz fakat eski bilgisayarim iade ediliyor 2900 tl gelecek ve bende 400 tl uzerine koyabilirim en fazla eski bilgisayarim asus n550jv cn127h
  25. C

Peki ekran karti 2 az gelir bence en azindan 3 olsaymis o sizin verdiginiz 1 bilgisayar 2 ssd fiyatlarindaki onun birazcik ust modeli olsa cok sevinirim
  26. C

Tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim o zaman teklifler mantikli geliyo :)
  27. C

Ciddimiziniz benim eski bilgisayar vardi 4gb ram buyuk ihtimalle anakartin eskiligi ve ekran kartinin olmayisi bilgisayari kotu ediyordu sanirim
  28. C

Ben java uygulamalari ve oyunlar Birde virtual machine de yeni sistemler kuracagim icin biraz istiyorum yani sadece oyun olsa tamamiyle haklisiniz
  29. C

Ram in 16 olmasini istiyorum seyhoo bey gercekten tesekkurler fakat durum bu yani
  30. C

Tesekkur ederim fakat dedigim gibi en fazla 3300 tl var ssd ile beraber dahada fiyati artiyor ama yineden tesekkur ederim
  31. C

Merhaba arkadaslar. Max.3300TL olacak sekildeki oyun notebook tavsiyelerinizi bekliyorum. Asus alma taraftari degilim. Lutfen tavsiyeleriniz monster hp lenovo gibi markalar olursa sevinirim
  32. C

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

Kardesim [email protected] bekliyorum lütfen
  33. C

500 TL Civarında Telefon Önerirmsnz

Sahsen kullanmadim ama zenfone da iyi gibi gözüküyor
  34. C

Nvidia 344.60 Güncellemesi Sorunu

Onboard ekran karti driverini tamamen kaldir reboot at sonra inteli kur tkrr reboot at sonra nvidia yi kur
  35. C

Notebook tavsiyesi 2500 - 3000

Asus N550jv-cn127h tavsiye ederim cok iyi bilgisayar her turlu oyunu kasmadan oynayabiliyorum
  36. C

500 TL Civarında Telefon Önerirmsnz

300 tl daha ver discovery 2 al herzaman tavsiye edebilirim bu telefonu
  37. C

HDD den ses geliyor.

Yok cmd olan komut yoneticisi
  38. C

Düşük fiyatlı casper tabletler arasında kararsız kaldım.

Basta olmak uzere garanti servisi cok kotu gonderiyosun herseyi parayla yapiyolar belkide yapmiyolar ve bahsettigimiz konu teknoloji biyerden sonra tabletinden sikilacaksin yeni seyer deniyeceksin launcher felan onlarda yetmiyecek artik rom mod atmaya basliyacaksin bu olaylar ve oncesindede...
  39. C

Düşük fiyatlı casper tabletler arasında kararsız kaldım.

Casper alirsan pisman olursun
  40. C

Öneri - 100 TL Bütçe - Gaming Mouse

G11 200N alabilirsin guzel yani tam gaming degil ama dpi iyi
  41. C

Kardesim bana atarmisin lutfen [email protected] lutfen
  42. C

Android telefon satın almak için 64 bit desteğini beklemeli miyim?

Aslinda haklisin dostum suan fiyat performans acisindan en saglam telefon gmd elite benim acimdan... Note 4 paran varsa tabikide al yada sony nin yeni telefonlarindan al paran varsa oyle yokse general mobile discovery elite (gmd elite)
  43. C

Android telefon satın almak için 64 bit desteğini beklemeli miyim?

Bence bekle note 4 kesin değil
  44. C

Turktorrent 12+8 Adet Davetiye

[email protected] adresine turktorrent davetiye gönderebilirmisiniz şimdiden çok teşekkür ederim
  45. C

Arkadaşlar turktorrent.cc sitesi için davetiye alabilirmiyim [email protected] şimdiden teşekkürler
  46. C

Türk Torrent Site Davetiyesi ?

[email protected] adresine 1 adet turktorrent.cc davetiyesi atabilirmisiniz
  47. C

Turktorrent Davetiye dağıtımı...

48. C

Üyeliği Açık Torrent Siteleri - Üye Alımı Açık Siteler

49. C

50. C

Telefon tavsiyesi isteyenlere 1200 TL Civar

Arkadaşlar performanslı andriod telefon almak istiyorsanız GMD Elite (bazı ülkelerde E7) olarak geçmekte olan telefona sahibim ve sonuna kadar da öneririm eğer paranız varsa note 3 te alabilirsiniz ama bu kadarda ancak gmd elite :) şimdi antutu benchmarktan yaptığım testin SS ını göstereyim :)
  51. C

General mobile discovery elite

Kardeş gmd elite kendim çektim bi bak istersen :)
  52. C

300 gb internet

arkadaşlar sınırsız facebook paketini alın 6 TL ye 300 GB :D:D:D
  53. C

Bende davetiye alabilirmiyim lütfen [email protected] Şimdiden teşekkürler...