Arama sonuçlarınız

1. B

Online av market site tavsiye??

Selamlar , Online alısveris yapabileceğim güvenilir bi site varmıdır ? kapıda ödeme imkanı olsa daha iyi olur :D
  2. B

Web sayfaların altındaki bosluk

Selamlar . Arkadaslar bi kac gundur chrome ile actıgım bütün web sayfalarında inanılmaz bir boşluk var yani örnegin bu forum sayfasını actıgımda site belli biyerde bitior ama aşşada hala kocaman bir ucurum var sadece bembeyaz bi boşluk bu neden oldu ?
  3. B

Android port listesi

Selamlar.. Smartsniff tarzı telefondan girdiğim sunucuların portlarını gösteren bi uygulama varmı arkadaslar? android icin
  4. B

Windows 10 Kurulu Bilgisayarımda Sanal Makine Çalışmıyor

Selamlar.. Arkadaslar win 10 kurulu makinada kullanmak icin sanal pc varmı ? virtualbox calısmıyor win 10 da veya benim cihazda calısmadı Microsoft'un kendi sanal pc uygulamasınıda indirdim oda calısmadı
  5. B

Günlük kullanım için laptop tavsiyesi

Slm arkadaslar nerdeyse hic oyun oynamayacak ama bileşenleri güçlü internette gezinmek film izlemek müzik dinlemek malzeme kalitesi bakımından 2000 tl maksimum 2200 tl olabilir bir laptop tavsiyesi istiyorum dostlar bir hafta içinde alacağım gelecek cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim
  6. B

Chrome arama motoru değişmiyor

Selam arkadaslar.. resimlerde görüldüğü gibi arama motoru degismiyor Malwarebyts, SpyHunter vs b kac programla tarattım kayıt defterinden bazı seylerde sildim ama düzelmedi portalsepeti denen virüsü silmiştim ama bu silinmiyor varmı bi çözümü?
  7. B

Güvenebilir miyim?

Arkadaslar merhaba Gitti gidiyor dan online alısveris yapan varmı güvenilirmi? bide teslimatta falan sıkıntı olurmu sahtecilik vs ?
  8. B

Monster abra a5 hakkında

Arkadaslar baslıktaki laptopu almaya cok yakınım lakin , cihaz hakkında genelde tasarım malzeme kalitesi kötü gibi cok yorum okuyorum mesela MSI veya Asus markalarıyla kıyaslandığında daha kötü deniyor burda bahsedilen tam olarak nedir tasarım kasa kalitesi malzeme vs.. yani boyasımı dökülüyor...
  9. B

MSI GE60 mı Monster abra a5 mi??

Sizce hangisi alınır arkadaslar??
  10. B

Toplama Laptop??

Selam SDN li kardeslerim; baslıktaki gibi bisey mumkunmudur (toplama Laptop ) sayet mumkunse 1500 tl max 1700 tutarında bi cihaz toplayabilirmiyiz ? Konuya hakim olan arkadaslardan acil cvp bekliyorum saygılarımla..
  11. B

Ethernet Kablosu tavsiye

Selamlar .. Arkadaslar sonunda acces point router vs ile uğrasmaktan bıktım ve odamdaki interneti salondaki smart tv ye cekmek için E.K. düşündüm yanlız farklılık gösteriyormus sanırım kablolar hani şu bildiğmiz 1mt lik modemden pc ye takılan ethernet kablodan alıcam ama yanlıs bisey almim diorm...
  12. B

Acces point hakkında

Merhaba .. arkadaslar elimde 2 adet mode var biri tplink td850w diğeri pikatel airmax101 şimdi soruma geleyim suan kullandığım modem tplink yani ana modemim bu diğer modemle kablosuz bağlantı kurarak kullanabilirmiyim? mesele 2. modemi salona koyucam ve ana modemden Ap olarak int...
  13. B

Gercekten Calısan Gecici Mail

Selam arkadaslar.. baslıkta belirttğim gibi gercekten ama gercekten calısan ve gelen kutusuna mail dönüsü olan bildiğiniz bir site varmıdır? mesela forum üyelikleri için aktivasyon kodu gönderiliyor maile şimdiye kadar denediklerimin hc birine mail gelmedi sadece mail alıyosun gelen kuutusuna...
  14. B

LG G2'in bir özelliği

Selamlar Arkadaslar bugun bişey keşfettim :) keşif demeyelim gerci ama bence görsel olarak değişik icon duvar kağıdı vs vs ihtiyac duymayacağınız bi olay Nasıl? Ayar/Genel/erisilebilirlik/ Ters renk seceğinin kutucuğunu dolduruyoruz bu kadarcık şayet normalinde acık renklerden olusan bi ekrana...
  15. B

Lenovo z510 Hakkında

Selamlarcümleten.. Şimdi laptop önerilerinde dikkatimi cekiyor 1500-200 lira arasında öneri istendiği zaman genelde lenovo z510 öneriliyor vede iyi makina olduğu söyleniyor , lakin ben biraz kurcaladım kafam karıstı bazı z510larda klavye aydınlatma var bazılarında yok 1TB hdd + 8gb SSD var...
  16. B

Modem Bağlan/Bağlantıyı kes

Selam dostlar.. Şimdi benim modemin arayuzune girdiğimde Bağlantıyı kes diye bir buton var ona bastığımda ip deişikliği yapıyor kısa bir sürede ve ben bunu görev cubuğuna kısayol olarak ekleyemezmiyim? her seferinde modem arayüzüne girmek yerine o butonu görev cubuğuna nasıl eklerim?? Mutlaka...
  17. B

Combofix windows 8.1

Selamlar.. Arkadaslar bir ara windows xp icin combofix kullanıyordum gayet iyi iş cıkartıyodu, peki suan ki işletim sisteminde de calısıyormu Combofix ? bi kac yerde okumuştum win 8 le falan uyumsuz die vede 6-7 ay once kurmaya calıstım kurulmamıştı suan için ne durumda ? bilen varmıdır
  18. B

Charity Engine nedir?

Selamlar .Konu deoğru yerdemi bilemicem ama , kusura bakmayın. Bugun pc ye güncelleme geldi ve güncelledim yeniden baslattıktan sora görev cubuğunda Charity Engine die bir program gelmis bu nedir acaba? virüs olabilirmi? güncellemeden önce torrent sitesinden film indirmiştim o ara bişeyler...
  19. B

Flash bellek tavsiyesi

Selamlar.. Arkadaslar flash bellek alıcam fakat bellekler hakkında hc bir bilgim yok kaliteli bisey olsun istiyorum almısken marka olarak ne önerirsiniz 32gb almayı düşünuyorum ve bu belleğe pc den film atarak smart tvden izleyebilirmiyim? veya telefonla cekilmis videoları belleğe atıp tvden...
  20. B

Chrome yer imleri cubugu

Selam. Chrome yer imleri cubugundaki ikonları değiştirebiliyormuyuz_ İE için mumkun ama chromede varmı bu olay ?
  21. B

1500 max 1800 laptop tavsiye varmıdır?

Selamlar arkadaslar... Bütce suan için max 1800 ,hemen kriterlere geceyim ben hc oyun oynamam grafik render vs vs.. bunlarlada isim olmaz olsa olsa photosop kullanabilirim lakin bunlar hızlı bir işlemci veya düşük güclü bir ekran kartı 8gb ram istemiyorum anlamına gelmior :)) ben sadece nette...