Arama sonuçlarınız

1. F

AMD'den Ödüllü Anket - Athlon X2 7750 Black Edition İşlemci Kazanma Şansı

Amd bu aralar en yakın rakibine karşı fiyat/performans açısından üstünlük sağlayan ürünler çıkarıyor.Ayrıca overlock yapmak isteyenlerinde önünü açıyor.Umarım pazar payınıda yükselterek en yeni teknolojiye sahip işlemcileri bize sunar.
  2. F

K-Lite Codec Pack Güncellendi

bende KMPlayer kullanıyorum gerçekten çok güzel hemde bedava Burdan indirebilirsiniz http://rapidshare.com/files/177793307/KMPlayer_2.9.4_Turkce.exe Ayrıntılı bilgiyi burdan görebilirsiniz http://www.bykus.org/kmplayer_294_turkce_cok_kaliteli_ucretsiz_video_oynatici_guncel-t12120.0.html;topicseen
  3. F

Cmd.exe ve Ntvdm.exe sorun

avira ile tarat bakalım virüs mü ki :S
  4. F

En Hızlı Aramaları Everything ile Yapın

iyiymiş bence google desktop da güzel de onun ekstradan sidebar gibi bi özelliği var.O kırpılsa bence 10 numara indexi google yapıyo
  5. F

Eee PC de 3G'ye Geçiyor

Hay allahım tam birini alıcaz diğeri çıkıyo..; )
  6. F

Micro XP ile Windows Kuş Olmuş!

Ben bunu yapanı bulup kendisine hesap sorcağım..; ) Pişman olacak türkçesini yapacak :P
  7. F

Ücretsiz Korku/Macera Oyunu

Boyutu uygun sayılır.Oynayan varsa söylesin arkadaşlar nasıl sizce ?
  8. F

Micro XP ile Windows Kuş Olmuş!

Ben bu sürümü kullandım tabiki ingilizce ve bikaç sorun sayıyorum. Laptobuma kurdum wireless lan çalışmadı.Normal ağda bi sorun yok. Karakterler ingilizce olduğu için klavyede ğ gibi bi harfe bastığınızda beklemediğiniz bi harf çıkıyo. Ofis yazılımlarını falan kullanmanız çok zor o açıdan. Onun...
  9. F

Asus Eee PC 1000H Satışta

Şuanda hepsiburada.com da satılıyor fiyatı uygun bence 499$+ KDV ydi en son
  10. F

Eee PC'ler için "Eee Stick" Kumandası Günyüzüne Çıktı

Şöyle appleın gibi olsa küçük çok güzel olur
  11. F

Aragones: ''Gergindik''

Eksikleri gözardı etmemek lazım.Bide fenerde selçuk gibi bi adamın ne işi var ya.Top ona gelince telaşlanıyom.Luganonun penaltısı da verilmedi gitti puanlar :S
  12. F

En İyi Download Yöneticisi (DAP)

İnternet Download managerden ötesi yalan hepsini denedim dap iyi demeyin bana o en nefret ettiğim malesef.idm yi deneyin arkadaşlar