Arama sonuçlarınız

1. U

Laptop şarjdayken sıcaklık sorunu

Herkese iyi akşamlar.Bilgisayarım şarjda değilken oyun açınca sıcaklık normal değerlerde ama fps düşük oluyor.Ama şarjdayken oyunu açınca gpu sıcaklığı özellikle fırlıyor ama fps yüksek geliyor ve gpu bu kadar arttıgı için korkuyorum sizce normal mi ? Laptop şarjda değilken GPU1: 51(derece)...
  2. U

Asus X550JX-XX099D Oyunda Sıcaklık Değerleri sizce normal mi ?

Herkese iyi günler. Laptop'umda Far Cry 3'ü açtığımda laptop şarjdayken değerler şöyle oluyor sizce normal mi ? •GPU1 : 75(derece) %98 540 mhz •GPU2: %12 •MEM1: 900 MHZ, 209 MB •99.6 FPS •CPU1: 88 (derece) %56 •CPU2: 98(derece) %40 Laptopu şarjdan çıkardığımda ise GPU1: 51(derece)...
  3. U

Sildiğim rar dosyası nasıl geri gelir ?

Herkese iyi akşamlar . Yanlışlıkla batman arkham asylum goty (18 gb) dosyasını sildim.Dosya iso dosyasıydı ama rar'ın içine konulmuştu.Bu dosyayı nasıl getirebilirim ? Not : Recuva , RecMyFİLES, Power Data recovery'i kullandım ama bu programlar rar veya iso dosyası bulamadı Not 2 : Konuyu...
  4. U

Lg nexus 4 pc telefon görmeme sorunu

Lg nexus 4 kullanıyorum ama bilgisayarım ve telefonum birbirilerini göremiyor mtp ile bağlanmak istediğimde.Kamerada hiç bir sorun yok.Telefonu güncelleştirmeden önce böyle birşey yoktu. http://www.youtube.com/watch?v=1fvfy-Utoew&feature=youtu.be
  5. U

Lg nexus 4 pc telefon görmeme sorunu

6. U

Vodafone Freezone mi Turkcell Gnctrkcell mi ?

İyi günler.İzmirde oturuyorum.Şu anda aveayım.Operatorumu değiştiricem.Turkcell mi yoksa Vodafone mi yapsam karar veremedim.İkisindede aynı fiyatı ödücem.Sizce hangisinin interneti daha güçlü İzmirde? Vodafone :(25 Tl) Hey Yöne 500 Dk Her Yöne 5.000 SMS 1.000 MMS 2 GB Internet...