Arama sonuçlarınız

1. Halkulvad

Soru CAD/CAM için Core serisi mi Xeon serisi mi?

Değerli arkadaşlar, iş yerimizde kullanmak için bilgisayar toplayacağız. İşlemci tercihi konusunda kararsızız. i9 13900K ve Xeon W-1390p (Xeon olursa hazır sistem alınacak) arasında kaldık. CAD/CAM işleri için hangisini tercih etmeliyiz?
  2. Halkulvad

Hepsiburada - HepsiJet Teslimat Yapmama

Hocam ne hikmetse bulunduğum mahallenin dağıtımını yapan kargo şubeleri birbirinden kaliteli hizmet sunuyorlar (ciddi anlamda). Piyasada en sorunlu olarak görülen PTT ve Sürat dahi çok iyi çalışıyorlar. İlk defa böyle bir durumla karşı karşıyayım. Örneğin Aras Kargo kargoya verilmesinden sonraki...
  3. Halkulvad

Hocam öyle yapacağım, deterjandan elektirik süpürgesine kadar bi'dünya alışveriş yaptım hepsiburada'dan bu kargo rezaletinden sonra hepsiburada'yı daha kullanmam.
  4. Halkulvad

Hepsiburada'dan 24 Haziran 2020'de Logitech G213 Prodigy klavye aldım. 25 Haziran 2020'de HepsiJet ile gönderimi yapıldı. 26 Haziran 2020'de HepsiJet Karatay Dağıtım Merkezi'ne kargo ulaştı. O günden beri dağıtıma çıkmadı. (Beraberinde satın aldığım mousepad Sürat Kargo tarafından 3 gün sonra...
  5. Halkulvad

Lisede okulu bırakmak?

Okul+dershane çok yıpratıyor arkadaşlarımdan biliyorum. Açık öğretimin en büyük avantajı diploma puanı 15 puan fark sınavda binlerce kişi fark atar, bunu unutma.
  6. Halkulvad

Lisede okulu bırakmak?

@hakoleyte arkadaşım İngilizcem iyi demişsin. TYT'de 60 net şuanda (hiç DIL oturumu çözmediğini kabul ediyorum) DIL'de en az 50K getiriyor ki 80 DIL sorusundan 30-35 çözersen 30K altı rahat gelir. Ayrıca açıköğretime geç. Okul on birinci sınıftan sonra angaryaya dönüyor. Açık öğretime geçtiğin...
  7. Halkulvad

Photoshop Çalışmaları

Piyasada bir tane Photoshop var ama, siz başka bir şeyi kastettiniz acaba?
  8. Halkulvad

Ekrem İmamoğlunun Tatil Eleştirilerine cevabı.

Umarım Millet İttifak'ı E. İmamoğlu'nu CB Adayı olarak göstermeyi planlamıyordur aksi takdirde diğer alternatifleri gözden geçirmem gerekiyor. Bu adam diğer Millet İttifak'ı başkanları gibi işiyle gündem olmuyor, varsa yoksa özel hayatı. Bu da bizi sıktı artık.
  9. Halkulvad

SDN Forum Hediye Çekilişi #1

Katılıyorum.
  10. Halkulvad

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

11. Halkulvad

Barış Özcan Instagram Hikayesi Rave.dj Mashup Yapılan Müzik Nedir?

Aaa, çok teşekkür ederim. ?? Sorunum çözülfüğüne göre konuyu kapatabilirsiniz sayın moderatörlerim.
  12. Halkulvad

Barış Özcan Instagram Hikayesi Rave.dj Mashup Yapılan Müzik Nedir?

Merhabalar, Barış Özcan 14 Kasım'da bir Instagram Hikayesi paylaşmıştı. Hikayesinde bir takipçisinin rave.dj ile yaptığı mashup çalışmasını paylaşmış. Aldığım kaydı buraya bırakıyorum, şarkıyı bilenlerin yardımını bekliyorum. Not: Shazam ile arattım bulamadı.
  13. Halkulvad

Hayatınızda En Çok İstediğiniz Şey Nedir?

Eğer Yarım saatlik aralıklarla kalkıp evin içerisinde birkaç tur atıp tekrar dönersem. Bir sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.
  14. Halkulvad

Hayatınızda En Çok İstediğiniz Şey Nedir?

Geçim sıkıntısı olmadan hergün 8 saat uyku - 8 saat oyun - 8 saat kişisel gelişim (kitap - sanat - spor vb.)
  15. Halkulvad

16. Halkulvad

Ödevime Yardımcı Olurmusunuz ?

@ÆSir modumun dediği gibi hayali mi yoksa gerçekten faaliyet gösteren bir site mi olacak?
  17. Halkulvad

Türknet mi Uydunet mi almalıyım?

Kablonet fiber var apartmanımda. 24 mbps olan paketteyim memnunum tek eksi taraf 19.00 - 24.00 arası hızım 8'e düşüyor. Diğer saatlerde sürekli 24 mbps alıyorum. Kablotv'de ek özellik. Ayrıca modem masrafına girmenize de gerek yok. Kablonet size modem ve tv cihazını kiralık olarak veriyor...
  18. Halkulvad

akp döneminde kaç fabrika açılmıştır ?

Coca Cola fabrikası açmışlardı hocam. ?? Bana göre devlet fabrika - işletme kurmalıdır. Çünkü ülkemizde ki özel sektör tüketici odaklı işler yapmıyor. Çoğu yerli firma x fiyata y/2 kalite ürün satarken yabancı firmalar 2x fiyata 2y kalitede ürün satıyor. Devletin bu eşitsizliği gidermesi...
  19. Halkulvad

Amatör tarzda Piyano Cover videoları çekiyorum.

Tebrik ederim güzel çalışmalarınız var. Aboneniz oldum. ??
  20. Halkulvad

Hangi telefonu almalıyım

Ben telefonu video izlemek için kullanırım. Birde müzik... Bunun dışında kalan kullanımlar benlik değil bu yüzden A70'i tercih ederdim sanırım çünkü ekranı çok güzel sAMOLED beni benden ediyor zaten. Eğer sizde böyle bir kullanım senaryosuna sahipseniz A70 düşünebilirsiniz.
  21. Halkulvad

Gms şirketleri mobil hızınız nasıl

Agam bizimle eyleniyir!
  22. Halkulvad

Söyle Rahatla

Dostlar ben şuan ki tasarımdan önce olan forum tasarımındaki arkadaşlarımı ve attığım PM'lere ulaşmak istiyorum, ulaşabilir miyim?
  23. Halkulvad

Gms şirketleri mobil hızınız nasıl

Müthiş coşuyorum...
  24. Halkulvad

Müdür yardımcısını nasıl şikayet edebilirim?

Çok doğru bir seçim yaparsınız ben 12nin başında geçmiştim. Hem rahat rahat ders çalıştım hem de diploma puanım yüksek geldi. Sonuç ne oldu peki mezun ?? Şuan tekrar hazırlanıyorum ??
  25. Halkulvad

Müdür yardımcısını nasıl şikayet edebilirim?

Hocam ne yazık ki pek çok okul müdürü bu şekilde davranışlar sergiliyor. Biz de zamanında kardeşimin okul müdürü ile yüz göz olmuştuk. MEB'e şikayetlerde bulunduk dilekçeler verdik. Müdür hala koltuğunda oturuyor. Ne de olsa veli aradığında: "Hayır, kesinlikle sizden para isteyemez...
  26. Halkulvad

Grafik Tasarım Öğrencisiyim Tavsiye Lazım

Hocam ajanslar, okulların bu bölümleri (şehrimde KTO Karatay ve Necmettin Erbakan Grafik Tasarım) MacOS tabanlı bilgisayarlar kullanıyorlar arkadaşın da bu yönde tercih yapması mantıklı olmaz mı ne dersiniz...
  27. Halkulvad

Siz olsanız hangi otomobili tercih ederdiniz (bütçe 11.000tl)

Hocam burada yok ama benim tercihim Renault 9 olurdu. Uzun yıllar TOFAŞ kullandık Allah tekrar kullanmayı nasip etmez umarım. Yalnız kalabalık aile için dar bir araç olur sanırım.
  28. Halkulvad

Spotify Ödeme Sorunu

Hocam bence Spotify'ın ödeme sisteminde sorun var. Benim de hesabımda para olmasına rağmen her ay ödeme alınamadı diyor manuel ben yapıyorum ödemeyi ama bu ay ödeme yapmadım boşta banka kartım vardı onla üç ay bedava hesap açtım ??
  29. Halkulvad

Cpu kullanımı azaltmak

Bende de Athlon 64 X2 215 2GB DDR2 RAM ve Dahili Radeon 2100 sistem vardı. Windows 10'a geçince İşlemci kullanımı %90 inmiyordu çözümünü bulamadım yerine yenisini aldım. Bence boş yere masraf yapmayın imkanınız varsa yenisini alıp geçin.
  30. Halkulvad

Ramazan Ayında Vücut Su mu, Yağ mı Yakar?

Neden olmasın? :):)
  31. Halkulvad

Ramazan Ayında Vücut Su mu, Yağ mı Yakar?

Değerli arkadaşlar öncelikle hayırlı ramazanlar, İslam dünyası için oldukça önemli bir aydayız ve bu ayın en önemli konusu oruç. Yaklaşık 16 saat hiçbir şekilde gıda takviyesi yapmıyoruz vücudumuza. Bu süreçte ise vücudumuz kendi bünyesinde bulunan maddelerden faydalanıyor ve fark ettiyseniz...
  32. Halkulvad

Hepsiburada Kargo Firmasını mı Değiştirdi?

Katılıyorum hocam, Amazon' dan birkaç alışverişim oldu MNG ile gönderildi ikisi de 3 gün sürdü kargoya ulaşmam. Bu arada kargolarım geldi. Rahatlıkla hepsiburada üzerinden alışverişe devam edebilirim. :)
  33. Halkulvad

Hocam göz için mi kafiye yoksa kulak için mi kafiyeden daha önemli bir dert benim için...
  34. Halkulvad

Ttnet pişmanlıktır

Hiç yoktan iyidir hocam. Geçen sene haziran evi taşıdık apartman yeni sokakta da fiber yokmuş bağlantı yapılamadı. Bu ay altyapı çekildi ama hala sinyali veremedi Türksat Bey...
  35. Halkulvad

Bakalım hocam PTT ile gittiği yere kadar gitsin. Geciken her gün HB'yi arayacağım. :D :D
  36. Halkulvad

Ah, keşke ürünler Yurtiçi ile gelse PTT ürünleri berbat edecek :(
  37. Halkulvad

Dediğiniz gibi hocam. Bizim bölgenin bağlı olduğu şubenin ya aracı yok ya da şube diye ufak bir nakliye şirketi ile anlaşmışlar, getiren aracın camında adamın adı ve telefon numarası vardı nakliyat yapılır diye. :D
  38. Halkulvad

Hocam bugüne kadar hep Aras ile ürünü göndermeleri beni kendilerine bağlamıştı. :/
  39. Halkulvad

Mesela gardırop aldım Horoz Lojistik ile gönderildi, kargo dört gün şubede bekledi. Kitap aldım hepsiburada Dan PTT Kargo ile gönderildi tam bir hafta şubede bekledi. Gönderilen şubeyi arıyorum geliyim ben alıyım diye şubenin telefonuna bakan yok. Ben hemen her şeyi hepsiburada üzerinden...
  40. Halkulvad

Arkadaşlar merhaba, Bu sabah HB üzerinden alışveriş yaptım. Ürünlerin bir kısmının satıcısı HB, bir kısmının ise başka firmalardı. Her neyse diğer satıcılar kargolamayı gün ortasında yaptı ve iki tanesi aldığım ürünleri PTT Kargo ile gönderdi. İlerleyen saatlerde ise HB'de kargolamayı tamamladı...
  41. Halkulvad

Windows Server 2016 ve Server 2012 Lisansları

Elimde Dijital Windows Server 2016 ve Server 2012 lisansları (Essentials, Standard, DataCenter) bulunmaktadır. Bunları satmak istiyorum. Ödemeyi Steam cüzdan kodu veya oyun kodu olarak alacağım. Windows Server 2016 için 250 TL Windows Server 2012 için 150 TL Satın almak isteyenler bu konuya...
  42. Halkulvad

NusrET ScarlET’e Dikkat ET! Seni Tam Arkandan Bıçaklayacak!

Ahm-et olarak bizde et tatlısı yaptık...
  43. Halkulvad

Ülker'den tepki çeken reklamla ilgili kararlar

Gdolu soyası, glikozu ah ah. Halkımız keşke dini/siyasi olayların dışında sağlık mevzusunda da boykot uygulasa... Helal anlayışımız domuz ve alkolden ibaret...
  44. Halkulvad

Spotify Aile Hakkında

Olabilir hocam diğer sitelerde takılma buna aynı adresi yazarsınız falan diyenler var..
  45. Halkulvad

Spotify Aile Hakkında

Bilgisi olan?
  46. Halkulvad

Anadolu Lisesi Hangi Bölümü Seçmeliyim?

Hayırlısı olsun, şuan onuncu sınıf çok yoğun ama son sınıflar on bir ve on ikin derslerinin yoğun olmadığını rahat bişekilde alt sınıfları ln tekrarını yapabileceğimizi söylürlar.. :)
  47. Halkulvad

Spotify Aile Hakkında

Spotify aile almayı düşünüyorum yalnız ''Tüm Kullanıcılar Aynı Adreste Olmalıdır'' diye bir ibare var. Bu durumda ben aynı adreste oturmadığım birini hesabıma ekliyez miyim, bağlanacak kişilerin hepsinin aynı internete mi bağlanması gerekiyor? - Teşekkürler...
  48. Halkulvad

Sistemimdeki anakart kötümü sizce

Hocam işlemcinizin çarpan kilidi açık değil zaten, SLI'yda yapmayacaksınız değiştirmenize gerek yok, performans anlamında da bir artış olacağını sanmıyorum, ama RAM'lerinizin hızı 2133 Mhz'den fazlaysa performansda bir değişim olur...
  49. Halkulvad

Xperia C5 Ultra Ön Kamera Sorunu

Hocam ben cihazı garantiye yolladım kameranın değişimini yapmışlar şuan çalışır durumda hiçbir sıkıntıda yok şuanlık
  50. Halkulvad

Anadolu Lisesi Hangi Bölümü Seçmeliyim?

Bende sizin gibi onuncu sınıf öğrencisiyim. Ben EA seçeceğim çünkü benim hiç sağlık, mühendislik vb. mesleklere ilgim yok. Sosyal bilimleri daha çok seviyorum amacım da hukuk veya uluslararası ilişkiler okumak... Bu seçimi derse göre değil yapmak istediğiniz mesleğe, ilgi alanına göre...
  51. Halkulvad

Yeni Need for Speed 2018’de gelecek

Hocam PC'de pahalı ama COD 1 bile 49.90 mıydı neydi Steam'de. :D Biçok oyunda yok Steam'de indirimde falan alsak, bide DLC'leri de cabası
  52. Halkulvad

Sony Xperia XZ Kullanıcıları Kulübü

Hocam size iyi yapıyor işini C5 Ultra hala Lollipop'ta ne zaman gelecek 6.0M belli değil...
  53. Halkulvad

Söyle Rahatla

Tatile ödev yoktu hani... Kimyacı kitledi güzelce..
  54. Halkulvad

Yeni Need for Speed 2018’de gelecek

Underground, MW ve Carbon karışımı oyun hepimizin beklentisi heralde. :D Bi'de fiyatları ucuz olsa EA'nın oyunlar pahalı yav...
  55. Halkulvad

Sizce Siyaset Nasıl Olmalıdır?

Empati ve gerçeklik içerisinde olmalı. Kulaktan doğma, kaynağı belli olmayan konularla yapılmamalı...
  56. Halkulvad

Osmanlı Torunu : Parlamenter sistem canımıza yetti

Hocam dediğinizde haklısınız yalnız biz Osmanlı'nın kara kaşlı gür bıyıklı sultanlarına değil onların izlediği/uyguladığı yöntemlere aşığız. Bugün biyolojik olarak Osmanlı hanedanından olanların, hayran olduğumuz adamlarla hiçbir alakası yoktur bana göre... Milletimiz zaten Ferdinand Ziya'nın...
  57. Halkulvad

Söyle Rahatla

Hocam uzun süredir Murat Abi'yi takip etmiyorum, çok kilolu göründü bana. :D Saçlar tam uymuş kiloya :D
  58. Halkulvad

Söyle Rahatla

Hocam ya da TV onu kilolu göstermiştir.. :)
  59. Halkulvad

Osmanlı Torunu : Parlamenter sistem canımıza yetti

O veledlerde 600 yıl iyi hükmetmiş ama değil mi, Hocam? Diğer Türk devletlerin çocuklarıda hak talep etsin...
  60. Halkulvad

Söyle Rahatla

Yazık etmiş yakışıklı adamdı...
  61. Halkulvad

Android Tv Ana Konu

Hocam hayırlı olsun ChromeBook'ta bekliyorum senden. :D:D
  62. Halkulvad

Söyle Rahatla

Hocam bu MuratAbiGF mi? :eek:
  63. Halkulvad

Başkanlık Sistemini Tartışıyoruz

Osmanoğulları'nın hak talep etmesi mi? O zaman Karamanoğullar'ı da Selçuklular da talepte bulunsun onlar da güçlü devlet, beylikler kurdular... soL'un üslubuda hiç hoş değil onlarda sen kadar bu vatanın evladı...
  64. Halkulvad

Söyle Rahatla

Vatan web sitesinin temayı değiştirmiş. Renkten dolayı biraz Bimeks'i andırdı ama mavi Vatan demektir.. :D
  65. Halkulvad

Vatandaşın otomobil tercihi belli oldu

Yüksek kur, artan ÖTV buna rağmen artış olmuş... Fakir olan sadece biziz sanırım. :) --- Gönderi Güncellendi --- Allah kaza bela vermesin hocam model ne?
  66. Halkulvad

Fantastik Canavarlar

Hocam hiç Harry Potter izlemedim.. :) Sinemadan bayaa uzağım...
  67. Halkulvad

Müge Anlı ile Tatlı Sert'e RTÜK Cezası Tartışma Başlattı!

Zaten televizyonda gün boyu insan tacirliği yapılıyor evlilik adı altında...
  68. Halkulvad

Odayı Led İle Aydınlatma ?

Led yerine akıllı ampuller kullanılsa nasıl olur?
  69. Halkulvad

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Narcos 1X5
  70. Halkulvad

SDN Oyun Cafe

Maalesef ki... Neyse daha bir ay var.. :D:D Hımm, bizim sıkıntıda düzelecektir... :):)
  71. Halkulvad

SDN Oyun Cafe

Ubisoft Club'a Uplay'e giremiyorum gireniniz var mı? Beleş Assasins Creed'i duyan yüklenmiş herhalde bune yav... :D:D
  72. Halkulvad

Ücretsiz DiRT 3 fırsatını kaçırmayın!

Hemen ekledim kütüphane'ye yeni bilgisayarı alınca oynarız... :D:D
  73. Halkulvad

Vpn servisleri kapatılacak mı?

Hiçbir sıkıntı olmadan Facebook, Twitter, YouTube, WhatsApp'a erişenler var ama ben VPN'siz hiçbirine erişemiyorum...
  74. Halkulvad

İphone 6s için en iyi kırılmaz ekran/kap

Benim arkadaşlar iPhone'ları için Apple'ın kendi kılıflarını kullanıyorlar. Gayette memnunlar cihazı tamamen sarıyor ve çıkmamakta da baya inat ediyorlar. Bi'bakabilirsiniz bu kılıflara. :)
  75. Halkulvad

Otomobil vergisi yükseliyor!

Toyota. Honda. Renault vs. bari bunlarda bir vergi indirimine gidin de şu hurdalardan kurtulalım. Bulunduğum bölgede çoğu kişi Allah'a emanet kuş serisini kullanıyor...
  76. Halkulvad

Sizce GTA 5 Almalı Mıyım ?

Modlar sayesinde oyunlar oldukça farklılaşıyor. Eğer modlarla falan uğraşırsanız oldukça zevkli olur...
  77. Halkulvad

Üyelerin seçtiği CİPSLER!

Cips??? İki yıl oldu sanrım cips yemeyeli... ;)
  78. Halkulvad

2500-3500 laptop önerisi

Önerdiğim bilgisayarın ekran güçlü eğer amacınız oyun değilse bu bilgisayar da kötü değil..
  79. Halkulvad

2500-3500 laptop önerisi

ASUS X550VX CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB RAM-1TB HDD-GTX950M 4GB-15.6"W10 NOTEBOOK Bu laptop'a bakabilirsiniz...
  80. Halkulvad

Xperia C4 Android 6.0 yükleyen var mı?

Arkadaşım ve ablası kullanıyor onlara da gelmemiş o da uzun süredir bekliyor. Bizde C5'e bekliyoz ama ses seda yok Sony'den...
  81. Halkulvad

Söyle Rahatla

Hayırlısı olsun. Nick verirsen takip ederiz... :D:D:D
  82. Halkulvad

Söyle Rahatla

Profiliniz de mesajlar sekmesinin en altında yaptığınız tüm mesajlara ve konulara erişebilirsiniz.
  83. Halkulvad

Söyle Rahatla

Birazcık uzaklaştık forumdan... :D:D:D Özellikle şu yeni temadan sonra foruma giresim gelmiyordu neyse alışmaya başladık... :):):) @Meridian nassın, iyi gidiyor mu grafik işleri? :):)
  84. Halkulvad

Söyle Rahatla

Artık o içerikler ağır ergenlik dönemimden birer anı olarak kalır burada... :D:D
  85. Halkulvad

Söyle Rahatla

İki yıl önce ne kadarda saçma sapan konular açmış ve yorumlar yapmışım... Bunları silemiyor muyuz, Sayın Yetkililer? :)
  86. Halkulvad

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Sony Xperia C5 Ultra, Gayet memnunum yalnız batarya iki gün falan falan deniyor ama birgünü zor çıkarıyorum. Alacak olsam tabiki Xperia X serisinden biri...
  87. Halkulvad

Xperia C5 Ultra Ön Kamera Sorunu

Değerli arkadaşlar, Sony Xperia C5 Ultra cihazım bikaç gün önce kamera uygulamasına girmemeye başlamıştı. "Uygulama Durduruldu" diyordu. Bende kamera uygulamasının verilerini temizledim ve uygulama açıldı. Lakin bu sefer ön kamera yok ön kameraya geçmiyor (o kamera değiştirmek için olan...
  88. Halkulvad

Fox for Zooper [emoji4] [emoji4] [emoji4]
  89. Halkulvad

Sonuna kadar Minimalizm!!! [emoji1] [emoji1] [emoji1]
  90. Halkulvad

91. Halkulvad

Zooper Widget - Ocea Zooper [emoji4] [emoji4]
  92. Halkulvad

93. Halkulvad

@mirai
  94. Halkulvad

Xperia X'in duvarkağıdı güzel oldu... [emoji1] [emoji1]
  95. Halkulvad

96. Halkulvad

600 tl ye kadar telefon önerisi

Asus Zenfone Go, LG Magna'ya göre Ram konusunda ileirde . (Magna 1 Gb, Go 2 Gb) LG Magna ise; Ön kamera, Ram ve Bataryada daha iyi. Ama alacak olsam Zenfone Go alırım sanırım. :)
  97. Halkulvad

Söyle Rahatla

Arkadaşlar İngilizce bi kelimenin açıklamasını bulabileceğim site öneriniz var mı?
  98. Halkulvad

Kağıt üzerinde o fiyata alınabilecek en iyi cihaz olarak görüyorum. Yalnız birde LTE olsa çok iyi olurdu. :)
  99. Halkulvad

Arkadaşın dediği gibi 2. el daha iyi cihaz alırsınız. İlla bunlardansa Zenfone Go daha iyi seçim olur
  100. Halkulvad

Sony Xperia M4 Aqua Kullananlar Kulübü

Sağolun dedikleriniz kafamdaki soru işaretlerini biraz araladı çünkü M4 ve C4 arasında çok kararsız kalıyorum. (C4 999 lira olmaya devam etseydi) 1000 liraya falan bulursam C4 alırım sanırım. Yalnız 6.0 M ile hafıza sorununa çözüm gelecek diyorlar ama ne yapabilecekler ki?
  101. Halkulvad

Evet C4'ü düşünmüyor (bikaç kezde test ettim) değilim gayet iyi cihaz ama 100 lira daha fazla olunca bütçeyi daha zorlayabilir miyim diye düşünüyorum. Discovery kullanıyordum ve dediğiniz gibi parça parça depolamaya sahipti. 4+4 = 8 GB kullanıyordum kalan 11 GB bomboşdu. Yani M4 Aqua'da hafıza...
  102. Halkulvad

8 GB SD Kart alsam sorunu biraz çözmüş olabilirim değil mi? (Zaten oyun oynayan bir insan değilim mobil platformda)
  103. Halkulvad

500-1000 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

Sağolun GM almak istemiyorum her ne kadar en güncel cihaz olsada ve Zf2 bilmiyorum Sony almak istiyorum...
  104. Halkulvad

M4 Aqua kullanıcılarına bir sorum var: Cihazın hafızası size ne kadar engel oluyor, ne gibi sorunlar yaşıyorsunuz?
  105. Halkulvad

Dostlar 1000 lira altına LG K10'u nasıl buluyorsunuz? Şöyle bir elime aldım inceledim ince hafif cihaz güzele benziyor ne dersiniz veya M4 Aqua alsam hafıza konusunda ne tarz sıkıntılarım olur? (Biliyorum C4 diyeceksiniz ama 999 TL iken almayınca şimdi alasım gelmiyor)
  106. Halkulvad

Fuzuli Gazeli Aruz Vezni

Sağolun yinede kendim çözdüm. :)
  107. Halkulvad

Fuzuli Gazeli Aruz Vezni

Biliyorsanız birde şu _ _ . falan varya onlarıda yazabilir misiniz?
  108. Halkulvad

Fuzuli Gazeli Aruz Vezni

Yâ Rab hemîşe lûtfunu kıl reh-nümâ bana Gösterme ol tarîki ki yetmez sana bana Kat' eyle âşinâlığım andan ki gayrdır Ancak öz âşinâların et âşinâ bana Bir yerde sâbit et kadem-i i'tibârımı Kim rehber-i şeri'at ola muktedâ bana Yok bende bir amel sana şâyeste âh eger Â'mâlime göre vere adlin...
  109. Halkulvad

Söyle Rahatla

Arkadaşlar İngilizce bir kelimenin İngilizce olarak açıklamasını bulabileceğim siteler var mı?
  110. Halkulvad

iphone SE

iPhone 6 kullanıcısı bir arkadaşımla tartışıyorduk, Bunu satıp SE alacağım çok güzel dedi. Bence mantıksız olur. Siz ne düşünüyorsunuz?
  111. Halkulvad

iphone 6s rose gold'u erkekler kullanabilirmi?

Şahsen iPhone alma imkanım olsa direk alacağım renk. Eğer çevrenizde öyle kendini taş fırın erkeği sananlar çoksa siz bilirsiniz ama bence alın gitsin nolcak...
  112. Halkulvad

2000 TL Monitör Hariç Sistem Önerileriniz

Öneriniz için sağolun. Ben SSD'yi diğer parçalarla alamasam bile aradan 2-3 ay sonra kesinlikle alacağım GTX960'ı düşünüyorum yinede sağolun. :)
  113. Halkulvad

@Seyhoo hocam sizin öneriniz nedir?
  114. Halkulvad

120 GB SSD az değil mi? Zaten aradan bi'kaç ay sonra 240 GB falan bi' SSD almayı düşünüyorum. Abi kafam karıştı hangi sistemi alsam acaba?
  115. Halkulvad

Hocam bu sisteme karşılık öneriniz var mı? Başta benim de dikkatimi çekti 2 çekirdekli olması ama testlerde kötü görünmüyor yani... Sizin önerinizi de almak isterim. :)
  116. Halkulvad

Tamam hocam ben sizin tavsiye sistemi not alıyım. Sağolun başka önerileri olan arkadaşlar varsa yazabilir.
  117. Halkulvad

Şu kartı alıyım diyorum; MSI GTX960 GAMING 4G GDDR5 4GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 E.Kartı
  118. Halkulvad

Çok teşekkür ederim hocam zaten bekleyem o kadar, yoksa para uçar. :D Hocam bide son bişey soracam. R7 370 4GB bu tavsiye ettiğiniz sisteme nasıl olur? GTX 950'ye rakip bir kart mı R7 370'ler?
  119. Halkulvad

Hocam Zen serisini beklesem bütçemden yukarı mı olur? Ben bu sistemi Haziran sonu gibi almayı düşünüyorum bekleyim mi sizce?
  120. Halkulvad

Sağolun hocam i3 6100 şuanki AMD işlemcilere göre daha ileri dönük değil mi? (Zaten DDR4 DDR3 RAM'ler hemen hemen aynı para)
  121. Halkulvad

Hocam en çok oynamak istediğim oyunlardan biri GTA V. GTA V'inde işlemi istediği söyleniyor tavsiyenizi alırsam ne durumlarla karşılaşırım?
  122. Halkulvad

Hocam şuan bende AMD kullanıcısıyım evet ısınma var ama AMD alırsam ileride illa bir sıvı soğutma almayı düşünüyorum.
  123. Halkulvad

Hocam kasayı bunla değiştirsek nasıl olur? XIGMATEK PRAXIS 1801 XCP 600W MidT ATX SİYAH KASA Kasaya fazla para vermek istemiyorum sonuçta alıp bi köşeye koyacağız. Hocam bide o anakart HDMI bağlantısı yok monitör HDMI alacağım. Ekran kartına mı bağlıyacağım?
  124. Halkulvad

AMD sistem tavsiyeniz var mı?
  125. Halkulvad

Sağolun sistem öneriniz için ama ekran kartı eski değil mi artık? R7 370 2GB daha iyi değil mi Dx12 destekli? O işlemciyi tercih etmemde ki sebep teknoloji sitelerinde ki 2000 civarı sistemlerde en çok gördüğüm işlemci. Birde SSD forumlarda PC toplama rehberlerine baktığımda önemsiyorlar...
  126. Halkulvad

Merhaba arkadaşlar sonunda şu lanet bilgisayardan kurtulacağım yaza İnşallah. 2000 lira en fazla bütçem var monitör dahil değildir. AMD tabanlı bi' sistem topladım; Bu sistemi almayı düşünüyorum sistem hakkında öneri ve düşünceleriniz nedir, Intel Core i3 6100 işlemcili DDR4 (SSD yok bu...
  127. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

Era Istrefi - Bonbon
  128. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

Jonas Blue - Fast Car ft. Dakota
  129. Halkulvad

Casper m1 vs Sony c4 vs Sony m4 aqua

M4 Aqua'da sadece 3 GB boş alan geliyor. Buda sıkıntı olabilir yani. C4 bence güzel cihaz bikaç kere kurcaladım. Arkadaşım kullanıyor gayet memnun bakabilirsiniz...
  130. Halkulvad

Tüm yorum yazan arkadaşlara teşekkürler telefonu biraz erteledim. Bana öncelikle bilgisayar lazım yalnız akrabam C4 aldı güzel cihaz daha önce arkadaşımda cihazı deneyimlemiştim M5 veya C5 Ultra alarım sanırım bilgisayardan sonra, tekrardan herkese teşekkürler...
  131. Halkulvad

Dostum beni yanlış anlama bu konularda bilgim var. Yinede siz değerli üyelere de bir danışmak istedim. Burada alınabilecek cihaz M4 Aqua şahsımca. Bunun da depolama alanı canımı sıkıyor. Belki Xperia C4'e çıkabilirim. Bu konuda ki ilk amacım Grand Prime'ın klasik Samsung'dan farklı olup...
  132. Halkulvad

Samsung'un ne olduğunu biliyorum ama bu cihazı hoşuma gitmişti. Samsung almayacağım. GM 4G düşünüyordum ama şuan GM Discovery'im var. Şarj soketi ile çok sorun yaşadım açıkcası alasım gelmiyor (Evet gayet iyi cihaz kabul ediyorum.) Zf Laser olabilir. 850 gibi para oldu. M4 Aqua alabilirim...
  133. Halkulvad

Hacım Samsung'u ben de sevmem ama o fiyata özellikleri kötü gelmedi açıkcası. Hem de 4G uyumlu olsun diyorum.Zenfone Laser'da güzel ama 850 Lira be hacım 700 lira bütçe var.
  134. Halkulvad

Cevap verecek arkadaş yok mu acaba? :)
  135. Halkulvad

Arkadaşlar bu fiyat aralığında Samsung Grand Prime alınır mı ne diyorsunuz?
  136. Halkulvad

Söyle Rahatla

Telefonsuzda hayat kolay geçiyor. (Arayan olmayınca :D)
  137. Halkulvad

Söyle Rahatla

Spotify candır. Ondan iyi müzik servisi bilmiyorum şahsen. Apple Music falan hikaye benim için...
  138. Halkulvad

Söyle Rahatla

Sizde tam adamına futbol dediniz. :D
  139. Halkulvad

Söyle Rahatla

Varda benim evden çıkmama isteğim olmasa... Gider Mevlana'da bir dua ederiz...
  140. Halkulvad

Söyle Rahatla

Konya'da da hava çok güzel ama ben ne yapıyım? :D:D
  141. Halkulvad

Söyle Rahatla

Okulda hoca aldırsa notu sıkıntı yok. Eve bırakıyor...
  142. Halkulvad

Söyle Rahatla

Valla hocalarda işin kolayını bulmuş. Anlat slayttan dersi, slaytı ver öğrencilere öğrenci evde notunu çıkarsın... Sabahtan beri canım sıkıldı yazı yazmaktan!
  143. Halkulvad

Söyle Rahatla

MediaMarkt'ta 31.90'mış bunu alırım herhalde.
  144. Halkulvad

Söyle Rahatla

Hımm. Hocam kulağı ağrıtıyor mu, biraz takıyım ağrıyor kulaklarım...
  145. Halkulvad

Söyle Rahatla

Sony sevdiğim bi' firma sağolun. 50+ liraya çıksam kafa bandlı tercih ederdim. Fazla kullanmıcam 40 lira veriyim mi? Ömrü ne kadar?
  146. Halkulvad

Söyle Rahatla

@ConfickerBelasi Hocam siz bu işlerden anlıyordunuz, 20-30 liraya günü kurtarmalık (fazla kullanmam zaten kulaklık) otobüste, tramvayda vakit geçsin diye hangi kulaklığı önerirsiniz?
  147. Halkulvad

Söyle Rahatla

Fakirim ama gururluyum diyor yani?
  148. Halkulvad

Söyle Rahatla

Öyle yapacağız artık. Sınıfta Telegram Etkinliği falan başlatacağız... :D
  149. Halkulvad

Söyle Rahatla

Ben elitim diyor o cihazlar benim onurumu zedeler diyor. Gerçi benim soketi bozuk Diskavri'de de çalışıyor ...
  150. Halkulvad

Söyle Rahatla

O zaman ben ne yapayım telefonum yokken açılmayan anlık mesajlaşma servisini...
  151. Halkulvad

Türkiye, Mobilde Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor?

Chrome her zaman, her platformda ilk ve tek tercihimdir...
  152. Halkulvad

Söyle Rahatla

Doğrudur, bilmiyordum ama WhatsApp, (Skype, Telegram gibi) PC platformuna da uygulama çıkarsa güzel olur. Mesela ben daha çok PC kullandığım için arkdaşlar mobilden ben bilgisayardan takılıyoruz Skype'ta falan.
  153. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

154. Halkulvad

Söyle Rahatla

Bu WhatsApp'dan bende hoşlanmıyorum ama tüm çevre WhatsApp kullanıyor ve buda insanı o uygulamaya sürüklüyor. Keşke Telegram'ın kullanımı artsa gayet güzel. WhatsApp Web telefonda internet bağlantısı olmayınca açılmıyor buna gıcık oluyorum! :mad:
  155. Halkulvad

Söyle Rahatla

Arkadaşlar motor sporlarının canlı olarak yayınlandığı kanallar var mı, hangi kanallar? (TRT Spor, NTV Spor, A Spor vs. hariç)
  156. Halkulvad

Söyle Rahatla

Foruma bayadır girmiyordum tasarım güzel olmuş. Ne zaman geçildi?
  157. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=laaargEoAz0 Mustafa Ceceli - Emri Olur
  158. Halkulvad

Dünden Bugüne Facebook

Lokomotif Gülşen, Çıtı Pıtı Birsen, Cici Bici Ebru Feysbuk, Feysbuk... :lol::laugh:
  159. Halkulvad

Söyle Rahatla

Sağolun hocam...
  160. Halkulvad

Söyle Rahatla

Kısacık bi' sorum var. Üç monitor bağlamak için nasıl bi' ekran kartı lazım? Sağolun...
  161. Halkulvad

Oynamalı Gülmeli Türk Telekom Reklamı

Çılgın Araplar'dan çılgın reklam... :D
  162. Halkulvad

Dünyanın En Uzun Binasında Sona Gelindi!

Bu Araplar'da ki gösteriş merakı nedir?
  163. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=wbbWojqOqdM Sak Noel, Luka Caro, Ruben Rider ft. Sito Rocks - Pinga (Official Video)
  164. Halkulvad

Söyle Rahatla

Buralardaydım... 10 gün özürsüz, 20 gün özürlü devamsızlık yapabiliyorsun raporlu 60 güne kadar çıkıyormuş.
  165. Halkulvad

Ankara'da okullar cuma günü de tatil (22.01.2016) Karneler nasıl, ne zaman alınacak?

O kar bulutlarını güneyinize doğru gönderme imkanınız yok mu acaba? :rolleyes:
  166. Halkulvad

Söyle Rahatla

Neden boşa devamsızlık yapayım hakkımı Ramazan Ayı'nda kullanırım...
  167. Halkulvad

GM Asistan ve Yetenekleri!

Benim Diskavri'de var boşuna yer kaplıyor başka bi' yararı yok...
  168. Halkulvad

Söyle Rahatla

Bu dönemi bir kere bile kar tatili yapmadan kapatıyoruz çok güzel...
  169. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=uzHKG86K1ps TEDI ALEKSANDROVA - CHALGA PEPERUDKI
  170. Halkulvad

Her Gün 1 Wallpaper

171. Halkulvad

Her Gün 1 Wallpaper

Bizde ekleyebilir miyiz? :)
  172. Halkulvad

General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

Dostlar, telefonum şarj olmuyor. Yani Şarj oluyor görünüyor ama % artmıyor. Bataryan ölmüş diyorsanız Başka bi' Discovery'nin bataryasını taktım onuda şarj etmiyor. Kendi bataryamı başkasına taktım gayet normal şarj oluyor. Telefon kapatıp açınca batarya yüzdesi örneğin %90'dan %20'ye bile...
  173. Halkulvad

SDN Muhabbet Kafe

Ne güzel yeni bilgisayara parayı denkleştirdik, telefon bozuldu umarım tamir olur...
  174. Halkulvad

Meşhur Volkswagen Sloganı Değişiyor!

Volkswagen. Der Fälscher.
  175. Halkulvad

SDN Muhabbet Kafe

Hadi yaa... :( Sağolun cevabınız için. :)
  176. Halkulvad

SDN Muhabbet Kafe

Arkadaşlar masaüstü Instagram'da DM olayı var mı, varsa nasıl atılıyor?
  177. Halkulvad

Utangaçlığımı Yenmek İstiyorum !

Kardeş öncelikle geçmiş olsun... Benim sana tavsiyem ağır takılır, (yanlış anlama) az konuş öz konuş, olur... Yalnız 17 yaşındaki kişilerin böyle hareketler yapması da ayrı bir muamma...
  178. Halkulvad

Widget güzelmiş. Mümkünse ismini yazabilir misiniz? :)
  179. Halkulvad

SDN Muhabbet Kafe

Stars Wars hakkında neredeyse hiç bilgim yok ama BİM'de ki ürünler güzelmiş. Bi' çanta ile kupa mı alsam?
  180. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=SXCgxJe1lHs Alexandra Stan - I did It, Mama!
  181. Halkulvad

SDN Muhabbet Kafe

Ölmedim burdayım! :laugh:
  182. Halkulvad

KOBIDEST nedir? Dolandırıcılık şebekesi midir?

Anneme: "KOSGEB iş kurmak isteyenlere, işletmelere 70.000 liraya kadar destek veriyor. Bilgi almak için arayın 02124353515" falan diye mesaj gelmiş. Numarayı aradık işte dükkanı kiralayın kontratı gösterin size iki gün sonra uzmanlarımız dönecek ve 10 gün girişimcilik eğitimi alacaksınız...
  183. Halkulvad

BMW Mi ? Mercedes Mi ? Audi mi ? Neden ?

Bi' GLA 180 d ///AMG aracım olsa hiç fena olmaz...
  184. Halkulvad

9. Sınıf Zorluğu

Bende 9. sınıf öğrencisiyim. Şuan için zor gibi değil. Yazılılar başlayınca göreceğiz. :mrgreen:
  185. Halkulvad

ATV ünlü televizyoncuyla yollarını ayırdı

Üzüldüm bak, hem ZY'yi hem de ATV'yi severim.
  186. Halkulvad

Yeni Moderatör Adaylarımız Belli Oldu !

Moderatör Adayı arkadaşlara başarılar. Umarım hepiniz moderatör seçilirsiniz. :)
  187. Halkulvad

Kaçıncı sınıfa gidiyorsunuz?

Çömeziz abi biz... :D
  188. Halkulvad

Fenerbahçe-Yandex'e, Şok Dava!

Bikini yaz, Robben gelsin. :lol:
  189. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

190. Halkulvad

Söyle Rahatla

Tamam bu şekerden sonra başka yemiyeceğim diyorum ama dayanamıyorum! :angry: (Bu arada tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı Mübarek Olsun. :))
  191. Halkulvad

Volkswagen'in Skandalı Dünyayı Sardı!

VW ve Audi marka araçlar değil diğer VW Grup'un araçlarına da baksınlar bence...
  192. Halkulvad

Söyle Rahatla

Oh be, sonunda şu sıcak havalardan kurtulduk...
  193. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

194. Halkulvad

[emoji41] [emoji41] [emoji41]
  195. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

196. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

197. Halkulvad

Söyle Rahatla

Son bikaç hafta... :P Tatil sıktı artık. Lise ortamını merak ediyorum...
  198. Halkulvad

Söyle Rahatla

Okul açılsada ders çalışsak :mrgreen:
  199. Halkulvad

200. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

201. Halkulvad

202. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

203. Halkulvad

204. Halkulvad

Bilgisayar Açılıp Kapanıyor

Hocam işte PC'yi açıyoruz ilk açılışta Exper yazısı geliyor sonra reset atıyor sürekli... Formatta atmak istemiyorum.
  205. Halkulvad

Olmadı... :crying: Bide format atayım bari...
  206. Halkulvad

Sağolun BIOS pilini çıkarmayı düşünmüştüm iki çıkarmaya çalıştım olmayınca uğraşmamıştım şimdi çıkardım bakalım olacak mı? Sağolun... [emoji4]
  207. Halkulvad

Hayır, biteli çok oldu.
  208. Halkulvad

Cevabınız için teşekkürler biraz uğraşacağım olmadı teknik servis... :)
  209. Halkulvad

Anlayan?
  210. Halkulvad

Öncelikle Selumunaleyküm arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi kardeşim sabah bilgisayarı açıyordu. Karşısına Sistem Geri Yükleme mi ne öyle bişey çıkmış buda basmış ondan sonra bilgisayar açılıyor ve hemen kapanıyor. Yalnız ilk açışta BIOS'a giriş ekranı geliyor ve BIOS'tayım şuan. Sorun bu...
  211. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

ALEM FM
  212. Halkulvad

Mussolini wallp:
  213. Halkulvad

214. Halkulvad

Windows 7 Starter ISO

Arkadaşlar bana Windows 7 Starter ISO'su lazım. İnternette aradıdım biraz ama o sitelerede güvenemedim. Microsoft tarafından yayımlanmış olan var mı? Varsa link atabilir misiniz? Şimdiden Teşekkürler... - - - Mesaj Güncellendi - - - Yok mu beni korsancılıktan kurtaracak?
  215. Halkulvad

Windows 10 Pro Lisans Satışları Başladı

Mehmet.Yildiz Hocam lisanslar stoklarla sınırlı mı?
  216. Halkulvad

[emoji7]
  217. Halkulvad

218. Halkulvad

219. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=MT6I1GCFNkE Zakkum - Ben Ne Yangınlar Gördüm
  220. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=wv4uaz_QEoQ
  221. Halkulvad

tenk yu. :D
  222. Halkulvad

223. Halkulvad

Yeni Tasarım

Aynen bende katılıyorum. O son mesajlar bölümü SDN'yi diğerlerinden ayırıyordu. O mesaj bölümü biran önce gelmeli... :hammer:
  224. Halkulvad

225. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=wv4uaz_QEoQ Tuna Velibaşoğlu - Kal Ölene Kadar
  226. Halkulvad

Türkiyenin neden arama motoru yok ?

Gavur zaten yapmış diyoruz ve uğraşmıyoruz. Uğraşana da çamur atıyoruz uğraşanın hevesini kırıyoruz. Yine gavuru zengin etmeye devam ediyoruz...
  227. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=tD4HCZe-tew :tt1::drool:
  228. Halkulvad

229. Halkulvad

Gb li oyunlar inmiyor

Cihazınızın markası nedir?
  230. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY Gotye - Somebody That I Used To Know (feat. Kimbra)
  231. Halkulvad

iPhone 6s Yurtdışı Fiyatları Belli Oldu!

3500'ün altı olmayacak sanırım. Hesapladığımızda öyle gösteriyor şuan ki Euro kuru...
  232. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=MkElfR_NPBI&list=PLTDuknLCGAlL8x9FWV8Qzp4V 6B2-sY-3i Little Mix - Black Magic
  233. Halkulvad

234. Halkulvad

Galatasaray'ın rakipleri belli oldu! Şampiyonlar Ligi Grupları 2015/2016

Eskiden taraftarı olduğum takımdı. Aslana Avrupada başarılar... :)
  235. Halkulvad

4.5G ile Neler Değişecek?

Sen geçmeye bilirsin. Sen 5.5G'yi beklemelisin. :)
  236. Halkulvad

GM Discovery, Iride UI is Hipster Icon Pack, Zooper Widget - Alpha - Zooper Pack Skins, duvar kağıdını da hemen arıyorum. :) - - - Mesaj Güncellendi - - - kgnbck
  237. Halkulvad

Sağolun teşekkür ederim. :)
  238. Halkulvad

239. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=EgT_us6AsDg Selena Gomez - Love You Like A Song :sleep: :wub:
  240. Halkulvad

Kesinlikle almayın

Sonuçta firma yerli değil mi? Apple'da Çin'de yaptırıyor ürünlerini. Şimdi Apple niye Çin firması olmuyor da Amerikan firması?
  241. Halkulvad

Vestel, Otomobil İşine Giriyor!

Dünya artık elektirikli araçlara yönelmeye başladı. Bizim de bi' ucundan tutmamız gerekirdi. Güzel haber bizim için. Umarım denildiği gibi ek vergi falan gelmez de alınan ÖTV düşer. :)
  242. Halkulvad

Kesinlikle almayın

Geçmiş olsun bence yerli alınacak ise Arçelik/Beko alınmalıdır.
  243. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=1oSo4D5pj3k Alessandra - Eres mi vida
  244. Halkulvad

Söyle Rahatla

Güze girmişiz valla! Yorganları çekmeye başladık üzerimize. :D
  245. Halkulvad

Nova Launcher, Iride UI iş Hipster Icon Pack kullandım. O uygulamaisinlerinin olmamasını ise uygulamanın üzerine basılı tutuyorsun ve düzenleye basıyorsun ve ismi sil.
  246. Halkulvad

247. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=jbt4O-0G1fE Kat DeLuna - Bum Bum :thumbup:
  248. Halkulvad

Söyle Rahatla

Yaz mevsimine girdiğimizden beri nerede oynak, kıvrak şarkı varsa onları dinleyip duruyorum. :D (Ya da bana öyle geliyor. :P)
  249. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=0aXgn_IeYOc Komşu da ne yetenekler varmış :D
  250. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=gXNYC1Pp71M - - - Mesaj Güncellendi - - - Selena sevmemek??? :hammer:
  251. Halkulvad

2015 TEOG yerleştirme sonuçları açıklandı!

İstemediğim okul çıktı. :thumbdown:
  252. Halkulvad

mazruf Hocam nakil işlemleri için ne yapacağız?
  253. Halkulvad

Bi' girse siteye bakacağız da... - - - Mesaj Güncellendi - - - Peki boş kontenjanlara nereden bakılıyor?
  254. Halkulvad

Söyle Rahatla

Açıklama yapıldı. Millet yüklenince çöktü herhalde sistem. :P Ümitt sen baktın mı ben giremiyorum siteye!!! :cursing:
  255. Halkulvad

Söyle Rahatla

Bu yerleştirme sonuçlarına nereden bakacağız? Sınav bilgilerine basıyom bişey çıkmıyor???? :cursing:
  256. Halkulvad

Söyle Rahatla

Şu lise sonuçları açıklansada bi' rahata kavuşsak. :hammer:
  257. Halkulvad

Bu sefer pek güzel olmadı. [emoji12]
  258. Halkulvad

Evren Yok Olmanın Eşiğinde

Ohoo! Tee milyarlarca yıldan bahsediyorsunuz, gelecek nesiller düşünsün. :D
  259. Halkulvad

1 Yıldır uzamıyorum ama ?

@Jupıter bende seninle aynı yaştayım benimde 1 yıldır falan uzamıyor boyum bende dert etmeye başlamıştım. Bu arada boyunda ne varda ben o boya ulaşırsam şükredeceğim valla. :D (Boyum 1.65 - 1.68 olması lazım.:P)
  260. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

Çok güzel bu... Duygulandırdı. :crying:
  261. Halkulvad

Utangaçlarda bağımlılık riski 13 kat fazla

Abooov! Demek tehlikedeyim. :D
  262. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=d19eBjpP2Aw&index=12&list=PLTDuknLCGAlL3tf CUrrQyBPBHOiHv6B5B Eski ama güzel şarkı. :D
  263. Halkulvad

Windows 10 Ana Konu

Arkadaşlar Windows 10 ile ekran kartım Mic. Tem. Gör. Bağd. oldu ve sürücü tarihi ile sürümü bu; 21.06.2006 ve 10.0.10240.16384 sizinkide böyle mi?
  264. Halkulvad

Gülşen - Dan Dan 2015 - Video Klip

Bir şeyi unutmuşsun birde olmayan vücudun sergilenmeye çalışması...
  265. Halkulvad

Windows 10 Pes 2013 ekran kartı sorunu

Ekran kartınızı güncellediniz mi?
  266. Halkulvad

1500 TL Telefon Tavsiyesi

Eğer ekranı ve hafızasını dert etmem Micro SD kart alır takarım diyorsan Z3 Compact derim. Eğer ben birde MSD karta para veremem ve küçük ekranda oyun zevki alamam diyorsanız Zenfone 2 alabilirsiniz.
  267. Halkulvad

[emoji257] [emoji556] [emoji556] [emoji556] [emoji257]
  268. Halkulvad

Gülşen - Dan Dan 2015 - Video Klip

Türkçe pop şarkıları gülmek için dinliyorum. Buda öyle... :P Bu yaz birde ikilemeli şarkılar meşhur oldu. (Bangır Bangır, Miş Miş, Oh Oh vs. vs. :D)
  269. Halkulvad

Söyle Rahatla

Ekran kartı Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcı olan arkadaşlar sizinde sürücü tarihiniz ve sürücü sürümünüz; 21.06.2006 ve 10.0.10240.16384 mü?
  270. Halkulvad

Okullarda, Yerli Tablet Dönemi!

O tabletler bence sırf oy toplamak için. Dünya'nın neresinde gördünüz tabletle eğitim? Bu konu hakkında farklı görüşlere sahip olanlar mesela biri şu: "Tayyip bu tabletleri dağıtıyor çünkü daha uyuşuk bir nesilin gelişmesini istiyor. Belki evinde televizyon bile yok ama ona verilen tabletle...
  271. Halkulvad

Söyle Rahatla

Selçuklu Belediyesi sınırların içinde yer alan tüm mahallelerin çöp konteynırlarını yer altına gömüyonda bizimkileri niye açıkta bırakıp o kokuyu çektiriyon???
  272. Halkulvad

Ekran kartı ile yaşadığım sorunlar devam ediyor

Valla çok driver kurduk. Bi' AMD'den bi' anakartın sitesinden ama olmadı. Bu driverı da deneyeceğim sağolun. :)
  273. Halkulvad

Söyle Rahatla

Bu ay içinde, ithal edilen elektronik cihazlara ek vergi gelexekti noldu? (İnşallah gelmez.)
  274. Halkulvad

Vatan Bilgisayar - İade olur mu?

Ben de Vatan'dan tablet PC almıştım. Güncelleme de sıkıntı oldu götürdüm değiştirdiler. Bi' dene şansını. :)
  275. Halkulvad

[emoji509] [emoji509] [emoji509] [emoji1]
  276. Halkulvad

ZUI Locker ve MIUI 6 Launcher Theme farkı... :dirol: :D
  277. Halkulvad

278. Halkulvad

279. Halkulvad

giskur11 Abi yardımcı olmak için çok uğraştın çok sağol ama olmadı. :) Başka yardımcı olacak arkadaş var mı?
  280. Halkulvad

Hemen kuruyorum hocam.
  281. Halkulvad

Hocam Windows'u kurar kurmaz AMD'nin sitesindeki otomatik driver bulucuyu indirdim ve o en son driverı bulup kurdu. - - - Mesaj Güncellendi - - - Olabilir miki acaba? :confused1: (Dalga geçmiyorum yanlış anlama)
  282. Halkulvad

Denedim ama olmadı... :(
  283. Halkulvad

Zaten benim ekran kartımda dahili. :) Orjinal değil Windows sürümüm onla alakalı olabilir mi?
  284. Halkulvad

20 yıl sonra gördün işte. :mrgreen: Zaten olmayacak tüm olaylar benim başıma gelir. Doğuştan mı cenabetim neyim bilemedim ki?
  285. Halkulvad

Öncelikle hepinize merhaba. Yine bir sorun ile karşıkarşıyayım. (Ne sorunlu adamım ben? :D) Bu sefer ise oyun oynamak için ''D'' bölümüne Windows 7 kurdum. Daha sonra ekran kartı sürücülerimi sildim ve sonra ekran kartımı güncel sürücüsünü bulup yükledim fakat olmadı. Şimdi sorun şu: Bu...
  286. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=Qh8wV1J7Mkg Kadın doğru söylüyor. :D
  287. Halkulvad

Windows 10 ile Birlikte Ekran Kartım ''Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı'' Ola..

Güncelledim ama olmadı bende D'ye 7 kurdum. Kart alana kadar orada takılırız...
  288. Halkulvad

Windows 10 Ana Konu

Valla benim bilgisayarda bişey olmadı. Gerçi ben Windows 10 çıkmadan aşısını yaptırmıştım belki o yüzden sorunlarla karşılaşmıyorumdur...
  289. Halkulvad

AMD Ekran Kartı Olanlar Windows 10 Kurmasın

Sağolun sabah deneyeceğim. :)
  290. Halkulvad

Söyle Rahatla

O zaman kuş serisi İtalyan arabası mı oluyor ya da Fiat Türk firması mı oluyor? Kafam karıştı. :confused1:
  291. Halkulvad

Söyle Rahatla

İyide Doblo, Linea falan Fiat'ın modelleri değil mi? Evet özellikle Doğanlar!!! - - - Mesaj Güncellendi - - - Bide konvoy yapıp dolaşıyorlar!!! :cursing:
  292. Halkulvad

Yalnız benim ki masaüstü ben neye tıklayım?
  293. Halkulvad

Bu işlemi yaprıktan sonra artık ekran kartımız aktif mi oluyor?
  294. Halkulvad

Söyle Rahatla

Birileri şu Tofaş'ları toplasın piyasadan!!! Yeter hergün sizi mi dinliyeceğiz biz??? :cursing:
  295. Halkulvad

Söyle Rahatla

Anlaşılan o ki bu ay AKK'nın....... :D
  296. Halkulvad

Windows 10 ile Birlikte Ekran Kartım ''Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı'' Ola..

Hayır, denedim ama bilgisayarınızda AMD Grafik Kartı bulunmamaktadır gibi bir yazı çıktı karşıma. mic check benim aklımda da 4000 serisinden bir ekran kartı almak vardı 2. el. O zaman ben biraz daha para biriktirip 6000 serisinden bir kart ya da GT730 alıyım. Çünkü YouTube'da ki videolar bile...
  297. Halkulvad

American Truck Simulator İle İlgili Herşey!

Yalnız değilsin. :mrgreen:
  298. Halkulvad

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=gb5XJuLj6mw Bu yaz bu tarz şarkılar dikkatimi çekiyor. :thumbup1:
  299. Halkulvad

American Truck Simulator İle İlgili Herşey!

HardTruck ve 18 Wheels Steel Of Haulin geldi aklıma. Ne güzel oyunlardı. :) Buda harika görünüyor... :)
  300. Halkulvad

Öncelikle merhaba arkadaşlar... Benim emektar Exper'imde dahili olarak AMD Readon 2100 bulunmaktaydı. Ben Windows 10 TP'ye geçtikten sonra 2100, Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı oldu. İşte sürücülerini falan yükledim olmadı, dönmedi Readon 2100'e... Neyse aradan vakit geçti Windows 10...