Arama sonuçlarınız

1. ismail0100

Pc için Faceid var mı?

İobit advanced sc programı içinde faceid özelliği var. Bilgisayarı bizden başkası açarsa resim çekiyor. Ancak bu program asc ile bağlantılı ve haricinde kuruluyorsa bile ben bilmiyorum malesef. Benim istediğim sadece bu amaçla üretilmiş bir program var mı? Teşekkürler.
  2. ismail0100

Oyun oynanış videosu

Bi oyun için oynanış videosu çekmek istiyorum. yasal olarak suç mu bu durum?
  3. ismail0100

Subtitle workshop 6.0b Türkçe

Bence en iyi ve hızlı altyazı düzenleme çevirme programıdır. Ancak uzun zaman önce güncellenmesi bırakıldı oysaki son sürümünde büyük güncelleme alacak deniliyordu. Bende son sürümün Türkçe çevirisi olmadığı için yarı çevrilmiş dil dosyasının bazı yerlerini çevirdim. Çok küçük bi alan...
  4. ismail0100

Bu harddisk gene normal çalışır mı?

Laptopta 500 gblik hitachi harddisk var ve az darbe yedi sanırım. Hdd regenarator ile onarma yapıyorum ve son durum %3.65 taradı 3740 bad sector buldu. Resimle göstercek olursak böyle. Resim biraz daha öncesine ait.
  5. ismail0100

Exeler çalışmıyor

Programların kısayollarına basınca ''Bu dosya. bu eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirilmiş bir programa sahip değil........................'' demekte. sonra c://programfilese girince orda programın exesine çift tıklıyorum hiçbirşey olmuyor. exe'ye sağ tıklıyorum aç yok. evet aç yok. hemde...