Arama sonuçlarınız

1. R

3200 MHz CL17 RAM Bulamıyorum

Attığın link(bilgisayarına 2 farklı mhz hızında ram takmak isterken arada ''though Ryzen 5 3550H supports only 2400Mhz'' diyen bir forum yazarı) cidden beni tatmin etti daha fazla ''kanıt'' adı altında şey aramama gerek kalmadı teşekkürler. 1586760671 Merak ettiğin görev yöneticisi ise orda da...
  2. R

Görev yöneticisinin gösterdiği değer doğru olmuyor ayrıca sorun ram mhz hızını öğrenmek değil bunu 5 farklı program ve görsel kontrolle test ettim ramler 3200mhz.
  3. R

Bu gerçekten doğru mu? Destekliyecek bir makale atar mısınız? Ben ryzen işlemcilerde mhz yükseldikçe performans artıyor diye biliyordum cidden 2400mhz destekliyorsa hiç boşuna araştırmıyım 2400 lük alıp kullanıyım 2 tane. ama anlayamadım niye gidip 3200 lük koydular ki o zaman? Edit: AMD Ryzen...
  4. R

rami söküp, elime alıp, fotoğrafını çekip, img sitesine yükleyip linkini paylaştım ama sen bilirsin.
  5. R

https://imgyukle.com/i/QRPHk0 anlamadığım şey acer müşteri hizmetleri 2400mhz gözüküyor diyor sistemimizde notebookun içindeki ram. İnternete bakıyorum bu model kullananlarda 2400mhz ram almışlar bir sorun olmadı felan diyorlar merak ediyorum bir tek ben mi ram almadan bilgisayarın içindeki...
  6. R

Öncelikle bu günlerde zaman ayırıp sorunumu okuyup, destek olduğunuz için teşekkürler; 1 Hafta önce aldığım notebookta 4 GB RAM vardı bunu sıkıntı etmeyip aldım, nasıl olsa yükseltirim diye ancak olaylar istediğim gibi gelişmedi. CPU-Z, komut satırı, hwinfo, görev yöneticisi kullanarak...
  7. R

Ram Mhz Farklılıkları

üşenmedim gittim bilgisayarın içini açtım çıkan ram bu içinde fotoğrafı ekliyorum. Anladığım kadarıyla 3200mhz benim ram, görev yöneticisinde 2400mhz gösterse de :) baktığımda internette 8gb 3200mhz notebook için çok az sayı da ram var tavsiyelerinizi bekliyorum not: 4 gb+8 gb çift kanal...
  8. R

Ram Mhz Farklılıkları

İnternette bilgisayarın içini açtım 2400mhz diye yorumlar okudum. 2400mhz lik ram alıp sıkıntısız kullananlar olmuş, acer müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda 2666mhz dedi. abi çıldırıcam her yerden farklı sonuç alıyorum kaç mhz bu ram. 3200 olduğunu düşünmüyorum notebook o kadar pahalı değil...
  9. R

Ram Mhz Farklılıkları

yeni aldığım notebookumda 4gb (ddr4) ram olduğundan bunu arttırmak istiyorum ama değerler farklı gözüküyor programlarda görev yöneticisinde 2400mhz rammon da 3200mhz cpu z de 1600mhz komut satırında da baktığımda 3200mhz gözüküyor işin diğer tarafı ise bu ram 3200mhz ise internette 3200mh ddr4...
  10. R

Crysis 3 orijinal alacağım

arkadaşlar bana da şu konuda yardımcı olurmusunuz: yeni orijinal crysis 3 aldım cd yi kurdum oyunu oynadım ertesi gün bilgisayarda donmalar oldu bu nedenle sony vaıo hizmetlerini arayıp bilgisayarın donmasıyla ilgili çözüm istedim onlarda bana bilgilerin silineceğini söylemeden bilgisayarımda...