Arama sonuçlarınız

1. Waddler

Ekran Kapanma Sorunu?

Arkadaşlar selam; Son Nvidia driver(442.19 - WHQL ) güncellememden sonra, ekran ara sıra siyah olup(arasında ufak bi beyaz çizgi şeklinde) tekrar düzeliyor. Düzeldiğinde hiç bir sıkıntı yok renkler, hz gibi değerleri gayet normalinde. Çok kısa sürüyor lakin Lol benzeri sistemimi yormayan...
  2. Waddler

S10e Kılıf

İyi forumlar Şu gariban adama mavisinden güzel bir s10e kılıfı önerin ya ince kaba olmayan falan. samsung'un kendi kılıfı var 150 tl? güzel para gerçekten bir kılıfa vermem çünkü sırf görüntü ve ufak tefek şeylerde cebimde çizilmesin diye takarım kılıfı, yoksa direkt çıkaracağım ama bu sefer de...
  3. Waddler

Operatörden Alınma M20

İyi forumlar; şimdi benim kuzen vodafone'dan m20 almış dün. kutu daha önce 1 kez açılmış sonra bu bantların aynısından üstüne tekrar yapıştırılmış, çocuk demiş e bu kutu açılmış, adam da kontrol amaçlı açılıyo demiş. operatörden alınan telefonlar da böyle bir uygulama mı var yoksa birileri...
  4. Waddler

Kediler rüya görür mü?

Evet arkadaşlar soru açık. iş yerimde bi yavru kedi var iş saatlerinde ben besliyorum gelip yanımda kalıyor ofiste, bazen uyuyor arkamda totoma yapışık şekilde :D uyurken sanki rüya görüyormuş gibi ayakları hareket ettiriyor şöyle bi dokunup seviyorum sanki kabustan uyanmış gibi bi hale bürünüp...
  5. Waddler

Nahimic 2+ ve Realtek Sürücü Uyumu Hatası!

Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar; Şimdi sorun şöyle Msi Ge62 7RD Apache model laptopum var, geçen sene nisan ayında aldım bilgisayarı ve realtekin 8199 sürümü ile nahimic 2.5.17 sürümü gayet iyi çalışıyodu işte windows güncellemeleri felan bi sıkıntı çıkarmadı lakin önceki gün farkında olmadan...
  6. Waddler

Bu oyunun adı ne?

eskiden bi oyun oynamıştım bi yerde bir karakter vardı genişçe bi dünya haritadan haritaya geçerdik insan olmayan yaratıklar öldürürük yaratıklar kılıç zırh vs. atardı. oyunun başında karlı bi yerden başlamıştım sanırım oyunun resminde de yanılmıyorsam isminin tam ortasında ya 3 yazıyodu ya da 3...
  7. Waddler

Msi GE62 7RD Apache webcam sorunu

Arkadaşlar merhaba, 1 hafta kadar önce laptopu satın aldım dvd içinden çıkan bütün sürücüleri yükledim ancak kamerayı bir türlü çalıştıramadım. windows 10 pro kullanıyorum orjinal sürüm, driver felan gerekli sanırım bilgisi olan var mıdır?
  8. Waddler

Etkinleştirme Sorunu!

Arkadaşlar bugün Msi ge62 modelli bir laptop aldım. laptopa windows 10'un pro 1803 sürümünü yükledim ve internetten bir key satın aldım ancak windows etkin olmuyor. 0x80072EE2 kodlu sorunla karşılaşıyorum, ayrıca update de hata veriyor ama zaten en güncel sürüm. yardımcı olabilecek? ----...
  9. Waddler

Ps4 oyun kaydetmek?

arkadaşlar şimdi bende PS yok ancak yurtta kalıyorum ve yurtta var. şimdi soru şu eğer bir oyun alırsam ve bu oyunu burdaki PS lerde oynasam daha sonra oyunda geldiğim kayıt verisine nasıl ulaşırım, yani daha önce hiç PS kullanmadım ve oynayacağım oyunu bu yaz PS aldığımda tekrar oynamak...
  10. Waddler

Türk Telekom Dolandırıcılığı!

Merhaba arkadaşlar, 2 ay önce faturasız hat kullanırken güzel bi paket için faturalıya geçtim ancak şuan pişman olmaya başladım bile. şimdi sorun izinsiz abone yapıldığım ve aboneliğimi iptal edemediğim 3033 oyun kulup saçmalığı. 2. ve 3. ayların faturaları normalde 40tl gelmesi gerekirken bu...
  11. Waddler

Z5 Compact Android N Güncellemesi

arkadaşlar öncelikle merhaba, dün gece telefonuma 7.0 güncellemesi geldi ve bende hemen yaptım şuan gayet memnunum soruları olan arkadaşlar varsa sorabilirler.
  12. Waddler

Z5 Serisi Android N Güncellemesi

arkadaşlar bildiğim üzere aralık ayı sonu Sony Türkiye'ye z5 serisi için N sürümünü dağıtacaktı ancak 130 mb civarı bir güncelleme hariç ben güncelleme göremiyorum halen.. bir bilgisi olan var mı?
  13. Waddler

Z5 Compact!

uzun bir aranın ardından Merhaba! başlıktan anlayacağınız üzre sıkıntım z5c ile. yani piyasada siyah z5c kalmaması çok garip, bu konu hakkında fikri olanlar lütfen yazsın. ayrıca evkur'da siyah var ancak evkur hakkında pek iyi şeyler söylemiyorlar siz ne dersiniz? ve tabiki z5c üretimi hakkında...
  14. Waddler

İkinci El Araba

Arkadaşlar merhaba; Yaklaşık olarak 25, 30 bin tl kadar bürçemiz var ve bir araba istiyoruz. Bu fiyata hangi markalar tercih edilmeli? Arabayı babam kullanacak uzun süredir araba kullanmıyor, arabadan beklentisi km fazla yüksek olmasın ve tabiki ''doblo vari'' bir araba olsun.. Binekte olabilir...
  15. Waddler

Lenovo G570 Ekran Sorunu?

Hemen sorunu anlatıyorum arkadaşlar; Şimdi elimde Lenovo G570 model laptop var. Sıkıntı, laptopu açıyorum ve ekran bir süre sonra (yaklaşık iki dakika) siyah oluyor yani kapanıyor. Dün gece bayağı açık kaldı ve sistem eski diye windows 8.1 yükledim, tam ekran kartını güncellerken yine gitti...
  16. Waddler

Sdn'e teşekkürler

eSa , pesimist ; bugün yarışmalardan kazandığım hediyelerim elime geçti. tüm SDN Forum yönetimine ve halkına teşekkür ederim :) umarım fotoğraf görünüyordur..
  17. Waddler

Bitlis Mutki

Arkadaşlar ablam türkçe öğretmeni oldu ve kura ile Bitlis Mutki'ye atandı.. Orası nasıl bi yerdir bilgisi olan var mıdır?
  18. Waddler

Z5 Compact Türkiye'ye kesin gelecek mi?

merak ediyorum Sony Mobile sitesinde yok z5c inşallah gelir yahu.. istenildiği kadar satılmadı diğer compactlar belki de ondan gelmez :wink:
  19. Waddler

SDN Yazıları Görünmüyor !

Arkadaşlar sıkıntı bugün başladı bazı konularda yazılar gözükmüyor ! farklı fontlar ve kalın yazılmış yazılar gözüküyor, resimler gözüküyor ama normal yazılar hiç okunmuyor. kanımca beyaz olmuşlar :D sadece SDN de var sıkıntı başka siteler normal.. en son Malware taraması yapmıştım...
  20. Waddler

Seneye Olacak YGS ve LYS İçin Yardım !

Arkadaşlar ve abilerim. malumunuz başlıkta yazdığım gibi yardım, bilgi istiyorum. sayısal öğrencisi olarak bu sene istediğim sıralamayı elde edemedim, yanlış yatığım şeyler var eminim bunun başında verimsiz ders çalışmak geliyor. hacettepe otomotiv istiyorum. bana bilginiz dahilinde ders...
  21. Waddler

İşlemci soğutucusu ?

beyler bana sağlam bi işlemci soğutucusu lazım. büyüklüğü fark etmez, fiyat uçuk olmasın da :laugh:
  22. Waddler

Nasıl ?

İleride SLI yapmayı düşündüğüm için anakart seçimim böyle oldu, güç kaynağı ve ekran kartı hakkında yorum yapabilir misiniz kararsız kaldım da veya bu bütçe yerine AMD sistem mi kursam çok kararsız kaldım ama tercihim intel olur diye böyle düşünüyorum.. (umarım fotoğrafı koyabilmişimdir)
  23. Waddler

Şık ve ucuz HD monitör önerin

arkadaşlar bana şöyle 500 tl lik filan hd ve görünümü şık bi monitör önerin ya yaza bilgisayar düzüyorum da. şimdiden teşekkürler.
  24. Waddler

Nikon D5200 ?

arkadaşlar öncelikle merhaba. 2 gün önce nikon d5200 aldım, daha çok yeni olduğum için auto modda çekiyorum ne çekiyorsam.. Makine harika bişi aslında üstünde 18-105 vr lens var. bana ufak tiyolar verseniz de şöyle ufak ufak adam akıllı foto çeksek ?
  25. Waddler

Fan RPM ?

Arkadaşlar kısa bir sorum var, biraz araştırdım bilgi edinemedim. Şimdi elimizde 12cm bir fan var, fan maksimum 900 devir ile dönüyor. program filan değilde direk fanın maksimum rpm değerini nasıl arttırabiliriz. yani bi anlamda oc yapıcaz gibi bişey. ben fanın 1500 devir yapmasını istiyorum...
  26. Waddler

Tarifeye ek telefonlar?

arkadaşlar benim annem kamu tarifeli vodafone.. bende z2 almak istiyorum ve bu tarife işi kafamı karıştırdı.. tarifeye göre mi telefon veriolar yoksa telefonu alırken tarifen mi değişiyor?
  27. Waddler

Z1 kilitlendi açılmıyor ?

Arkadaşlar babamın ilk çıktığında aldığı z1 şuan kapandı ve açılmıyor.. kilitlendi diyebilirim ancak.. sorun hakkında bilgisi olan var mıdır ?
  28. Waddler

Galaxy Wonder rom ?

arkadaşlar benim wondera rom atmayı düşünüyorum ama kararsızım.. hangi rom ? romu atınca avantajlarım ve dezavantajlarım neler olur ? nasıl yapılır ? yaparken ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim ? yoktan yere telefon heba olmasın.. bu yüzden konuda bilgili arkadaşlardan ricam beni biraz...
  29. Waddler

Seviyorum..

Aslında anlatması güç ama içimde de kalmasını istemiyorum. paylaşıp fikir almak en iyisi.. Küçüktüm 7. sınıfa giderken mahalleye yeni bir aile taşınmıştı. ve ailenin kızı... gördüğüm ilk anda aşık olmuştum belliydi fakat çok çekingen biri olduğumu düşünürsek 2 ay içime attım aşkımı.. sonrasında...
  30. Waddler

Hp Pavilion dv6922et Windows 7 driver!

Arkadaşlar konuyu doğru yere açtım mı bilmiyorum ama bi sorunum var şimdi Hp Pavilion dv6922et model laptopuma windows 7 driverı bulamıyorum belki yardımcı olan olur? Şuan vista 32bit kulanıyorum ve windows 7'ye geçmek istiyorum.. ancak driverlar eksik kalırsa pek mumnun kalmayabilirim...
  31. Waddler

Hangi model ramlar?

Arkadaşlar öncelikle merhaba! Ufak bi tavsiyeye ihtiyacım var.. Benim Hp pavilion dv6922et model bir laptopum var ve laptopumun 2gb 667mhz rami var(toplamda). ben ram toplamını 4 gb yapmak istiyorum.. hangi model ramleri önerirsiniz?