Arama sonuçlarınız

1. RoketLiSaVasTReni

WhatsApp dan sonra şimdi de Xiaomi gizlilik politikasını güncelledi

Whats app tan sonra bugün Xiaomi nin mi fit uygulaması da gizlilik politikasını güncellediğini gördüm.Bence artık bilgileri satan satana bunun ardı arkası kesilmez sizler neler düşünüyorsunuz kabul ettiniz mi edecek misiniz?
  2. RoketLiSaVasTReni

Signal günlükleri (Komedi içerir)

Signal ile hayatıma giren kaybolan iletiler ve sonuçları ?
  3. RoketLiSaVasTReni

İndirim günlerinde sizler neler aldınız ?

Herkese merhabalar sdn forum ailesi malum deliler gibi reklamı yapılan yılda 1 kez yapıldığı iddia edilen indirim günlerine geldik.Bu başlık altında linkini de ekleyerek ne aldık ya da alacağız paylaşım yapalım belki başkaları da beğenir alır ne dersiniz ? Evet ben başlıyorum çok bişi almadım...
  4. RoketLiSaVasTReni

Doğru tahmin et ödülü kazan

Forumun oyun bahçesine döndüğü şu günlerde üzerine düşündüğüm çok saçma bir oyunu yapayım dedim ben de oyun şöyle Yakın zamanda aldığım herhangi bir ürünün stok kodunu yada model numarasını buraya yazacağım ve aşağıda ürünün şu ve şu fiyata aldın diye tahminler gelecek.Fiyatı doğru tahmin eden...
  5. RoketLiSaVasTReni

Kol saatlerimizi paylaşıyoruz

Bu başlık altında kol saatlerimizi paylaşıyoruz.Koleksiyon paylaşmak değil de mesela bugün hangisini taktıysak onu paylaşalım.Sohbet bilgi öneri tadında güzel bir konu olur umarım.Belki de saat almak isteyen kişilere de bu konunun faydası dokunur diye düşündüm. Öyleyse açılışı yapıyorum uzun...
  6. RoketLiSaVasTReni

Bir teknoloji forumu olarak sizlerin görüşlerini merak ediyorum

Fotoğrafını eklediğim konu hakkındaki mesajlara teknoloji ile iç içe olan bizlerden nasıl yorumlar gelecek merak ediyorum.Biraz da münazara şeklinde olursa bence daha iyi olur bu konu kabak tadı vermeye başlamadı mı sizce de ? Buda benim görüşüm ?
  7. RoketLiSaVasTReni

Sadece bu 2 ayakkabıdan hangisi ?

Ayakkabı dünyasından aldığım bot daha ilk haftadan açılınca garantiye yolladım 1 ay kadar süre geçti kabul edilmiş bugün gittim istediğim ürünü yerine alabileceğimi öğrendim yani çek gibi bişi var elimde.Kış nerdeyse bittiği için botu gelecek kış alayım diye düşündüm o yüzden aşağıdaki 2 spor...
  8. RoketLiSaVasTReni

Siz olsanız ne yapardınız mantıken ?

Uzun süredir borçları ödemekle uğraştım nihayet sıfırlandı ihtiyaçları da aldım ancak şuan bir birikimim yok.Nisanda sezon açılacak büyük ihtimalle asgari ücret verecekler yine kalacak yer ve yemek onlardan olacağı için aylık 2000tlyi kenara koyabilirim.Birikim için hedefim en az 5 yıl olacak...
  9. RoketLiSaVasTReni

Sizin tercihiniz hangisi ?

Kfc mi Popeyes mı tercihiniz hangisini daha çok beğeniyorsunuz ve favori menünüz hangisi merak ettim.Lütfen ankete de katılalım?
  10. RoketLiSaVasTReni

Düşündürücü bir soru peki sizce ?

Ülkemizde herşeyin pahalı olduğunu düşünüyoruz hep beraber eminim ki.Benim merak ettiğim şey ise şu ülkemizde bir sektör ucuz olsa ama sadece 1 hakkınız var hangisi ucuz olsun isterdiniz ve nedeni ile hadi biraz tartışalım mı?
  11. RoketLiSaVasTReni

2500-4000 aralığında en mantıklı notebook hangisi sizce

Merhabalar uzun zamandır bir bilgisayar almayı planlıyordum sonunda borçlarda bitti alacağım pcnin kesinlikle notebook olması lazım. 1.si kodlama tasarım gibi işlerimi halletmesi lazım 2.si oyun çok fazla oynamam en fazla pes yada fifa yüklerim 3.sü de malzeme kalitesi dandik olmasa çok iyi...
  12. RoketLiSaVasTReni

Sağlam kulakiçi kulaklık önerisi lazım

Aldığım kulaklıkların bir süre sonra tek tarafının bozulmasından bıktım artık.Kablosu sağlam kolay bozulmayan kulaklık var mıdır tek kriter sağlam olması ses kalitesi önemli değil cızırtı yapmasın yeterli sizin kullandığınız sağlam kulakiçi kulaklıkları da yazabilirsiniz.
  13. RoketLiSaVasTReni

Sizce de çok garip değil mi ?

Herkese merhabahalar bugün minübüste radyo dinleyeyim dedim ama baktım ki radyo uygulaması yok herhalde güncelleme ile kaldırdılar diye düşündüm.Ancak telefonda nova launcher beta kurulu ve menüde fm radyo yok ayarlardan yüklü uygulamalara baktım yok play storede yine aynı şekilde uygulama...
  14. RoketLiSaVasTReni

İnsanlarla iletişim hakkında

Herkese merhaba canımı oldukça sıkan bir konuda sizlerin de fikrini almak istiyorum.İsyerinde bu konuyla alakalı çok sıkıntı yaşadım hatta bu yüzden artık insanlardan nefret ediyorum.Benim kalbimin iyi olduğunu herkes bilir dürüst biri olduğumu işimi iyi yaptığımı kimseyi kırmadığımı da ancak...
  15. RoketLiSaVasTReni

Max 60 liraya kadar kulaklık (kulakiçi)

Lg g2 külübünde sormuştum telefonun kulaklığı bozuldu diye bazı öneriler geldi ve philips shq1300lf modelini aldım ancak bugün iade ettim ürünü her özelliği güzeldi ancak kulağı acayip ağrıtıyordu. Kulaklıktan en büyük beklentim yalıtımı iyi olmalı sesi dışarı vermemeli ve dışardan ses almamalı...
  16. RoketLiSaVasTReni

Kaybetmekten zevk almak?

Merhaba sayın sdn okurları sorum çok basit olacak. Hayatın her alanında kaybeden biri olarak merak ediyorum şu sıra acaba kaybetmekten zevk almak mümkün müdür mümkünse nasıl lütfen biliyorsanız paylaşınız :)
  17. RoketLiSaVasTReni

0.5 kglık ağırlık eldiveni ile neler yapılabilir?

Merhabalar sdn ailesi bir ara farklılık olsun diye bu eldiveni aldım.Sizce bununla fitness olur mu yoksa zarar mı verir evde kıyıda köşede duruyor asıl işe yaradığı dalı da bilmiyorum üretimi yapılmışsa mutlaka bir amacı da vardır diye düşünüyorum.Kullananlar varsa yada amacını bilenler lütfen...
  18. RoketLiSaVasTReni

Saat önerisi lazım !!

Bir tane saat almayı düşünüyorum ama beğendiklerim hep pahalı çıkıyor.Benim bütçem 60-80 lira arası çok çok beğenirsem anca 90 daha fazla olmaz.Beklediğim özellikler ise biraz büyük olması(en azından 44mm),en azından akrep ve yelkovanın fosforlu olması(tümü olsa daha iyi),en azından el yıkarken...
  19. RoketLiSaVasTReni

Bu filmi izleyen izlediği güne lanet ediyor !!

Twitterda dolaşırken bir paylaşım gördüm adam sağlam piskolojiyle bile izlenmesi zor rahatsız 20 filmi sıralamış.Fakat alttaki yorumlara baktım herkes 1. sıradaki filme ya lanet okuyor ya da iğrendiğini söylüyor.Merak edip biraz araştırdım heryerde benzer yorumlar.İlk defa bir filme bu kadar...
  20. RoketLiSaVasTReni

Vücut geliştirme hakkında kafama takılan sorular

Ben yaklaşık 1.5 aydır salona gidiyorum ancak kafama takılan bazı sorular var.Okuduğuma göre hareketi yaparken yapılan en ufak yanlış hareketi bozuyormuş.Durum böyle olunca boşa yapılmış oluyor hatta sakatlanma bile oluyormuş.Hareketi doğru yapmak için kiloyu düşürmek gerekiyor ancak gelişme...
  21. RoketLiSaVasTReni

2000 lira taş çatlasın 2200 liraya dell notebook lazım

Beyler bu ara notebook araştırması yapıyorum telefonu elden çıkarınca biraz daha para ekleyip notebook alacağım.Öncelikle pc dell marka olmalı beklentilerim ise fifa 2015 i kasmadan oynatması malum fifayı çok severim birde proğramlamaya da başlamayı düşünüyorum onlarda da sıkıntı çıkmasın...
  22. RoketLiSaVasTReni

Hangisi 1 Megapixel ?

Evet beyler sabah g2 telefonumla 2 fotoğraf çektim biri 1 megapixel diğeri 13 megapixel sizce hangisi 1 megapixel :D 1. Fotoğraf ; 2. Fotoğraf ;
  23. RoketLiSaVasTReni

Lg g2 için kılıf tasarımlarım

Sizce hangisi güzel olmuş önce desenli denedim ancak resmi sepette farklı görüntüyü açınca farklı indirince farklı gösterince güvenemedim bende sade tasarımlar yaptım birazda nexus 5e özenerekten :) Bu 1. Yalnızca bu kılıf beyaz; Bu 2.si; Ve buda 3.sü 2 ile farkı yazının renk tonu ve yeri...
  24. RoketLiSaVasTReni

1500-2000 lira arası günlük kullanım için notebook tavsiye

Bir tane abimiz rica etti 1500-2000 lira arası günlük kullanım için uygun notebook bakin diye aslında az buçuk ben anlıyorum ama baya değişmiş özellikler.Notebookta sevdiğim 2 marka var biri asus diğeri Sony en azından i5 işlemcili olan ışıklı klavyesi olan 2000 lirayı geçmeyecek şekilde...