Arama sonuçlarınız

1. yarışçı

SDN Oyun Cafe

hadi güle güle millet :)
  2. yarışçı

SDN Oyun Cafe

sen de haklısın kardeş. seninle ya da kimseyle ilgili değildi o yorum. aramızda geçen birşeyi konuşuyorduk neyse ben ayrılıyorum zaten. size iyi oyunlar. :)
  3. yarışçı

SDN Oyun Cafe

ben burada hiçkimse hakkında incitici, forum kurallarına uymayan bir tavırla vb konuşmuyordum. sadece arkadaşla aramızda geçen bir olaydı. umarım silinen mesajın birebir kopyası duruyordur. Sevgili yöneticiler karar versin. herhangi bir ikili tartışma yok, hiçbirşey yok. ancak REDFOKS belli ki...
  4. yarışçı

Hangi dikdörtgeni çizersiniz?

o zaman benim hiç dikkatimi çekmedi, sadece 2 çekti:D
  5. yarışçı

altın oran olan hangisi, iki sanırım. :)
  6. yarışçı

Bu Fotoğraf Nerede Çekildi?

Şimdi bu salak Amerikalılar o kamerayı pahalıya satarlar teknolojisi yüksek diye. :D Teröristler ucuz Çin malı alır bulamazlar merak etmeyin :D
  7. yarışçı

Sonuç nedir
  8. yarışçı

Evanescence - Imaginary (Origin Versiyonu)

Amy Lee gibi güzel kadın var mı be :)
  9. yarışçı

SDN Oyun Cafe

İç geçirmiyor değilim Carmack börtü böcek yaratık oyunu yapacağına şöyle gerçek insanların olduğu oyun yapsa keşke diye. ---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:40 ---------- Ayrıyeten o kadar fotoğraf topladım bu sayfayı okuyanlar da görsün :D
  10. yarışçı

Kingdom Rush! ( mükemmel )

Hile ile bitirdim :D
  11. yarışçı

10 kişi indirmiş hehe :D Beyler sondan iki önceki bölümü geçemiyorum hani şu ismi Dead Lands olan. Var mı bildiğiniz ipucu, taktik?
  12. yarışçı

Bu versiyon gerçekten daha karanlık bir havası var. Öbürü pop şarkısı gibi :)
  13. yarışçı

Arkadaşlar bu oyunu internet olmadığında da oynamanız için installer yaptım. Gerçekten hoş bir oyun. Ancak offline versiyonu 18mb'lık swf dosyasına girişteki resmi gömmedikleri için Opera hariç hiçbir tarayıcıda çalışmıyor. Tekrar ediyorum, çevrimdışı olarak oynamak için dosyayı opera ile...
  14. yarışçı

Ne dinliyorsunuz?

Hala bunu dinliyorum :D http://www.youtube.com/watch?v=2Qnck1lFwjs&ob=av2e
  15. yarışçı

SDN Oyun Cafe

60 saniyede Max Payne 2 http://www.youtube.com/watch?v=nR1KqecBOCo
  16. yarışçı

telif haklari nedeniyle sitemizden kaldirilmiştir
  17. yarışçı

Korsanlar Geri Geliyor

Sid Meier's Pirates oynadıktan sonra bütün korsan oyunları ona özenmiş gibi geliyor :)
  18. yarışçı

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=2Qnck1lFwjs&feature=player_embedded
  19. yarışçı

InnoIDE (Programlarınız İçin Installer)

işine yaradıysa ne mutlu :)
  20. yarışçı

Ultraviyole altında parlayan köpek

Tam olarak neyi tedavi edecekler anlayamadım.
  21. yarışçı

Satanizm ve New Age

Rothschild, Illuminati, Satanizm ve Yeni Çağ Uzun bir yazı, sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.
  22. yarışçı

SDN Oyun Cafe

---------- Post added at 13:37 ---------- Previous post was at 13:33 ---------- ---------- Post added at 13:46 ---------- Previous post was at 13:37 ---------- ---------- Post added at 13:53 ---------- Previous post was at 13:46 ----------...
  23. yarışçı

Satanizm ve New Age

yazı tarzından dahi kaç yaşında olduğun anlaşılıyor. fiziksel yaş veya zeka yaşı farketmez. ben kişisel olarak vazgeçtim. egosunu tatmin etmek isteyen ergen liselilerle uğraşacak değilim.
  24. yarışçı

Rapidshare'e ne oldu?

İyi olmuş süper olmuş ama bu günleri de unutmadık :D
  25. yarışçı

Rapidshare'e ne oldu?

Beyler buna ne olmuş böyle. Son hız indiriyorum, indirme arasında bekleme yapmıyorum. Kedi falan da sormadı hayret nasıl olmuş acaba :D
  26. yarışçı

Satanizm ve New Age

@Mta Ben müslümanım. Hayatımı islamın gerektirdiği şekilde yaşamaya çalışırım.(Bazen yanlışlar yapsam da benim kişisel suçumdur) Düşüncelerimi de bu doğrultuda şekillendiririm, yorumlarımı da. Bunda yanlış yoktur, hayat bir seçimdir insanlar inandığı şekilde yaşar. Sen de ne şekilde inanıyorsan...
  27. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Moto Racer 2 oynamış olanlar var mı?
  28. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Neyle yaptın? :)
  29. yarışçı

Satanizm ve New Age

kardeşim herkesin tarafı belli. sen buraya gelip de sırf bu konu için üye olduğuna göre senin de yerin bellidir. ayrıca saçmalığın lüzumu yok, üye olmadan konu görülemiyor http://www.masonlar.org/masonlar_forum/index.php?topic=12844.0 sen istersen masonluğun dine hizmet ettiğine bile...
  30. yarışçı

Obama'ya Twitter'da Büyük Tepki

keşke sıvamasaydınız. yabancı kaynakta yazılmamış demeniz yeterdi. ama çocuk kandırır gibi ne yaptığının önemi yok. yani ayıp kardeşim. editörlerin kişisel egolarını bırakıp söylenilenleri dikkate alması lazım. bu sitenin en prestijli editörüydünüz gözümde ama şimdi yeriniz sarsıldı.
  31. yarışçı

KDE 4.7 Kullanıma Hazır

Deneyen varsa görüş alalım beyler.
  32. yarışçı

Obama'ya Twitter'da Büyük Tepki

The Dark Knight sizi etiketliyorum lütfen başlık açtıktan sonra cevapları okuyun.
  33. yarışçı

Warface Co-op oynanış videosu

Warface'yi warfare diye okuyup aklımdan modern warfare 3 canlandırmışım :)
  34. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Buna ne yorum yazsam ofsayt olur :D
  35. yarışçı

Doom 3'e Doom 4 ayarı

Silahlar aşırı parlıyor. 256'lık textureleri 1024 yaptığını söylüyor ama boyutu görünce 4096'lık sandım. Demek ki rgba formatında yapmış sıkıştırmamış. Ben diyorum baba mod yapımcıları salaktır :D
  36. yarışçı

Call of Duty: Black Ops 2 geliyor!

Call Of Duty World At War/Black Ops = Harika ama Call Of Duty Modern Warfare 1/2 = Efsane
  37. yarışçı

Warface Co-op oynanış videosu

Sahte...
  38. yarışçı

Satanizm ve New Age

Masonlar.org'da Michael sikkofield için başlık açılmış. Gerçi konuyu açan üye hemşire mi bilmiyorum ama ben de bunları akıllı zannederdim :D Tabi masonlar.org'a üye olmak gerektiği için konuyu göremezsiniz. Üyelik için de davetiye gerekiyor. Ancak google cache yardımıyla bunu aşabilirsiniz...
  39. yarışçı

gerçekten harika bir oyunmuş.
  40. yarışçı

Call of Duty MW3 düşük kaliteli SpecOps ekran görüntüleri !

Düşük kalitelisi buysa :D
  41. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Evet :D 1997 yapımı EA Arşive katacam. Bu oyunu bilmeyenler liselidir :D
  42. yarışçı

SDN Oyun Cafe

43. yarışçı

İnternet Download Manager Hız Yalanı

Diğer indirme yöneticileri internet hızından maksimum verim alabilmek için sunuculara çoklu bağlantı kurarlar. IDM ise bunun yanında buffer size gibi low level ayarlarıyla oynuyor. Bu da rapidshare gibi çoklu bağlantı sunmayan sunucularda dahi indirme hızını bir miktar arttırıyor. Ancak...
  44. yarışçı

20 yıldır oruçlu

Kişi zayıflamak için oruç tutabilir. Peygamberimiz mesela nefsini terbiye etmek için de oruç tutulmasını önermiştir. Şimdi bu kişiye nefsi terbiye ettiği için tuttuğundan kabul olmaz diyebilir miyiz? Peki zayıflamak için tuttuğundan kabul olmaz nasıl diyebiliyorsunuz. Eğer yanlış...
  45. yarışçı

SDN Oyun Cafe

bir tane bayan oyuncu olsaydı forumda görürdün sen buradaki cümbüşü :D
  46. yarışçı

Günün Bedava Oyunu

mükemmel birf oyun. steam üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz http://store.steampowered.com/app/630/
  47. yarışçı

SDN Oyun Cafe

http://shrikebot.bots-united.com/ Buradaki day of defeat botu gerçekten çok güzel. Biraz parametreleriyle oynayarak half-life'a entegre ettim. Half life 2 deathmatch ve half life deathmatch source için ise şu adreslerden almıştım http://www.hurrikhan.eu/...
  48. yarışçı

SDN Oyun Cafe

day of defeat ve day of defeat source için bot bilen varsa Allah rızası için bilgilerini paylaşsın. day of defeat için sanırım şu işe yarıyor tam test edemedim ama http://shrikebot.bots-united.com/ source için deathmatch'de de kullandığım hurikane bot indirdim ama sonuç...
  49. yarışçı

Ünlülerin Gençlik Resimleri

Lady Gaga'nın kadın olduğuna ilk kez şimdi inandım :)
  50. yarışçı

Ekran Kartları Tehdit Altında

durum tam tersine de dönebilir. cuda cephesi var ki altyapısı çok sağlam. iki tane yüksek seviye nvidia'yı işlemci olarak kullanırsak i7'den 10 kat daha fazla hız sağlıyormuş oyunlarda. nedeni de vektörel her işlemde ekran kartının işlemciyi sollaması. ancak matematiksel işlemlerde(mp3 kodlama...
  51. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Kesinlikle. u1-u2-mw bana göre serinin efsane oyunlarıdır. porsche ve carbon da iyi oyunlardı. Onun dışında maalesef. Bir kere emek vermek önemli, hiçbirşey tesadüf değildir. EA yeni serilere şu emeği vermediği için yerini hak ediyor...
  52. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Motor herşey demek değil. Liseliler bilmez tabi. Bu grafiklerin cgi'lerinin hemen hepsi 3d studio max ile hazırlanıyor zaten. Cgi ne demek, yüzbinlerce poligonlu, çok çok yüksek kaplamalı sıkıştırılmamış ham grafik demek. Motor bu ham grafiği alıp kalitesini en az düşürerek performansını en...
  53. yarışçı

C: de Şu Andakinden En az 5 Kat Daha Fazla Boş Alan Olması Lazım Deliricem Bir Yardım

warhead windows 7'de az önce yönetim kontrollerini ele geçirerek system volume information içerisine baktım, 8mb civarı.
  54. yarışçı

Sistem toplamak istiyorum (Değerli önerilerinize ihtiyacım var abilerim)

hadi hayırlısı olsun. benim önerilerim intel i7 işlemci seçmen olacaktır. :) hızlara aldanma 1.6 ghz'lik en kötü i7 bile 2.4 ghz'lik i5'ten iyidir.
  55. yarışçı

Sistem toplamak istiyorum (Değerli önerilerinize ihtiyacım var abilerim)

Baba parasıyla sistem topluyorsun demek haa :)
  56. yarışçı

Bu site KAPATILSIN!!!

şu insanlar bu ülkede mi yaşıyor hayret yaa. nasıl bu hale gelmiş o kişi bilimsel olarak araştırmak lazım.
  57. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Sırf şu seriye ard arda yıllarca tecavüz ettiği için tarih Electronic Arts'ı affetmeyecek. Frostbite 2.0 motoru ile hazırlanan grafikler ise oldukça iyi görünüyor!!!!???!!! Karton arabaları iyi grafik diye yutturmaya çalışıyor liselilere EA
  58. yarışçı

Aldatmak Babadan Oğula Geçiyor

Birileri fena depresyonda. :D Aldatılacak kız var, baş tacı yapılacak kız var efenim :D
  59. yarışçı

Crysis 2 Ekran Görüntüleri

60 fps'nin altında nasıl oynuyorsunuz. Ben acayip takıntılıyım, 60 fps altına düşünce hemen hissediyorum refleksler falan yavaşlıyor.
  60. yarışçı

KDE 4.7 Kullanıma Hazır

Arch'ın canlı sürümünü bulamadım. Link verirseniz sevinirim.
  61. yarışçı

KDE 4.7 Kullanıma Hazır

Sayın paraşüt editörümüzün sayfasını inceledim. :D http://www.kelestemur.net/ Linux ile ilgili birçok haber yazmış. Kendisinden daha fazla linux haberi görmek isteriz. Bize linux öğretsin, kendisine başarılar dilerim. Bu arada kde 4.7'yi hangi dağıtım ile denememi önerirsiniz?
  62. yarışçı

KDE 4.7 Kullanıma Hazır

Hani link nerde paraşüt editör :D
  63. yarışçı

Türk Telekom'da Doğayla Dost İletişim

Şimdi reklamlar.
  64. yarışçı

Msp messenger 2.0 çıktı

Taklit bir program olduğu ne kadar belli. Casio'nun taklidi Casiq Msn Messenger taklidi Msp Messenger
  65. yarışçı

aldatmayan aldatılır. o yüzden aldatınız aldattırınız :D
  66. yarışçı

SDN Oyun Cafe

ben de tam olarak bilmiyorum hocam. zaten uzun süredir source sdk'ya başlamak istiyordum, birkaç gün sonra elime geçen bilgileri buraya yazarım.
  67. yarışçı

Babadan oğula nesil herhalde bunlar :D
  68. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Ben muscle tool ile yaptım. Ama daha profesyoneller lua veya henry ile yapılıyormuş onu da indirmek gerek ekstradan. Ben bırakıyorum abi. Elimde bir sürü bsp vardı hiçbirini kabul etmiyor versiyonları uymuyor diye. Ama yeri gelince sdk istemeyi çok iyi biliyor. Ayrıca left 4 dead gibi ncf...
  69. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Beyler Garry's Mod ile ilk animasyon denemem :D http://www.youtube.com/watch?v=lBNnpjAH-_0
  70. yarışçı

CD Oynatıcılara Veda Mı Ediyoruz?

yaklaşık 4 yıldır cd veya dvd kullanmıyorum :)
  71. yarışçı

SDN Oyun Cafe

daha yeni istediğim harita üzerinde çalışabilmeyi öğrendim. yüz animasyonlarını faceposer ile yapıyorlarmış kullanmasını bilen var mı?
  72. yarışçı

SDN Oyun Cafe

tamam nasıl oturtuyorsun. ben hiçbirşey bilmiyorum daha 10 dakika önce başladım. mesela cs office haritasında teröristleri koltuğa oturtup rehineler tarafından dayak atılmasını istiyorum. bir tane npc ekledim ama ne zaman ona yaklaşsam kaçıyor. neler bildiğini anlat daha sonra ben de...
  73. yarışçı

Selamun aleyküm

en sert mesaj verenlerden biri bendim ama arkadaşımızı tebrik ediyorum. iyi niyetli olduğunu kanıtladı. :) hoşgeldin...
  74. yarışçı

SDN Oyun Cafe

ben de online oynamıyorum zaten :D q ile toolbox var onu öğrendim orada bir sürü şey var :D ama mesela npclere nasıl animasyon veriyoruz, yüz şekillerini falan nasıl değiştiriyoruz :D @1907 Garry's Mod Valve'nin oyunlarını istediğin şekilde değiştirebileceğin bir oyun olarak biliyorum...
  75. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Ne yapıyoz nasıl yapıyoz bir bilgi verebilir misin? Böyle komik şeyler yapıyor millet ben anlamıyorum. Bu arada bende sadece counter strike source var ama onun haritaları çıkmıyor hangi oyunlar lazım tüm haritaları çıkarmak için Ufak bir bilgi veya yazmaya üşenirsen bilgi alacağım kaynak(yabancı...
  76. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Beyler Garry's Mod u oynayan yok mu yardım edin la ufo gören masum köylü gibiyim :D
  77. yarışçı

Selamun aleyküm

düzgün selam vermeyi öğren.
  78. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Cafenin girişine liseliler giremez yazacam :D O konu ciddi bir konu. Garry Modu biraz oynayım sonra gece yorum yazarım :)
  79. yarışçı

SDN Oyun Cafe

hocam treyach iyi firma. gerçekten iyi firma :) tek şanssızlığı efsanenin yanında sönük kalması :D konu gereksiz yere uzadı ama özeti budur. treyach'ın motoru iw ile aynı değil hatta cod5 ropörtajında iw'ya geçmemizin nedeni bizim motora çok benzer olması diyor. dediğim gibi treyach kaliteli...
  80. yarışçı

SDN Oyun Cafe

ps2'den xbox'a, xbox'tan ise x360'a port edildi. daha göremiyorsan ben ne yapayım. ayrıca motoru da görememişsin dün sana ne dedim treyach bütün pc oyunlarında iw kullandı. ama bu motor kendi motoru :D oturduğun yerden konuşmak kolay artık google var kardeşim o devir geçti :D
  81. yarışçı

Facebook un sitesindeki gizemli resim

İnternet haberlerinde değil konu dışında olmalıydı.
  82. yarışçı

İnternetin En Güzel Kızı

Süt gibi :D
  83. yarışçı

SDN Oyun Cafe

http://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty_3 Sana başka bir cevap vermiyorum. Doğruyu söyle Treyach nasıl tavladı seni, zombi modu ile mi :D
  84. yarışçı

SDN Oyun Cafe

1. resim xbox360 koydum zaten haha :D taban olarak ps2'de geliştirildi, xbox360 versiyonu zaten port Sen fanboysun biraz :) Ben kanıtlarla geliyorum resim sunuyorum, kanıtın veya resmin varsa sen de koy.:dirol:
  85. yarışçı

18 Yaşından Küçükler Camiye Giremez!

Zalimce bir karar. En azından cami yerine bütün ibadet merkezleri konulsaydı en azından zalim ama adil diyebilirdik.
  86. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Ayıp kardeşim. Fanboyluktan gözün kör olmuş yetmemiş kulağın da sağır :D Bugün en ağır BF fanboyları bile kabul eder ki COD en fazla grafiksel devrimi 4. seri ile yapmıştır. Zaten biri PC diğeri PS2 İzleyiciler karar versin :D COD3 COD4
  87. yarışçı

Metro 2033 Ekran Görüntüleri

hocam sular bence aynı su ama mw2'de specular map'ı kapatınca sular inanılmaz kötü oluyordu o doğru. ekran görüntüsü bulamadım internette şimdi oyunu yüklemek bir saat sürer varsa sen koy :) bu arada vietnam dediğin sanırım sog görevi oluyor. Ama ışıklandırmada gerçekten sorun var. HDR aşırı...
  88. yarışçı

SDN Oyun Cafe

hocam black ops'un da mw2'nin de hatta bütün call of dutynin de anasını dersem olmaz tabi :D multisini raven software denilen bir firma yaptı. multi konusunda tecrübem az, çünkü multi boş zaman gerektiriyor. o yüzden daha çok liseliler oynar :D yani multi oynaman için oyunun az da olsa uzmanı...
  89. yarışçı

bak sana şöyle diyim :D bir arkadaşım önce black ops'u oynadı sonra mw2. bilmiyor sırasını adam hep mw2 black ops'dan sonra çıktı zannedermiş. ben buna söyledim ama nasıl olur mw2 grafikleri daha iyi dedi :D black ops'un şu karlı bölümünün grafikleri süperdi o ayrı. onun nedeni de üstteki...
  90. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Treyach iyidir iyi. Treyach'ın tek suçu efsanelerin sonrasında gelmesi sebebiyle sönük kalması :D
  91. yarışçı

Treyach sevgin gözünü kör etmiş :D http://en.wikipedia.org/wiki/IW_engine Treyarch'ın en ufak olsa geçerdi emin ol. Sadece kendi yaptıkları oyunlarda ufak tefek modifiye etmişler ama IW modifikasyonların motoru kötüleştirdiğini ileri sürerek istememiş :D Adamlar haklı, ışıklandırma çizgi film...
  92. yarışçı

Bilinçli oyuncu yetiştirme programımız meyvelerini veriyor :D
  93. yarışçı

Crytek'i geç. Onlar zaten anlamaz opengl, optimizasyon falan :D Valve niye iyi örnek olmasın en kral örnek. Havok'ta vardı zaten opengl, source'a geçince gitti şimdi geri gelecek. İş ilanlarına bak hep opengl bilen arıyor. Treyach oyun motoru ile alakası yok, onların kullandığı motorun adı IW :D...
  94. yarışçı

Söyle Rahatla

hemen araştırıyorum :D tahminen üniversiteli veya yeni mezun olmuş :D
  95. yarışçı

Söyle Rahatla

ben bir üyenin ergen olup olmadığını on metreden anlarım arkadaş. :)
  96. yarışçı

Geleceğin Mobil Teknolojisi HTML 5!

html5 konusunda google'ı ne kadar tebrik etsek az.
  97. yarışçı

Hilal Cebeci'yi Kutluyorum !!

Kardeşim sen mi yazdın mesajı da kendi mesajınmış gibi savunuyorsun. Sana demedim ki, herşeyi kendi üstüne alınma. İyi forumlar...
  98. yarışçı

evet açık kaynak. ne ilgisi var ki. Id Tech'in bütün motorları opengl kullanıyor. John Carmack otoriteler tarafından dünyanın en iyi grafikeri olarak gösterilen kişisi hem de. http://en.wikipedia.org/wiki/Id_Tech_5 Rage Opengl. Doom 3 opengl idi, doom 4 'te öyle olacak. Respawn eğer id tech 5'i...
  99. yarışçı

opengl'yi üreten ve geliştiren firmalar da abd içerisinde Silicon Graphics, Inc. - Sunnyvale, California, USA (Buffy'nin memleketi, bilen bilir :D) Khronos Group - Beaverton, Oregon, USA http://en.wikipedia.org/wiki/OpenGL
  100. yarışçı

ps3'e oyun yapmanın zorluğunun opengl ile ilgisi yok. genel yapısı pc'den daha kısıtlayıcı, o yüzden. hani hep bir soru vardır ya ps3 ile aynı donanıma sahip bir pc'de neden oyunlar daha yavaştır diye cevabını söylememe gerek yok. ayrıca günümüzde bütün optimizasyonu iyi oyunların geçmişine...
  101. yarışçı

Şu görüntüden de rahatlıkla anlaşılacağı üzere oyunun aspect ratiosunda bozukluk var. Nedeni ise benim tahminimce native resolution oynanmayan oyunlarda nvidia ve ati varsayılan olarak pixelleri aspect ratio'ya bağlı biçimde yükseltiyordu Dx11 ise bunu bir şekilde engelliyor. Aynı sorun Civ 5...
  102. yarışçı

benim için de source yeter. source üssü israf :D
  103. yarışçı

Hilal Cebeci'yi Kutluyorum !!

Ne saçma bir yazıdır. Hayatımın 1 dakikası hiç bu kadar boşuna gitmemişti.
  104. yarışçı

SDN Oyun Cafe

haklısın suç bende. :) Bir an için reklam yapıyor zannettim. Bu arada Half Life Deathmatch Source ve Half Life 2 Deathmatch için bot buldum. http://www.hurrikhan.eu/ Şimdi klasik half life deathmatch için lazım. Arşive ekliyorum da :D ---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was...
  105. yarışçı

ben de aynısını diyecektim. grafikler güzel gözükse de renkler gerçekçi değil. Şu grafiği Nvidianın sitesinde göreli 4 yıl geçti. Ne zaman görecez oyunlarda sayın Nvidia :D
  106. yarışçı

SDN Oyun Cafe

arkadaşım online oynamak istesem server var mı derdim. ayrıca ben setti serverları haricinde oynamam zaten. bot var mı diyorum single için veya lan için.
  107. yarışçı

Birçok Google+ hesabı kapatıldı

Editörler mesaj sayısıyla işe alınmıyor elbet. Yine de bu o arkadaşımızın paraşütle inen elit imajını silmiyor. Siz onun savunucusu olmayın, bırakın kendi cevap versin. Çünkü bu tür paraşüt editörler kendi konularında yorum yapanlara bile cevap vermez. Olumlu ya da olumsuz farketmez spam bot...
  108. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Beyler bildiğiniz bot var mı şu oyunlar için. Half Life Deatmatch Half Life Deathmatch Source Half Life 2 Deathmatch
  109. yarışçı

Damat ilaçla kalbi yormuş...

rezil olmuş adam :D
  110. yarışçı

SDN Oyun Cafe

mükemmel bir haber :D yani bu dedicated server anlamına mı geliyor?
  111. yarışçı

En iyi oyun müzikleri!

Yine bu konuya yazasım geldi MW2 müzikleri içerisinden benim seçtiklerim Captain Price: Makarov, this is Price. Shepherd's a war hero now. He's got your operations playbook and he's got a blank check. Give me what you got on Shepherd, and I'll take care of the rest. I know you can hear me on...
  112. yarışçı

Medal Of Honor'ın Arkasında Kim Var?

Yıl olarak kıyasladım şirket olarak kıyaslasaydım ID'nin 2011 yılı oyununu seçerdim.
  113. yarışçı

Birçok Google+ hesabı kapatıldı

Adam gökten paraşütle editör olarak inmiş Daha ilk mesajı anasayfada.:thumbdown:
  114. yarışçı

Mac OS X Lion'a İlgi Büyük

115. yarışçı

Flash 8 görüntülü dersler gerçekten çok beğeneceksiniz!!!!

batan geminin malları bunlar :D
  116. yarışçı

Evet Şike de Yaptık, Teşvik Primi de Verdik!

Kara Murat benim :D
  117. yarışçı

Klasör arka plan rengi değişti?

Buyrun :D http://tinyurl.com/3zt4zop
  118. yarışçı

Anders Behring saldırıyı Modern Warfare 2 ile planlamış

elin gavuru dediğin insanlar bir gün önce filistine destek için pankart açmışlardı adada. ayrıca herşeyden önce insan.
  119. yarışçı

Kayahan - Kara Saplantım

Yok böyle bir şarkı yaa girişi dikkat çekmek amacıyla yazılmış ergence başlıklar gibi olmuş Sadece ismini yazsaydınız daha iyi olurdu
  120. yarışçı

Uyumadan önce lütfen girmeyin! Ebru Polat makyajsız yakalandı

Cadı Sila :D
  121. yarışçı

Medal Of Honor'ın Arkasında Kim Var?

Boğaz Harbi (2012?!) Quake 3 (1999)
  122. yarışçı

Arkadaşlar bu iş ne kadar doğru anket doldur para kazan

sahtekarlık. bu tür sitelerden çok var. anket, herkes x tl verip x kişi üye yaparsa...
  123. yarışçı

Klasör arka plan rengi değişti?

harbiden nasıl yaptın ben de yeşil yapmak istiyorum :D Windows 7 mi?
  124. yarışçı

Editör Olmak İster misiniz?

Adamı böyle banlamışsın hocam :D
  125. yarışçı

İslam ve 19 (?)

Bunlar bilinmesine gerek olmayan bilgiler. Kur'an ın mucizesi içerisindedir kendisindedir.
  126. yarışçı

senin mantığın yanlış. olaya elit entel gözüyle bakıyorsun. belli ki mk'nın fan yorumlarından etkilenmişsin. terör saldırısından bahsediliyor millet hala egosunu tatmin etme derdinde. bu oyun daha iyi, şu oyun daha iyi onu oynasaymış falan. saçmalıkta sınır tanımamışlar. bu saldırı birleşik...
  127. yarışçı

+1.............
  128. yarışçı

Oslo'ya yapılan saldırının hazırlıklarında MW 2 kullanılmış Dün Norveç'in Oslo kentinde gerçekleştirilen silahlı saldırıda 85 kişiden fazla insan hayatını kaybetti. Aynı zamanda bir devlet binasında patlatılan bomba da yediden fazla kişinin canına mal oldu. Bu saldırıların arkasındaki isim...
  129. yarışçı

Internet Explorer

bende :D daha sonra da firefox ile chrome indiriyorum. :D
  130. yarışçı

Satanizm ve New Age

92 çocuğu öldüren Anders Behring Breivik isimli şahsın Oslo locasına bağlı 33. derece üstad mason olduğu ortaya çıktı. Facebook profilindeki şu resim ise saldırıdan hemen sonra kaldırıldı Saldırıdan bir gün önce adadaki çocukların Filistin için pankart açtıkları gelen başka bir bilgi.
  131. yarışçı

Yine mi maç sattın!

Rezillik
  132. yarışçı

Yılmaz Özdil'den Şike Yorumu

bugün karnım ağrıyor kesin hükümeitn işi.
  133. yarışçı

Backstreet Boys - Shape Of My Heart

http://www.youtube.com/watch?v=OT5msu-dap8
  134. yarışçı

Skillet - The Older I Get

http://www.youtube.com/watch?v=2Qnck1lFwjs&feature=relmfu http://www.youtube.com/watch?v=2Qnck1lFwjs&feature=relmfu
  135. yarışçı

Skillet - Monster

http://www.youtube.com/watch?v=1mjlM_RnsVE&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=1mjlM_RnsVE&feature=related
  136. yarışçı

En Beğendiğiniz Film Müzikleri?

Sherlock Holmes'un bütün müzikleri Hans Zimmer büyük adam vesselam :) http://www.youtube.com/watch?v=v-uMMCX9CT8
  137. yarışçı

Enrique Iglesias - Hero (Metro Mix)

Çok nadir bulunan bir versiyon. Youtube'da kaliteli bir görüntü bulamadım. http://video.mail.ru/mail/markovka68/2599/2958.html
  138. yarışçı

Söyle Rahatla

I am a peanuuuut :D
  139. yarışçı

Marc Anthony - I've Got You

Karizma adamın hali bir başka :D
  140. yarışçı

Skillet - Hero Kamera Arkası

http://www.youtube.com/watch?v=-9UOxO1q6LM http://www.youtube.com/watch?v=-9UOxO1q6LM
  141. yarışçı

Ağabeyi dövdü, Facebook aşkına kaçtı!

İyi niyetli birine düşmüş yine :)
  142. yarışçı

Within Temptation - Never Ending Story

http://www.youtube.com/watch?v=CjY_OhzDq2s http://www.youtube.com/watch?v=CjY_OhzDq2s
  143. yarışçı

Modern Warfare 3'ten Yeni Görüntüler

Eklemek istediğim birşey daha var. Bu haberi burası hariç başka yerli oyun haber sitelerinde görmedim. Ben mi kaçırdım acaba?
  144. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Left 4 Dead 2'nin 2 0.7.5 sürümü çıkmış Hayırlı uğurlu olsun :)
  145. yarışçı

12 yaşın altına Kuran yasağı kalkıyor

olması gereken buydu.
  146. yarışçı

Modern Warfare 3'ten Yeni Görüntüler

Mükemmel görünüyorlar. :yes: Resimlerin büyük halleri için http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/3/8/2/0/9/2/mw3_4.jpg.jpg http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/3/8/2/0/9/2/harbor_sandman.jpg.jpg
  147. yarışçı

Satanizm ve New Age

o konuya ben de katılıyorum. fight club'da islami bir mesaj yok tabiki :D islam mesajı ile benzerliklerini anlatıyor sadece. tabi kendi görüşünü de normalden fazla eklemiş bu sefer. nedeni de yazının aslında klasman dışı olarak başlayıp sonradan illuminati etiketine eklenmesi.
  148. yarışçı

Satanizm ve New Age

@|SeYYaH| hocam ciddiyim anlatma. burada konu ile ilgili mesaj yazacaksan eyvallah ama yazmayacaksan kendi hayat tecrübelerini başka bölümde yaz. hatta konu ile ilgili mesaj yazacaksan en azından herhangi bir konunun tamamını oku bak blogun demiyorum öyle yaz. kimse seni zorlamıyor dediklerimi...
  149. yarışçı

Satanizm ve New Age

tehdit mi. estağfirullah. en hafif cevap derken diğer sözlerim kalbinizi kırabilir anlamında demiştim. sonuçta burası bir forum. ancak yazdıklarınız birbiri ile çelişki içerisinde İşte siz o blog sahibine bunu derseniz ben sizin iyi niyetinizi sorgularım. Ki bırakın blogun tamamını herhangi...
  150. yarışçı

Satanizm ve New Age

yazılarının büyük kısmı yabancı kaynakların Türkçe'ye çevirisi görece daha az kısmı ise kendi yorumu ve düşüncelerinden oluşuyor.
  151. yarışçı

Satanizm ve New Age

İki cümle okuyup on cümle yorum yazmak milletimizin genel özelliği. Maykıl denilen kişinin ne kadar müslüman olup olmadığını sen bilemezsin, Allah-u Teala bilir. O kişi kendisinin müslüman olduğunu iddia ediyor ki etmesine de gerek yok bütün yazılarını okursan kendin görürsün. Ayrıca herkes...
  152. yarışçı

Satanizm ve New Age

Hocam blogun tamamını okumanızı öneririm sondan başa veya baştan sona farketmez. Kubrick yazısını okuduktan sonra Amy Winehouse için sadece şunu söyleyebilirim. Yarın birgün zaten çıkar nedeni ama yüksek dozdan öldü derlerse şaşırmayın.
  153. yarışçı

Marc Anthony - I've Got You

http://www.youtube.com/watch?v=CprGk5rKSC0 http://www.youtube.com/watch?v=CprGk5rKSC0
  154. yarışçı

Png'leri Ico'ya dönüştürün

orası çok şaşşanlı bizi bozar :D
  155. yarışçı

Kjfkjhasfkasdfkşlasdflkasd

Oha ne ara 6 sayfa yorum yaptınız :D Bu arada resmi 9gag'da buldum, Türkler gitgide ünlü oluyor orada :D
  156. yarışçı

Kjfkjhasfkasdfkşlasdflkasd

:D :D :D
  157. yarışçı

Günaydın SDN

günaydın millet :D
  158. yarışçı

Dünyanın en güzel kızları hangi memlekette ?

kim ne derse desin Türk kızları abi.
  159. yarışçı

Modern Warfare 2'yi Online Oynamak

Bazen diyorum ki iyi ki battlefield 3 bu kadar öne çıktı. Adamlar dedicated server bile koymadılar İki tane uyduruk map pack için ayrı ayrı 15 dolar toplamda 30 dolar istediler.
  160. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Adamın daha 6. mesajı yaw 1907 Niye üstüne gidiyon hemen Soğutacan cafeden müşteriye ihtiyacımız var zaten kovalıyon herkesi :D
  161. yarışçı

Birgün temel ile fadime lunaparka gitmişler

Beyler @T-1000 şimdi dalacak bize :D
  162. yarışçı

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=2aJUnltwsqs ---------- Post added 22-07-2011 at 00:58 ---------- Previous post was 21-07-2011 at 23:22 ---------- İki saattir hala bunu dinliyorum :D
  163. yarışçı

"F.Bahçeli taraftarlar saygısızlık yaptı"

Sıradan birinin takımı değil. Lucescu'ya yapılır mı bu. Beni en çok üzen nokta bu
  164. yarışçı

Marc Anthony - When I Dream At Night

http://www.youtube.com/watch?v=DATKMNuOe-k
  165. yarışçı

Söyle Rahatla

Bir de böyle tipler var. Merhaba ben 17 yaşında selinsu, bu da mesajım. Hayat bir sınavsa bana çalışmadığım yerden sordular.
  166. yarışçı

Marc Anthony - Ahora Quien (Pop Version)

Bu şarkıyı Marc Anthony'nin kendisine armağan ediyorum, Jennifer'dan boşanıyormuş http://www.youtube.com/watch?v=wiIQtwuiV54
  167. yarışçı

Svchost.exe 250 mb

millet bol keseden sallıyor.
  168. yarışçı

Jennifer Lopez ve Marc Anthony Boşanıyor!

Jennifer kaybeder. Marc gibi karizma adamı nerden bulacak :D http://www.youtube.com/watch?v=CprGk5rKSC0
  169. yarışçı

Satanizm ve New Age

daniel33 biz bunları çok tartıştık 16 sayfada gelip 5. mesajında bunları yazman garip Maykıl :D Burayı okuyorsan sana bir sözüm var. Hani cnbc-e'de bir dizi vardı "buffy the vampire slayer" diye Hatta esprisi vardır buffy de vampir sayılır diye :D Onun içerisinde bir karakter vardı Angel diye...
  170. yarışçı

Kuzen ile Amcaoğlu arasındaki farklar

Artık "bu adamdan kuzenim diye mi bahsedeyim, amcamın oğlu diye mi" ikilemine son. Artık kim kuzen kim amcaoğlu çok rahat ayırt edebileceksiniz. Kuzen gitar çalar, amcaoğlu bağlama çalar. Kuzen brutal vokal yapar, amcaoğlu türkü söyler. Kuzen kot giyer, amcaoğlu kadife pantolon giyer. Kuzen...
  171. yarışçı

Skillet - Whispers In The Dark

http://www.youtube.com/watch?v=orxTOGpyb1c http://www.youtube.com/watch?v=orxTOGpyb1c
  172. yarışçı

Skillet - Hero & Monster & Awake and Alive

süper grup vesselam :D
  173. yarışçı

Svchost.exe 250 mb

Görev yöneticisindeki bütün işlemlerin fotoğrafını gönderirseniz inceleyebilirim sizin için.
  174. yarışçı

Svchost.exe 250 mb

disk birleştirme en son ne zaman yaptınız?
  175. yarışçı

Skillet - Awake and Alive

http://www.youtube.com/watch?v=2aJUnltwsqs http://www.youtube.com/watch?v=2aJUnltwsqs
  176. yarışçı

Svchost.exe 250 mb

hocam bende 8gb ram var 1gb'ı sırf superfetch kullanıyor. linux'te falan 2gb üzerine çıktığını gördüm onda ismi memory cache diye geçer :D istersen kapatma yolunu gösteririm ama superfetch'i kapatınca programların açılışları ve windows'un açılışı görülür biçimde düşüyor. hatta bunun altyapısı...
  177. yarışçı

Birgün temel ile fadime lunaparka gitmişler

sırf buna yorum yazmak için mi üye oldun sen :D
  178. yarışçı

Svchost.exe 250 mb

sysmain superfetch demek. herşey normal yani virüs yok o alan bilgisayarını hızlandımak için kullanılıyor ve bilgisayarın ram'e ihtiyacı olursa kademeli olarak geri çekilecek. araştır istersen google'da superfetch diye dur sana link vereyim http://tinyurl.com/ykbjro7
  179. yarışçı

Basın Saracoğlu'ndan kovuldu!

Tarih Lucescu'ya yaptıklarımızı affetmeyecek. Sadece bu olay değil tabi.
  180. yarışçı

Svchost.exe 250 mb

Windows 7 kullanıyorsan görev yöneticisinden sağ tıkla go to services de servis sekmesine geçecek bazı servisleri işaretleyecek mavi satır biçiminde işaretli servisler arasında superfetch varsa tamamdır yoksa hangi servisler var buraya yaz hiç servis işaretli değilse ancak o zaman virüstür...
  181. yarışçı

SDN Oyun Cafe

nedir bu liselilerden çektiğimiz :D
  182. yarışçı

Nokia'da Durumlar Vahim

harbiden beter olsunlar, windows'la zaten niye anlaşma neyse :)
  183. yarışçı

Star Akademi'de Cuma namazı krizi

Öyle derler önemini belirtmek amacıyla ama yanlıştır, Kur'anda yeri yoktur. Bir kimsenin üç defa üst üste cuma namazını kılmamaktan dolayı imanı gitmediği gibi kalbi de mühürlenmez. Bu cümle de yanlıştır, farz olanlar farzdır, olmayanlar değildir.
  184. yarışçı

Star Akademi'de Cuma namazı krizi

5 vakit namaz kılıyormu peki?
  185. yarışçı

Yılmaz Özdil'den Şike Yorumu

Dikkat çekmeye çalışan gereksiz bir insan.
  186. yarışçı

Amerikalıların Japonlara Tepkileri.

vay şerefsizler
  187. yarışçı

Evanescence - Haunted

http://www.youtube.com/watch?v=h0eSzk37IVc
  188. yarışçı

iTunes 10.4

189. yarışçı

Canını kurtaranlara bir küfretmediği kaldı

çok yazık
  190. yarışçı

Söyle Rahatla

ben de başka aimp'de bu şarkı çok yavaş diyerek bazı şarkıları hafif %10 oranında hızlandırarak dinleyen var mıdır
  191. yarışçı

SDN Oyun Cafe

ben de west zempella ikilisi diyeceğime vince zampella ikilisi demişim :D bence elbet güzel oyun yapacaklardır ama efsane olur mu bilemem. biraz yanlış bir alan seçtiler uzay bilimkurgu falan yani ne bileyim uzayda bir captain price düşünemiyorum :D
  192. yarışçı

Eski bir oyun hatırlatma.

benim de aradığım bir oyun var :D böyle iki boyutluydu farklı silahlar vardı hatta silahların biri tavuktu yumurta atıyorduk :D
  193. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Normalde herhangi bir çalışanın açıklama yapması yasaktır ve cezalandırılır. Ancak basın sözcüsü olarak görevlendirilenler şirket adına konuşabilir Yani onun söyledikleri şirketin genel görüşünü ifade eder. Respawn çok arada kaldı be hacı. Id Tech 5'i istiyor diye duydum vince zampella ikilisi...
  194. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Respawn 2015'ten önce oyun yapmalarının zor olduğunu açıklamış. Tepkiler gelince yanlış anlaşıldık sadece tahmindi demiş :D
  195. yarışçı

Barack Obama

Twitter'ı ayrı komik adamın :D
  196. yarışçı

Barack Obama

Sağolasın. __kadıköyRAP__ paint terk :D
  197. yarışçı

Barack Obama

Hocam benim photoshopum zayıf. Siz editleyin bir zahmet a harfini silseniz yeter sanırım. :)
  198. yarışçı

Barack Obama

Yabancı bir sitede buldum :D Sitenin adresi http://9gag.com/
  199. yarışçı

Battlefield 3 Alpha deneme sürümü videoları sızdı!

Niye etiketledin beni yaw :D
  200. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Tabiki kimsenin dediğine bakmayacaksın. Kendi süzgecinden geçirip sorgulayacaksın. Amacımız da zaten bilinçli oyuncu kitlesi oluşturmak.
  201. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Hocam bazı ergenlerin bilmediği şeyler hakkında yaptığı yorumlara aldanma. Program geliştirme aşamalarını anlatayım sana. Ya da anlatmayım sen buradan oku Kaynak bu http://en.wikipedia.org/wiki/Software_release_life_cycle Şu an sadece hata düzeltmeleri yapılıyordur. Belki bir ihtimal birkaç...
  202. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Grafikler artık low high işi değil. Bir kere ışıklandırma çok kötü, elindeki silahı göremiyorsun. Genel görüntüde inanılmaz bir karanlık var, gündüz olmasına rağmen gölgelerin bulunduğu kısımlar gece gibi. Adam kayanın yanına pusuyor kaya simsiyah gündüz vakti. Renk paleti bir acayip, hiç o...
  203. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Ne zaman çıkacağını şuradan öğrenebilirsin :) http://tinyurl.com/3u668me
  204. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Beyler Battlefield 3 sızdırılmış videoları Silinmeden izleyin http://www.youtube.com/watch?v=c9_94ewqbJ8&feature=player_embedded http://www.youtube.com/watch?v=k2QEeqlEPvY&feature=player_embedded http://www.youtube.com/watch?v=Y6nwCBXym7I&feature=player_embedded
  205. yarışçı

Adam Elektrikten Hoparlör Yapmış

Hayır tüm frekansları veriyor ancak adamların kaydettikleri mikrofon 300hz'den aşağısını almıyor sanırım.
  206. yarışçı

Seri üretime geçseler hemen alırım :D Tesla büyük adammış:thumbup1:
  207. yarışçı

Modern Warfare 2'yi Bir de Böyle İzleyin

Max Payne gibi olmasın sonra :D
  208. yarışçı

Hocam bununla ilgili yüzlerce video ve makale var. Tesla Speaker yaz arat google'da hatta sana evde nasıl yapılacağını bile anlatmış adamlar. Başka bir amatör çalışma daha Bu adam üniversite öğrencisiymiş bu da bitirme teziymiş. Yani bu değil üstteki http://www.youtube.com/watch?v=-HoUyQnDDRg
  209. yarışçı

1:30'dan sonra çok dikkatli bakın http://www.youtube.com/watch?v=tzNTptFf9EU
  210. yarışçı

Mighty 44 - Push it

http://www.youtube.com/watch?v=Zr1DdGZpyzc
  211. yarışçı

SDN Oyun Cafe

ben boşuna demiyorum mod yapımcıları biraz salaktır diye. Bakın bu GTA IV meşhur icehancer 1.2.5 beta http://www.youtube.com/watch?v=ywfEUMP007w Ağzınızdan sular aktı değil mi Özellikle birinci dakikadan sonraki gece görüntüleri dibimi düşürdü resmen Boşuna akmasın bu da asıl download için...
  212. yarışçı

Modern Warfare 2'yi Bir de Böyle İzleyin

Machinima, Modern Warfare 2 içerisindeki bazı bölümleri farklı kamera açıları ile sinematik biçimde hazırlamış. Özellikleri fanların kaçırmaması gereken bir başyapıt. Captan Price'ın Kurtarılışı(The Gulag) (480p ile daha iyi izlersiniz, bunun kalitesi biraz düşük ama benim favorim bu)...
  213. yarışçı

En Beğendiğiniz Film Müzikleri?

http://www.youtube.com/watch?v=72D1XbTAhaE&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=xR17671VgtY http://www.youtube.com/watch?v=fkLrnI7SsVY
  214. yarışçı

Bilgisayar Mühendisliği Tüm Ders Notları!

Bilgisayar mühendisi öğrencisi misiniz?
  215. yarışçı

Peazip

Bence 7-zip daha güzel ama en azından winzip'e winrar'a vb ihtiyaç bıraktırmıyor. Alternatif ayrıca gui olarak 7-zip'den daha iyi gibi.
  216. yarışçı

7-Zip Theme Manager

Ben de şunu kullanıyorum Hem çok iyi sıkıştırıyor 2358 mb dosyayı zip ile 1876 rar ile 1724 7z ile 1635 haline getirdim. Hatta touchpad driver'ı var 300mb inanmazsan link de yollarım 3mb haline getirdi 7zip :D
  217. yarışçı

7-Zip Theme Manager

7-zip'in gerçekten tek önemli eksiğini kapatıyor Görsellik :) Ben zaten burada birkaç hafta boyunca kendim kullanmadığım programları önermiyorum.
  218. yarışçı

7-Zip Theme Manager

http://www.7ztm.de/ Sıkıştırma programları arasında en çok kullanılanlardan biri olan 7Zip programının simge ve araç çubuğu düğmelerini değiştirebilen ücretsiz bir tema yazılımıdır. Programı açtıktan sonra Toolbar Themes bölümünü seçip sol panelde listelenen araç çubuğu temalarını önizleme...
  219. yarışçı

Peazip

PeaZip arşivci bilgisayar kullanıcıları için alternatif ve ücretsiz bir sıkıştırma programı. Açık kaynaklı olarak geliştirilen bu arşiv yönetim programı kendisine benzer bir ücretsiz sıkıştırma ve arşivleme programı olan 7-Zip'in kendi özel formatı olan 7Z ve 7Z-sfx'e desteksağlarken ARC/WRC...
  220. yarışçı

Baba ile kızı gizli aşk yaşıyormuş

kızın da maşallahı var babasından yakışıklı :D
  221. yarışçı

Call of Juarez : The Cartel ilk 10 dakika !

Farcy 2'de araba tamirine bayılıyordum. Araba hasar alınca dumanlar çıkıyor hatta yanıyor kaportayı açıyon vidayı sıkıyon sönüyor :D
  222. yarışçı

John Carmack, Call of Duty'yi savundu

John Carmack oyun dünyasının kurucusu sayılır. Bakın adam bir ara marsla falan uğraştı oyun dünyasını bıraktı 2007'den beri oyunlarda büyük gelişme yok :D Onu sahalarda görmek kadar mutlu eden birşey yok beni inanın. Her zamanki gibi doğruları söylemiş. Indie oyunlar kendi içerisinde iyi oyunlar...
  223. yarışçı

FIFA 12 PC yeni ekran görüntüleri!

Fifa'yı 2004'te bıraktım. Futbol oyunlarını o yıldan beri hiç oynamam. Gerçi animasyonlara baktım bana abartılmış gibi geldi EA diyip geçelim Ama sanırım bunu oynayacağım :)
  224. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Fazla bile vermiş :D
  225. yarışçı

Call of Juarez : The Cartel ilk 10 dakika !

Zevk almak için kendimi harcadım ama yok. Ubisoft'tan efsane oyun çıkmadı diyenlere en azından hiç kötü oyun da çıkmadı diyordum. Grafik konusunda ise ilk defa bir oyunda midem bulandı her yer bloom. Klasik fps olması konusuna girmeye gerek bile yok işi bilmeyenler yapmış belli.
  226. yarışçı

Mozsqlite3.dll Hatası

adam virüsü eksik yazmış sen tamamlamışsın :D
  227. yarışçı

Arap playboylar bu otomobilleri seviyor

Arabian nights :D
  228. yarışçı

Amy'ye şok suçlama!

Amy Lee mi acaba dedim mümkün değil dedim :D Amy Winehouse ise beklenir.
  229. yarışçı

Satanizm ve New Age

Kibir ve Fight Club üzerine http://michaelsikkofield.blogspot.com/2011/07/naber-lan.html
  230. yarışçı

Linux Cafe

Beyler Teeworlds oyununu çok sevdiğim için Windows'a installer yaptım. Varsayılan olarak zip şeklinde geliyor uyduruk oyunlar gibi :D Böyle daha ağırlığı oldu, İsteyenler deneyebilir sadece 7 mb http://www.mediafire.com/download.php?7374sdj91mdcq7j
  231. yarışçı

Fakire Atatürk Bile Bakmıyor :)

haha ilginç :D
  232. yarışçı

Söyle Rahatla

233. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Sid Meier's Pirates steam'da var. Ama bizim ülke yani Türkiye'ye yok. İngiliz, Alman ve Amerikan proxyleri ile denedim. Zaten uyarıda da yazıyor var ama sana yok diye :D
  234. yarışçı

Oracle, Google'ı Sıkıştırmaya Devam Ediyor

Oracle batar inşallah. Lanet firmanın teknolojiye bir katkı sağladıysa bin zarar sağladı, hayvan gibi patentlerle gelişmesini engelledi yobaz herifler.
  235. yarışçı

InnoIDE (Programlarınız İçin Installer)

Arkadaşlar örnek olması açısından kendi yaptığım installerı yolluyorum http://www.mediafire.com/download.php?g7eupaygc66n8uo
  236. yarışçı

Dünya Fenerbahçe'liler Günümüz Kutlu Olsun

naber holiganlar :D
  237. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Bu steam ne garip platform arkadaş. Sid Meier's Pirates oyununu Türkiye'den satın alamıyorsun. Hatta arama sonuçlarında bile çıkmıyor sizin ülkenize kapatılmıştır diyor. http://store.steampowered.com/app/3920/ Parasıyla değil mi lan, parasını verecem daha artistlik yapıyorlar. Paranla rezil...
  238. yarışçı

Özge akvaryumda sanat için soyundu

Orjinal kaynağında bile erotic art olarak geçiyor bizimkiler de bizi yiyor. Zaten herkes neyin ne olduğunu biliyor.
  239. yarışçı

Duckload Kapanmış

Ben şu an mediafire ile 1mb indiriyorum saniyede. Duckload ise eskiden güzeldi Sonra şımardı bekleme süresi koydu, paralel indirmeleri iptal etti , devam etme olayını kısıtlı zamana çekti. İndirme hızları düştü.
  240. yarışçı

Söyle Rahatla

Oğlum olursa test etmek için adını Onur koyacam, ergenliğinde msn nick'ini 10ur yaparsa intihar süsü vererek camdan aşağı fırlatacam :D Michael Sikkofield
  241. yarışçı

Duckload Kapanmış

Mediafire aynı ayda istediğin kadar dosyaya izin veriyor. Herhangi bir bekleme süresi zaten yok çünkü istediğin kadar dosya indirebiliyorsun zaten aynı anda. İstediğin kadar dosya parçası indirmene izin veriyor eğer ki sende yavaş iniyorsa firefox veya chrome'un tek parçalı indirmesinden oluşan...
  242. yarışçı

Modern Warfare 3'e Çok Farklı Özellikler

Soap Mactavish reyizzz :D
  243. yarışçı

Duckload Kapanmış

mediafire varken gereksizdi zaten.
  244. yarışçı

Png'leri Ico'ya dönüştürün

Simgeleriniz için online dönüştürme sitesi Aylardır kullanıyorum tavsiye ederim http://convertico.com/
  245. yarışçı

Parttime yada fulltime İş fırsatı

İşin ne olduğunu anlatmayanlar sadece gelin görüşelim diyenler ya dolandırıcılardır ya da kendileri de kandırılmışlardır arkadaşlar.
  246. yarışçı

Battlefield 3'e yeni ekran görüntüleri

En azından bu oyunun varlığı bile iyi oldu. COD yapımcıları için rekabet oldu ve bundan sonra grafik vb şeylerde daha çok çalışacaklardır. Tabi sektörde tek olmak oyuncular için iyi olmaz. Ama sektörde lider olmak farklı birşey, çirkef olmayacaksın, gereksiz yere kendini övmeyeceksin, oyuncuları...
  247. yarışçı

Google+

248. yarışçı

Yalnız hayvan heriflerde nasıl bilgisayar varsa artık 500fps almış :D Şimdi şu resmi bir açın http://www.merlininkazani.com/images/games/6562/galeri_111.jpg Bir bakın Bir daha bakın Bir daha bakın. Sonra balon nedir öğrenin. :D ---------- Post added at 13:43 ---------- Previous post was at...
  249. yarışçı

'Şanslı Masa'da dayak şoku!

Ben de birşey yapıyor sandım. Sonunda tekme atıyor.
  250. yarışçı

@1907 low da falan mı çekilmiş? çok şaşırdım gerçekten :D dur bir saniye yoo aslında hiç şaşırmadım :D
  251. yarışçı

IcoFX - Exe Dosyalarının Simgelerini Değiştirin

Programın Web Sitesi http://icofx.ro/ Programın indirme linki http://icofx.ro/files/icofxsetup.exe Programın asıl olarak simge editörüdür. Windows ve MacOS için simgeler üretebilir veya değiştirebilirsiniz. Exe veya dll dosyasının içerisinden beğendiğiniz simgeyi çıkarabilir veya...
  252. yarışçı

SDN Oyun Cafe

silah tutuşunu gerçek anlamda yansıtmışlar derken mesela Operation Flashpoint Red River'da da benzer birşey duymuştum sonra bir baktım silahın ağırlığına göre farenin hızı değişiyor. pistollerde hızlı oluyor doğru düzgün nişan almak zorlaşıyor, tüfeklerde ise kaldırıp çevirene kadar düşman...
  253. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Bu oyun mudur terim midir her neyse ilk defa duydum. Boş beleş adam değilim ben, Senin gibi sabahtan akşama kadar oyun oynamıyorum :D
  254. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Şu sorduğun soruya bir kişi cevap verirse dişimi kıracam. Zaten 16 sayfanın yarısı sen yarısı ben varız :D
  255. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Benim kadar yakışıklı olamazsın :D
  256. yarışçı

SDN Oyun Cafe

Resimdeki sen misin bu arada :D
  257. yarışçı

SDN Oyun Cafe

sağolasın. gereksiz yere tartıştık. kendi adıma özür dilerim.
  258. yarışçı

Aynı Köye Aynı Gün İçinde 4 Farklı Anadolu Programı Ekibinin Gelmesi, Köylüleri İsyan

Kopyala yapıştır bile yapamıyorsunuz kardeşim Rize'nin Pazar ilçesine bağlı Meleskür köyüne aynı gün içerisinde gelen 4 farklı Anadolu programı ekibinin bitmek bilmeyen çekimleri, sonunda yöre halkını çileden çıkardı. Program yapımcılarının taleplerini karşılamak adına adeta seferberlik ilan...
  259. yarışçı

HP Pavilion dv5 1220-et ?

Dizüstünde oyun ancak o kadar olur.
  260. yarışçı

Acil! 1600 TL'yi geçmeyecek Oyun Lap-top'u arıyorum!!!!

Counter Strike 1.6 oynarsın.
  261. yarışçı

ImageShack.Us'a Görsel Yükleme

Giriyorum, hepsinde olmuyor.
  262. yarışçı

imageshack ile ilgili bir resme girdiğinizde bazen kurbağa gözüküyor değil mi. işte o kurbağa ile birlikte blocked yazıyorsa resim aslında var ama direkt linkten girdiğiniz için size gösterilmiyor demektir. imageshack bu yolla internetin %2'sini falan kurbağa yaptı ya la :D
  263. yarışçı

VLC media player 1.1.11 Final

öm attım ama beğenir misin bilmem :D
  264. yarışçı

Teşekkürler sayın ReDo Hiç aklıma gelmemişti, ilk bakışta benzetemedim. :)
  265. yarışçı

Blackout Videodaki mankenin ismi nedir? :)
  266. yarışçı

Volkan "F.Bahçe bayraklarınızı asın"

Bayrak önemli bir konu. Şehit haberlerimizin olduğu bu günlerde insanlar evine Türk bayrağı asması gerekirken Fener bayrağı asın demesi olmamış. Heyecanına veriyorum ama daha önemli meselelerimiz var. Fener-Galatasaray-Beşiktaş vb bayraklar asarak ayrılma günü değil bugün. Türk bayrağı asıp...
  267. yarışçı

Tavsiye Edebileceğiniz Programlar

K-Lite Mega Codec Pack veya VLC
  268. yarışçı

Kadınlara Verilecek En İyi Hediye

Adam king diyenler liseli :D
  269. yarışçı

Img kullanımı basit değil tam tersi daha zor. Artık doğrudan yönlendirilen linklere izin vermiyor. Yayınlayacağın yere göre farklı linkler eklemek zorundasın. Oysaki tinypic doğrudan linklere izin veriyor, nereye eklersen ekle aynı linkle halledebiliyorsun.
  270. yarışçı

Estağfirullah. :) Bu arada imageshack iyice bozdu tinypic'e yönlendirseydin daha iyi olurdu bence.
  271. yarışçı

Amca ve yengelerimiz için güzel yazı olmuş Tebrikler :D
  272. yarışçı

Linux Cafe

Yabancı bir sitede komik resimler bölümünde gezerken buldum. Bari buraya koyayım dedim :)
  273. yarışçı

Tenis

274. yarışçı

Fox On The Beach

Çok şirin yaw :D
  275. yarışçı

Fox On The Beach

2 yaşındaki çocuğa "fox on the beach" söylettirmeye çalışıyorlar ama :D http://www.youtube.com/watch?v=RSQI0wBJ_jE&feature=player_embedded
  276. yarışçı

Inception

İyi ki bunu koymamışım demek ki :D
  277. yarışçı

Inception

Lise seviyesindeki şu İngilizceyi anlamadıysanız yapacak birşey yok, isteyen çevirip yazabilir. Şuna hala gülüyorum. :D
  278. yarışçı

Inception

279. yarışçı

Siyah SDN Teması, amatör çalışma :)

Alçak gönüllülük yapma kardeşim :)
  280. yarışçı

Kaza yaptım benim aracın hali ve bana vuranın hali...

Hocam bizde de Toyota var inan ki 35km hızla bir yere vurdum sanırsın 80km hızla vurdum Aynen bizde de ön kaporta çökmüştü. Toyota'nın iskeleti sağlamdır ama diğer tarafları en ufak şeyde dökülür resmen. Bilerek öyle yapmışlar kazalarda oluşan enerjinin daha kolay atılması ıvır zıvır diyorlar...
  281. yarışçı

En iyi oyun müzikleri!

Aslında çok var ama her oyundan sadece bir tane yazayım, uzun olmasın. Max Payne 2 Herkesin bildiği Max Payne ana teması değil, Mona'yı oynadığımız bölümde Max'in onlarca kişi arasına ölümüne dalarken onu yukarıdan koruduğumuz yerde çalan müzik Max Payne oyununun kısa özeti sayılır...
  282. yarışçı

bu adamın buraya gelip yazmasının bile bir nedeni var beyler. o neden çoğu kişinin tahmin ettiği gibi bize iyilik yapmak vb değil. buradan belki bir kişiyi kapsa onun ismini verse kayıt olurken ona para gidecek. gerçi adam da haklı, onu da böyle kandırmışlar
  283. yarışçı

@ ile Etiketleme Özelliği Eklenmiştir!

canımı sıkmayın herkesi etiketlerim bak :D
  284. yarışçı

@ ile Etiketleme Özelliği Eklenmiştir!

@finix niye bana simitçi dedin yaw? :D
  285. yarışçı

Google'dan Rekor Ciro

Google'dan babam çıksa kullanırım :D
  286. yarışçı

Bu tür pazarlamacıların beyin yıkama yöntemlerine inanmayın beyler.
  287. yarışçı

Adamlar yapmış abi dediğiniz oyunlar..

Evet zamanına göre çok iyi @CalliOped Ama ne yaparsın gençlerde grafik hastalığı var bu aralar Ekşi uludağ itü sözlük vb yerlerden yorumları okuyabilirsin. Vampir mitolojisini ilk bu oyunda öğrendim. 6 farklı sonu var. Eğer birgün oynamak istersen aklında olsun en son yamasıyla oyna yoksa...
  288. yarışçı

@CalliOped Eski yaw. Tee 2004 yapımı. Videosunu bulmak da zor yapımcı firma battı :D Ama bir tane fan videosu var fena değil http://www.youtube.com/watch?v=ItWJUrxpQvk 480p'de izle
  289. yarışçı

Google Chrome Bozdu

Evet youtube'daki sorun önbelleği temizleyince geçti. Demek ki yeni tema ile eski tema çakışıyordu. Onun üstünü çizelim.
  290. yarışçı

Google Chrome Bozdu

Virüs yok. Son sürüm. Sistem yapılandırması tamam :D Ayrıca benim bahsettiğim birçok sorunu ekşi sözlük vb yerlerde de yazanları gördüm son entrylerde.
  291. yarışçı

Bir de şu var :)
  292. yarışçı

CoD yapımcılarına Men in Black ve 12 Monkeys!

Onların hazırladığı oyunun alanı gereği Call Of Duty'e rakip olabileceklerini düşünmüyorum. Biri fantastik bilim kurgu veya uzay oyunu diğeri ise günümüz savaşlarını anlatan bir oyun. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar Umarım yanılırım o da ayrı mesele.
  293. yarışçı

Google Chrome Bozdu

Beyler bu konuyu aslında uzun süre açmak istemedim ama Bir aydır Google Chrome'da sıkıntılar baş göstermeye başladı. 1- Herhangi bir siteyi açmadığı zaman en az 1,5 dakika açmıyor, ne kadar yenileseniz de açmayınca açmıyor, işin ilginç tarafı birçok kullanıcı bunun farkında değil, siteden...
  294. yarışçı

SDN Teknosa Magazin iPad Dergisi Yayında

sayın pesimist siz öyle diyorsanız size inanırım demek ki gönderilme sırasında bir hata oluştu veya bağlantı koptu hayırlı olsun demek düşer bize o zaman.
  295. yarışçı

SDN Teknosa Magazin iPad Dergisi Yayında

benim yorumumu kim sildiyse selam ediyorum. en ufak eleştiriye tahammülünüz yok ki ben zaten sizin iyiliğiniz için yapıyordum.
  296. yarışçı

Söyle Rahatla

komünist olsaydık selçuk şahin, messi ile aynı parayı alacaktı. kapitalistiz selçuk şahin, ebru polat'ı falan götürüyo. hayat buna hayat l*n :D
  297. yarışçı

Satanizm ve New Age

Genel itibariyle harika bir yazı olmuş. Ama anlayamadığım bir gariplik var birçok şeyi havada bırakmış. Mesela Kubrick neden öldürüldü sorusuna hiç cevap vermemiş veya Kubrick bu kadar yüksek dereceli masonken neden ters döndü ve en önemlisi neden Rotschild'ın evinde çekildi? Rothchild nasıl...
  298. yarışçı

Satanizm ve New Age

Yeni bir yazı dizisi daha; Dili her zamanki gibi maalesef argo o yüzden küçük arkadaşlarımızın okumasını önermem. Ama yine her zamanki gibi uzun araştırmalar sonucu yazılmış çok iyi bilgi veren bir yazı. Bu sefer Michael tek değil birkaç kişinin yardımıyla yazmış. Ben de şu an okumaya başlıyorum...