Arama sonuçlarınız

1. F

Origin (0xc000007b) Sorunu

Win 7 Ultimate 64 bit kullanıyorum. Formattan sonra originde Uygulama düzgün olarak başlatılamadı. (0xc000007b) hatası alıyorum. Net Frameworkleri kaldırdım yeniden yükledim, directxleri kurdum, windowsun kendi verdiği güncellemeleri yaptım ama bir türlü sorunu çözemedim. Şöyle bir görsel var...
  2. F

Winsnare.exe sorunu

Nereden geldiğini bilmediğim bir şekilde bilgisayarıma winsnare adlı bir uygulama yüklenmiş. Her kaldırışımdan 3-4 gün sonra bu program kendiliğinden bir kaç programla beraber yüklenmiş oluyor. Kaspersky ve çeşitli anti-malware yazılımlarıyla taratıp ne varsa silip ardından kendim manuel olarak...
  3. F

Eski Direksiyon Seti Uyumluluk Sorunu

Görmüş olduğunuz direksiyon setine sahibim. Söylendiğine göre windows 7 uyumlu driverı yokmuş ve usb 1.0 kullanıyor. Ayrıca da sanırım playstation 2 girişi bulunmakta. Ben bu seti windows 7 laptopımda nasıl çalıştırabilirim? Bir de usb uyumluluk sorununu gidermek için ne tür bir aparat almam...
  4. F

Orta Seviye Akıllı Telefon Önerisi ( Aşırı Kararsız Kaldım )

Lenovo Vibe p1'i kendim de düşünüyorum. Baktım telefona. Bana göre kaba durmayan bir telefon. Tabi sizin zevkinize göre değişebilir. Kullanımıza göre Ram'i yeterli olabilir. Kullanmadıktan sonra sırf 3 olsun demeye çok da gerek yok. Kamerası da fena değildi benim gördüğüm kadarıyla.
  5. F

1000-1200 TL Telefon

Sony xperia c4e de bir bak istersen. Bu fiyat aralığında isteklerini karşılayabilecek bir cihaz olabilir. Ben bu aralıkta kendim için lenovo vibe p1 düşünüyorum uzun şarj süresi ve yeni bi cihaz olmasından kaynaklı. Gördüğüm kadarıyla kamera ve performans açısından da fena değil.
  6. F

Telefon Tavsiyesi (LG-Lenovo-Casper-Asus-HTC)

Peki lg g4'ün pil performansı ne durumda kullanan bir arkadaş varsa aydınlatırsa çok sevinirim. Telefonda 1-2 küçük sistemi hiç yormayacak oyun (en fazla yarım saat - 45 dk ortalama) oynarım ve ortalama sürede internette takılırım. Alacağım cihaz beni 2-3 yıl rahat götürsün istiyorum pil ve...
  7. F

Max 1200 TL Telefon Tavsiyesi

Sony xperia c4e de bir bak istersen. Performans açısından o fiyat aralığında iyi olduğunu duymuştum.
  8. F

G3 ile lenovo arasında tercih yapacağım büyük ihtimal. Artık g5 çıktı bundan sonra g3e ne kadar destek verilir o konuda şüphelerim var. Lenovo daha yeni bi model olduğu için önü daha açık olabilir bu konuda diye düşünüyorum.
  9. F

G3'ün eski olmasından yana şüpheliyim biraz, bir de sanırım 6.0dan sonra sıkıntı çıkarmaya başlamış şarj, vs. konularda. O yüzden biraz karamsarım g3 için.
  10. F

Desire Eye'ın fiyatı diğerlerine göre biraz daha fazla. Ona çıkamayacak gibi duruyorum.Araştırdığım kadarıyla fotoğraf merkezli bi telefon ama diğer yönleri nasıldır çok sağlıklı bilgi alamadım. Kullanıcısı pek yok Türkiyede sanırım.
  11. F

Aklıma en çok yatan model p1 oldu benim de. Şuanda genel olarak 1100-1300 tl arasında fiyatı. Umarım bir kaç aya indirime girer.
  12. F

Burada koyduğum telefonları hepsinin benim oynayacağım oyunları gözü kapalı açacağına eminim öyle oyun düşkünü olmadığımdan 1-2 küçük oyun anca oynarım. Temmuz gibi alacağım için GM5 Plus'ı takip edebilirim diğer partileri ama alacağım ürünün hangi partide olduğunu nereden bilebilirim? İnternet...
  13. F

Pil ve performans diyebilirim. İnternette rahatça takılabileceğim, ufak çaplı oyunları sorunsuz oynayabileceğim (piano tiles 2 gibi, şuan kullandığım telefon da bu bile sorun) 2-3 sene sorunsuz kullanabileceğim bi telefon arıyorum. Çok iyi bi kamerası olması yada üst düzey oyunları rahat şekilde...
  14. F

GM 5 Plus konusunda sürekli kullanıcılardan şikayet gördüğüm için vazgeçtim, gözümü ciddi anlamda korkuttu.
  15. F

G4ü o fiyatlarda bulabilir miyim bilmiyorum o yüzden düşünmedim daha önce
  16. F

Merhaba arkadaşlar. Temmuz ayı gibi yeni bir telefon almayı düşünüyorum yaklaşık 1000 tl bütçe ile. Daha önce sony xperia ion kullanıyordum. Telefonun güncelleme almamasından dolayı çok sıkıntı yaşamıştım daha öncesinde, bununla tekrar karşılaşmak istemiyorum. Çok fazla oyun oynayan ve aşırı...
  17. F

Düşük Bütçeli Notebook Önerisi

Dün çok güzel bi Dell bulmuştum kaçırdım malesef. Bunlardan da umut yok pek dediğiniz gibi. Teşekkürler.
  18. F

http://forum.donanimhaber.com/m_93242635/tm.htm Bir de bunu buldum şimdi : http://www.sanalpazar.com/Hp-Dv6-3113st-Notebook__isp25212808 - - - Mesaj Güncellendi - - - http://forum.donanimhaber.com/m_93242635/tm.htm Bir de bunu buldum şimdi ...
  19. F

ACER 5742G i5 2.67 gHz işlemci,4 gb RAM, 500 GB HDD, GEFORCE GT 420M 2 GB HARİCİ 3.5 GB' A KADAR ÇIKAN 2. EKRAN KARTI İSE İNTERNETTE GEZERKEN VEYA HD FİLM İZLERKEN DEVREYE GİREN İNTEL HD 1.5 GB ÖZEL SİSTEM EKRAN KARTI.Direct X 11 uyumu var ve 128 bit.Pili 1,5 saat kadar gidiyomuş ve 700 TL...
  20. F

Medium. Şuan kullandığım bilgisayarda tarih öncesine ait Atı Radeon 9200 var. Neredeyse PES 2006yı hafif kasaraktan oynuyorum. İnternetten video izleyemiyorum takılmadan dolayı. Bu yüzden performans konusunda beklentimin nasıl düşük olduğunu siz düşünün. Daha sonraki zamanlarda donanım eklemesi...
  21. F

Okullar açılana kadar almam gerekiyo. Yaklaşık 2 ayım var yani.
  22. F

Aynen öyle, yukarıda paylaştğım hp tam idealdi aslında ama bütçeyi o kadar çıkartamıyorum işte.
  23. F

O yüzden 2. el tercih ediyorum zaten.
  24. F

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 750-800 tl gibi bir bütçem var ve beni en azından 1 sene kadar idare edecek bir notebook arıyorum. Bu fiyatlara düzgün sıfır bir model bulmak imkansız olduğundan temiz kullanılmış 2. ellere bakıyorum daha çok. Daha çok oyun, film ve internet için kullanıcam...